• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
leni super mamatest je spolehlivý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kočko mám z tebe strašnou radost a vyjde to,holt jsem se sekla o měsíc no ale věděla jsem že brzo ty dvě budou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:00  • Odpověz
mě ty ta druhá čárka tady ted řve :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
No akorát Eeliska když to fotila,tak je má krásně vidět :confused: :confused: a já chodím pod světlo a nic :zipper_mouth: jsem vám to chtěla ukázat co na to řeknete :sweat_smile:
Jo a ještě se mi dneska zdál sen,že jsem vozila kočárek :grinning:
9. led 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
Markét :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 09:02  • Odpověz
kopi taky jsem to fotila na milionkrát a musela jsem si na foťáku nastavit fotit text :sunglasses: neboj, to ti určitě vydrží :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
Aha,zkusím to potom někde najít v tom fotáku :wink: dík Eeli :slight_smile:
9. led 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
holky jdu se nasnídat :slight_smile:
9. led 2010 v 09:05  • Odpověz
kopi počkej, tak ve čtvrtek tam už bude dálnice :slight_smile:
9. led 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
počkám :wink: budu se snažit :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2010 v 09:07  • Odpověz
jo a dala jsem si do alba dnešní čárku, nemůžu se na ní vynadívat :sweat_smile:
autor
Eeli koukala jsem na testík jsou krásné // :wink: :dizzy_face:
leni se nesměj tobě to bude brečet za 9měsíců :grinning: :grinning:

eli krásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:09  • Odpověz
to jedneska krásný den, na tuto kalamitu se bude dobře vzpomínat :dizzy_face: tolik nových miminek a těhulek :sunglasses:
9. led 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
holky já mám takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen aby čárak sílila a nedorazila MS :angry: :zipper_mouth:
Prsa cítím hodně,to jsem měla i tenkrát a trošku břicho ale jinak než na MS.
9. led 2010 v 09:42  • Odpověz
holky dík :slight_smile:

kopi neboj, všechno bude OK :sunglasses:

holky, my máme odpoledne Hasičskou výročku a já teprve píšu zprávu za rok 2009 :sweat_smile:
9. led 2010 v 09:55  • Odpověz
co to ctuuuuuu Kpiiiiiiiii gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to je radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
zkusím odpoledne juknout na ty fotky,zda tam něco bude vidět :wink:
Ted se jdeme projít na chvilku :slight_smile:
9. led 2010 v 10:10  • Odpověz
kopííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!! huráááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jen nakukuju, ale co to mé oči nevidí?!!! já mám takovou radost!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

konečně takovej krásnej novej příval těhulinek!!!!!! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

jen tak dál holky šikulky!!! :dizzy_face:
9. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Dobré ránečko:slight_smile:

Kopísku :slight_smile:)))))) se těším na fotečku :sunglasses: :grinning:
9. led 2010 v 10:35  • Odpověz
šmankote kopi nikam necourej, ted se musíš hlídat mamino! :confused: aby jsi neprochladla a tak! :fearful: ještě někde zapadneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 10:36  • Odpověz
a s foťákem si hlavu nelámej, hlavně když jí vidíš ty :wink: a co ..nám vyfotíš až :wink: za tejden ty pořádný dálnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 10:37  • Odpověz
u nás je teda sakra náledí.... ofafrně Kopi:slight_smile:)
9. led 2010 v 10:39  • Odpověz
eliis krásné čárečky:slight_smile:))) :sunglasses: mám radost budem kočárkovat spolu
9. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, taky máte všude led? To je hrůza, na všem je skořápka nerozbitnýho ledu.
U nás se moc nesnažilkuje :(, my se moc zase nevidíme, manža opět v Ostravě, už měla být stavba tu že by byl doma každý večer, ale nevyšlo to :( Bohužel.

Včera jsem si dala pivčo, miluju pivo, ale bylo mi z něj šoufl, tak sem zkusila deci bílýho a opět mě to naplo, fuj. Co se to se mnou děje. Dnes mi trošku píchalo břicho ale už nic. No už aby byl konec ledna a došla mrcha, tato jedna byla nějaká zaražená tak asi mi to dělá neplechu v těle, tak sem naštvaná na tu doktorku že mi nic neřekla ani pořádně neprohlídla, jen udělala dost divnej ksicht a poslala mě domů :( grr
Já tu teď jen přemýšlím a přepočítávám, pokud bych otěhu, kdy by to jako mohlo být když je test bílý ještě.

Kerrie moc moc gratuluji těším se na fotečky a popis :D

Kopiiiii wowwwww mám slzy v očích, kočko moc moc ti držím palce ať už jen sílí a nikdy nezmizne :D

tolik těhulinek asi padám do depky, ale moc moc vám to přeji, já sem ted taková protivná a plačtivá.
9. led 2010 v 11:21  • Odpověz
šarlot, to bude super :slight_smile:

nicolko úplně vím jak se cítíš, s každou novou těhulkou mi bylo těžko, sice jsem to všem moooc přála ale stejně jsem i mooooc záviděla :pensive: beruško neboj i ty budeš za chvilku těhulka :wink:
9. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ee.li děkuji, já vím. Já jsem spíš naštvaná hrozně na moje tělo, jak si se mnou zahrává :slight_smile:
Teď mám jakoby malilinko béžový výtok, tak třeba dostanu mrchu ještě jednou.
9. led 2010 v 11:33  • Odpověz
kopi pěkně zůstaň doma v teplíčku, venku je opravdu kalamita.

Ee.li sem koukla a super krásné čárečky, gratuluji a teď už až do 40tt ;)
9. led 2010 v 11:34  • Odpověz
nicol,děkuju :slight_smile:, po té injekci jsem ms většinou dostala do 10 dnů, měla jsem cyklus rozházený od toho března a ten agulotin mi to aspoň trochu spravil
jo a s tím pivem, taky ho mám moc ráda, všera jsem neodolala a dva hlty si od manži dala :sweat_smile:
jen by mě zajímalo, jestli se nealko pivo může v těhu
9. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Kopiiiiiii, to je nádhera, mám obrovskou radost!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Moc držím pěstičky, aby to bylo ONO :dizzy_face: Ale fakt jsi mi udělala obrovskou radost :sweat_smile:
Eli, ty // jdou už kráááásně vidět :dizzy_face:
Nicolko, co to s tím tvým tělíčkem jenom je??!! :angry:
9. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Eli, nealko pivo můžeš naprosto v pohodě, vždyt je nealkoholický :grinning: Já první 3 měsíce občas upila i normálního piva manželovi a od 13 tt si občas dám i malé pivo sama. Gyndař říká, že pivo není alkohol :grinning: Ne, kvalitní pivko v malém množství je ok :wink:
9. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.