Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
1. led 2010

ja jsem testila vcera a nic...... ☹

sirella
1. led 2010

ahojky holky....přišla jsem jen nakouknout a nedá mi to neodpovědět...to o tom že by nastávající těhulka neměla mít nadváhu jsem četla taky....jenže ono se někdy nárustu kg těžko brání...na druhou stranu já jsem taky při těle a už mám 9 let starého syna se kterým jsem v těhu neměla absolutně žádné problémy...jen na konci mi natíkaly nohy...ale to na konci dělá i štíhlým holkám...myslím že je taky hodně důležitá psychická pohoda a od toho se odvíjí většina...je jasné že nějaké komplikace u kardiaček,astmatiček a pod. jsou časté,ale já narážím na to že i holky s nadváhou v pohodě můžou donosit mimi...jen by se tím podle mě neměly nějak moc trápit...i když je mi jasné,že když na to někdo narazí,tak se jich to dotkne....já mám naštestí s tímhle doma klid...ale snažím se 🙂 ...sice ne nějak vehementně ale spíš v klídku...zabíjím čas do dalšího pokusu

sirella
1. led 2010

cajori toho testu je mi líto ☹

kvetinka7
1. led 2010

Cajori, tchyne byvavaji stiplave 😢 .. je to jejich napln prace 😉
nenech se tim rozesmutnit .. ji po tom,jak vypadas vubec nic neni! 🙄 .. na fotkach vypadas dobre ..
kila nejsou urcujici , mohou mast ..jestli sportujes a jsi fit a jsi fajn holka, tak to je dulezitejsi 🙂

cajori17
1. led 2010

je,tak to je od vas mile.... 😉

cajori17
1. led 2010

kvetinko,ty mas krasne bříško...

kvetinka7
1. led 2010

Dekuju .. 🙂 .. ve skutecnosti je primo obri a cele me telo 😉

cajori17
1. led 2010

ale určitě to stojí za to....protože pak te ceka krasny darecek..... 🙂

kvetinka7
1. led 2010

Taky se dockas.. uvidis.. prijde to ve spravny okamzik .. 🙂

cajori17
1. led 2010

jo, to doufam..

skaredka
2. led 2010

jo holky s tou vahou to mam taky na prd, ale prvni mimi bylo v poho i s nadvahou tak druhy bude taky 🙂 🙂

cajori prosim te 92kg je v poho. Ja mam ted asi 101kg a sice se uz zacinam citim dost blbe (presne tolik jsem mela kdyz jsem sla rodit s malou) ale zase vim, ze se to zhubnout da, jen kdyz by se mi tak chtelo 😀
A kolik meris?

murynka
2. led 2010

ahojky holky 😵 😵

silvestr jsme si moc užili přijeli kámoši a pilo se o život malá byla moc hodná 😵 😵 máme doma zlatíčko 😵

cajori to mě moc mrzí ☹ ☹ že se na tebe vykašlal zrovna na silvestra ale pokud už to nestálo za nic nelituj objeví se někdo jiný 😉 já se rozešla s klukem po 5 letech a do 14 dnů jsme poznala Jirku ted manžela do 2měsíců jsem u něj bydlela,půl roku mě požádal o ruku do roka od seznámení svatba a ted Sofinka takže nezoufej 😉

bobi ty jooo ale třeba po porodu to má ještě rozházené 😒 i když tedy to by byl asi šok co 😕 to je moje noční můra otěhotnět 😅 😅

vensulko mě ta fotka nepřišla ☹ malá je krásná porod si měla nic moc tedy ale určitě už je zapomenuto že 😎

kvetinko jo jo toho se drž porod 4 hodiny a ještě v pohodě 😀 moc ti to přeji 😵 😵 😵

skaredka je mi líto že tě tu musíme přivítat ☹ ale brzo znovu otěhotníš neboj

markee
2. led 2010

Ahojky,tak já zkoukla na Nově film a docela zajímavý 😀 měla bych vařit,ale já fakt neměla nápad,takže rozmrazuju maso a uvidíme co spáchám.
S tou tloušťkou mi něco říkejte. Já fakt zhublo rok a půl po porodu na váhu před otěhu a pak během skoro půl roku jsem měla o 4kg víc no a díky dvěma těhu v loňském roce a pro mě prostě zbytečnosti hubnout,mám 65kg ☹ což je o 8kg víc než při svatbě ☹ Ale já fakt obavu,že to bude způsobeno i tou štítkou,co mi řekli na genetice,že není nejlepší. No fajn,ale na vyšetření mě nikdo neposlal. Dojdu si tam sama,jestli to jde.
Tak dopiju kafčo a půjdu vařit. Mě se táááák nechce.

bobinka22
2. led 2010

Ahoj devcatka,

Venusko:Velka gratulace k holcicce,je moc nadherna a vypada mooc spokojene 😉 .At ti dava radost a hlavne at je zdravoucka..

