• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kupi to je nadhera!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mám z tebe takovou radost, že ti to ták pěkně vyšlo!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky z obou mám velkou radost, jak vám to těhulíkování pěkně jde! :dizzy_face:

jen tak dál!!! :wink:
8. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
kupi gratulaceeeee tak hurá do obchodáků co :D
ale vážně je to samý klučina :D tak nějaké nevěsty, kdo bude pány krmit :D
8. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Mury fakt se máš na co těšit, já tam navíc byla s manžílkem a ten mě celou kontrolu držel. A byl šťastný, že to bude klučina. I když nám to fakt bylo jedno, ale včera se mi přiznal, že by chtěl o fous víc kluka.

A u nás v rodině to bude vlastně první kluk - všechny tři jsme holky a jak z mamčiny strany, tak z taťkovi strany jsou všichni holky - mám vlastně jen sestřenky. Akorát jednoho bratránka - ale ten je nevlastní. Hlavně z tohu bude nadšený můj taťka - ten má chudák doma 3 dcery. Tak alespoň bude mít vnoučka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
8. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Farmi a Nicollko moc děkuji - tak, že by jste s holčičkami začaly Vy? Co co? Farmi, uvidíš, že bude vše v pořádku - držím pěstičky.
8. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
nicol třeba budu mít nevěstu já :grinning: :grinning:

kupi manža semnou tedy s námi jde také :dizzy_face: :dizzy_face: vzal si kvůli tomu volno :wink:
také mu je to jedno ale aasi více by chtěl kluka :grinning:

farmi děkujeme :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
já se taky tááák těšííím!!! :dizzy_face:

snad se dočkám :sweat_smile:
kupi o dva týdny napřed, to je supr! my jsme o dva pozpátku :pensive:
no to víš že mu denně domlouvám.. i na modlení jsem se dala :sweat_smile: snad to dobře dopadne :fearful: ve dvě si budu volat, kuli tý krvi :pensive:

kupi ještě jednou gratuluju moc moc moc!!! :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Mury, já jsem zvědavá jestli ti potvrdí klučinu nebo to nakonec bude holčička. A pro manžu to bude zážitek :wink:. Já jsem toho svýho neviděla ještě snad tak šťastného :dizzy_face:.
8. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
kupi já už jo na to UZ ve 12tt :grinning: :dizzy_face: byl také semnou!

farmi moc držím palečky a bude to dobré :wink:

já s emodlím od začátku :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Farmi, já se taky dala na modlení :grinning:. A včera jsem Kupínkovi domlouvala, že ho chci vidět v plné kráse :grinning:.
8. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
já bych chtěla holčičku, moc! :dizzy_face: kluka už máme :slight_smile: , ale budu mít radost z čehokoli.. už si raději nevybírám :sweat_smile: i na jménu už mi nezáleží, jen aby to dopadlo :dizzy_face:
tý jo já vědět pohlaví, tak už mážu na nákup a poslední prachy bych tam nechala :grinning:
8. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
holky mě na účet dneska přišla půjčka :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme řekal že jedem koupit kočárek :sunglasses: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Holky, ani si nedovedete představit, jak jsem před každým vyšetřením a kontrolou nervózní. Hrůza děs. Ani nemůžu dospat a lítám na záchod jak divá.
8. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
holky tak jak to tak vidím tak za chvíli budeme moct založit křesťanskej kroužek :grinning:
holky dík jste hodný :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Farmi, však já do obchoďáku hnedka pomažu a zkoupím tam všechno :grinning:.

