• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Vyhrabala jsem tabulku:slight_smile: jestli máte nějaké novinky tak nahlásit:slight_smile:) kdo chce do tabulky.
22. led 2010 v 10:18  • Odpověz
sarlot, dík za tabulku :wink: Kde je vlastně kopinka? :confounded:
22. led 2010 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky, hezký den :slight_smile:
doufám, že i pro mne bude hezký, dnes mám od jedný poradnu, tak doufám, že se dozvím, jen samé dobré zprávy :dizzy_face: to víte, nervy zase pracují :sweat_smile:
tak a já jdu dočítat, páč vůůůbec nevím co novýho :confused:
22. led 2010 v 10:42  • Odpověz
ahoj farmi? Jak je jinak?
22. led 2010 v 10:51  • Odpověz
jééé tady se večer nekecalo, takže to dočítání bylo rychlý :grinning:

předně gratuluju holkám ke včerejším kontrolám..Sir, Hadm, Martince, atd.. :dizzy_face: :dizzy_face:

potom gratuluju naší vzorné šatlotce k jejímu cukru a zdraví :dizzy_face:

potom držím palce mabušce, ať je vše ok. :wink: , aronkoj ať už ten její cvalda nepřibejvá :grinning: a mari chci napsat, že s ní soucítím, bo ty nevolnosti jsou fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 10:52  • Odpověz
aron no tak jde to... určo se mám líp než ty, ráno pěkně chrním a taky v poledne..a odpoledne..a večer... :grinning: :grinning: tý jo chuděrko naše, už aby jsi šla na tu mateřskou!! a nebuď tam ani o minutu dýl! at si můžeš konečně taky užít krásného válení a odpočinku, před tím náročným porodem :sweat_smile:
22. led 2010 v 10:56  • Odpověz
jo a včera jsem měla zase blivou :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem měla už dva dny chuť na dortíky, tak mi včera manža domů přivezl, brusel a paříž a já nevím co ještě, tak jsem se do toho vrhla , sežrala jsem dva kusy! ale jen jsem polkla poslední sousto, už to ze mne letělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla jsem co dělat, abych doběhla na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě jsem si cestou poblila trochu bačkoru :sweat_smile: ...
No já to tušila, že to asi neprojde, ty zákusky, bo já jak sním něco sladkýho, koláč, čokošku nebo tak, tak do deseti minut běžím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale když ta chuť na to byla o tolik větší!!! :sweat_smile: :sweat_smile: Jsem dortíky něměla snad od začátku těhu :grinning:
22. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj Kecalky, koukám, že naštěstí nemusím dočítat tolik!:slight_smile:
Všem ještě jednou gratuluju ke kontrolkám, Sirelce!! A Šarlotce!!
A Farmi držím palce na odpo!!!
A mabe aŤ je všechno ok!!!
22. led 2010 v 11:03  • Odpověz
farmi, tak já to mám naopak cokoli sladkého můžu, ale normální jídlo se mi šprajcuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 11:06  • Odpověz
ahoj holcinky, tak sem rada Farminko ze se mnou soucitis, to je hnus co, kdyz je tak dlouho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sarlotko dik za tabulku
jinak uz mame zamereny okna, ale budou az za mesic, holky ja se tak moc tesim :sweat_smile: za dva tydny prijdou delat to topeni,to bude trvat tyden, pak tyden pauza (jestli si zas neco nevymysli ) a pak okna, joj uz aby to bylo, ale teda reknu vam ze jek na mne vybylil ten vzorkovnik dekoru oken a zalizii tak sem se za boha nemohla zozhodnout no ale nakonec jsem vybrala a rekla mu at to hned schova bo si to jeste sto krat rozmyslim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: a zitra mi bude delat od kamosky manzel strop v kuchyni a obyvaku,bo tam mame take hnusne stropnice, tak to strha a nastukuje a az bude vse hotove tak uz jen vymalovat obyvak, asi na oranzovo a je to :sweat_smile: no uz se tesim :slight_smile:
22. led 2010 v 11:24  • Odpověz
jinak Farminko moc moc drzim palecky na kontrolu dneska.
22. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Mari to bude krááásné:slight_smile: my jsme rekonstruovali komplet celý byt loni, když jsme ho koupili.. obývák mám zelený :wink:

Farmi:slight_smile:))))))))) ty šišo nenažraná :grinning: :grinning: taky bych si dala dortík...harlekýn.. mňam
22. led 2010 v 11:28  • Odpověz
no ja prave se nejak neumim rozhodnout jakou barvu ,ale asi oranz,sedacku mam bezovou a stenu chci asi orech/vanilka tak to pude ne, s tou oranzovou,co holky, co myslite?
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz
dobre ranko,
farmi drzim palecky
sarlottko az budes delat priste tabulku dopises mi tam 27/01 Nt dekuji :dizzy_face:
22. led 2010 v 11:35  • Odpověz
Jo to bude hezké Mari, hlavně kolem oken si nech bílou, aby sis nezmenšila prostor a můžeš zkusit 2 světlejší oranž stěny a třetí tmavší.

Nebo i čokoládová a smetanová/kávová by byla hezká- prostřídat tak aby to dělalo kontrasty k té sedačce a stěně.
22. led 2010 v 11:38  • Odpověz
jako myslis obyvaci stenu coko a smetanovou ? nebo zed?
22. led 2010 v 11:43  • Odpověz
no myslím zeď- aby za světlousedačkou byla čokoládová stěna a za stěnou zase naopak podle barevnosti.
já mám v ložnici kombinaci čoko a kávové a je to moc útulné.
22. led 2010 v 11:46  • Odpověz
no to by se mi taky libilo, tak jak teda, za sedacku cokoladova, za ob.stenu nejaka bledsi a ty zdi po stranach?
22. led 2010 v 11:56  • Odpověz
nebo vlastne to je rohova sedacka, takze levy roh čoko a pravy svetlejsi hneda,co ?
22. led 2010 v 11:57  • Odpověz
ty jo tak nakonec to budu mit fakt hnedy a co s tou oranzovou co uz mam kupene? no asi vymaluju pokojicek, naproti oknu dam tmavsi a naproti dverim svetlejsi, hm
22. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
no ja mazu do rachoty, tak vecer pa holky moje
22. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Šarlotko já mám KO 4.2. :slight_smile: dík

Já přišla z těhucvičení, je nás tam 6 holek a já jsem teď na řadě, vždycky jedna porodí a nová přijde :slight_smile: , dneska už jsem zvládala cviky tak ze 70%, ale ještě aspoň jednou půjdu, dělá mi to dobře a je tam sranda :wink:

Šarlotko gratuluju k super výsledkům, jen tak dál :wink:

Farmí neboj vše bude OK :wink:

Tak si jdu udělat rybu a brambůrky, nějak mi na cvíču vyhládlo, zatím pa pa :dizzy_face:
22. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Tak jsem se konečně sem dostala a tady mrtvo, ale ono to asi docela blblo, trvalo, než se mi stránka načetla a párkrát mi to spadlo...
Už se nemůžu dočkat víkendu!:slight_smile:
22. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahojky, taky mi to padá:slight_smile:
22. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 40tt.......................................čeká chlapečka
Mirax 39tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 38tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 37tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 34tt....................4.2.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 33tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 32tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 28tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 28tt................................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 20tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 18tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 15tt
Sarlotta 12tt.................22.1. KO cukr,25.1.NT screening,1.2.KO
Hanana 12tt..................27.1. NTscreening
Mari 9tt
ee.liska 7tt
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // 21.1.KO - dopadla výborně:slight_smile:
Cajori ?
M.aa.b 33DC
Maendy 33DC
Pe.Martina 25DC
Markee 19DC
Katyna 16DC
Zlababa 15DC
Maarrtina 14DC
Aja.83 13DC
Ikopretinka 12DC
Kopa 7DC
Paaja 5DC
Nicollka 2DC
If.v nehlídá
22. led 2010 v 16:02  • Odpověz
mně tedy kůň doteď nešel :angry:
22. led 2010 v 16:10  • Odpověz
mě asi taky ne, ale já stejně musela pracovat :slight_smile:
22. led 2010 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky mě taky nešel kůň !!!! :cry: :cry: :cry: a víte co to bylo za absťák, bejt po kontrole a nemoct vám napsat :grinning: :grinning:
takže z kontroli jsem odcházela nasraná, bo mi tentokráde nedělal ultrazvuk :angry: prej to necháme až ne toho 8.2. -to ho mám vypsanej. Jinak ale samé dobré zprávy, triply mám v pořádku, vevnitř jsem prej taky v richtigu a když mne poslouhal přes pupek, tak taky řekl dobrý, že vše je ok. (upřimě by mne ale zajímalo, co přes to moje sádlo může tím vehyklem slyšet :grinning: ). Jo dělohu mám prej na prst od pupíku, už nemusím brát ten prednizan a napsal mi jen jedno balení dupáče, ale prej už je to poslední.
Jo a přibrala jsem od posledně celý jedno kilo, takže jsem se pěkně naštvala a dnes jsem si koupila místo normálního rohlíku tmavej celozrnej a zeleninovej salát :stuck_out_tongue_closed_eyes: a končím se žranicí :sunglasses:
22. led 2010 v 18:18  • Odpověz
ahojky uz sem doma z rachoty, dneska mne "sefova" nastvala :angry: tak se musim uklidnit asi nejakym dobrym jidlem :sweat_smile:
22. led 2010 v 18:19  • Odpověz
a jestli tady někdo jenom cekne o krupicovce, tak vás zaškrtím !!! :angry: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.