No ,devcata.
Predminulou MS jsem mela jako hodinky.Presne na den mi prisla jak mela.A ted,tedy dneska uz 17 den zpozdeni,no nevim nevim.Zaludek porad na vode.Zvraceni ustalo,teplota zvysena porad 37,6...A prsa takove napnute.Nevim,nevim.ALe pocitame se vsim.Dam vam urcite vedet.
Jinak Murynku:
Dalsi tehu pro me bylo a jeste je taky nocni murou.Maly uz nevydrzi na miste.Porad by stal na nohach.A jeste nemuze a porad chce byt jinak nez ho drzim.ALe to asi delaji vsechny deti a proste mi da zabrat.A druhe si zatim nedokazu predstavit?JAk bych je vozila v kocaru.Budu chodit se dvema kacarky ven?i kdyz to miminko bych i chtela... 😅

markee
2. led 2010

Bobinko,ten kočár to je to poslední,pže jsou sourozenecké kočárky přeci. Mirax si jeden takový koupila a moje další kamarádky je museli taky pořídit,když holt se povedli dětičky brzo u sebe. No jsem na to zvědavá,ale neboj,určo bys to zvládla. Prý začátky s dvěma dětma jsou hrozný ať už maj děti mezi sebou malý věkový rozdíl nebo větší. Prostě každý věk si s sebou něco nese 😉

ee.liska
2. led 2010

ahojky, po týdnu se hlásím doma 🙂 super jsem si zalyžovala a odpočinula, jdu dočítat 🙂

ee.liska
2. led 2010

farminko, upřímnou soustrast, je mi to líto ☹ snad ti bude brzo lépe

jinak co to tuvidím, nové miminko a nové těhulky, holky gratulujuuuu 😀 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zlababa07
2. led 2010

Ahoj holky, zdravím v novém roce a přeju dodatečně, ať se vám všem splní ta největší přání. My jsme byli celé svátky mimo internet, tak mám co dočítat.

nemohla jsem ale přehlédnout tu smutnou událost -farmi, je mi to moc líto, upřímnou soustrast ☹

a mari je těhulka? Huráááá, moc gratuluji 😵

markee
2. led 2010

Kopinko,téda,to jste si dali pěkně do těla.
Holky,no já nad svou váhou pláču,pže vím,že jsem fakt šílená.Když nenajedu na nějaké tvrdý režim,tak nejsem schopná vydržet. A prostě teď když si jednou za dva až tři dny zacvičím,tak mi je tak špatně,točí se mi hlava, brní mě vše,ale vim,že to fakt potřebuju,tak musim vydržet. Jen by mi to šlo rychlejš s carnitinem a ten teď fakt brát nechci.Vlastně se snažím vyhnout všem lékům a tak. A taky mi to jde díky tomu pomalu ☹

kvetinka7
2. led 2010

Kopi, to jsem rada 🙂

aronek
3. led 2010

Ahojky, přeji krásnou neděli. Přítel je zase v práci, takže jsem opuštěná.
Jinak já normálně vážila kolem 75, pak měla babička dvě nehody a nakonec umřela a já rázem měla přes 80. Pak jsem otěhotněla a přišla o to a rázem jsem měla přes devadesát. Otěhotněla jsem znova v pohodě a nakonec jsem už přibrala 17kg. Takže váhu teď neřeším až tak v březnu 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
3. led 2010

Krásné ráno, kočky 😵

Mě vám nějak od včera pobolívá bříško a asi mi odešel i kousek hlenové zátky.............nevím, no. Uvidíme, co se bude dít dál 😉 😀

kopa
autor
3. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka 41tt................................................................................čeká chlapečka
Kerrie 38tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 37tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 36tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 34tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 33tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 31tt.........7.1.KO.............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 30tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 26tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 26tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 17tt.......................................................................................čeká holčičku
Jaruska 12tt
Farmarska 15tt.......................
Sarlotta 9tt.................................22.1.KOcukr
Hanana 9tt
Mari 6tt......................................našla // 23.12
Eliss.ka 49DC
Nicollka 44DC.............je na horách
Cajori 42DC
Aja.83 28DC
Zlababa 27DC
Maarrtina 27DC
Katyna 24DC
Markee 24DC
Ikopretinka 23DC
Kopa 20DC
Sirella 19DC
Paaja 16DC
M.aa.b 14DC
Maendy 14DC
Pe.Martina 6DC
If.v nehlídá si DC

farmarska
3. led 2010

jůů co to čtu, kerie bude mít možná už brzy malou Emičku u sebe 😵 😵
jinak holky k váze k té váze se snad ani vyjadřovat nebudu 😝 ale stejně jako aronek, to ted řešit nebudu, počkám si do června..a pak to vykojím 😀 aron ty potvůrko, řekneš mi pak jak to jde..ty budeš mít náskok 😉 😀

aronek
3. led 2010

farmi, já se o postup shazování podělím, neboj 😀 jen aby bylo s čím 😉

farmarska
3. led 2010

no hlavně mi musíš nahlásit :kojím a kila jdou dolů sama! jedno za druhým, je to fofr 😀
mě tím pěkně uklidníš 😉 bo já si to tak maluju 😀 😀

aronek
3. led 2010

farmi já taky, jen aby to byla pravda 😉

strouzek
3. led 2010

ahoj holky sorry že vám sem lezu ale to kojení no nevím namalovaný to máte krásně ale já teď mám kolem sebe 3 maminy které mají děti kolem půlroku věku, všechny plně kojí a všechny vypadají hůř jak před porodem 😅 shodili akorát něco porodem ale za ten půlrok se pěkně vyžrali opět do váhy předporodní nebo dokonce se nadežrali takže mají váhu horší jak když rodili. tak nevím jestli je kojení vždycky záruka hubnutí. podle mě to funguje jen ve chvílích kdy se mamča hlídá a nemá dopředu teorii že při kojení může žrát jak prase a shodí protože kojí. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru