• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kupi myslím ostatní :grinning: :grinning:

jinak vyhrál dorjan :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
m.c. tady je každá rada drahá. Já ze své zkušenosti vím, že jsem se o tom s nikým nechtěla bavit a musela jsem to vstřebat hlavně sama v sobě. Každý mě chtěl utěšit, pomoc, ale já jsem s každým takovým člověk prožívala vše znovu a o to víc to bolelo... Hlavní je se v tom nepatlat. Jen vyjádřit svou účast a že jsi tu pro ni, kdyby něco potřebovala. Musí vědět, že se má na koho obrátit. Ale mluvit o tom musí začít chtít sama. Takhle jsem to měla já, je možné, že některé jiné zamlklince pomohlo něco jiného.
8. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
kupi to těžko, my jsme nějak pozpátku :pensive: takže mi mudr říkal, že odpovídáme ted tak 7tt :confounded: navíc ještě neviděl srdíčko :frowning2: no prý uvidíme co se z toho vyklube, jestli to doženeme :pensive: ale díky za utěchu :sweat_smile:

m.c to nevím co ti takhle poradit..ono je to hrozně těžký :cry: člověk má pocit, že to nikdo jiný než ten co si to sám prožil nechápe :sweat_smile:
Tak jí doporuč nás :sweat_smile: mezi náma jí bude určo dobře. Alspon mě to tu hoooodně pomohlo :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
No to nevím kde jsou ostatní... Jednou sem vlezu a skoro nikdo tu není :grinning:.

Na dorjana jsme také koukali a líbili se nám netradiční barevné kombinace :wink:. Sestřenka také do něho asi půjde. Teď o víkendu jsme se o tom bavili.
8. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
kupi mě se líbí celý :grinning: :grinning:

dlouho tu nebyla tercie :frowning2: :frowning2: a ted jsi přidala fotky kde jsi?????? :confused: :confused:
8. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Farmi, mrňousek bude silný po tobě a určitě všechno dožene. Třeba jsi otěhotněla později. Moc bych ti přála, aby bylo vše tak, jak má.
8. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
No Tercie je pěkný číslo... Jsem četla tu diskuzi o nadpičníku :grinning:. Ten já mám taky... a teď už dost velký...
8. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
holky u nás je ted parádní slejvák :confused:

jinak vám povím, že jsem po dlouhé době, zapla večerní zprávy a je to pořád hrůza co se všude děje :confounded:

ta ženská co si přejela vlastní děti, no to je tragédie :pensive:
já to stejně nechápu jak to mohla zvládnout :angry: přece i kdybych tam měla jinou rychlost, tak vyjíždím pomalu ne! :angry: chudák kluk :frowning2: byl stejně starej jako ten náš..ani představit si něco takovýho nechci :pensive:
8. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
takže kopi má odpověd v těhu nezmizí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Mury, já už mám nafoceno plno fotek naší výbavičky a manža není schopen mi to na ten net dát. Ale dneska ho pěkně proženu, tak by tam snad mohl dát i fotku z dnešního ultrazvuku. Ale mimi se už celý na fotečku nevejde. Asi to bude obřík....
8. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
mury nezmiizí, můžu potvrdit z prvního těhu :grinning:
ale už to ví, už jsem jí informovala, takže to pro ní zase taková rána nebude :grinning:
8. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
Kupinko gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem byla ráno u klienta a v rámci cestování jsem se byla podívat v CA na Andělu a ve spencrovi a itrácela jsem :grinning: koupila jsem 5 tričko halenek :grinning: No paráda :dizzy_face:
Těhulky na Andlu v CA mají velký výběr těhu gatí a těhu tříčtvrtaku a mají je ted ve slevě :wink:

