• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no teda ale ty lizatka sou mnam, hned sem musela vyskouset :sweat_smile: no uvidime, kdyz tak v pondeli az pudu z gyndy tak si je pudu koupit jestli bude vse v poradku :pensive:
8. led 2010 v 18:56  • Odpověz
ty prasky emesin jsem mela na mysli, joj uz mam nervicky z pondelka :pensive:
8. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Holky,tak my tento měsíc určo nepočneme :frowning2: Já mám plodné dny od příštího víkendu,no a Míša má v pátek výročku-hasičskou schůzi. NO takže přijde absolutně na mol a jako já pak nevim,kdy teda plodit,aby ty jeho "chlapíci"nebyli pod vlivem. Aby jsme to nemuseli odložit o další měsíc :frowning2:
8. led 2010 v 19:02  • Odpověz
mari já to pochopila :wink: neboj když je ti tak zle je to dobře něco se děje :wink:

markee máš ještě sobotu a neděli ne :fearful: :fearful: nebo pátek
8. led 2010 v 19:04  • Odpověz
no tim se Murynko taky porad utesuju, ze kdyz mi je tak zlwe tak tro musi byt v poradku :sweat_smile:
8. led 2010 v 19:05  • Odpověz
mari určitě :dizzy_face: :dizzy_face: smůlu máš vybranou :wink: :wink: vím že 28 srpna nebo dřív s estaneš maminkou :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:06  • Odpověz
dik Murynko :slight_smile: pozdravuj Sofinku ta uz urcite haja,ze :slight_smile:
8. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Mury to jo,právě. Jenže on se z pátka na sobotu zpije pod obraz a já nevim zda jako je to vůbec dobré plodit :frowning2:
8. led 2010 v 19:08  • Odpověz
du kouknout do hrnce,delam tu znojemskou, kdyz sem rano nebola schopna :angry:
8. led 2010 v 19:09  • Odpověz
jo jo je vykoupaná napapaná a už spinká :dizzy_face: vyřídím :grinning: :grinning: hlavně se neboj já to chápu u mě ten strach opadl ve 20tt pak jsme si to jaktaž užívala snažila jsem se nechtěla jsem mít vystreslý mimi :grinning: :grinning:
Nebo myslíte,že je to jedno,když bude opitý?
tak v neděli :wink: :wink:
markee ja myslim ze do toho muzes jit klidne i v patek jestli bude schopen :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:11  • Odpověz
markee :grinning: :grinning: pokud v opilosti nemá problém :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:12  • Odpověz
hele marke aby jeste nebyli lepsi ty spermonici kdyz budou " pod parou " :grinning: vis co se rika, ze na diskotekach se splodi nejvic deti a tam nebejvaj lidi bez alkoholu :wink:
8. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Téééda holky já tu chvíli nejsem a tady se nepovídá :grinning:

Jo a až vyzkoušíte knedle dejte mi vědět hnedle :wink:

Markee bruslení závidím, já bruslila naposled minulou....................... válku :grinning:
A klidně ploďte, to by muusel bejt manža nějakej norek aby to mělo vliv na spermoše, takhle jednorázově to neva :wink: Však kolikrát se stalo ž lidi počali v alkoholovém opojení :grinning: Jedinej problém bych viděla v tom, co psala Murynka, pokud bude akceschopen, tak máš napůl vyhráno :grinning:
8. led 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
Markee já myslím,že je to uplně jedno jestli bude pít :sweat_smile: když to v opilosti zvládne jak psala Markétka :grinning:
U nás se to zvládlo několikrát,když byl pít jen mírně,ale jakmile bylo víc...tak nic.Dokonce se s kámoši o tom bavily,že když se napijou tak to nikomu nejde.

