• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
cajori ahojky...jsme tu my dvě s tercinkou :slight_smile: Jak se máš???Testila jsi znovu nebo jsi byla u dr???
6. led 2010 ve 23:39  • Odpověz
na úřadech jsou ve většině dacani...nemyslím chudery baby co musí poslouchat co jim kdo nakáže ale fakt kdo to vymýšlí...to teda fakt musí být bedny :unamused:
6. led 2010 ve 23:41  • Odpověz
Cajori ahojky, to víš, že jsme tu, my noční sůvy :grinning:
Co u tebe novýho, byla už jsi u dr? A mír s přítulou trvá?
6. led 2010 ve 23:41  • Odpověz
Sirell no co, naše skvělá vláda přece..... V menších městech není problém, ale nejvíc v prdce jsou pobočky v praze, protože nemocenskou ti vyplácí pobočka podle toho, kde sídlí zaměstnavatel...no a většina firem má sídlo v Praze, tak se to tam soustřeďuje a oni pak nestíhaj...n Dneska mi poslali omluvnej mail :grinning:
6. led 2010 ve 23:43  • Odpověz
ahojky,ne u doktora jsem nabyla,je tam jen v pondeli a to jsem prosvihla :wink:
no a bude tam zas az v patek,tak jestli to do patku nedostanu,tak pujdu tedy az v patek.....a zatim jsem netestila,necham se prekvapit,co mi dr.povi.......
Jinak s pritele zatim vse o.k.....
a co novyho?a co eeliska?nestiham docitat.....
6. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
terci...jééééjej...to je ti fakt platné...za ty nervy...ale zas potěší aspoň dodatečná snaha...ne???teda malilinko snahy :slight_smile: Snad se chytnou za čumáky a nebudou dělat takové kiksy :wink:
6. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
No sirell upřímně, mě to rozesmálo... Za čumák se nikdo nechytne, víš kolik takovejch jako já je? A to mleli do televize, že lidí bez peněz je opravdu minimum, to jsem taky zuřila... jen když se mrkneš na diskuse v paragrafech, kolik tam je holek, co maj s tím problémy, a to je jen tady\ na koníku, koli jich musí bejt ještě i jinde... fakt zoufalství.

Caj eliška je těhulka :slight_smile: a Handm taky, a čekají, jestlise k nim přidáš :slight_smile:
To je fajn že to máte doma dobrý, hlavně ať vám to vydrží. A snažilkovat se budete dál?
6. led 2010 ve 23:49  • Odpověz
terci...jenže v tomto státě normální lidi nikoho nezajímají. :angry: ..toho jsem si všimla už dávno..každý papaláš si hledí jen svého koryta a zbytek je jim u pr...e...Mne to prostě jen se.e...než by lidem spíš pomáhali tak na ně prdí...A přitom na ty peníze všichni nárok mají a nechápu v čem jim pomůže to zdržovat a pokud je to jen v tom že úřady nebyly připraveny na změnu legislativy tak je to fakt děs :angry:

cajori:jsou to těhulky jak vyšité :slight_smile: A někdo už handm škádlil že podle jejího hcg by to mohla být i dvojčátka :sunglasses:
7. led 2010 v 00:06  • Odpověz
holky,musela jsem si odkocit,tak to je supr ,ze mame dalsi tehulky........No ja s tim nepocitam,ze jsem tehulka,ale snazit se budeme dal a uz se na to tesim.....
7. led 2010 v 00:07  • Odpověz
Kde jste kočky? Nebo to zase blbne?
caj...my taky jedem jak o dušu :grinning: :grinning: A je to fajn :sunglasses:
dvojcatka?tak to bylo supr...dvojita radost.....ja bych se dvojcatkum taky nebranila...
tercíku...neblbne...jen mne vyrušil manža...pardon :sweat_smile:
7. led 2010 v 00:08  • Odpověz
caj...já taky ne...i když doma máme už 9letého raubířa...já nad tím dnes uvažovala...člověk nikdy neví :grinning: klidně bych je brala
7. led 2010 v 00:09  • Odpověz
sitella ...uz se tesim az budem taky tehulky...
7. led 2010 v 00:09  • Odpověz
Aha, se mi to nechtělo aktualizovat, až jak jsem poslala odpověď...

Sirel politika je pěkně akorát k vzteku, jak na to někde narazím, tak přepínám, protože bych se z nich všech poblila.

Caj tak paráda že si to přítel nerozmyslel, s miminkem, Tak se k holkám přidáš později, no :slight_smile: I v tý pohádce to říkali, že co se vleče, neuteče :slight_smile:
7. led 2010 v 00:10  • Odpověz
:slight_smile: ,ja si na sve stesticko pockam....

a co Kopa?
7. led 2010 v 00:12  • Odpověz
cajori...já taky...sice se snažíme až od Vánoc ale snad to brzo vyjde :slight_smile: Jak dlouho se snažíte vy dva?
7. led 2010 v 00:13  • Odpověz
Dvojčátka, ale jedině postupně, pěkně jedno po druhým :grinning: Moje švagrová byla u kartářky a ptala se na nás a ona že prej u mě vidí dvojčata, a švagrová pořád provokuje, že se mi tam to druhý stejně někde schovává...ona to myslí fakt vážně :grinning: no psycho...
7. led 2010 v 00:14  • Odpověz
Holky dočkáte se, to je jednou jistý :wink:
7. led 2010 v 00:16  • Odpověz
my se snazime od srpna....ale ne intenzivne,nepocitala jsem si plodne dny nebo tak....proste se jen nechranime...
7. led 2010 v 00:19  • Odpověz
terci...já to brala spíš jen tak,že bych dvojčátka zvládla...ne že bych po nich toužila...to je (aspoň u mně rozdíl)...já je cíleně nechci,ale jak tu někdo škádlil handm tak jsem si říkala a co kdyby byly u nás...no...a řekla jsem si no a co :slight_smile: ...taky bysme je zvládli...jinak...já už doma jedno "dvojče"mám a druhé bude SNAD letos :grinning:

No u mě si tou jistotou jistá nejsem a tak pro to jsem se teď "vzbudila" a nechci nic prošvihnout...a když to nepůjde tak budu pořád moc a moc ráda za šikovného a hodného syna co spí nahoře :dizzy_face: ...já za něj jsem moc a moc ráda,ale myslím že i jemu by druhé dítko prospělo
7. led 2010 v 00:22  • Odpověz
holky, ja uz se tesim na vikend az budu moct poradne konikovat :slight_smile:
uz mi je po vas smutno....
za chvilku budu muset do pelechu
7. led 2010 v 00:25  • Odpověz
Sirell to víš že kdyby to přišlo, tak bych je taky zvládla, ale ťuk ťuk, jsem ráda za jedno, zatím jsem moc k péči o dítě nečuchla, až na chvilkový pohlídání nebo pohraní si, takže popravdě mám obavu jak zvládnu to moje jedno :grinning: Ale asi nejsem sama nastávající mamina, která má takový obavy :grinning:
Sirell a myslím, že na druhý dítko v tvých letech vůbec pozdě není, a co víš, třeba se jednou rozhodneš ještě pro třetí :grinning:
7. led 2010 v 00:26  • Odpověz
já v srpnu našla // a na konci září bylo po všem :frowning2:

a s tím snažením to mám tak že my se jen nechráníme a to otěhu 3.cyklus (povedlo se 2x) a teď od Vánoc se snažím trefit ovulku ale ta se toulala bůhvíkde tak nevím :sweat_smile: ...moc šancí si nedávám,protože je to od revize ještě poměrně brzo...ale takový březen by nebyl na škodu :sunglasses:
7. led 2010 v 00:27  • Odpověz
Berušky asi vás opustím, a půjdu do pelechu, abych zítra neusínala v čekárně, až tam budu dvě hodiny tvrdnout...ty jo na to se těším úplně ze všeho nejmíň, na to čekání. Strašně nerada čekám :grinning:

Tak páá a dobrou noc :slight_smile:
7. led 2010 v 00:30  • Odpověz
jo,neboj to prijde samo..ja taky vubec nevim,kdy mam ovulaci......
ja nasla // 24.12.2008 a v unoru bylo po vsem.....cekali jsme 6 mesicu-do srpna a od srpna se nechranime....ja se taky snazila v zari chytnout ovulaci a nic....uz se stim nestresuju,davam tomu cas
7. led 2010 v 00:32  • Odpověz
Tercie,preji ti dobrou noc....
Ja taky budu muset pomalu koncit...
7. led 2010 v 00:33  • Odpověz
:grinning: tercíííííííí :grinning: jéééjej...to se ti povedlo...eprej že třetí :grinning: :grinning: Tak jako ...jak jsem měla den blbec tak se křením na monitor jak tydýt :grinning: :grinning: moc kukuju(to je po našem se synem děkuju :wink: )

a já se synem na tom byla podobně jako ty...ale já nikdy ani nahlídala ani nic podobného...ale uvidíš sama...fakt...jak ti malého Lukinka podají tak už budeš vědět co a jak :wink: ...toho se neboj...to zvládneš v pohodce a v klídku...já tehdy měla nervy kvůli penězům...zdávalo se mi(před porodem)že si vezu malého trajflem z porodky zabaleného jen v dece a že mi z ní při vystupování vypadl....fakt příšerný,hnusný sen :frowning2: ...a za všechno mohla tchýně s tchánem,protože nás těsně po svatbě zkásli o všechny peníze...no a já měla nervy...fakt hnusná doba...a proto jsem se těšila že si to tentokrát užiju
7. led 2010 v 00:34  • Odpověz
tercinko...dobrou noc...i Lukáškovi :wink: papa
7. led 2010 v 00:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.