• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
cajori...taky mažu...maj sa fajně a pořadně se vyspi...papa
7. led 2010 v 00:36  • Odpověz
tak ja budu koncit,protoze tady uz usinam.......dobrou noc...doufam,ze tu v sobotu nekdo bude na pokec
7. led 2010 v 00:37  • Odpověz
já určo ju...manža bude mít karty :grinning:
7. led 2010 v 00:39  • Odpověz
Ahojky, přeji dobré ráno :wink: Tedy koukám, že jste zase prokecali noc :grinning:
7. led 2010 v 06:28  • Odpověz
ahoj holky, téda tady se nespalo, ale krafalo :wink:

hezké ráno aron, neříkej mi, že jsi už zase v pracovním procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 07:17  • Odpověz
no nic, jdu vás dočíst
7. led 2010 v 07:17  • Odpověz
farmi, to víš že jo :angry: opět v práci :confounded:
A jak je tobě doma?
7. led 2010 v 07:18  • Odpověz
co že strašíš tak brzy? Nemůžeš spát?
7. led 2010 v 07:19  • Odpověz
Krásné ráno, holky moje :slight_smile:

Farminko, jak je? A co maminka, jak se cítí? Myslím na Tebe, kočko.

Jůůůů, Tercinka má dnes ten test na těhu cukrovku, že jo? Bléééé, ten sladkej kalíšek jí teda nezávidím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale věřím, že to bude mít v pořádku a bude moct dál mlsat. :wink:

Jinak, holky, mě teď ráno odešel další kousek zátky, tentokrát i s troškou krve............a mám jakýsi bolesti. Zatím spíš hooodně nepravidelný, podobný menstruačním..............No tak buď jsou to poslíci a přejde to a nebo bude dnes u nás v chaloupce veselo :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 07:36  • Odpověz
tak už jsem nasnídaná a mám dočteno a už se mi zase zavíraj oči :sweat_smile: :grinning:za to může ten plnej žaludek :grinning: asi si ještě chvilku přispím :dizzy_face:
no jo aron, budila jsem se už asi od 5rána, nemohla jsem spát, ale ted bych už mohla :grinning: Tý člověče, ty nám v tom vězení fakt snad i odrodíš!!! :confused: :grinning: :grinning: Na jak dlouho to tam ještě vidíš?

kerie, díky za optání, mamka je na tom snad už trošku líp, ted je u ní náš mladej, tak má starosti a hlavně jiný myšlenky. Včera byla u psychiatričky, tak jí dala nějaký léky a má přijít zase za měsíc. Jen spát jí moc dobře ještě nejde, ale já doufám, že teď už to bude ze dne na den jen lepší :slight_smile: a o víkendu bych si jí ráda zase vzala k sobě, aby neseděla celou sobotu a neděli sama zavřená v prázdným bytě...a já už si jí tu zapřáhnu :grinning: jsem totiž zjistila, že když něco musí dělat, tak je na tom pak líp :wink: a u nás je práce až nad hlavu :grinning: jí to tu šetřím :grinning: :grinning: :grinning:
jůůůů ale co to čtu!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty budeš určo už brzy rodit!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se na ty radostné zprávy táááák těším!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc na tebe i na Emičku budu myslet, tak se držte holky!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 07:50  • Odpověz
kerrie, držím palečky, aby to bylo rychlé a s veselým koncem :grinning: Máš doma tatínka, nebo si užíváš sama a je jen na telefonu?
7. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Farmi...............mamince ty léky určitě brzo zaberou, uvidíš. Je dobře, že si pro ně zašla. A určitě je i supr terapie, poslat k ní vnoučka a nebo ji zaměstnat nějakou prácičkou. Přijde na jiný myšlenky a taky se tím trochu unaví, takže se jí bude i líp spát. A je fajn, že máš malýho bobíška v bříšku............babička se má aspoň na co těšít :dizzy_face: :dizzy_face:

No nevím, nevím...........ty bolesti nepřestávaj, tak uvidíme. Manžoj jsem zatím nic neříkala, páč by zbytečně plašil a ráno jsem ho s úsměvem vyprovodila do práce :grinning: To jsem sama zvědavá, co z toho bude :confused: :grinning:
7. led 2010 v 07:59  • Odpověz
farmi, příští týden jdu do poradny, to budu už 32tt, tak doufám, že to se mnou sepíše. Mám ještě starou dovolenou, tak doufám, že tu neporodím ale budu v klidu doma :wink: Každopádně kontroly mám pořád po pěti týdnech a už mně to dost štve (napsala bych i jiné slovo, ale po ránu se tak nemluví :grinning: )
7. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Jůů, Kerrie bude brzy rodit! Držím pěsti! :wink:
7. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky tak jaké máme nové //?

