• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
flair děkuju :grinning: , tyjo už 19tt :dizzy_face:
9. led 2010 v 11:50  • Odpověz
teedaaaa kopi :grinning: ..no to je bomba!!!...

držím palce vší silou co mám! Hezky nám to koukej vyfotit!
Tak tohle je teda super plodné období, zase krásná vlna těhulí :grinning: :grinning: :grinning:

a ostatní snažilečky nebuďte smutné, i na vás dojde!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...to nejhezčí je stále před vámi :grinning:
9. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
My byli na nákupu, klouzalo to teda pěkně...

Tobi dostal nové sněhule a hlavně boby!!!Odpolko je jdeme zajet.
Krásný den přeju :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
eli já pila v těhu pivo po litrech fakt :sweat_smile: měla jsem na něj chut normálně ho nepiju :sunglasses:
9. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
mury a máš takovou pěknou princeznu :dizzy_face: mě v prvním těhu nechutnalo ale teď mám na něj takovou chuť.......
mirax to bude super bobování :slight_smile:
u nás zase prší :unamused:
9. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Kopíííííí! Co to čtu???To je skvělá zpráva! Potichoučku gratuluju a mám z tebe moc velkou radost! Čárečky budou jen sílit, neboj! Mamáče nelžou!Tak držím pěsti! :wink:
9. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
ahoj holky!
chtěla bych se zeptat, zda je normální, že první MS po revizi mi trvala jenom 3 dny(byla hodně silná-takovou MS jsem nikdy neměla) a jeden den jenom špinění a konec.Normálně jsem mívala MS 5-6 dní, tak teď uvažuju, zda je vše v pořádku....
9. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zanet myslím, že je to normální, já první MS po revizi měla taky strašně silnou, tělo se ještě čistí, neboj, kdyby bylo něco španě tak MS trvá dlouho a ne jen 3 dny :wink:

Kopiiii co to čtu? Co jsem ti minulý týden psala do IP? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Moc blahopřeju :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tady je sněhu, to je nádhera, škoda, že takhle nebylo o vánocích :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky,

kopinko, co to vidím...gratuluji ke // čárečkám :slight_smile: :slight_smile:
Eliško, tobě taktéž...mam z vás holky velkou radost.

Já jsem akorát dožehlila. Malá dopo řádila, pak usnula, tak jsem toho musela využít :slight_smile: Teď bych se šla nachvilku natáhnout, ale asi mi to madam nedovolí, jelikož už se budí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak je hodná, vstávám večer 2x, což jde.

Nějak nestíhám nakouknout, ale občas zavítám. :slight_smile:
Opatrujte se a já zase nakouknu.papa Vendul a Natálka
9. led 2010 v 15:28  • Odpověz
Farminko, gratuluji ke kontrole, a že jste oba v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásná zpráva. :slight_smile:
9. led 2010 v 15:30  • Odpověz
venusko děkuju :slight_smile:
to máš doma teda zlatíčko, malá je nááádherná :dizzy_face:
9. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Eliško: děkuji, neboj brzy budeš mít doma taky takové zlatíčko :slight_smile:
9. led 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
díky moc za gratulace :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No já jsem hrozná furt,chodím okukovat ten testík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už jsem na něj koukala asi stokrát.Jen si říkám,aby to tak bylo :sweat_smile: :fearful: No ty prsa cítím a jsem strašně unavená :sweat_smile:
Mám strach,že příjde mrcha :sweat_smile:
9. led 2010 v 15:40  • Odpověz
autor
Farminko taky moc gratuluji ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásně ti naskakují týdny :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Nicollko a nechceš ještě raději zajít k jiné doktorce??Jak jsi to popisovala,tak je to takový zmatený od té tvé doktorky :confused: :confused:
Martinkal ty jsi mi snad ty dvě přivolala :grinning:
9. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
ještě jeden dotaz,asi takovej blbý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hodně piji čaje,můžu i ted?Piji citronovy a normálně piji neperlivou vodu,to by mělo být o.k.?néé? :sweat_smile:
9. led 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
Jinak jsme se byli dopoledne projít,ale jen na hodku :wink: tady je sněhu :grinning: :grinning: :grinning: všude děti na bobech a sáních :grinning:
9. led 2010 v 15:48  • Odpověz
kopi, taky piju čaj a černého prý jen tři šálky za den tak nevím :astonished:
9. led 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
aha já vypiji tak 5-6 velkých hrníčků :sweat_smile:
9. led 2010 v 15:53  • Odpověz
ahojda holcinky moje,
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kopiku jejda, no to je krasa, moc moc drzim palecky aby silnela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 16:12  • Odpověz
tak nebudes mit napsano ,snazilka 30 let :grinning:
9. led 2010 v 16:13  • Odpověz
je tak v sobotu mi naskakuji tydny, ty brdo uz tam mam 8 tt, joj jen uz mit tu pondelni kontrolu za sebou :pensive: a vse v poradku :fearful:
9. led 2010 v 16:20  • Odpověz
holky prosim vas a mak se muze normalne v tehu ? :sweat_smile: chci upict makovec ,mam ho moc rada, jen je tam dost maku :unamused:
9. led 2010 v 16:58  • Odpověz
ahojík:slight_smile:

mari na máku nic špatného není :wink: maximálně by Ti po něm mohlo být těžko.

Kopi ty čajíky střídej a kup si pro těhulky.. megafyt, leros. Můžeš taky roobois neomezeně, heřmánek, kopřivu, šípek.
9. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Sarlotko dik a kdyz sme u tech caji mata se taky muze, mne ten totiz chutna nejvic :slight_smile:
9. led 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Sarlott díky za ty čaje,já je vůbec neznám snad jen ten Leros :wink:
Holky pořád zkoumám ten test,nemohu tomu uvěřit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: snad ten test nelže :angry:
9. led 2010 v 19:19  • Odpověz
kopi skousela si to jeste nejak vyfotit, ja bych se rada koukla , sem zvedava, ja vim :slight_smile:
9. led 2010 v 19:21  • Odpověz
kopi, já taky na ten test pořád musela koukat :grinning: ..to jsou nejkrásnější 2 linky na světě, co? :grinning:
Už máš nabitý foťák?
Jsem zvědavka :grinning: .., ale určitě tam budou! 26 DC je dost brzy :wink:
za pár dní budou určo silnější :slight_smile:
9. led 2010 v 19:22  • Odpověz
mari :grinning:
9. led 2010 v 19:22  • Odpověz
jinak ja na ten prvni taky cumela asi sto krat a na ten druhej taky, jeste ted kolikrat kouknu :sunglasses:
9. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.