Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
ee.liska
9. led 2010
flair děkuju 😃 , tyjo už 19tt x-)
mirax
9. led 2010
teedaaaa kopi 😃 ..no to je bomba!!!...

držím palce vší silou co mám! Hezky nám to koukej vyfotit!
Tak tohle je teda super plodné období, zase krásná vlna těhulí 😃 😃 😃

a ostatní snažilečky nebuďte smutné, i na vás dojde!!!! 🙂 🙂 🙂...to nejhezčí je stále před vámi 😃
mirax
9. led 2010
My byli na nákupu, klouzalo to teda pěkně...

Tobi dostal nové sněhule a hlavně boby!!!Odpolko je jdeme zajet.
Krásný den přeju 🙂 🙂
murynka
9. led 2010
eli já pila v těhu pivo po litrech fakt :-N měla jsem na něj chut normálně ho nepiju 😎
ee.liska
9. led 2010
mury a máš takovou pěknou princeznu x-) mě v prvním těhu nechutnalo ale teď mám na něj takovou chuť.......
mirax to bude super bobování 🙂
u nás zase prší :-|
aja.83
9. led 2010
Kopíííííí! Co to čtu???To je skvělá zpráva! Potichoučku gratuluju a mám z tebe moc velkou radost! Čárečky budou jen sílit, neboj! Mamáče nelžou!Tak držím pěsti! 😉
zanet2009
9. led 2010
ahoj holky!
chtěla bych se zeptat, zda je normální, že první MS po revizi mi trvala jenom 3 dny(byla hodně silná-takovou MS jsem nikdy neměla) a jeden den jenom špinění a konec.Normálně jsem mívala MS 5-6 dní, tak teď uvažuju, zda je vše v pořádku....
martinkal
9. led 2010
Ahoj holky 🙂

Zanet myslím, že je to normální, já první MS po revizi měla taky strašně silnou, tělo se ještě čistí, neboj, kdyby bylo něco španě tak MS trvá dlouho a ne jen 3 dny 😉

Kopiiii co to čtu? Co jsem ti minulý týden psala do IP? 😃 😃 😃 😃 Moc blahopřeju 😃 😃 😃

Holky tady je sněhu, to je nádhera, škoda, že takhle nebylo o vánocích 🙂
venuska
9. led 2010
Ahojky,

kopinko, co to vidím...gratuluji ke // čárečkám 🙂 🙂
Eliško, tobě taktéž...mam z vás holky velkou radost.

Já jsem akorát dožehlila. Malá dopo řádila, pak usnula, tak jsem toho musela využít 🙂 Teď bych se šla nachvilku natáhnout, ale asi mi to madam nedovolí, jelikož už se budí :-p

Jinak je hodná, vstávám večer 2x, což jde.

Nějak nestíhám nakouknout, ale občas zavítám. 🙂
Opatrujte se a já zase nakouknu.papa Vendul a Natálka
venuska
9. led 2010
Farminko, gratuluji ke kontrole, a že jste oba v pořádku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krásná zpráva. 🙂
ee.liska
9. led 2010
venusko děkuju 🙂
to máš doma teda zlatíčko, malá je nááádherná x-)
venuska
9. led 2010
Eliško: děkuji, neboj brzy budeš mít doma taky takové zlatíčko 🙂
kopaautor
9. led 2010
Ahoj holky,
díky moc za gratulace 😃 x-) x-) x-)
No já jsem hrozná furt,chodím okukovat ten testík :-N :-N :-N už jsem na něj koukala asi stokrát.Jen si říkám,aby to tak bylo :-N 😕 No ty prsa cítím a jsem strašně unavená :-N
Mám strach,že příjde mrcha :-N
kopaautor
9. led 2010
Farminko taky moc gratuluji ke kontrole x-) x-) x-) x-) krásně ti naskakují týdny 😃 😃
kopaautor
9. led 2010
Nicollko a nechceš ještě raději zajít k jiné doktorce??Jak jsi to popisovala,tak je to takový zmatený od té tvé doktorky =-) =-)
Martinkal ty jsi mi snad ty dvě přivolala 😃
kopaautor
9. led 2010
ještě jeden dotaz,asi takovej blbý :-N :-N :-N hodně piji čaje,můžu i ted?Piji citronovy a normálně piji neperlivou vodu,to by mělo být o.k.?néé? :-N
kopaautor
9. led 2010
Jinak jsme se byli dopoledne projít,ale jen na hodku 😉 tady je sněhu 😃 😃 😃 všude děti na bobech a sáních 😃
ee.liska
9. led 2010
kopi, taky piju čaj a černého prý jen tři šálky za den tak nevím :-o
kopaautor
9. led 2010
aha já vypiji tak 5-6 velkých hrníčků :-N
mari111
9. led 2010
ahojda holcinky moje,
🙂 🙂 🙂 🙂 kopiku jejda, no to je krasa, moc moc drzim palecky aby silnela x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
mari111
9. led 2010
tak nebudes mit napsano ,snazilka 30 let 😃
mari111
9. led 2010
je tak v sobotu mi naskakuji tydny, ty brdo uz tam mam 8 tt, joj jen uz mit tu pondelni kontrolu za sebou |-| a vse v poradku 😕
mari111
9. led 2010
holky prosim vas a mak se muze normalne v tehu ? :-N chci upict makovec ,mam ho moc rada, jen je tam dost maku :-|
sarlotta
9. led 2010
ahojík🙂

mari na máku nic špatného není 😉 maximálně by Ti po něm mohlo být těžko.

Kopi ty čajíky střídej a kup si pro těhulky.. megafyt, leros. Můžeš taky roobois neomezeně, heřmánek, kopřivu, šípek.
mari111
9. led 2010
Sarlotko dik a kdyz sme u tech caji mata se taky muze, mne ten totiz chutna nejvic 🙂
kopaautor
9. led 2010
Sarlott díky za ty čaje,já je vůbec neznám snad jen ten Leros 😉
Holky pořád zkoumám ten test,nemohu tomu uvěřit :-N :-N :-N :-N snad ten test nelže ]-(
mari111
9. led 2010
kopi skousela si to jeste nejak vyfotit, ja bych se rada koukla , sem zvedava, ja vim 🙂
mirax
9. led 2010
kopi, já taky na ten test pořád musela koukat 😃 ..to jsou nejkrásnější 2 linky na světě, co? 😃
Už máš nabitý foťák?
Jsem zvědavka 😃 .., ale určitě tam budou! 26 DC je dost brzy 😉
za pár dní budou určo silnější 🙂
mirax
9. led 2010
mari 😃
mari111
9. led 2010
jinak ja na ten prvni taky cumela asi sto krat a na ten druhej taky, jeste ted kolikrat kouknu 😎

Začni psát odpověď...

Odešli