Ještě jsem vám zapomněla napsat,že přítel byl v úterý na kontrole se srdíčkem(jak vysadil ty prášky cca 4měsíce)a srdíčko má v pořádku,prášky nemusí brát a dokonce doktorka pochopila,že měl potom ty problémy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prý tak Impotenci jste měl :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: A tlak má taky v pořádku :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:19  • Odpověz
leni u nás je také problém :grinning: když se napije ale on moc nepije :grinning: :grinning:

jéé super gratuluji že je zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Markét to bude asi všude :sweat_smile: ten můj už tedko taky nepije,páč se pak bojím jak šílená co kde vyvádí :sweat_smile:
Jsem ráda,že je v pořádku :wink: Tak se modlím,aby to tenhle měsíc vyšlo."Protože furt chodí jako kdy budu testit a jestli mám testy...no už vidím jak budu zase zklamaná :rolling_eyes: :zipper_mouth:
8. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Jé holky to jsme se pěkně shodly na tom plození s alkoholem, co? To je vidět, že je na tom kus pravdy :wink:
8. led 2010 v 19:26  • Odpověz
:slight_smile: Tercinko dik, ale radej si koupim tu silikonovu formu, si myslim ze to bude lepsi.
Kopi to je dobre ze ma srdicko "aj pindika" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v poradku, asi mu proste ty prasky nevyhovovali, hlavne at se vam uz zadari :angry: at tady nejsi cekatelka-snazilka sto let :wink:
8. led 2010 v 19:28  • Odpověz
jé holky tak to jste mě potěšili :grinning:
No já si právě myslím,že jsme Johanku počali v některém z mnoha alkoholových opojení.Pže to bylo zrovna v ten samý čas(leden a únor. V únoru se podařilo. a to máme teď nejvíc oslav. Tak proto)
8. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Kdybych se náhle odpojila, tak mi přijela návštěva jo?
Manžu ta jeho banda v práci vyhecovala, kdy jako bude kolaudovat psinec, když kolaudačka baráku se tak povedla a všem se u nás líbilo, tak si to chtějí zopakovat :-P Takže jsem doteď lítala jak pošuk, byli jsme nakoupit, teď chystali pohoštění a na osmou jsou tady. Ani nevím, kolik se sejde lidí, snad moc ne. A zítra odpo nanovo, to přijedou mí rodiče se ségrou, švárou a neteřinkou, tak bude plnej barák lidí znova :grinning: Ještě že mám tak ráda společnost :grinning: Akorát mě moc nebaví bejt taková ta hostitelka - hospodyňka :grinning:
8. led 2010 v 19:30  • Odpověz
no tak vidis marke, nakonec to treba fakt chce "ozrali" spermoniky :grinning:
8. led 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
Mari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jako je to na přírodě :sweat_smile: s tímhle tím naším plozením už bych měla snad 100dětí,tolik práce nám to dává,já vysílena z práce se ještě přemáhám aby něco bylo,včera jsem radši usnula :grinning: :grinning: :grinning:
Nerada bych tu zkejsla v tabulce :kopa 30DC(snaží se 30let) :sweat_smile: :grinning:
8. led 2010 v 19:31  • Odpověz
tercinko vsechno vyloz na stul a at se kazdej obslouzi sam, ne jake pak copak, zadne litani, si prece tehulka :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
ale tenhle měsíc by to fakt mohlo vyjít :wink: :rolling_eyes: :angry:
Kopy to je fajn,že je přítelák v pořádku :wink:
Kopi neboj, s vaší frekvencí to nemůže dlouho trvat, to spíš já jsem měla obavy, protože se s frekvencí 2 styky do měsíce trefit do plodných dnů, to teda byl docela rébus... :grinning:

Markee, no vidíš, a třeba díky tomu je Johanka zdravá :slight_smile: Tak jen do toho a druhý mrně se taky tak krásně povede :wink:
8. led 2010 v 19:33  • Odpověz
No já dneska Míšu znásilním,teda doufám,že dřív neodpadnu z toho sportovního vyžití. Mě MS skončila včera,takže už bych sexík ráda :grinning:
8. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.