• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Nicol, to je škoda, kakra:frowning2:
19. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Elis držím palečky :wink:
19. led 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak sem zpět :wink: Kde jste kdo? :wink:

Flair gratuluju ke kontrole, jen tak dál :wink:

Nici fakt už mrcha? To je škooooodaaaaaa :frowning2:

Elis na uz už určitě bude bublinka vidět, držím palce :wink:
A ještě někdo má jít zítra na kontrolu, nebo ne?
19. led 2010 v 18:21  • Odpověz
ahoj holky jak je?
vsem gratuluji ke kontrolam
eli bublinka bude urcite#
nicolko je mi lito mrchy jedny
handm kdy jdes ty? ja jdu na ten NT 27/01 kopinko az budes delat tabulecku tak mi to tam prosim dej
19. led 2010 v 18:29  • Odpověz
tercie gratuluji k necukrovce :dizzy_face:
19. led 2010 v 18:29  • Odpověz
tercii no já taky blahopřeju,,, závidím že se můžeš nacpat čím chceš :grinning: :grinning:

Ellis zeptej se na výšku sliznice :wink:
19. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky, děkuju, no říkám si, že hnusoty už jsou za mnou, tak necukrovka je odměna :slight_smile:
19. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Všem novým těhulkám blahopřeju :slight_smile:

Všem maminkám blahopřeju k opravdu krásným miminkám, jsou úžasnýýýý :slight_smile:

Jinak já mám občas poslíčky, bolí mě jako na MS, někdy i 4 x za den, ale dr. říkala, že pokud to nepřesáhne 10x za den, tak se nemám čeho bát.

Kopim do tabulky prosím, zítra začínám 34tt :wink: , nějak mi to strašně letí.
19. led 2010 v 18:39  • Odpověz
ahojky uz sem doma z rachoty, napapany a du se asi valet.
Flair gratuluji ke dobre kontrole
Eli na zitra moc moc drzim palecky
Tercinko taky gratulace k necukrovce, moje segra ji ma a nezavidim ji to teda,fuj
:pensive: :pensive: jinak dneska sem sezrala 4 sušenky a 1 nanuk ,no musim se zacit krotit bo to uz je opravdu moc :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj Marti, tak jak, za chvíli budeš taky stříhat metr viď? :grinning:
19. led 2010 v 18:44  • Odpověz
No Tercínko, do termínu zbává 49 dní, ale dr. to vidí na dřív, tak uvidíme, jen ať tam malá je co nejdéle, nic jí v bříšku nechybí, a hlavně na světě bude pak dlouho, ale dobříška už se nikdy nebude moct vrátit zpátky :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Ahoj Mari, i prd, 4 suši nejsou moc, holt mimi potřebuje energii, jen ho hezky krm :wink:

