• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Terci...už to tam mám...není to moc vidět...vidíš tam něco???
17. led 2010 v 18:57  • Odpověz
sir :dizzy_face: :dizzy_face: jak není :astonished: :astonished: :astonished:

vždyt to je luxusní čárka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 18:58  • Odpověz
17. led 2010 v 18:59  • Odpověz
murynko...děkuju moc :slight_smile: Mě se to furt moc nezdálo...a v pátek to bylo ještě míň a tak jsem Tercince řekla jen že možná mám ducha...no a dneska na mne vykouklo tohle...Není to moc vidět,ale naživo je to lepší :dizzy_face:
autor
Holky asi jste mě blbě pochopily :sweat_smile: mě nevadí že jste těhulky :sweat_smile: nejsem závistivá a nepřející :zipper_mouth: Tady vůbec nešlo o to,že někomu se podaří dřív a někomu pozdějš...nevadí mi,že se tu řeší výbavičky,jména pro mimi.Tak snad už mě někteří znáte delší dobu a asi víte jaká jsem.
Já to jen myslela kvůli tomu,abysme vás třeba těhulky či maminky nak nestresovali :sweat_smile:
leni to je blbost :zipper_mouth: :zipper_mouth: co jsi napsala :frowning2:

kdyby to maminky či těhulky stresovalo tak oni můžou jít jinam ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako já už jsme tak často nechodím abych nepřekážela.....
ale sleduji jak na to kdo je protože na vás moc myslím :slight_smile:
17. led 2010 v 19:02  • Odpověz
krásně se ti zvýrazňovaly :dizzy_face: ...mám doma ještě dva testy tak za pár dní zkusím ještě testnout...ale teda já nevím vůbec jaký jsem DPO
17. led 2010 v 19:02  • Odpověz
sirell testík bomboven takže ještě jednou moc moc držím palečky.

Tak holky mě je pořád zle,nejhorší je snad to vracení žel. stáv :( no mrcha asi nakonec nebude asi falešný poplach, se mnou si ještě užijete do středy :D asi to raději nebudu zapínat a až ve středu vám přijdu říct. Já totiž tedkom histerčím nad vším.
17. led 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
Markét a komu by jsi tady překážela? :confused: :confused: všimla jsem si,že sem moc nechodíš,tak jsem si myslela,že je to kvůli Sofince,že máte fofr.
17. led 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
Nici a nechceš zkusit testnout až pozdějš? :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:06  • Odpověz
leni jasně že mám fofr :grinning: :grinning: :grinning: to je jasný jen to fičí :grinning:
17. led 2010 v 19:07  • Odpověz
nicollko...moc děkuju :slight_smile:
třeba se ve středu přidáš...já jak byla včera na nervy tak jsem prolézala net a našla jsem, že fakt klidě můžou být třeba i dvě MS a ženská je těhu :wink: Třeba z toho jak si s tebou tělíčko hraje vážně něco bude :wink:

Holky,potřebovala bych radu...když si chci říct o Duphaston jak se to čte???Nechci být za blbku :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:08  • Odpověz
sirell...díky za zprávičku a držení palečků

Duphaston..vyslovuj DUFASTON :grinning: pa
17. led 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
Markét tak až se nám zlepší to počasí tak půjdeme na tu prochajdu :wink:
Leni tak to by mě už zničilo, prostě od středy budu zkoušet at se děje co se děje. jinak zešílím a budu testovat až do mrchy :D
mirax...díky moc :slight_smile: ...já si to tak myslela
17. led 2010 v 19:11  • Odpověz
sir a co utrogestan to je také na podporu a udržení :wink:

leni jasně fakt nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ráno vstaneme zapnu pc popřeji třeba jen hezké ráno,pak krmím,pak vařím,pak krmím,pak jdeme ven,pak krmím,pak si hrajeme,pak koupeme a krmíme a jde spát :grinning: :grinning: takže takový denní kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy už na palici fakt :frowning2:
večer usíná jak kdy třeba dnes super bez řevu a je klid a tím pádem ho mám i já...
no a pak je tu i manžel :grinning: :grinning: takže fakt moc nestíhám :pensive: :pensive:
autor
to chápu,já to takhle taky dělala :sweat_smile: ale ted jsem se fakt zapřísahla :sweat_smile: nesmím na test už ani šáhnout :zipper_mouth: :grinning:
jo a mezitím krmením atd nesnáší ležet a chce chovat :unamused: takže si to umíš představit bud chovám a nic neudělám nebo dělám a řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Sirelko je to vidět, a krásně .-) To je čára jak vyšitá!!! :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:12  • Odpověz
mury:už mi byl porazen Duphaston tak už mám zapsáno...ten utrogestan si připíšu...Nevíš jaký je v tom rozdíl???Já bych chtěla samozřejmě to lepšejší :grinning:
17. led 2010 v 19:13  • Odpověz
sir to nevím já měla utrogestan :wink:
17. led 2010 v 19:13  • Odpověz
terci...díky :slight_smile: A je to tvoje zásluha...ne že ne :grinning: Manža dodal co musel, ale ty jsi nám udělala ten správný rozvrh :grinning: :grinning: :grinning: Pokud to nevyjde tak se mnou prosím počítej i na příště :wink:
Ale jsem cosi optimistická...věřím,že to vyjde :slight_smile:
17. led 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
Markét chápu,že máš makačku,není to žádný leháro jak si myslí spousty lidí.Ale bud ráda,že Sofinka je moc hodná :dizzy_face:No a věnovat se manželi,to je povinost né :grinning: :grinning: :grinning:

Už se těším až mi skončí mrcha :grinning: :grinning: :grinning:
Tercíku a jaký rady jsi dala Sirelle?? :confused: :grinning: nechceš mi taky pomoc?že by jsi byla taková oplodnovací asistentka?? :grinning: :astonished:
17. led 2010 v 19:15  • Odpověz
aha...uvidím co mi zítra řeknou :slight_smile:
autor
Utrogestan má v sobě víc toho hormonu,než duphaston :wink:
aha...já se poptám.Budu se objednávat úplně k novému dr. a on možná každý upřednostňuje něco jinšího...budu ráda za všechno co mi dá...snad mi něco dá :unamused: Byla bych si jistější
17. led 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
Sirello testík je krásný,ještě jednou blahopřeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
ale mě třeba po duphastonu nebylo vůbec špatně :slight_smile: po utroši je to prý častější
kopi...moc děkuju :slight_smile: Třeba brzo budeš ukazovat svůj...moc ti to přeju :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.