• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
:sweat_smile: já jsem snad z jiné planety :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky
Kopi: je mi líto, že ti to nevyšlo, ale snad doktorka odhalí v šem to vězí. A neboj nejsi tu jediná dlouhodobá snažilka. Podívej na mě. Tvrdnu tu už taky pěkný čas. :grinning:

My razíme dneska na ples, tak se už moc těším. Po roce se jdu dát taky učesat ke kadeřnici- to si pořádně užiju, že se o mě někdo stará. :wink:
15. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky!:slight_smile:

Kopinko, jsem moc ráda, že je ti líp. Vím přesně jak se cítíš, prožila jsem to v listopadu a koukej teď!! Třeba to bude mít podobný postup, moc ti to přeju!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Jen co přijde MS, jestli přijde včas, můžete třeba hned zase zkoušet, a vyrazit případně na nějaká vyšetření!! Držím ti moc palce!!!

Keriie, jee, to ti skoro uplně závidím, žes tam všechno nechala :slight_smile: :slight_smile: A těším se na fotky!!:slight_smile:
15. led 2010 v 10:59  • Odpověz
No já zkoušela přestat 2x a vždy sem vydržela max 14 dní a už krabičky zase lítali. No a ted najednou od ledna to nemůžu ani cejtit.

Zaběhla jsem s mamkou do města, koupila si moravský koláče s tvarohem mnam, bylo mi zle tak sem hned jeden zblazla a ted mi začíná pálit žáha tak si jdu udělat čajíka a chvilku ležet. Chtěla jsem jít běhat na běžecký pás, ale když furt nevím na čem sem, tak asi počkám až po mrše :D trošku zase výmluva se trošku ještě flákat.
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Kopi, držím palce s nekouřením!! Já teda nikdy nekouřila ani nikdo okolo, ale asi to musí být strašná závislost, něco jak pro mě žraní arizonů :grinning:

Terci, je možný, že se známe z nějaké diskuse, internet je velkej :grinning:

Šarlot, fotka si hned tak nebude, ženy, vždyť já dneska končím druhej tejden, to bude maximálně flek na ultrazvuku :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jdu do Pronatalu k Mardešičovi ve středu v 8:45hod. To už bude skoro konec třetího týdne:slight_smile:
Ve středu odjíždíme s manžou na pár dní sáňkovat do Švýcarska, je to takové hodně rekreační, my nejsme žádní sportovci, tam nám pučej sáňky, vyvezou vlakem nahoru a pak je dráha dlouhá nějakých 8km lehce z kopce, je to vlastně cesta, na které je uježděný sníh, to snad mimino rozchodí:wink:))

Jinak mě teda pálí žáha, a to fest:(( Žeru furt pastilky Rennie:(( Hlavně odpoledne a večer je to strašný:(( Nemáte na to nějakou babskou radu??
15. led 2010 v 11:03  • Odpověz
zuz, na žáhu prý pomáhá mléko :wink:
15. led 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Handm vy jste někde byli na vyšetření?? :confused:
15. led 2010 v 11:06  • Odpověz
zuz myslela jsem fotku do pasu:slight_smile:)
15. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Kopi, my nebyli.. Moje DR rekla, ze to nebudem brat jako spontanni potrat (měla jsem x pozitivnich testu a x milion priznaku) a i kdyz jsem mivala MS po26 dnech, tak jsem zacala pak najednou mirne a pak vic krvacet po 14 dnech, kdy jsem si myslela, ze jsem tehule. Takze na bUlovce rekli, ze je to chemicky tehu (ze k oplodneni ano, ale zahnizdeni ne) a tudiz ze nejspis jakoby opozdene potracim..
no takze ale moje dr rekla, ze tomu budeme rikat jen opozdena MS a muzem klidne hned dal usilovat o mimi. Ale myslim, ze kdyby se neco delo jeste jednou, ze uz bych taky chtela nejaka vysetreni
15. led 2010 v 11:11  • Odpověz
kerrie: vítám tě zpět mezi nás :slight_smile:

Jsem moc zvědavá na Emičku a taky na porod! Byla jsi vnemocnici spokojená s péčí?