Jinak s tím mým měřením asi začnu až příští měsíc nebot já nevěděla že musím ležet a rano jsem vstala a měřila,je mi to takové blbé před přítelem v posteli ráno měřit :sweat_smile: :sweat_smile: jinak jsem měla 36,8 včera 37,5 a dnes 36,4.
Čáu ženy, jsem se nedostala dřív na pc, byla tady samá bouřka furt a mě nešlo připojení. Nějaký zásadní novinky? Mě se teď nechce dočítat :slight_smile:
autor
jí nechci v těhu nadpičníkkkkkkkkkkkkkkkkk :pensive: :pensive: :pensive: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
hele my o vlku a vlk za dveřmi že jo kopi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tercie máme tu dalšího chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face: kupina čeká zdravého chlapečka :dizzy_face:
8. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Co co Kopinka je těhulka? Jestli jo, tak moc gratuluji..... Jupí, další těhulinka.... :dizzy_face:

Farmi, máš pravdu je to hrůza, už by se to počasí mělo umoudřit. My jsme sice posílali penízky, ale stejně, to co prožívají ti lidé, to musí být hrůza. O všechno přišli :frowning2:. S tou ženskou jak přejela děti, tak to jsem také nepochopila, jak se jí to mohlo stát. To musela vyletět jak trysk.... :confused:
8. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
kupi ne ne není :frowning2: zatím ale bude :dizzy_face: :dizzy_face: brzo :dizzy_face: :dizzy_face:
kupi obřík-porod..o jojoj :sweat_smile:
:grinning:
holky jdu si objednat jedlej obrázek na dort :slight_smile: nikdy jsem to neměla, ale moc se mi to líbí-pro mladýho :slight_smile:
i když manža mne strašil, že to bude pak pěknej blivajz..., ale on tomu nerozumí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kopi říkala, že má odskoušeno a není to nijak hnusný, spíš nijaký, což je ok. :dizzy_face:
autor
Tercíku ahojky :dizzy_face: se mi po tobě stýskalo :sweat_smile: :dizzy_face:
No potřebovala jsem tě celý víkened ohledně BT,ale ted musím makat tak až se tu potkáme pokecáme ju?
Ale hlavní otázku mám-co nadpičník zmizí v těhu???Nebo je těhu břicho a pod tím povadlej nadpičník? :sweat_smile: :grinning:
8. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Já jsem s Kopi zase něco blbě pochopila... mě asi fakt hrabe.

Ahoj Tercie a Kopinko...

Mury, taky už funíš jak lokomotiva? :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Kupinko nejsem těhule :rolling_eyes: teda zatím,ale blýská se na lepší časy :slight_smile:
haha já vám dám vlka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kupi já už funím pěkně dlouho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
terci ty jsi tady!!! :dizzy_face:
já už se bála co je s tebou!
bud jsem to tipovala na manžu, že jak jste měli to menší nedorozumění, že tě zabil :grinning: a nebo na kamarádku, která byla v přestrojení a byl to vlastně masovej vrah :grinning:
tudíž mi prostě vycházelo, že jsi ted někde zahrabaná :confused: :sweat_smile:
Kopi :grinning: :grinning: :grinning:.
8. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
farmi v té díře by měla být jak jsme s eo ní jednou bavili :grinning: :grinning: :grinning:

jitie není žádnej vrah :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
to bych spíše vsázel na manžu a nebo PRKÝNKO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Já už se prostě doma nedám, :angry: prostě bude stříkat a stříkat :grinning: :grinning: :grinning:
Kopi, to by bylo fajn, kdyby jsi byla další těhulinka. To bychom mohli jezdit na společné výlety a procházky.
Kopi, přesně tak ať to doma stříká o sto šest... A nevíte, jak je na tom Paajinka? Už se začali snažit, tak jestli není něco nového :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Kupinko bylo by to super :dizzy_face: mohla bych mít s kým chodit nakupovat,výletit a kočárkovat :dizzy_face: :dizzy_face: To by bylo moc fajn :dizzy_face: Ale třeba to tenhle měsíc nevýjde,tak snad příští :wink:
8. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.