• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Tercie doufám,že to klapne...Předtím jsem byla furt ve stresu s tý aferky...Ale už pozoruji asi týden,že už to vůbec neřeším :wink: tak jsem v klidu.Snad mi to dlouho vydrží.
8. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Kopi :grinning: :grinning: :grinning: 30 let
8. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Kopi to držím palce, taky už bych se toho chtěla zbavit :wink:

Holky už se to asi sjíždí, tak já budu končit, když to vyjde tak se stavím zítra dopo. Pááááááá a hezkej plodící večer :wink:
8. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Teda holky, vy máte zase téma! Jsem se docela pobavila, když jsem vás dočítala :grinning: ! Je pravda, že my sem tam snažílkujem taky když je manža trochu pod parou, ale zatím mu to vždycky šlo! :wink: Myslím, že to ničemu nevadí, i jeden známej doktor říkal, že pokud by to vadilo, skoro žádný děti by se nerodily :grinning:
8. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: prvně moooooooc gratuluju kerie a malé Emičce :dizzy_face: :dizzy_face: a přeju štěstíčko a hlavně moc moc moc zdraví!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a jinak dens jsem byla na gyndě, ultrazvuk mi dělat neměli, ale musím říct, že můj doktor se zachoval moc príma a řekl, že po těch předchozích dvou špatnejch zkušenostech se raději na mimi koukneme, jestli je všechno jak má být :dizzy_face: a ono je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: brouček se krásně mrská, srdíčko bije jako o závod, pupečníkem prý prochází krásné množství krve a podle ultr. odpovídáme 16+1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jsem moc ráda, že jsem malýho zase viděla, uplně mi to zvedlo náladu, byla to krása ho sledovat :dizzy_face: a doktor má u mě za takhle hezkou a vzornou péči o mne velkou jedničku :slight_smile: :slight_smile: :wink:
jo a ty tripl testy prej taky asi dopadly dobře, páč říkal, že jinak hned telefonují .., ale když je to dobrý, tak že posílají až zprávu a tak to dýl trvá :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
a já před chvílí dovařila ten segedín podle kopinky, ňam ňam, už se těším na zítřejší obídek :grinning:
8. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
a ted vás jdu rachle dočíst a pak se muchlovat k manželoj :wink:
8. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Farminko, to je super, žes mohla viděl tvýho broučka na ultrazvuku, pan doktor je moc hodnej! Gratuluju k úspěšné kontrole. :wink:
8. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
aja to máš asi šikulu :grinning: :grinning: u nás bysme nic nesplodili pod vlivem alkoholu :grinning: :grinning:

farminko :dizzy_face: :dizzy_face: to je krása moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: myslíš že to bude ten klučík jo :sunglasses: ..no jsme zvědavá zda to odhadly dobře :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
farminko taky mam radost ze je mimi v poradku, jen tak dal, dr. je hodnej ze te takle uklidnil :wink:
8. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
holky díky :slight_smile:
murynko no už jsem se s druhým chlapákem smířila, hlavně že je to zdravé že :wink: ale to víš, že bych se vůůůůbec nezlobila, kdyby se mi narodila princezna, jako tobě :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
no ja sem ko holky, se divim ze jsem vubec do ted vydrzela. du hajat, tak dobrou a plodnou noc :wink:
8. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ráno holky! Taky je u vás tolik sněhu? Ty předpovědi jim vážně vyšly! Šla jsem ven s pejskem a bořila jsem se skoro až po kolena (pes nebyl skoro vidět). Nikde to není vyhrnutý, mazec, je tu skoro 30cm sněhu! A to jsme rovinka, jak to teprv musí vypadat na horách! :astonished: Holky, hlavně dnes nikam nejezděte, pokud nutně nemusíte, na silnicích to bude asi jedna velká kalamita!
9. led 2010 v 07:33  • Odpověz
u nás je teda taky pěkná nadílka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manžel musel jet do práce, tak už netrpělivě čekám, že mi dá vědět, že v pořádku dorazil :confused:
jo jinak přeju hezký ráno :slight_smile:
9. led 2010 v 08:07  • Odpověz
a terci, doufám, že jsi koulaudačku přežila a že vás to tam všechny nezaválo a nebudeš je mít na krku ještě než roztaje :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 08:09  • Odpověz
ahojky

jasně farminko důležité je že je prcek o.k :dizzy_face: :dizzy_face: to však dobře vím :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás chumelí a chumelí auto ani skoro už nevidím asi zapadneme :unamused:
9. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Přeji dobré ráno :wink: U nás plno sněhu a přítel razil do školy, tak doufám, že dojel :wink:
9. led 2010 v 08:42  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: , u nás dneska starosta vyhlásil kalamitní stav :astonished: včeara jsme šli od kamarádů dom a to byla klouzačka
9. led 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 08:47  • Odpověz
kopi ty máš po ránu nějak dobrou náladičku :slight_smile:
9. led 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Eeli asi mám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jsem dneska 26DC a zkoušela jsem testit,protože už asi od středy cítím prsa :sweat_smile: a jsem unavená.Normálně se mi holky ukázali //,ale ta druhá je slabounká něco jako máš ty Eeli tu první možná o kousek ještě mín :sweat_smile:
Zkoušela jsem to vyfotit,a jako naschvál se mi vybil foták,tak ho nabíjím...No stejně to tam moc není vidět na to fotce,ale přítelák je viděl :grinning:
9. led 2010 v 08:56  • Odpověz
leniiiiiiiiiiiiiiii jupííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držíme palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 08:57  • Odpověz
jééééééééééééééééééééééé potichunku gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 08:58  • Odpověz
leni čím jsi testila
kopi, potichonku moc a moc gratuluji. Já měla // taky 26DC a vydržely doposud :grinning:
autor
markét pořád koukám na ten test jestli ty // nezmizely :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
přítel zas říkal,at nejsem zklamaná :sweat_smile: :pensive: ale já na to ,že mamatest nelže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě se moc neraduji,zlusím znovu testnout v pondělí.
kopi beruško mám z tebe strašnou radost, budu strašně držet palečky aby to vyšlo :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kopi, mně toho 26DC vylezly polimitu a slabounké :wink:
9. led 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
ted jsem se zase byla podívat jestli tam je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a je tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ani nevíte jakou mám radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.