Teda a ty kilča dole ti taky závidím :wink: , takhle rychle se to podaří málokomu.
15. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Sarlott, jo takhleeee:slight_smile:)) No, na mě není nic zajímavého, už teď vypadám jak ve 4.měsíci :grinning: Furt jsem chtěla hubnout, a teď budu (snad) tloustnout:slight_smile:))
15. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Paaji ahoj, krásně si užij ples, na tom já nikdy nebyla, jsem totiž dřevo :D
15. led 2010 v 11:48  • Odpověz
AHOJ HOLKY :slight_smile:

Kopi jsem ráda, že je ti líp, dr ti pomůže uvidíš :wink:

Holky já taky měla ZP v březnu 09 a teď máme termín v březnu 2010, něco na tom asi bude :wink:

Jinak já se dneska v noci vzbudila a bolelo mě úplně všechno, doufám, že na mě nic neleze, teď už je mi líp , ale v noci to bylo něco.

ZUZ141, držím palečky, taky jsem před rokem a čtvrt byla v Pronatalu u dr. Středy, byli tam všichni moc hodní :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Aronku.........přibrala jsem 8 kg

Miraxko............na porodnici si nemůžu vůbec stěžovat. Všechny sestřičky i lékaři byli moc milí a hodní. Možná to bylo i tím, že tam nebylo narváno, ale poloprázdno, tak měli na nás na všechny čas. Jinak jsem rodila s por. as. Černou..........naprostá spokojenost, super přistup.........pak přišla ještě por. as. Bydžovská......té se taky nedá nic vytknout.........no a doktor přišel opravdu až na konci.

Holky, fotečky dodám přes víkend, to bude doma manža, pověnuje se Emičce a já na to budu mít klídek :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
A nesmím zapomenout na manžu..............to byla opravdu největší opora..........zvládnul to na jedničku a moc mi pomohl.........jsem ráda, že jsem ho tam měla s sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
kerrie, tak to jsi skoro nic nepřibrala, to se to poton shazuje :wink:
15. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahojky, jdu zase dočítat :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
kopi dobře že je ti trochu líp :slight_smile:
paaji, tak si užij ples :slight_smile:
zuz, gratuluju k // :wink:
holky, já jsem měla MA v březnu a teď mi vychází TP na září :sunglasses:

dneska jsem se pustil do úklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: pustila jsem si k tomu arakainy, aspoň se mi líp uklízí
ježiš, mě tady jezdí ze střechy sníh, máme střešní okna, to jue mazec, fuj
15. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
eelis, hlavně, že máš ty okna zavřený :wink:
15. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Holky, ja mam dneska v praci takovej KOPR... že to snad neni ani možná.. nejradši bych šla domů...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
handm, já se taky těším domů. Od rána mně bolí hlava a stejně jsem k ničemu :wink:
15. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Holky tak jsem u knížky vytula...ale vzbudila mě ta svinská žáha, trápí mě dneska už od noci, a to jsem si ráno dala k snídani lupínky s mlíkem,a myslela jsem si naivně že to přejde...ani rennie nepomáhají, tak teď lokám vodu s jedlou sodou...bléééé hnus ale je to zatím jedný spolehlivý co zabírá.
15. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
handm a v kolik jdeš dom? nebo to zabal dřív :slight_smile:
jakdlouho chceš dělat? nebo půjdeš na PN?

aronku, to už bych tu měla kopec sněhu :grinning:
15. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
eelis, no právě :grinning: ta romantika, stavět sněhuláka doma :grinning:
15. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
jasné : zlato než se nám narodí mimi, bude s námi bydlet tenhle sněhuláček :grinning: :grinning:
terci tak snad to brzo přejde
15. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Aronku, tobě se nedivím.. já být tebou tak sem už na mateřský. Tebe tam utrápí!:slight_smile:

Eeli, ještě nevím, asi půjdu za chvilku, bo jinak se tu fakt ukoušu. Ještě že to mam volný...
A chtěla bych vydržet co nejdéle samozřejmě. Stavíme domeček a dva platy se hodí... :slight_smile: Ale uvidím, co půjde
15. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Já dělám dnes do tří, ale nějak se to vleče a ještě ta bolest hlavy :confounded: Dřív jít nemůžu, ale zase už vím, že sem moc dlouho chodit nebudu :grinning:
15. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Aronku, to je pekelný, ještě ty tvoje směny.. :frowning2: blééé
15. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Aronku jasně, si řekni za pááááár a zvádneš to :wink:

Holky pro dnešek se loučím, jedu ještě na nákup a pak na ten těhu kurz, jsem zvědavá jaký to bude :sweat_smile:
když to vyjde tak se ještě večer stavím. ¨

Papa :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
terci, hlavně pak poreferuj co tam bylo :wink: Předporodní kurzy fakt nestíhám :angry:
15. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.