Marti viď, můj dr mi včera taky říkal, že za měsíc už můžeme rodit, tak povídám že to teda ne :grinning:
19. led 2010 v 18:51  • Odpověz
no jo krm ale susenkama? :fearful: a az budu mit 150 kilo tak tam asi nebude mit moc pohodlne bydlenick v tom brisku tada brušisku kdyz se bude prat o misto se spekama :frowning2:
19. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Mari tak přece nejsi živa jen na sušenkách? Když je budeš prokládat třeba zeleninou, tak proč ne? :grinning: A 150 kil u tebe se nebojím :grinning: On si místo udělá i mezi špekama, neboj :wink: Lukášek se tam s nima vejde taky krásně, a ještě dokotorvi připadám hubená :grinning:
19. led 2010 v 19:07  • Odpověz
tak už jsem doma z práce a už i po večeři
holky dík za podporu, jste moje zlatíčka :dizzy_face:
nicolko, to je hrůza, snad se ti všechno brzo srovná a mrcha už nepřijde :angry:
šarlotko, dobrej nápad, už si to zapisuju :sunglasses:
martinkal tý jo už 34tt :dizzy_face:
marii jen papej :grinning:
taky se mi zdá, že jde někdo na KO jako já, sirelka jde myslím ve čt
19. led 2010 v 19:19  • Odpověz
no to mas ale mileho doktora, aa treba si fakt hubena, ja podle fotek bych taky nerekla ze mas speky, ja sem mela na snidani chleba se salamem a pak uz sem se cpala jen susenkama a ted sem mela doma hermelinovou pomazanku a dva rohliky, moc zdravo teda nejim, ja mam nejak chut jen na takove blafi :frowning2:
19. led 2010 v 19:21  • Odpověz
mari to jsi toho zas tolik nesnedla...to je nic oproti mojemu jidelnicku :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:23  • Odpověz
eelisko taky jdu ve čtvrtek :slight_smile:
19. led 2010 v 19:26  • Odpověz
no vida to budou, doufám, samé dobré zprávy z kontrol :slight_smile:
19. led 2010 v 19:31  • Odpověz
HAni viď, já toho taky dneska sežrala :grinning: Akorát teplej oběd jsem taky nestihla, jen párky, protože jsem byla sama doma a moc se mi nechtělo nic kuchtit. ZAto jsem si to teď vynahradila babánkama v čokoládě :sweat_smile: :grinning:
19. led 2010 v 19:32  • Odpověz
píšu kraviny :grinning: Banánky!!! v čokoládě :grinning:
19. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Uf, tak jsem dočetla, co jste od neděle nadrbaly, mazeeeec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale už fakt nevím, na co jsem chtěla reagovat. Takže obecně - krásný mimča, těhulinky super a snažilkám hodně štěstí do dalšího cyklu :wink:
Jsem hotovo, kuknu ještě na Ordošku, pak si zavoláme přes skype s manžílkem (pořád ještě je v Anglii pracovně) a pak spinkat. Takže vám klidnou dobrou noc, papa
19. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Flair já myslela že jsi pryč, a ty jsi zatím celou dobu četla :grinning:
No já budu taky koukat na ordinaci, asi většina z nás, tak tu nikdo není. Takže zítra :wink: a držím palce všem co budou mít kontroly!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 v 19:51  • Odpověz
taky jdu na telku tak zítra :slight_smile: jestli se teda do zítra nezblázním :sweat_smile:
19. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
hani jo to ja jindy jim hooooodne ale ted sem zacala jest takove nezdrave jen obcas si dam jablicko nebo kiwi nebo pomelo ale nechci se precpavat sladkostma :frowning2: a jak se mas, kdy ze to jedes na ten ultrazvuk?
19. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
ahoj princezny :slight_smile: taky všem přeju jen a jen dobré zítřejší kontroly!! :dizzy_face: a taky ty pozejtřejší :grinning: a popozejtřejší :grinning: :grinning:
mari jídlo ted neřeš, tělo si většinou samo řekne co potřebuje :wink: a hlavně když ti šmakuje a neobjímáš se se záchodovou mísou :grinning:
flair gratuluju ke kontrole :slight_smile: tý bláho, takovou dobu bez manžílka :confused: :cry: ojo joj, to ti musí bejt smutno :pensive:
nikol to je mi líto s tou mrchou :pensive: to tvý tělo si fakt dělá co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
mari Hanča psala , že má NT 27.1. :wink:
19. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
jo jo farminko, aspon ze uz v kuse nezvracim,uz jen obcas jo a ted si to moje telo reklo o tresku v majoneze s rohlikama :sweat_smile: och joj
19. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
jo, no ona vlastne uvidi mimi porve,ze, teda ta ma taky nervi :fearful: a co ty, jak ti je krome toho ze by si nejradej prospala zimu :dizzy_face:
19. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
je mi unaveně :grinning: cejtím se totálně bez energie, do každé činnosti abych se nutila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem někde četla, že to má po prvním trim. skončit, prdlajz a v druhým, že mám bejt plná energie a zářit štěstím a pohodou !! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.