Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
3. led 2010

no...až až 😀 ...ale fakt si nemyslím,že bych byla těhu tak to až tak neprožívám...prostě to byla vyjímka a už se to nestane...bylo ho prostě jen víc než jsem plánovala

a co ty?Co manža?Už se to urovnalo???Myslím to s tím jídlem a tak...

tercie
3. led 2010

Však jo, pá bublinek na škodu není 🙂 Já si taky cvakla 😅

Jo urovnalo...uvrčenej je furt, ale on je prostě takovej, jak na něj něco leze, tak je protivnej jak činže. Se nevnucuju a je to 🙂

sirella
3. led 2010

jasně...to občas taky znám...v sobotu jsem ho nepustila na karty a to jsi měla slyšet...uštěkanec jeden 😀 Ale brzo ho to přešlo a v noci jsme ještě pokoušeli štěstí 🙂 Já ho nechala vyštěkat,nedolízala jsem a dolezl on 😀
Teď mám už jen chvilku než hodí sprchu a musím mizet...cosi mě teď hlídá a nejde nahoru dokud já ne...protože jsem se tu párkrát zdržela,pak se mi nechtělo nahoru tak jsem lehla k TV a vytuhla...a to on nechce tak vrtá a vrtá...no a já radši jdu 😀 ...zatím jsem ještě nelitovala

tercie
3. led 2010

Tak se snažíte tak, jak jsme to taknějak předběžně vyšpekulovaly jo? To by byla prča, kdyby vám to vyšlo hned 🙂 Měla bys to aspoň bez stresu a v pohodě 🙂
To já bych se se zákazem nechytla, když někam chce jít, tak prostě jde... neptá se mě. No, jak jsem si ho vychovala... 😀 Jenže on se moc vychovávat nikdy nenechal, dělá si prostě co on uzná za vhodný.

tercie
3. led 2010

Jasně že utíkej, zdržovat tě nebudu, plození ZDAR!!! 🙂 A nebo jinak...ani kapka nazmar 😀

sirella
3. led 2010

terci...já dala přesně na tebe...víš jak jsi psala že bylo myslím 12. takže máme 14. a 16. (čísla teď z hlavy nevím...já si to zaškrtla v kalendáři abych to měla na očích 😀 ) Uvidíme...moc tomu ale nevěřím...no a od té doby denně...vím že by se to mělo třeba ob den ale cosi nás to chytlo 😀 Tak až se porafem pořádně tak bude přestávka...ale nehrotím to...když je při chuti tak nebráním ničemu 🙂

Já se zákazama taky dřív nic moc nepořídila ale loni jsem si zavedla takový minidíiář a zapisovala si ty jeho karty,ryby,florbaly a pod. a jednou už mě fakt nasr.l a já ho fakt zdrbla a že chci aspoň občas kino a ne že se mu budu furt podřizovat jen já...prostě aby to bylo aspoň půl na půl...ono já byla pořád zavřená sama se synem a on si užíval tak jsem mu řekla aby si uvědomil že je ženatý a má syna a že se nemůže chovat jako puboš...a světe div se celkem to zabralo 🙂 ...i když teda občas si prosadí svou...ale min.prosinec byl ze 4 víkendů na kartách 4x (jenže to maloval aby se mě zbavil tak to měl spíš za odměnu 😀 ) Jenže teď chtěl zas...a to už se mi zdálo moc...a do toho debilní SMS od jeho kamoša že se nemá dát a pod...on si ke své přítulkyni dovolí všecko a tak chce aby takový "borec" byl aj manža...no a já si hájím svoje...a to na mě někdy pozor 😀

tercie
3. led 2010

Sirelko to je dobře že si doma dovedeš zjednat pořádek 🙂 No počítám, že až se Lukášek narodí, taky mu přitáhnu oprať, aby si nemyslel, že bude furt jenom někde lítat a já budu s malým pořád sama. Potřebuje tátu stejně jako mámu, tak ať se taky stará.

To jsi hezky napsala, že bude přestávka až se rafnete 😀 Můj manža má teď opar takže s ním nic není, a mě už to leze snad i ušima, achjo, to je děsný, už aby ho ty mensky přešly a byl zase normální 😀

sirella
3. led 2010

😀 😀 😀 Snad mu to brzo skončí 😉 držím palůšky aby sis zas pořádně užila 😉

musím už padat...manža vylezl,vykoupaný,voňavý a oholený 🙂 ...takže jdu taky hodit sprchu a tulit a pokoušet štěstí...my nikdy neplodili ani kolem ovulky a stejně se zadařilo 🙂 (z koníku už vím,že mohla být všelikam posunutá tak uvidíme)

S přestávkama pokryjem většinu měsíce a uvidíme 🙂

Tercinko zatím se měj krásně...krásné sny a papa zítra

tercie
3. led 2010

Tak padej, padej 😀 Ať se dílo podaří, dobrou noc 😉

tercie
4. led 2010

Hi, já jsem tu vlastně dneska první, co? 😀

aronek
4. led 2010

Ahojky, přeji dobré ráno 😀
Dnes jdu dřív z práce k zubaři a pak na tu matriku aby se tedy přítel přiznal, že je jeho 😀

aronek
4. led 2010

tak jsem dočetla, zase jste ponocovaly 😉
Terci, já to ,že jdu na cukr zapoměla a vzpoměla jsem si večer předtím, když jsem chroupala třetí koláček. Takže zdravá strava fakt ne, nezvládla jsem ani to dvanáct hodin nejíst a vyšlo to dobře 😉

sirella
4. led 2010

ahojky holky...dobré ránečko 🙂

sirella
4. led 2010

aronku 😀 to jsi měla kliku že ti to tak hezky vyšlo 🙂

terci...vidíš že se není čeho bát 😉

aronek
4. led 2010

sirel, vyšlo supr, na to, že celé těhotenství jím jen sladké 😉

sirella
4. led 2010

aronku tak to ti závidím 🙂 Já při prvním těhu na sladké neměla chuť, ale u druhého už ju...já se musím vždycky hodně hlídat, jinak bych se neunesla...a jak tu proběhla ta debata ohledně váhy, tak já jsem ten případ co během těhu napřed zhubl 7kg(při nevolnostech) a pak nabrala 7kg, takže jsem byla na výchozí váze...pak jsem zhubla porodem 11 kg, ale během roku skoro 30 nabrala...furt jsem se odměňovala a tak se projedla skoro k metráku...to už znovu absolvovat nechci,protože ty kila nechtěly vůbec dolů...i když jsem kmitala kolem prcka...fakt se to ze začátku ani nehlo 😒

sirella
4. led 2010

ale těhu chutě chápu...u druhého těhu jsem jedla jabka na kila 😀 ale to zas není žádná hrůza...fakt jsem byla na ně až ujetá...no a po revizi už zas nic...teď jedu spíš v masíčku 🙂

aronek
4. led 2010

sirel, já váhu teď neřeším, ale doufám, že se postupně dostanu na váhu před prvním otěhotněním. Já jak jsem nervózní, tak jím a revize fakt nepomohla a pak jsem hned otěhotněla 😉

murynka
4. led 2010

ahojky

sir tak co snažíte se 😵 ??

ee.liska
4. led 2010

dobré ráno 🙂
aronku ať je to u zubaře ok 🙂
holky, budu snad bečat, ta druhá tam pořád je, sice stejně silná ale je tam 😵 asi koupím zásobu v lékárně a budu testit jako o život dokud tomu neuvěřím 😅

sirella
4. led 2010

aronku...já se ti nedivím...já až otěhu tak se taky na to vyprdnu a budu se starat jen o to aby mimi dostalo všechno co potřebuje..a taky si to snad užiju jako poprvé 🙂

mury:jojo snažíme se od 25.12 🙂 A to celkem hodně...ale ono to ani není o tom snažení ale, cosi nás to oba chytlo 😀 Měly by být aj nějaké přestávky, ale to se zatím moc nedaří...Já se radila s tercinkou a ta mi poradila pár DC kolem ovulky tak uvidíme...jenže já zatím n ikdy neměřila BT tak je to jen odhad...mě prostě vycházel cyklus mezi 1.poreviz. a 2poreviz.MS úplně jako před druhým otěhotněním na 28 dní tak jsme to daly odhadem...ale tam jsem se snažila a přestávky dodržela 🙂
A když to nevyjde tak se hroutit nebudu...já bych stejně asi nejradši našla // až v březnu...to je můj šťastný měsíc...a taky bych možná byla klidnější že jsem se dala víc do kupy...jen se mi prostě nechtělo zbytečně čekat...pauzu co nám dala dr.jsem dodržela tak jsem celkem v klidu

a co ty?Jakpak se se Sofinkou máte???Jsi moc unavená a nebo už se to dá???Vypadáte strašně spokojeně všichni tři tak si myslím ,že jste v pohodce 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
4. led 2010

ahoj kopi 🙂
srelko my já jsem s tím počítala až taky tak v dubnu ale jak jsme na to přestali myslet tak se asi zadařilo 🙂
včers jsme se dozvěděla, že z ranní moči je čárka trochu slabší než třeba z dopolední, co na to říkáte? 😲

sirella
4. led 2010

eli...taky bych testila jak o dušu 😀

ahojky kopi...o tom nezvyku bych mohla taky povídat. 😀 ..představ si ,že jsem dneska nemohla dospat a omylem vzbudila prcka o půl paté...mě totiž zmátl mobil...on zapípal a já myslela, že je to budík...jenže on pípal,že bude brzo vybitý...no a prcek se v klidu nasnídal a já až zjistila omyl,tak jsem ho poslala ještě na 2 hod. do postele...a to jsem si medila, když jsem mu vlezla do pokoje, že už sedí na posteli a vstává bez řečí(jindy je to velký boj)...chudák...asi taky nemohl dospat...ten si dneska zažije ☹ .Bylo mi ho fakt líto...ale usnul po té snídani skoro hned tak snad nebude moc unavený...Má slíbenou pohádku v pelíšku hned co dojde ze školy aby se trošku dospal a nebo si aspoň trochu odpočinul

sirella
4. led 2010

jéjej eli...já to slyšela opačně 😅

sirella
4. led 2010

já slyšela že se má testit nejlíp ráno...že je v moči nejvíc hcg...ale jistá si nejsem...jsem zvědavá co písnou holky

ee.liska
4. led 2010

sirel vid, i v návodu je to tak napsaný
to musel být šok pro chudáka a pak i pro tebe 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
katyna6
4. led 2010

Ahoj holky,přeji hezké ráno

eli-moooc gratuluji,to těhu je skoro jasné,čárečka se nedá přehlídnut.A hcg je v moči opravdu nejvíc ráno,protože je po celé noci nejvíc koncentrovaná.Přes den už se pak ředí,podle toho,jak moc piješ.

Jinak ohledně té práce-mně žádné šoky nečekají,protože já tam lozila celé svátky 😠 😀

aronek
4. led 2010

eelis, takže to vypadá supr 😀 Já taky myslela, že silnější má být ráno 😖 Jakým testem testíš? Už jsi vykoupila lékárnu? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru