Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
17. led 2010

já vím,že teď to nevyšlo...ale vyjde...neboj 😉

murynka
17. led 2010

jo po ustroši mi bylo mega zle 😝 😝 😝 než jsme zjistila že je lepší zavádět než polykat 😀

murynka
17. led 2010

leni leháro to není nestěžuji si je to krásný 😵 😵 ale fakt někdy padám na hubičku 😝 😀

sirella
17. led 2010

aha...kopi...tak to je pro mne dost podstatné 🙂 ...mě dřív bývalo při těhu hoooodně zle a teď skoro nic(spíš mne jen občas naškrábne) a tak jsem za to ráda 🙂 ...no uvidím zítra

nicollka
17. led 2010

Sirr jojo utroš je o něco silnější, ale je to na jedno brdo, jen utroš se dá zavádět, pokud u duphaston dělá zle.

tercie
17. led 2010

Jé holky já nějak nestíhám 😀 Než napíšu vy máte popsáno půl strany 😀
Já Sir brala taky Utroš, a jen to vím, co jsem si tak vyčetla, že dík tomu že se dá zavádět přímo do pochvy se líp snáší... ale záleží na dr co ti napíše. Já ho třeba při prvních dvou těhu nebrala vůbec, nedal mi ho, až teď při tom posledním...

kopa
autor
17. led 2010

no a taky na porodnici spíš doporučují utrogestan 😉
A o duphastonu jsem ted četla zajímavý článek,ale nemohu ho najít,že prý až 63% léku když ho bereš vyčůráš 😅

sirella
17. led 2010

terci...já doufám že mi něco dá...pro klid duše...jenže budu u něj poprvé tak nevím...on objednává až za dlouho tak nevím jestli mne někam dřív sestra vmáčkne.Ale chci jí říct o tom že jsem měla ZT, tak snad je to člověk a nenechá mne třeba 2 měs.trápit...a pokud ju tak nevím nevím, ale asi si pro nějaké prášky zajdu k té své "odbornici" 😖 I když jsem se zařekla,že mne tam už nikdo neuvidí

hanana
17. led 2010

sirellko mooooc velka gratulace, 😵 😵 ja to tusila ze to bude tehu
kopinko hlavu vzhuru, urco to tentokrate vyjde

sirella
17. led 2010

hani...strašně moc děkuju 🙂

kopa
autor
17. led 2010

Nicolko a jak ty bereš ten duphaston? 😕

tercie
17. led 2010

Kopi já bych ráda poradila, kdyby to šlo, naordinuju každý snažilce aby se jim brzo povedlo, ale spíš to byla jen velká náhoda 😀
My jsme se bavily akorát o tom, ve vztahu ka délce cyklu kdy je vhodný se snažit... odhadnout ovulku... ale to ber jen teoreticky, mě taky pomohlo až měření BT, abych se ve svým cyklu vyznala 🙂

Sirel vysvětli jí o co jde a já myslím že tě nenechá čekat 2 měsíce 😀 A už víš jistě že tě přjmou? Třeba u nás se novej dr hledá dost špatně, nechtějí nový pacientky brát...

kopa
autor
17. led 2010

Tercie aha 😀 😀 😉
já mám cykly furt kolem 30-31,snažení taky skoro furt a nic 😅 mě už asi nic nezbývá 😕

kopa
autor
17. led 2010

já už jsem na odstřel 😀 😀 😀

hanana
17. led 2010

tercie souhlasim myslim ze jsem osobne otehotnela pouze diky mereni BT , protoze frekvence snazeni byla celkem mala tak jsem se mohla soustredit na ONEN den nebo dva 😀 😀 😉

kopa
autor
17. led 2010

Takže já začnu asi tenhle cyklus už měřit 😅

kopa
autor
17. led 2010

budete to asi výhodnější páč uvidím zda mám ovu a nebudu muset kupovat těhu testy 😀

hanana
17. led 2010

ale musim dodat ze jsme se snazili tri mesice pred, pak jsem zacala merit a otehotnila az na treti mesic mereni takze to celkem trvalo 😵

hanana
17. led 2010

kopi me to celkem drzelo nad vodou to mereni a zapisovani do fertilityfriendu 😉

tercie
17. led 2010

Kopi tak když vezmu cyklus 31 dní, tak ovu odhaduju cca na 18DC, tím pádem by mělo bejt snažení 16, 18, 20DC 🙂 ale jak říkám, je to teoretický.

Já třeba měla taky do těch 30DC, ale naivně jsem si pořád myslela že ovu mám 14DC, až podle BT jsem zjistila, že byla až 22DC!!! což se nám nemohlo nikdy povést, protože sex obden prostě nehrozil 😀

Víš a možná že vám by taky prospělo se snažit jen v období plodných dnů a jen obden, třeba tím, že jste sexili často, a i několikrát denně, neměly spermoše šanci dozrát a proto se třeba stalo, že k oplodnění došlo, ale nebyla spermijka"akurátní" tak se to prostě neudrželo... 😉

samsa
17. led 2010

Kuk holky, jdu vás pozdravit. Něco málo jsem dočetla, Sirellko, strašně moc gratuluju a čárka je krásná, už je to skoro tlustice. Tak se držte 🙂
Kopretinko, jsem moc ráda, že vám zjistili, proč se nedaří, teď už bude určitě vše ok.
Kopinko, tobě držím pěsti na snažení a moc doufám, že se brzo zadaří 😉
Jo a je krásný, jak těhulkám naskakují týdny 😵 Strašně to letí.

nicollka
17. led 2010

Leni já má brát Duphaston 16-25dc, ale zapoměla jsem a vzala 17dc, no ve středu bude poslední duphaston tak chci i testnout, kdyby náhodou nákej ten malinkej duch tak bych nepřestala brát a jedla bych ho 2x denně. Já tentokrát vůbec nevím kdy sem ovulovala a jestli vůbec :D Podle kalkulačky by to mělo být 9,10dc a my spolu byli tento měsíc jen 4dc a 8,9dc a od 11dc se mi začali nafukovat a bolet prsa no a tak od 13dc mám žaludek na vodě a pořád se mi ty štávy jakoby chtěj vracet do krku, občas se jim to povede a je to fakt hnus.

tercie
17. led 2010

Hani přesně, já to měla po prvním potratu, 5 měsíců se nic nedělo, pak jsem začala měřit, to trvalo 3 cykly než jsem se v tom začala orientovat a ten třetí to teprv klaplo, a teď po druhým potratu jsem začala měřit hned, a taky se to povedlo třetí cyklus 😉
Ale byly to nervy, vykoumat každej pokled teploty a pak to navlíct na manžu aby snažení proběhlo 😀 To jsem byla hotová intrikánka 😀 A taky, každej den ráno změřit, a šup na FF co to udělá s grafem 😀 Mě to bavilo, byl to adrenalin 😉

Šamši ahoj, ty bláho, však tobě to taky utíká, za chvíli se dočkáš 😉

nicollka
17. led 2010

Tercie no já jsem taky 30,31dc vždy, tak tentokrát to 18dc nebylo určitě :D

JSem to napsala blbě ne 9,10dc ale to jsou datumy v lednu :D Bylo to 13,14dc toho 9,10.1. pardon

samsa
17. led 2010

Tercinko, tobě to taky letí 🙂 Jo jo, už se nemůžu dočkat, ale musím ještě vydržet, mimi je prcek, je skoro o 2 týdny menší, tak musím držet až do termínu.
Já taky měřila a díky tomu jsme otěhotněla.
Nicollko a řeší nějak mudr. ty tvoje cykly? Je mi líto, že se vám zatím nepodařilo 😔

sirella
17. led 2010

samsi...děkuju moc 🙂 Jsem ráda,že tě po dlouhé době vidím...jak se máte???

Holky...já si minulý týden koupila nový teploměr na měření BT a už ho asi neužiju 😀 Chtěla jsem teď po MS pro jistotu začít měřit a už jsem to nestihla 🙂

A jinak já tercince říkala, že se mi po 2.poreviz.MS upravil cyklus na mých 28DC jako před revizí, tak jsme na to vlítli...snažili jsme se už od 9DC a kolem ovulky mi to odhadla tercinka...on by se totiž manža snažil furt 😀 Tak musel být aj oddech...a o Vánocích to šlo asi fakt skoro...byla dobrá náladička,manža měl celou dobu dovču tak to šlo 🙂 A my hlavně ani moc nevyráběli...to bylo spíš jen pro zábavu a jen jsme tomu nechali volný průběh 😉

samsa
17. led 2010

Sirellko, ahoj, máme se fajn. Tak teploměr schovej na třetí mimi 😀 😉

nicollka
17. led 2010

sirell a tak je to asi nejlepší, no my poprvé taky sexili pro sebe a ne pro dítě, prostě sme si to užívali, těšili se na nový domeček a dítě sme nechali v minulém roce 🙂

tercie
17. led 2010

Já taky vždycky mívala cykly 28-30 dní, ale po revizích se mi to protáhlo na těch 30-33 dní a to mi vlastně řekla potom kámoška, že se tím taky posunuje ovu, to jsem netušila, a až na základě toho jsem pak začala měřit, protože jsem tomu chtěla přijít na kloub, jak to vlastně je 😀

aja.83
17. led 2010

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla.
Sirellko, moc a moc ti gratuluju! Ničeho se neboj, nic jsi neuspěchala, mimísek už chtěl, tak k vám přišel a basta! 😉 Držím ti pěsti ať jde všechno tak jak má! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru