Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
12. led 2010

Ahoj, přeji krásné ráno 😀 Tak u nás ktásná ladovská zima mínus šestnáct 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mirax
12. led 2010

hezké ráno..taky nakukuju 🙂

Ahojik Kopi,
s Hcg bych počkala alespoň týden po očekáváné MS..můžeš jít i dřív, ale ty hodnoty bývají opravdu nízké. Když to týden nedostaneš a máš pozitivní test, tak je těhu vysoce pravděpodobné a pak už i vhodné sledovat pár hladin HCG, zda stoupají (pro klid u nás zamlklinek, že...) 🙂
Ještě vydrž, pěkně se šetři, ať nejsi zkraje nemocná, však to tady znáš..Papej Duphaston, vitamíny s listovkou..nehulít, nenalejvat se alkoholem 😀 😀 😀 a v pondělí bych naklusala někam na odběr..co? 😉

aronek
12. led 2010

Mně tedy prsa bolely ze začátku taky dost, pak přestaly a teď tak čtrnáct dní zase bolí ☹ Jestli zase vyrostou, tak se zblázním, už takhle vypadám jak kojná 😝

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
12. led 2010

Dobré ránko🙂

Kopi mě bolí prsa ještě furt.. aaaaa 😉 na HCG jsem byla 34DC a bylo tam. 😎

kopa
autor
12. led 2010

Ahoj Sarlott,tak já tam zajdu příští týden 😉
Mě ty prsa bolí spíš v noci,když spím 😅 furt se otáčím na záda a ráno mě bolely ze stran,je to mazec 😅

nicollka
12. led 2010

Ahoj holky tu je zima cca -5.

Kopi prosím když si brala duphík předtím v cyklu, brala si jen jednou denně? Já včera zapoměla, dnes sem jeden zhltla ale nevím jestli jeden stačí?
Mě HCG brali hned od začátku, jeden den ráno vzali, odpoledne už byli výsledky a s dvoudenní přestávkou zase vzali a řekli výsledky, když to skočilo nahoru dost pochválili mě a pak už jen uz.

Ale jak píší holky, když čárka sílí, tak ještě počkej, já měla na začátku šíleně malé číslo hcg a naskakovalo to až později.

Jinak mě prsa bolí šíleně, začali tak dva dny zpátky, ale dnes už je to pořádná bolest, sáhnout na ně to vůbec, a když sedím v klidu tak mě pálí..

nicollka
12. led 2010

Kopi no vidíš aj zdravá budeš :D Já nekouřím od novýho roku, nějak to tělo odmítlo i ten alkohol tak si tu vesele abstinuju :D Kdy půjdeš k mudře na uz?

sarlotta
12. led 2010

Martinkal kočárek je krásný🙂 taky mám doma x-landera ... je báječný 😎 Budu kupovat jen korbu z kolekce 2010.

Mari... já si myslím,že srdíčko tam normal je.. akorát doktor má ultrazvuk naprd 😀 Uvidíš jak se budeš cítit psychicky příští týden a pak se rozhodneš, jestli půjdeš za týden nebo za dva.. te´d se na to vyprdni. bude to dobré. Miminko tam JE. Ju 😎

sarlotta
12. led 2010

Kopi mě taky nejvíc bolí naboku 😉 roste mléčná žláza a nové cévky. Tak papat vitamínky 😀

sarlotta
12. led 2010

Kopreti, Sirell holky nooooooooooo co testíky ??? 😉

kopa
autor
12. led 2010

Nicollko ahojky,
brala jsem duphík jen jednou denně,podle mě se nic nestalo,že jsi včera zapomněla.Já ho brala od 14-25dc.
Určitě počkám a pak zkusím jít na tu krev.
Já bych k doktorce chtěla jít až 27.1. a nebo 3.2. já jí tam mám jen středy 😅
Nici to je divné že tě takhle bolí ty prsa 😕 😕

kopa
autor
12. led 2010

Sarlott,přesně na tom boku 😀 😀 😀 to je bolest 😀 😀 holky a můžem sexit?My naposled asi v sobotu,páč večer usnu a ani nemám chut. 😅

sarlotta
12. led 2010

Kopi já beru 3x denně utroš, vit B, listovku 10mg a 1x femibion 800. Buď v klidu a všechno papej.

aronek
12. led 2010

kopi, se sexením by neměl být problém, tedy my ho nemáme 😀 Kdyby byl, tak ti to pak doktor zakáže 😉

sarlotta
12. led 2010

No jak chceš Kopi, to je na Tobě. Já teda přiznám, že čekám na NT a dokud nepřestanu brát utroš.

farmarska
12. led 2010

ahoj holky, hezké dopolko, u nás konečně od večera nesněží a prohrnuli nás! 🙂

kopísku ty testíky jsou náááádherný!! 😵

jdu vás dočíst a pak musím frndět do města nakoupit, jsme uplně vyžraný a nutně potřebuju tvaroh, chci dělat švestkový knedlíky 😵

sarlotta
12. led 2010

hehe Farmi Ty jsi chtěla dělat už včera néééé🙂))) 😀

sarlotta
12. led 2010

já vůbec nemůžu chodit do obchodu jsem jak magor. dneska jsem nakoupila : kysané zelí-představila jsem si polévku, brokolici-dostala jsem chuť na brokolici zapečenou se sýrem, čočku-čočka na kyselo, 2 plátky tvrdého sýra a tatatarku-smažáček 😅 😅 tak a teď nevím co si ukuchtit 😀 😀

farmarska
12. led 2010

tak ještě jednu stránečku a jsem zase v obraze 😉

sarlotko jo jo chtěla, ale doma ani ždibek tvarohu a do krámu jsem se včera nedostala 😝
za to dnes, už skoro žhavím auto 😀
jéé ale ty máš pěkný nákupy 😀 😀 😀 hele ale já to mám podobně, jedu jen třeba pro pečivo a nakonec odjíždím s 10ti naducanejma taškama plnýma žrádla, bo co regál, tak dostanu chuť na něco jinýho 😀
nejhorší je, že nakonec přijedu domů a stejně zkučím, že mám na něco děsnou chut, ale že nic z toho doma nemáme 😀 😀

kopísku ber to jak ti psala Tercinka 😉 Já to brala uplně stejně 😉 hned od prvního stínečku na testu, ráno a večer duphaston, do toho femibion a obden jsem k tomu ještě slupla listovku 🙂 ten dupáč jsem brala 2x denně, ale po 12tt mi doktor řekl, že už si ho můžu snížit jen na jednou denně. Tak ted už baštím jen jeden 🙂 Ty to asi budeš mít stejně 🙂

nicollka
12. led 2010

Díky kopi tak aspon vím že hltat po jednom :D mě řekla 16-25dc tak o jeden den pozděj snad nic nezmění. No prsa mě bolí děsivě na bocích, tam je mám i jakysi tvrdý a i zvrchu přes bradavky.

aja.83
12. led 2010

Ahoj holky, zdravím vás!
Kopísku, koukala jsem na tvé testíky! Druhá čárečka tam stopro je! Tak ať pěkně sílí! 😉

handm
12. led 2010

Dobré ranko,
tak jsem se probrodila tou břečkou 🙂 A musím chvilku pracovat...
Kopíku, gratuluju!!! A k tvému dotazu, kdy si dám týdny - vůbec nevím. Ve čt jdu k DR, tak uvidíme, co uvidí a abych to nezakřikla, tak nejspíš až po 12TT 🙂

Nicol, mě přijde, že ty musíš být těhu.... 🙂

farmarska
12. led 2010

holky tak já razím do města 🙂 mějte se 😉

kopa
autor
12. led 2010

Sarlott tak budu všechno papat 😉 no a s tím sexením nemám chutě 😅 😀 Brokolici bych si taky dala 😵

Aronku no já bych sexila,jedině přes den,ale to jsem v práci.

Ahojky Farmíku,já se tedko taky chystala,že si půjdu koupit něco k obědu,ale jdu na obídek 😵 budu mít pivní řízeček a kaši 😵 mnam.A až půjdu z práce tak si koupím nakou zeleninku a ovoce domu 😀 možná čokoládku 😅 Farmíčku to je super,že všichni berem naké léky(duphík a někdo utroš)že si pak můžem poradit) 😵

Nicollko a co manža ten baští naké vitamíny??? 😕 Mě bolí i jedna bradavka 😅 děs.doufám,že mi prsa moc nenarostou 😅

Ajinko díky,
těším se až taky nahlásíš //,bude to velmi brzy!!!!! 😵

kopa
autor
12. led 2010

Farmi uží si to ve městě 😉

kopa
autor
12. led 2010

Handm to chápu 😉
ale určitě bude už vše v pořádku 😉 😉 a ty jsi měla kdy poslední MS?

sarlotta
12. led 2010

handm držím palečky na čtvrtek... já se půjdu asi taky mrknout na mimíska ve čtvrtek. doc říkal, že mám dojít kdy budu chtít.. tak mě to láká 😉 no uvidím.

nicollka
12. led 2010

Kopi a ty jsi měla kdy mrchu?

Manža nebaští nic, jen pivo a občas fernet - to je prý lék na žaludek :D

Holkdy hodně štěstí na čtvrtek, no já si vsadím asi sportku na středu a chci taky štěstííí :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru