• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
zas jsem tu na skok-sirellko-moooooc moc gratuluji,to se vám hned krásně zadařilo!Hrozně moc ti to přeji,ale taky trošku závidím,to přiznávám. :wink: :slight_smile:
17. led 2010 v 16:19  •  snaží se  • Odpověz
ashojky :slight_smile:
sirel gratulujuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
nicolko :frowning2: , určitě to příště vyjde :slight_smile:
17. led 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem vařila, ale nakukuju, jestli některá nepřijdete :slight_smile:
17. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky, delsi dobu jsem nepsala, ale nakukuju. Gratuluju novym tehulkam a starym jen tak dal. ja mela tedka trosku zase nerviky. ve ctvrtek me pani dr. rekla, ze mala je o 2 tydny mensi. tak me poslala na kontrolni UTZ do nemocnice. tam me vzaly v patek. takze jsem v noci nespala, brecela (tehu hormony do toho jeste) a v patek me rekly, ze je vse ok. Jak pry na to pani dr. prisla? Je pravda, ze mam hranicni hodnotu plodove vody. takze musim vic pit 2-2,5l denne. je to teda fuska, musim rict. ale dodrzuju. za 10 dni jdu zase na kontrolu. uz si me budou hlidat v nemocnici.
17. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahojky, taky nakukuji :wink: Zítra jdu na velký UTZ a možná se cestou zpátky stavíme pro postýlku :grinning:
17. led 2010 v 17:01  • Odpověz
mabe, držím palečky, aby bylo všechno v pořádku
17. led 2010 v 17:02  • Odpověz
aronku, ahoj. urcite uz vsechno bude. anicka je velka jak ma byt a prutoky taky kontrolovaly. pokud bude pit, tak by vse melo byt ok. zitra jdu jeste na hemosku kvuli te mutaci. muze se to v tehu pry zhorsovat, takze budu hlidana ze vsech stran. a co vy?
17. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Mabe to mě mrzí že tě takhle znervozňujou... doufám, že budete obě s Aničkou OK :wink:

Aronku já jdu taky zítra na kontrolu, a má mi přivézt PPLka sadu do postýlky. Postýlku ale teda ještě nemáme :grinning:
17. led 2010 v 17:07  • Odpověz
mabe dobré, kontroly sice o ničem, ale předpokládám, že kdyby se něco dělo, tak by mi to řekl. Ještě chodím do práce, takže zatím doma nepřipravuji, jsem hrozně utahaná a se vším čekám na mateřskou :wink:
17. led 2010 v 17:08  • Odpověz
terci, o proti mně máš měsíc k dobru :wink: já doufám, že zítra pořídíme.Máme to tam objednané, otázkou je jaké bude počasí :wink:
17. led 2010 v 17:10  • Odpověz
aronku, ja mela kontroly do toho ctvrtka taky naprd. dr. me nedelala UTZ, jenom vzdycky me prohlidla. Naposledy jsem byla na UTZ velkym v 20tt v nemocnici. a ma takovy sumitko, tak ji proto asi spatne zmerila. nastesti me poslala na kontrolni do nemocnice. jsem rada a vic klidnesi, ze si me budou oni hlidat.

terci, jojo, nervy. ja tomu verim, ze budeme ok. cetla jsem nekolik diskuzi s plodovkou a baby mely daleko min vody a akorat mely vic pit. ja mam trosku min na hranici limitu. uvidime za 10 dni, jak to bude. musim hodne pit.
17. led 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
Holky snažilky,napadlo mě,že bysme si založily novou diskuzi ve snažilkách,ale že bysme chodily i sem.Tam by jsme kecali o snažení,depky řešily atd...Co vy na to??? :confused:
17. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Kopi, snad ti nezačaly vadit kecy těhulí o postýlkách apod..... to by mě mrzelo... A taky můj názor je, že tahle diskuse by bez vás snažilek ztratila smysl...
17. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Myslela jsem, že tohle téma už se tu vyřešilo s Janičkou a spol...
17. led 2010 v 18:03  • Odpověz
leni :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2: :frowning2: ty se chceš trhnout :cry: :cry:

nám vaše depky pokud jde o toto nevadí rádi pomůžeme :pensive: :pensive:

nechápu asi nebudu psát protože už jsem tu vadila jiným :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. led 2010 v 18:11  • Odpověz
nicol to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2:
17. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahoj Mury....
Holky fakt, já myslela že jsme parta a že si tu pomáháme...a že se někomu podařilo dřív... vždyť to není žádná soutěž, a jsme tu abychom si pomohly, podpořily a tím, že máme každá tu špatnou zkušenost se umíme vcítit do toho co cítí ostatní... Já doufám Kopi že si druhou diskusi zakládat nebudete :wink:

Myslím, že název naší diskuse mluví za všechno, a všechny sem patříme...
17. led 2010 v 18:20  • Odpověz
murynko,katynko,eliško...moc děkuju :slight_smile: :slight_smile:

Katy k závidění není ani to nejmenší...jedině ty nervy...už se užírám tím jestli jsem to neuspěchala a pod...prostě se nervuju a dokud nebudu vědět od dr.že je všechno ok tak zatím nic moc neslavím...ale uznávám,že jsem moc ráda :dizzy_face: A pokud to vyjde tak budu šťastná jako blecha

kopi....jéééjej...a do toho nového tématu by těhule a maminky neměly přístup???? :confused: :confused: Nevím jak jiným holkám,ale mě by snažilky chyběly...a já mezi ně možná sklouznu zase zpátky...a jsem ráda ,že vás jinde hledat nemusím
17. led 2010 v 18:22  • Odpověz
sir už tu to bylo jednou :frowning2: .....

já prostě věřím že tento rok 2010 se prolomí a všichni budou těhulky a maminky.....takže na co zakládat něco jiného :pensive:

tercíku Míšo souhlasím.....
17. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Sirell, jestli jsi 31DC s //, tak já jsem 27DC taky s // :sunglasses: Takže tvůj svišť bude o 4 dny starší než můj :grinning: :sunglasses:
17. led 2010 v 18:24  • Odpověz
vždyt ta tabulka mluví za vše :slight_smile: a měla by podporovat ty kteří o miminko přišli že to prostě jde a zdravého miminka se dočkají.....
17. led 2010 v 18:26  • Odpověz
murynko...já věřím :frowning2: Jenže já si říkala,že dodržím pauzu co mi řekla dr a když se něco potento tak si aspoň nebudu muset nic vyčítat.A pokud to teď zas nevyjde tak už nás snad pořádně vyšetří a třeba najdou příčinu a vyjde to potřetí.Jen by to bylo fajn kdyby zo vyšlo už teď :slight_smile:
A pokud ne, tak se hroutit nebudu...jen teda zatím to není nic příjemného :frowning2:
Já moc nepočítala s tím,že by to vyšlo...jenže jsem s manžou pokryla skoro celé období snad už od 9DC a Tercinka mi "naordinovala" kdy si dát ve snažení pauzu a ono to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: Pokud to nevyjde teď tak si na mne příště zas třeba chvilku udělá :slight_smile:
17. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Mury, jsme za jedno :wink:
Já třeba vůbec nechodím na společný termín... protože vím, že bych pak zanedbávala vás a to nechci.

Sirelko, jak je, všechno dobrý? :wink: A neboj, nic jsi nespěchala ani nezanedbala :wink:
17. led 2010 v 18:30  • Odpověz
zuz...to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
kdy jsi testila???Mě se to furt zdálo brzo
17. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Sirel už budeš mít tu fotečku do albíka? :wink:

Mury našla jsem tě náhodou na FB a přidala do přátel, můžu? :wink:
17. led 2010 v 18:34  • Odpověz
sir nic si neuspěchala tělíčko si řeklo že je připravené a povedlo se :dizzy_face: :dizzy_face:
však to je správné tercinka poradila zkušená holka :grinning: :grinning:

terci to já chodím na více diskuzí :sweat_smile: ale zanedbávám tak vše :unamused: ona malá dá zabrat ale takto večer už mám většinou klid :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 18:36  • Odpověz
tercí můžeš ale na FB moc nechodím :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 18:37  • Odpověz
terci....jééééjej...já celý den spala a zabudla :sweat_smile: ...jdu to s manžou zkusit...pardon...ale snad tam bude něco vidět
17. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Mury já tam taky moc nejsem, hlavně se v tom neorientuju, ale přidala si mě Kopinka a u ní jsi byla ty... :slight_smile:
Já chodím cca na tři diskuse ale jen sem pořádně, a fakt by mě mrzelo, kdyby se to tu nějak roztrhalo...
17. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Jojo, Tercinka to zařídí, holky, kdybyste nevěděly kdy počít tak já vám poradím :grinning: :grinning: Sirelko myslím,že já na tom mám tu úplně nejmenší zásluhu :grinning:
A na fotce určo bude vidět, jestli je to tak jak jsme se bavily, a určo ti holky potvrdí, že už to není žádnej duch, ale pořádná lajna :wink:
17. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.