• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
už aby přišlo jaro! snad to bude lepčí :wink:
a ty hezky papej :grinning: hlavně když furt nebliješ a můžeš :wink: :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
jinak rybí salát v majonéze s rohlíkama já měla asi před třema hodinama :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
tý jo že vy jste všechny utekly na tu Ordinaci :confused: :confused: :confused:
19. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
já tu jsem sama! :confused: :confused: :confused:

to je teda pracovní morálka!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
tak když vy takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já jdu taky pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses:
19. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
farmi, zrovna nedávno jsem vzpomínala. Jsem vlastně už třináct měsíců těhotná, tedy s jednou přestávkou a za celou tu dobu mi bylo dobře jen jednu neděli :frowning2: Tedy tak, že mně nic nebolelo, nebyla jsem utahaná, nezvracela jsem a tak. Doufám, že letošek bude lepší :wink:
19. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
ne ne ja na to nekoukam, byla sem si udelat čajdu
19. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
aaa aronek :dizzy_face: chudinko, celej den v práci a ještě to tu i zachraňuješ :grinning: :grinning: :grinning:

hele tak to je přesný, já mám snad to samý co ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: dny kdy jsem ok. bych snad na prstech spočítala :sweat_smile: bud šílená unava, ale ještě líp, unava kombinovaná s nevolností :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice už tak často nezvracím, ale když se co chvíli nenajím, tak mi je na zvracení a když se najím, tak jsem vždycky děsnou dobu nafouklá, je mi těžko a mám pocit, že mám v břiše kamení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no snad to u mne nebude trvat taky tak dlouho..jako u tebe :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
19. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
mari, doufám, že bez rumu :wink: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
teda aronku :frowning2: no mozna by ti pomahlo kdyby si byla doma a odpocivala a valela se chvilku ty pracante :grinning:
19. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
jo jo bez rumu alee aj s rumem by nebyl spatnej, no by sem si dala to uz jsem nemela sto let :slight_smile:
19. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
mari to asi nepomůže :sweat_smile: já mám tydle stavy a to se flákám hned od začátku doma :grinning: :grinning:
ale je fakt, že ty máš aron na unavu nárok! s tou tvou pracovní morálkou :confused: to bych fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
ze jo ona furt maka jak kdyby ji za to platili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
já mám zase pořád chutě na svařáka :sweat_smile: ale ani pivečko není k zahození :wink: a to si ted dopřávám skoro obden :sweat_smile: alspon skleničku :wink:
19. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
tý jo, ale to mě by museli platit sakramensky dobře, abych se jim na to, kor v tomdle pokročilým stavu, nevybodla :grinning: :grinning: :grinning:
mari, ale dyt ty jsi vlastně taky pracovně nasazená :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: do kdy to tak ty vidíš? snad nepůjdeš ve šlépějích naší bachařky a nebudeš rodit přímo za pultem :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
ja sem minule taky milemu upila pivičko, to muzu a hlavne kdyz mi je tezko na zaludku, to se krasne" vygrgam" :grinning: jak prasatko ale pak mi je lip :grinning:
19. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
to ne ja jen tak do cervence nejdil, no ale nevim ,uvidim jak mi bude, ale hlavne ja tam chodim na 4,5 hodky :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
No však já práci už počítám na dny :wink: 4.2. nastupuji mateřskou :grinning:
19. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
no uz aby to bylo aronku,ze. ja du haji holky, nejak to na mne najednou spadlo, tak dobrou a pa zitra
19. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
mari dobrou, já ještě dokoukám kriminálku :wink:
19. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Já zase jen hnědě špiním, zítra už ale ten duphaston brát nebudu a zkusím zavolat tomu doktorovi od kamošky, prý primář a super. Třeba příští týden už budu čistá a mohla bych tam i zajít, ten HP se dělá někdy na začátku cyklu že? Jen pořád nevím jestli je tohle mrcha nebo ne. Dnes sem měla na papíru i krev ale jen jednou a pak zase už nic.

Holky ještě jedna hnus otázka, jdou ze mě i kousky čehosi...co to může být? pardon
19. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Nicollko, přesně takovou ms, jako popisuješ jsem teď měla. První dva dny spíš jenom takové hnědé špinění, kousky čehosi a krev jen když jsem byla na záchodě...Už jsem to počítala za ms...A ty kousky čehosi si myslím jsou zbytky neoplodněného vajíčka a děložní sliznice...
20. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :wink: Dnes mám odpolední, tak se ještě flákám doma :grinning:
20. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Nikde nikdo :astonished: , kde dnes všechny jste?
20. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Já se vypravuji do práce, ozvu se až tam budu :wink:
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz
ajoj holky, no teda fakt tady nikdo neni,
aronku tak at ti to v rachote utece.
nicolko to je sem mivala takovou mrchu kdyz byla az po delsi dobe, treba kdyz jsem mela cyklus 50 dni a tak, bud to je to co pise ajuska nebo proste krevni srazeniny :fearful:
20. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj kecalky, přelítla jsem to jen zběžně :slight_smile: Nemám zatím sílu dočítat :slight_smile:

Je mi blivno už od pátku, ale mísu ještě neobjímám. jen mě hrozně tlačí žaludek ráno a večer a krkám s prominutím.. a ráno nemůžu skoro snídat, a pak když snim něco malýho později, je to v pohodě, i přes den.. tak snad je v bříšku všechno v pořádku!:slight_smile:

Hani, tak to jsem zvědavá, na ten tvůj UTZ, já jdu v pondělí na další kontrolu.
Myslím Ee.liska taky, že?!
Mari, kdy jdeš ty zase?!
20. led 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj handm, taky v pondeli, budeme si drzet palecky,ju :wink: joj no to ti nezavidim jak ti je zle, mne uz to ustupuje ale porad to je nekolikrat za den ale ne uz tak hrozne jak pred par dnema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky, tak pondělí bude ve znamení kontrol! Moc vám všem budu držet pěsti! :wink:
20. led 2010 v 10:49  • Odpověz
dik ajusko :slight_smile:
20. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.