• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj nekdo, neboj, už hodně holek tady bylo na začátku těhu nemocných, a vše dopadlo dobře, jen se podívej, jestli zrovna tvoje antibiotika nevadí těhu :wink:

Jinak gratuluju ti ke // :grinning:
5. led 2010 v 16:37  • Odpověz
ahoj nekdo: no teda ja sem taky po chorobe a je dobre ze si antibiotika jeste nezacala brat ani je radej zatim neber a skoc si k dr znova a urcite ti da neco jineho. jinak chora byla aj Murynka a ma doma krasnou zdravou holcicku a aj Farminka si odkrutila poradnou chorobu a je v poradku, tak nestrachuj a dej si napsat jine prasky, ja sem u dr byla taky vcera a dala mi prasky ale ne antibiotika
5. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Dekuju.. myslim ze me chapete, potrebovala jsem trosku uklidneni... jeste jednou diky, potrebovala jsem s nekym mluvit..
5. led 2010 v 16:43  • Odpověz
nekdo neboj bude to v pohode. Kdy se chystas na gyndu?
5. led 2010 v 16:45  • Odpověz
nekdo, budeme držet palečky :slight_smile: a gratuluju, ale radši brnkni dr a řekni jí co a jak
handm já jsem otěhu na 99.9% 24.12 :grinning: tak jsem zvědavá co na to řekne dr myslím ze mě zcvokne :grinning:
5. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Na gyndu asi pristi tyden, podle toho jak se dostanu z chripky. Moc mi pomahate holky..lezim tu sama v posteli a moc mi pomaha o tom s vama mluvit.
5. led 2010 v 16:50  • Odpověz
eeelisko, tak to je mazec:slight_smile: pekny darecek pod stromeckem :grinning::grinning::grinning::grinning: ale je fakt, že to k tomu tulení prostě láká.. nás taky zlákalo :grinning:

Nekdo, neboj, urco bude dobre!!!!
5. led 2010 v 16:52  • Odpověz
A jsem moc potesena jak jste se za ty dva mesice co jsem tu nebyla posunuly..holky sikovny :slight_smile: preju hodne zdravi
5. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Elisko, to jste meli vskutku Stedry vecer :grinning: :grinning:
My jsme se s manzou vzmohli leda tak na rozdychavani precpaneho zaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Jeste ze mam dobry instinkt..hned prvni den vynechani jsem si delala test..jestli nahodou kvuli chripce, vysel negativne ale porad jsem to mela v hlave, zdaly se mi sny o detech..tak jsem si pred tim nez jsem zacala brat leky udelala znovu..jen tak pro jistotu, no a ono jo..
5. led 2010 v 16:55  • Odpověz
nekdo, sikulka!:slight_smile:
5. led 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Handm a Eelisko gratuluji k pozitvnímu HCG :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eelisko a jakým citlivým testem jsi testila??
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Kopi dekuju:slight_smile: psala to eeliska nekde nahore, myslim ze 20 :slight_smile:
5. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Jsem tu na skok, připravuju hafo jídla na zítra.
Handm, téda no to je náááááádhera. Moc a moc gratuluju,to je opravdu nádhera holky,jen tak dál. Jedna po druhé ať už jste těhulky :wink:
5. led 2010 v 17:45  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? :wink: Já chtěla reagovat na tolik věcí, když jsem dočítala, ale mezitím se mi už z hlavy vykouřily a pamatuju si jen jedině to, že jsem moc moc moc ráda za Elišku a Hadm !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky supr!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen tak dál :dizzy_face: společně s sarlotkou a mari mi děláte moc moc velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky! tak já se pro dnešek loučím!
JEště jednou všem děkuju za gratulace, za držení palců a vůbec!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mějte se krásně a opatrujte se!!
5. led 2010 v 18:04  • Odpověz
tak už jsem doma :slight_smile:
kveti, bylo to stedré ráno :grinning:
kopi jedno bylomax těhotenský test od dr. max a druhé baby test 10mlU/ml od via-med
5. led 2010 v 18:33  • Odpověz
eli a handm gratuluji k HCG :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
Eelisko díky za testy,ty ještě neznám :grinning: :grinning: Tak potom někdy kouknu :grinning: nakoupím zásobu.
No já počkám jestli to dostanu nebo ne a pak si teprv objednám ten eliptical,páč to výjde na 17.000,-a v těhu bych na tom asi nemohla jezdit :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
Jdu se nátahnout k telce,tabulku udělám asi zítra :wink:
5. led 2010 v 19:19  • Odpověz
mury dík :slight_smile:
kopi běž si odpočinout :sunglasses:
5. led 2010 v 19:34  • Odpověz
jo na tom Via-medu je napsáno prokázání těhotenství už 3 den po zahnízdění a stojí 45,-, jsou v tom 2 ks
5. led 2010 v 19:48  • Odpověz
tady zrovna dneska nikdo neni ale chtela jsem se zeptat, malej ma nestovice to doufam nevadi kdyz uz jsem je mela ze?
5. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:

Hanana nevadí, pokud jsi je už měla :wink:
6. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: Mám odpo, takže ještě z domova :slight_smile:
6. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Dobré ranko!:slight_smile:
6. led 2010 v 09:33  • Odpověz
handm, jak se cítíš?
6. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Hezké ránko holčinky:slight_smile:
tak jsem uklidila sníh na balkoně:slight_smile: do rána napadlo 5cm :wink: nasypala jsem ptáčkům do budky a už zobkají:slight_smile:)) nádherní- dám Vám je do albíčka.
6. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj aronku :slight_smile: No, cítím se pořád stejně :slight_smile: akorát mám tak nafouklé břicho, že se nevejdu za chvíli do kalhot :grinning:
Co ty?! Těhulko upracovaná... už snad brzy skončíš, víď?!:slight_smile:
6. led 2010 v 09:47  • Odpověz
handm 8000 jednotek jupííííííííííííííí:slight_smile: tak to jsi těhule déle než myslíš:slight_smile: a nebo jsou dvě:slight_smile:))) čoveče:slight_smile:))

Elis super, máš taky krásné hodnoty... 200 je úplně normální v začátku těhu:slight_smile: ono to pak roste geometrickou řadou každý den:slight_smile:)

holky mám z Vás radost.

Mari kakra zajdi k doc:slight_smile:)))) :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.