• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahojík, eli a co Ty ? ses dlouhpo neukázala :wink:
14. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
handm, určitě napiš, držím palečky :dizzy_face:
14. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
ahojky
mám ranní tak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem úplně hotová tak chodím spát jak dojedu dom :sunglasses:

a co ty? jek je??
14. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: všem co jdou na kontroly držím palce :wink:

Kopi ty dokážeš člověka znervóznit, teď jsem nervózní za tebe, jak to dopadne, ale věřím, že to bude OK :wink:

Farmííí blahopřeju k pohybům, taky si vzpomínám na takové to motýlkové třepetání :grinning: zato teď to jsou někdy až "brutální kopance" :grinning: bříško se mi vlní ze strany na stranu, pak zase poskakuje, asi už neví kam ty nožičky složit :grinning:

Aji my se taky objednali před rokem do Pronatalu, ale už jsme tam nedorazili, vypustila jsem těhu z hlavy s tím, že nám tam pomůžou a šup byla jsem těhu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Flair tak to jsi měla štěstí, to člověka potěší, takový přístup viď?

Šarlotko a kdy ty jdeš na kontrolu?
14. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Šarlotko už to čtu, jsem mimo, gratuluju k mírám, je to obřík :slight_smile:
14. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jinak já mám už druhý den strašnou chuť na pálivé bombony, takové ty eukalyptové, už jsem vycucala jeden celý pytlík. HOLKY JÁ JSEM ASI TĚHOTNÁ :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 15:00  • Odpověz
ee.lis tak to je dobré znamení- únava.. jen spinkej... mě už pomaličku přechází, tak je to lepší:slight_smile: ale sem tam písni ať víme :sunglasses:

martikal... nestraš:slight_smile:)) ale jsem ráda, radši větší :grinning:
14. led 2010 v 15:02  • Odpověz
martinkal..neblbni faaaaaaakt :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
14. led 2010 v 15:04  • Odpověz
jdu pro prďolu do školky, tak zatím papa :wink:
14. led 2010 v 15:05  • Odpověz
sarlotko máš pravdu radši větší, malá taky při každé kontrole váží cca o 200g víc, než na její tt náleží, ale my jsme s manžou šťastní, lepší než kdyby měla míň a neprospívala :wink:
14. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Martinko, jsi mě pobavila s těma bonbonama a připuštěním, že bys mohla být v tom :grinning:
14. led 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
Holky tak za půl hodky,tam budu volat :sweat_smile: tak mi držte prosím palečky :sweat_smile:
ale vsadím se,že dneska dojde mrcha :sweat_smile: bolí břuch :sweat_smile:
A jestli těhu nebudu,tak už příště ani testit nebudu,páč to vidíte jeden den krásne // a pak nic :pensive: :pensive: No vidím to dneska na prořvanej večer :cry: Fakt si říkám,že tohle už není možný :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Holkyyyy vy jste toho nakecaly, že než jsem to dočetla, tak se mi to v hlavě pomíchalo, že se bojím, abych teď nepsala blbiny :grinning:
Tak aspoň tak v kostce co mi utkvělo jo?

Farmi gratulka k pohybům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mě už teď taky pěkně skáče pupek a dlaj se mi boule, nejvíc, když chci spát, to tam má Luky snad diskárnu, co to je za hemžení :grinning:

Handm držím palce na kontrolu!!!

Kopi neplašánkuj, krev bude pozitivní, vím to, jsem totiž jasnovědec :grinning:

Flair super zážitek, holt i policajti jsou jenom lidi, asi byl ten první příliš horlivej :wink:

Šarlotko též gratulka ke kontrole :slight_smile:

Taaak... a dál nevim, snad jsem na nic zásadního nezapomněla, holt mě kdyžtak omluvíte, žejo :grinning:
14. led 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Tercie,díky tak uvidíme a půl hodky :grinning: :grinning: :grinning: ale pak se nezlob,když to nevýjde.Dám vám pak vědět hnedka z domova :wink: páč jdu pěška abych se na to připravila :unamused:
14. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Kopi budu moc držet palce, abyste večer slavili, a ne brečeli, jo? :wink: Dej hned!! vědět, bo to nevydržím!!! :wink:

Marti čoveče, udělej si test, na tom asi něco bude, jako celej pytlík eukalyptů, to není úplně normální :grinning:
14. led 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
večer budu brečet sama,přítelák jde do hospy :frowning2:
14. led 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
fakt nevím,proč se na mě furt lepí smůla :zipper_mouth: :zipper_mouth:
no to bude dneska MEGA DEPKA :sweat_smile: :pensive: :angry: :zipper_mouth:
14. led 2010 v 15:28  • Odpověz
kopi drzim palecky :dizzy_face:
14. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Kopi když ty to házíš na hnůj předem, to nejde, bo ten prcek když tam je a cítí tvoje pochyby, víš jak mu asi je, když mu máma nevěří? :wink:
14. led 2010 v 15:30  • Odpověz
ahoj holky, farmiku gratuluji k pohybum, to musi byt krasnej pocit, Kopiku ty neplas, Sarlotko ty uz mas ale vbelike mimi :cry: sem rada ze je vse v poradku :slight_smile:
14. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Holky zpráva od Kopinky:

Tak HCG je negativní je to 0,09, ani nemusím psát, jak mi je. :frowning2: :frowning2: Nevím kde je problém, asi nemám dobrá vajíčka že se neuhnízdí. Mám vás všecky moc ráda.

Kopi zlatíčko moc mě to mrzí..... Přijď za námi, proberem to, nenecháme tě v tom :wink:
14. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile:

kopi :frowning2: :frowning2: ,to je mi líto.Ale neboj holka,ty prcky si taky vybojujeme,že jo aji? :wink: :wink: :wink:

farminko-jééé,moc blahopřeji k motýlím křídlům v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:

bel-máš náááádherný holčičky!!!!!

handm-možná už pozdě,ale přece-moc moc držím palečky!!!!!!
14. led 2010 v 16:29  •  snaží se  • Odpověz
Kopinko, je mi to líto, kočko :pensive: Je vidět, že otěhotnět můžeš, k oplození dochází. Jen je asi něco trošku blbě a to se prostě vyřeší. Mně po ZP doktor řekl, že "na vině" je většinou spermijka, která nebyla kvalitní. A tak je to i u počínajícího těhu. Dojde k oplození, ale jedna z těch dvou buděk (vajíčko, spermie) je nějaká deformovaná, tak tělo tenhle neperspektivní plod hned vyloučí. Musí ti být ted hrozně smutno. Ale objednáš se na nějaké vyšetření i s miláčkem a bude po problémku. Vyplač se ted a pak za námi přijd, ju :wink:
14. led 2010 v 16:40  • Odpověz
kopísku...nakukuju a hned čtu smutnou zprávu. Je mi to moc líto! Ach jo....tohle jsou trochu ta úskalí časného testování. Nicméně, myslím, že by to asi chtělo nějakou konzultaci..
Tak si poplakej a přijď pak mezi nás, uvidíš, že se přijde na to, proč se tohle děje a pak už se brzy dočkáte! :slight_smile:
Nesmíš se vzdávat!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Kopii je mi to líto, ach jo :frowning2:
14. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Já bych taky řekla, že by to asi chtělo HP (teď nevím, jestli už ti ho nedělali?) a spermiogram, abyste věděli na čem jste... S tím už se pak dá něco dělat... Jak píšou holky, nepropadat depce, tři měsíce snažení nic není, někomu se povede prostě dýl... Vy to zvládnete, už jste zmákli horší, ne? :wink:

Jo holky a musím se pochlubit, včera nám přišlo to lehátko pro prcka, jak jsem na to koukala, tak jsem si na montáž netroufla, a šup dneska, a mám to hotový a už si ho tu houpu :grinning: Akorát mi chybí baterky, abych vyzkoušela ty vibrace...už se těším, až si v něm bude Lukášek hovět :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:16  • Odpověz
kopi :cry: :cry: je mi to líto :frowning2: určitě to brzo vyjde, neboj
14. led 2010 v 17:28  • Odpověz
ahoj holky

Kopinko,je mi to moc lito.dokazu si predstavit,jak se citis....nevim co ti na to mam rict,ale ja jsem si jista,ze se letos z tebe tehule,jak vysita tak prosim neplac,jsme tu od toho ,aby jsme se navzajem podrzely...myslim na tebe
14. led 2010 v 17:31  • Odpověz
já jsem akorát došla z tréninku, jsem utahaná jako kotě, nevím kde ty děcka berou energii
14. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky moje! Tak jsem zpátky a hned taková zpráva od Kopinky :frowning2: Je mi to moc líto, Kopíku!!! Tuším, jak ti je, já si to prožila v listopadu :frowning2: Posílám moc sil a brzy přijď!!! :slight_smile:

Jinak tedy - je tam!!!! Dutinka velká 2cm a v ní šedý flíček, asi 0,5 cm velký, jen odhadem - paní doktorka ho ani nemohla zaměřit. Vidět byl šarlotko zatím jen jeden -pořád si říkám, kde vykoukne ten druhý flíček, když minulý týden jsem měla těch 8000jednotek HCG. Dneska mi to sestřička upřesnila na 8109 :grinning::grinning:
na kontrolu jdu 25/1 v pondělí, chce mě vidět raději častěji a snad uvidíme i srdíčko!! :slight_smile:
Tak se mi trochu ulevilo... ale ještě samozřejmě né úplně!:slight_smile:)
14. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.