• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Jé já nepřepla na novou stranu a furt aktualizuju tu předchozí :grinning: Boha jeho :grinning:

Handm je mi to jasný, taky někdy nevím jestli mě šálí zrak nebo smysly... no myslím, že se to co nevidět rozsekne :wink:
4. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Asi už tu nikdo není, tak já taky jdu, dobrou noc :slight_smile:
4. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
ahoj holky,nebudu ani docitat,jsem tu jen na skok..Tak u dr. jsem nebyla pac jsme s pritelem meli diskuzi ,ktera se protahla az do 4 h do rana...ale dopadla celkem dobre a byla take pekne zakoncena................ :wink:

rano jsem nedokazala vstat,takze u dr jsem nebyla,a na testu nic......ale nezoufam,terba se podari priste........zitra dopoledne se sem mrknu....musim jet,pritel me ceka v pelisku,tak jsem rada,ze jsme se udobrili........mejte se krasne,a tem ktere na me v duchu myslely a drzely palecky moc dekuji...Dobrou noc......
4. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
ahojky holky...než jsem dočetla tak tu už nikdo není :frowning2:

tak jen stručně:
handm:Strašně velikáááánská gratulace...jsou to fakt hooodně výrazné//...moc moc ti to přeju :slight_smile:

cajori:tobě to taky moc přeju :slight_smile: Je fajn ,že jste se usmířili...a třeba se něco objeví na testíku :wink:
4. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
Ahoj přeji pěkné mrazivé ráno :wink: U nás mínus deset a u řeky mínus patnáct :confounded:
5. led 2010 v 06:26  • Odpověz
Ahoj holky, hezké ráno! U nás je taky pěkná kosa, brr. Navíc jsem chytla od manži děsnou rýmu a ještě jsem si v noci přeležela záda. Tak tu v práci sedím jak lazar a snažím se to tu nějak překlepat. :unamused:
5. led 2010 v 07:53  • Odpověz
Aji, mně to dnes taky nejde :frowning2: Mám nějakou zastydlou rýmu, takže mně bolí hlava a nejraději bych zalezla do pelechu a ne lítala v práci :angry: Ještě, že se mi to krátí :wink:
5. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Aronku, no jo, ty už to máš za pár! To to letí! Kdy nastupuješ na mateřskou?
5. led 2010 v 08:20  • Odpověz
dobré ráno,
Cajori,to je dobře,že jste se usmířili a doufám,že to bude už napořád.
Holky taky je taková zima,hlavně auto mě nasejřilo,pže jsem vezla malou do školky a ono zamrzlé jak z venku,tak ze vnitř. No takže do školky jsme vyrazili s 20minutovým spožděním-než jsem dala auto dokupy a dalo se jet-teda spíš vidět skrz okénka :grinning: Školku nám zavřou v půl devátý,ale maj zvonek,takže by jsme se tam dozvonili. Jen jsem nechtěla,aby malá přijela pozdě. Zas si jí po obědě vyzvednu.
Já už nevím co s tím kašlem,mě se fakt k doktorce nechce,pže mě to fakt přijde,že mám na něco alergii a dráždí mě to. Mám to každou zimu. No,takže jsem nasadila jitrocelový sirup a ten cibulový čaj(teď mám ohromnou spotřebu cibule :grinning: )
5. led 2010 v 09:03  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
cajori, super, že jste se usmířili :sunglasses:
holky jak píšete o zimě, ani se mi ven nechce :unamused:
5. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Dobré ranko, holky!!!
Sirel, díky za gratulaci!! Přidala jsem do albička dnešní testík a byla jsem na té krvi, volat na výsledek mám po 12.. tak jsem zvědavá! :slight_smile:
Cajori, dobře, že jste se usmířili!!
TErci, promin, já včera uplně odpadla!:slight_smile:
Aji, jak je?! Moc dobře evidentně ne.. ale ony tě // vyléčí, uvidís!! Určo budou!!: -) Věřím tomu!!

Jinak tady je taky kosa, že by psa nevyhnal...
5. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Handm,určo výsledky budou dobré.
My tu máme zimu,pže vyhasnul kotel a nechci jít rozdělat. Míša byl na PC do dvou hodin,tak ať si pak rozdělá. Já si říkám,že tu za chvilku budu dělat absolutně vše(což v tak v podstatě je),tak ať si taky miláček mákne aspoň co se týká topení. Si vezmu svetr a počkám až vstane :grinning:
5. led 2010 v 09:38  • Odpověz
handm a podle poslední ms jsi jaký týden? já jsem to včera zkoušela a vyšel mi 7tt
5. led 2010 v 09:39  • Odpověz
markee taky bych počkala:D
5. led 2010 v 09:41  • Odpověz
handm to je super čárka, úplná dálnice :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Eelisko, podle ms jsem 6TT, nějaký 5+něco...myslím. Měla jsem naposledy 28/11
Markee, tojo, dobrý nápad.. já taky tvrdím, že neumím s vysavačem :grinning::grinning::grinning::grinning:
5. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Tak zatopeno. Šla jsem dolu,že vyroštuju kotel a najednou je mnou Míša,tak jsem mu to s chutí přenechala a už topíme :grinning:
5. led 2010 v 10:08  • Odpověz
MArkee, žes ho tím roštováním chtěla hlavně vzbudit?! :grinning::grinning::grinning:
tak hlavně že topíte!
5. led 2010 v 10:10  • Odpověz
ahojík:slight_smile:)
handm krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj šarlotko! No zatím jen // krása, čekám na tu krev!:slight_smile:trochu bojím... ale doufám! :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Neboooj, držím palečky:slight_smile:)) kdy jdeš?

ee.lis a Ty jdeš kdy k doc ? s Tvým rozházeným cyklem já bych zašla na krev hned:slight_smile:)
5. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Krásné ránko :dizzy_face:

Handm............testík ukázkovej...........nádhera :dizzy_face: Už se těším, až nám za chviličku nahlásíš výsledky z krve :wink:
5. led 2010 v 10:24  • Odpověz
šarlotko, byla jsem ráno.. vycucli mě a o výsledky mám volat po 12h..., podle toho, jestli to bude +, se domluvíme na kontrole se sestrou :slight_smile:

Ahoj Kerrie, pořád 2v1?!:slight_smile: Děkuju!!! :slight_smile: Já už se těším, až nahlásíš, že Emička jde na svět!!:slight_smile:
5. led 2010 v 10:28  • Odpověz
aji, 14.1. jdu do poradny, tak doufám, že už budem sepisovat mateřskou. To budu 32tt, tak už by mohl. Jinak mám pořád kontroly po 5 týdnech, což je hrozně daleko, tak taky doufám, že začnu chodit častěji, jinak se do porodu uvidíme jen dvakrát :angry:
5. led 2010 v 10:30  • Odpověz
handm:slight_smile:))) tak to jsem netrpělivá s Tebou :dizzy_face: :wink:
5. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Handm...........my stále 2v1 :grinning: Ale ve 3 v noci mě vzbudily bolesti bříška a teď mě bolej záda. Tak jsem si na dnešek naplánovala úklid bytečku, třeba ji trošku popoženu. :wink: :grinning:
5. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Aronku, tobě to tak hrozně utíká, ty týdny!!! Mám pocit, žes nedávno měla nějakých 20 a teď tohle!! Jak si furt v tý práci, člověku to ani nepřijde!!!
Taky by mi přišlo normálnější, kdyby se na kontroly chodilo víc, ale asi by se ti Dr zbláznili :grinning:
šarlot.. :slight_smile: mě to povídej... :slight_smile:
Ale zas si říkám, tak hlavně aby byl +, pak aby byl v děloze, pak aby vydrželo 12TT a pak aby všechno dobře dopadlo přes všechny testy.. člověk z toho stresu fakt nevyjde v tom těhulenství.. :grinning:
5. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Handm,jojo i to jsem měla v plánu. Roštováním ho probrat.
Jo,už se ti to krátí,za chvilku nám oznámíš,že v krvi je toho hodně moc :grinning:
5. led 2010 v 10:36  • Odpověz
handm určo to bude ve stovkách neboooooj:slight_smile:)))

kerrie jééééé se těším na Emičku, to bude princeznička krásná... máš krásné datum :sunglasses:
5. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Sarlottko.......no mě tohle datum vypočítal koník...........jinak mám termíny 16.1. a 22.1. Ale mám těhu cukrovku, tak je tu i riziko, že bude moc velká..........v pátek jdu na kontrolu do rizikový poradny a tam malou přeměřej, tak uvidíme, jak na tom budem a co s náma provedou :wink:
5. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.