• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Holky, prosím, můžu na vás ten dotaz s těma prsama? Bolí vás?? Jak jsem psala někde o pět vašich odpovědí zpět?!
18. led 2010 v 09:19  • Odpověz
handm...mě vůbec nee...ale při min.těhu se mne dr.ptala jestli mne bolí...takže je to asi normální
18. led 2010 v 09:23  • Odpověz
tebe nějak kor moc bolí?
18. led 2010 v 09:23  • Odpověz
direl, jj dostala bys injekci na vyvolání, pravděpodobně agulotin
ale neboj, mimís tam je!!! :slight_smile:

handm já nevím, mě skoro nebolí :sweat_smile:
18. led 2010 v 09:24  • Odpověz
musím na momentík pryč...odházet sníh ...za chvilku jsem zpět
18. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky

Sirell kdyže jdeš k doktorovi?
Handm mě bolí uplně strašně :slight_smile: ale já čekám mrchu.

Ty jo tu je zase skoro 10cm nového sněhu a to má padat celý týden a o víkendu nejvíc uff. No aspon půjdeme sánkovat zase. Ten led byl nechutný.
18. led 2010 v 09:32  • Odpověz
eli...díky :slight_smile: doufám,že je tam :slight_smile: Ráno mi bylo dost zle tak doufám,že to nebylo psychosomatické...mě se vždycky udělá zle když zjistím těhu...do té doby nic :slight_smile: ...ale jak uvidím dvě čárky tak jsou mi skoro futra úzké :grinning: Ale už je to pohoda...Holky a jaké máte těhu příznaky vy???Já měla dneska teprv 1.nevolnost(doufám,že poslední)...já si říkala jak jsem v poho a asi jsem si to přivolala...jinak teda furt jen jím a spím :grinning:

a k těm prsům...mě taky nebolí...ale četla jsem hodně,že to dovede potrápit
18. led 2010 v 09:34  • Odpověz
nicollko ahojky :slight_smile: ...jdu už tento čtvrtek :slight_smile: Já totiž na sestru vybalila to ZT ze září a chtěla po ní duphaston nebo utrogestan a zdálo se mi,že jsem ji zaskočila tím jak vím přesně co chci :grinning: Dokonce mi nabízela termín cca 3/4 hod od telefonátu...to bych ale nestíhala ani s vrtulí v zadku tak jsem jí řekla,že od zítřka beru cokoli nejbližšího...Já k němu chtěla přestoupit loni ,ale to bych tehdy musela čekat měsíc a půl a to jsem byla čerstvě těhu tak jsem to tehdy vzdala...ale po tom jak jsem s mojí současnou dr.blbě dopadla tak jsem si říkala že klidně měsíc počkám(aj kvůli srdíčku a tak)
Jsem ráda,že půjdu tak brzo...aspoň budu vědět na čem jsem .Teď jsem zjistila od elis,že kdyby se mimi nekonalo tak to vyřeší injekce a budu bez stresů (já měla strach že by byla zas revize)...no a pokud tam bude(jak doufám :slight_smile: ) mimísek tak budu klidnější a zobat něco z těch léků co mi to poradily holky
18. led 2010 v 09:41  • Odpověz
holky...koník mi cosi blbne tak jdu chvilku ještě bucnout a podřimovat k TV :slight_smile: .Mějte se tu hezky...zatím čusík
18. led 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Sirellko bud v klidu těhu to bude,akorát jdeš asi moc brzo na gyndu,se může stát,že tam nebude vidět mimís,nebo bude jen malá tečka :confused: tak aby jsi pak nebyla třeba zbytečně nervozní :sweat_smile: Ale bude to u tebe určo v pořádku. :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:08  • Odpověz
kopi...ahojky :slight_smile: ...já chtěla jít pozděj, jenže přestupuju k novému dr. a chci po něm ten duphaston nebo utroš a to mi jen tak nenapíše...podle mne mi jen veme krev na hcg a písne recept...já si nic víc neslibuju...původně jsem k dr. chtěla v 7-8tt aby bylo už srdíčko...ale teď si říkám,že kdyby hcg nerostlo nebo bylo nízké tak inj. a snažení od znova :wink: ...jsem úplně v klidu...eliška mne uklidnila,že jsem si vybrala dobrého dr. a že když mimís nebude tak vyvolávačka a ne třeba revize nebo něco podobného...to jsem potřebovala slyšet :slight_smile: Já totiž z toho že jdu k dr tak brzy chytla dost nerva :sweat_smile:
18. led 2010 v 10:12  • Odpověz
holyk mě bolely prsa hrozně do 15tt :frowning2: bylo to strašnýýýýý :zipper_mouth:

sir no vidíš vybrala jsi si super dr :dizzy_face: :dizzy_face:

já už vyžehlila upekla buchtu malou mám venku na zahradě a spí :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Neboj sirell mimís tam určo je, krásný čárky máš. Manža už je někde na cestě domů, pořád sněží, tak budou fofry, na finančák, ještě nechat ověřit jeden podpis a potom dát dokupy faktury s výpisem účtu a seřadit podle měsíců nebo to si máknem teda, bych ho... nevím proč to nechává na konec roku a nedává si to do složek podle měsíců hned jako.
18. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Díky holky, no já právě, že mě dneska vůbec nebolí, tak chytám paniku.. v noci ještě ano, to když jsem se otáčela, musela jsem opatrně, ale teď dopo je vůbec necítím a úplně se děsím, že je to špatně..
posledně jsem měla MA někdy mezi 6-8TT, tak právě se bojím...:frowning2:(
18. led 2010 v 10:29  • Odpověz
dobré ránko:slight_smile:
Tak jsem byla na gyndě na krev a doc mi napsal žádanku ke kožní... mám fakt zlatého doktora :wink: Zítra jdu kožní.. naštěstí se nemusí objednávat, tak super.. výhoda menšího města. V lékárně mi nechtěli nic dát, tak mám jen excipial a trpím :sweat_smile: a snaším se neškrabat .... ach joooo, furt neco.
No a abych se nenudila tak malý je nachlazený, dostali sme pamycon na rýmu a kapka od kašlu... tak čučí na pohádky :sunglasses:
18. led 2010 v 10:38  • Odpověz
šarlotko, tak aspoň, že něco!!:slight_smile: že ti něco pomůže, i když budeš muset ještě dneska vydržet!!!
18. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Sirell Sviták je dobrý doktor a o ten utrogestan si klidně řekni, já beru 3x denně a zavádím.
Určitě se doktor podívá jak vysoká je sliznice a třeba bude vidět i dutinka-černá tečka.

Handm mě bolí prsa pořád :wink:
18. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, jdu si počíst :wink:
18. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Hand děkuju, taky jsem ráda, v minulém těhu jsem měla taky takovou vyrážku, osypala jsem se po krému a obvodní mi dala dithiaden a nějakou mast... pomohlo to, ale těhu nedopadlo, že :frowning2: .... dost se teď bojím. I když gynekolog tvrdí, že to s MA nemá žádnou souvislost. přemýšlím, jestli to nebylo po bubchenu.. jsem si koupila měsíčkový olej na mazání bříška ... normal s pokožkou problém nemám, krom alergie na jarní sluníčko.
18. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Eliss super nádherné čárečky:slight_smile:)))))))))))))))) paráda :sunglasses:
18. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Murynko to máš super, malou na zahradě:slight_smile:))) U nás by byla jak sněhulák sněží a sněží :astonished: :grinning:
18. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Krásný den,
tak hlásím, že si ze mě dělá moje tělo srandičky. Včera ráno po sexu je začala špinit, tak jsem myslela, že přišla MS o den dřív. Ale né- celý den pak nic a teď zatím taky ne. Mám trochu citlivá prsa, ale břicho zatím v klídku.
tak doufám, že MS dneska dorazí, abych mohla jít na ty odběry.
18. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Jasně Sirell neboj, i kdyby mimís ještě nebyl vidět, tak bude vysoká sliznice, a napíše ti ty prášky, je lepší je brát už od začátku, já to tohle těhu měla taky tak, na UZ prd, a jak jsem se pak za 6 týdnů divila, jak se tam malej mrská :grinning:
Prsa mě bolely fest, už teda přestaly, nějak to vymizelo, ani přesně nevím kdy... je to normálka, hormony makaj :wink:

Eli taky jsem koukala na fotku, už jsou čáry parádní :wink:
18. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Jééé Paaji třeba už nebudeš muset :wink:
18. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky,
Elisko, carky jsou krasne ..tfuj tfuj.. at tak zdarne pokracuji :dizzy_face: Pozitri mas kontrolu u dr..tak jsem napnuta,co vsechno uz bude videt :slight_smile:

Sarlotko, ty uz jsi 12tt..jupi jupi.. :slight_smile: uz jsi byla na 1.podrobnym UZV? Nebo chystas se ted nekdy? Ten je taak krasny :slight_smile:

Handm,koukam,ze sis tehu konikovi jeste nepriznala :wink: .. urco to ted vyjde , proc by ne? :slight_smile:
18. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Tercie: představa krásná, ale nenechám se tím unést. Myslím, že z toho bude jen zpoždění. Ale jsem s tím smířená a to je hlavní. Žádné slzy nebudou. :wink:
18. led 2010 v 11:34  • Odpověz
šarlotko, ad ty prsa, jako konstatně?! Anebo si dávaly pauzu?! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Květi, no nepřiznala.. jsem ze všeho furt vyšokovana, že to nechci zakřiknout, viz moje prsa že :fearful:
Paaji, je to by bylo super!!!:slight_smile: držím palce!!!
Terci, asi jo, asi si hormony vyberou pak jinou oblast, na kterou se zaměří, já jen prostě chytám paniku...
18. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj Květinko, co ty, pořád se nechystáš? :slight_smile:
18. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Tak MS asi bude opravdu přesná. Už začínám špinit a bříško trošku cítím. takže se vyšetření bohužel nevyhneme. No nic jiného nám nezbývá. :wink:
18. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.