Já jdu dnes na prohlídku tak jsem zvědavá co mi řekne na to hnědé špinění a žádná krev během mé 5ti denní mrchy. Včera sem si dala dvě kuličky espumisanu tak snad už to po dnešku zabere. Už tak 10dní mám bolesti, jsem nafoukla a to nejim nic nafukujiciho. Mam odpor k jidlu a alkoholu ... FUJ . Dokonce jsem si včera zapalila a musela to vyhodit. Těhu ale nejsem, asi ty nervy. Tak zatim a budu nakukovat, ode dnes menim jidelniček takze hodne ovoce...
7. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Kerrie držím palečky at je to rychlé a ne moc bolestné a těšíme se všechny na fotečky :D
7. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Nicollko.........tak hlavně ať na kontrole dobře dopadneš..........dej nám pak vědět. :slight_smile:
7. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:))

kerrie:slight_smile: info přímo z akce joooo:slight_smile:))) drž se. poslíčky by přestaly po těplé sprše, kontrakce ne :wink:
7. led 2010 v 09:39  • Odpověz
kerie mamka si u tý psychiatričky pro ně byla sama, :wink: ale já jí s tím furt otravovala :sweat_smile:
kerie tý bláho ty jsi statečná! takhle to ještě před manžou tajit! To já bych volala všem koho znám a brečela jim do teleonu, jakej jsem hroznej chudák! :grinning: jo a manžu bych do práce ani nepustila..bych mu vysela za nohu, s tím, že nemůže odejít, nebo mne už nikdy neuvidí, že umřu! :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:39  • Odpověz
aron to se ti nedivím, že tě to sere :angry: to je hrozně dlouhá doba! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já to slovo klidně napíšu, bo mne už hned po ránu, tak strašně vytočila koza, který ruplo v bedně a odmítla se dát chytnout, a já jí stejně zbytečně čtvrt hodiny naháněla po pastvině :angry: kráva jedna :angry:
a tečka všeho byla, že když jsem se vracela domů, tak si říkám, co to tam leží na dvorku ve sněhu..jdu k tomu a zjistila jsem, že to je kabel-přípojka k vozejku za auto, kterou nám zase celou urval a rozkosal pes :angry: a to už je třetí! dvě už zvládla :angry: a ted když to manža koupil a zapojoval potřetí, tak už tam dal i takovou plastovou ochranu :angry: :angry: no a stejně vydržela ani ne tejden :angry: Já nevím co to máme za psa magora! Máme tři, ale todle dělá jen ta jedna :angry: :angry:
7. led 2010 v 09:46  • Odpověz
kerie už jsi po sprše jak píše sarlotka?? Jsem děsně zvědavá!!! :dizzy_face:

sarlot těhulko, jak je? co nevolnosti, už malinko ustupujou?

nikol držím palce na kontrolu a taky aby ty nervy co nejdřív polevily, vím že dokážou pěkně potrápit :pensive:
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz
holkýýý nevíte někerá odkaz, na ten obchůdek, kde měli taková ta trička pro těhotný, ty s těma různejma napisama a tlapičkama vepředu na bříšku? Myslím, že ten obchod měl kdysi reklamu tady na koni, ale ted to nemůžu nějak nikde dohledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přemejšlím, že bych si udělala radost a nějaké takové si na jaro koupila :slight_smile: teda pokud vedou i velikost pro slony :grinning:
7. led 2010 v 09:52  • Odpověz
farmísku ani ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já budu taky viset manžovi za nohu:slight_smile:))))))))))))))))))) farmi jakobych se viděla :grinning: :grinning:

maminka se dá dohromady, léčky jí pomůžou, aby byla víc v klidu a zvládla to. :wink:
7. led 2010 v 09:54  • Odpověz
jééé to by se mi taky líbilo:slight_smile:)) Kopís bude určo vědět:slight_smile:)
7. led 2010 v 09:58  • Odpověz
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz
kerrie super:slight_smile: díííky :sunglasses:
7. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Farmi..........ve spršce jsem zatím nebyla...........................věšela jsem prádlo a byla venčit pesana :grinning: Ale ty intervaly nejsou pravidelný............8-11 minut..............já myslím, že z toho nakonec nic nebude :wink:
7. led 2010 v 10:00  • Odpověz
sarlot koukám , že nejenom kopís :grinning:
kerie co ty všechno při tom trpění ještě nezvládáš! :sweat_smile: :grinning: díky! :slight_smile:
7. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,pěkné ráno
7. led 2010 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz
prádlo?! psa?! :confused: :confused: :confused:
teda holky, já nevím jestli jen já jsem nějakej ten podělánek , ale já už v týdle fázi budu jen namočená ve sprše, funět, brečet (už taky trochu dopředu, ze strachu co mne čeká) a hlavně křičet na manžela, jak mohl tohle dopustit, do čeho jsem se to dala! :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.