Mury, my už také vybíráme kočárek. Ale s koupí ještě počkáme, nemáme ho kam dát. Musíme počkat, až se přestěhujeme.
8. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
kupi my ho dáme ke tchýni :wink:
8. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Farmi, páreček by byl hezký. Chlapeček a holčička :wink:. Ale i kdyby to nevyšlo, tak nejdůležitější je zdravý, to si nikde nekoupíš.
8. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ty jo já napíšu zdravý s tvrdým ý. To jsem ostuda - oprava zdraví..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
kupi já to mám taky tak :sweat_smile:
nervy nervy nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dokonce se mi o tom už několik dní dopředu zdá :rolling_eyes:
a jak vejdu do čekárny chce se mi brečet a jak kráčím k ultr. mám pocit že omdlím :pensive:

je to děs, jak jsme poznamenaný :unamused:
a přitom první těhu jsem si taák pěkně užívala a na každý vyšetření se tááák těšila :sweat_smile:

kupi ale ted už můžeš být v pohodě :wink:
8. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
já už chci být také v pohodě :frowning2: furt fakt na něco čekat a bát se :pensive: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
kupi to asi z tý radosti :grinning: mozek vypověděl službu :grinning:

mury tak hezký nákup a nezapomen ho pak celej křížem krážem nafotit, ať ho můžeme zkouknout :wink: a ohodnotit :grinning:
8. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Farmi stejně do tý doby než porodím, tak budu ve stresu. Já ti odejdu od doktora a už druhý den si říkám, jestli je vše ok. Jsem normálně magor.... No a to když jdu k doktorovi, tak lítám na záchod i tam. No prostě hrůza a děs :sweat_smile:.

Mury, tak kočárek bude u tchýně... Tak to máte v pohodě.
8. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
farmi koupíme ho až po velkém UZ :wink: jistota je jistota :sunglasses: :pensive:
8. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
to já lítám jen doma. tam sedím jak na funuse a všichni na mne divně koukaj, jako co mi je, že se asi tak tvářím :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
kde jsou všicky :astonished: :astonished: :astonished:
8. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Farmi, no někdy mi připadá, že jsem bez mozku. Jsem už 2 a půl měsíce doma, takže si ho nemám kde procvičovat :grinning:.

Jinak jsem začala chystat výzdobu prckovi do pokojíčku. Začala jsem dělat obrázky na sklo. Včera jsem dělala první 3 zkušební kousky a moc se to povedlo. A krásně se u toho odreaguji.
8. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky,
mám prosbu, mohly byste mi některá do IP napsat jak se mám bavit s holkou co prošla zamlklým potratem? Včera jsem se dozvěděla, že se to stalo mojí hodně blízké osobě, přišla na kontrolu ve 12tt a dozvěděla se že mimčo v 10tt umřelo:frowning2:. Chtěla nám to oznámit až po tom "kritickém" 12tt a bohužel nám řekla úplně jinou zprávu:frowning2:. V pátek byla na zákroku, řekla o tom jenom nejbližším lidem. Moc ráda bych ji nějak pomohla, utěšila, ale nevím jak :frowning2: . Budu moc vděčná za vaše rady, vy jste si tím prošly tak se do té situace dokážete vcítít líp než já. Předem díky.

A vidím že vaše diskuze už je mnohem veselejší, zase jste těhulky, to jsem ráda! Tak ať to všechny dotáhnete do zdárného konce!!
8. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
holky neblbněte, vy už se tomu nevyhnete :grinning: vy už si to odrodíte :grinning: :grinning:
máte v sobě krásná zdravá miminka :dizzy_face: a každej ultrazvik vám to jenom potvrzuje :dizzy_face:
Mury, já jsem tady.... A jaký kočárek to nakonec vyhrál?
Farmi, však ty budeš také za chvilku v pohodě. Ještě 2 týdny a překročíš tu kritickou hranici :wink:.
8. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
m.c to je těžké každý reaguje jinak :pensive:
já třeba nesnášela a nenáviděla řeči tipu jste mladý víš co budete mít dětí atd.... :pensive: :pensive: chce to ěnjak jemně naznačit že to s eprostě stává a ted hodně často že za to nemůže ona ani on že to příroda vyřešila za ně....
bude to těžké mě hodně pomohlo že mě vytáhli za zábavou a nenechali mě sedět doma a utápět se :pensive: :pensive:
drřím palce at to zvládnete!!!!a jsi jí podporou!!!
8. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.