Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
21. led 2010

flair...ahojky...díky moc...jsi moc hodná 🙂 Snad už se zadaří a dopadne to dobře 🙂
Tobě taky držím palůše...už jsi 20tt...to to letí...je to fofr 😀

handm
21. led 2010

Tak jdu 🙂
odvoz tu mám, holt zbytek zítra nějak musím domastit🙂 hezký večer, ahoj!🙂

sirella
21. led 2010

handm:Měj se krásně 🙂 Ahojky

flair
21. led 2010

Sirelko, to jako chceš říct, že tě ta doktorka vystresovala s myomem úplně zbytečně???!!! Jsem v šoku!!!!

mari111
21. led 2010

ahojky holky, nejdriv sirelke gratuluji ze to vypada vse v poradku.
jinak ja jsem dnes dva krat po ceste do prace bee 😝 a v praci jednou 😝 , no mam to vesele, jeste ze tam zrovna neboli lidi 😅 ach jo ja uz nevim a hlavne ani nemuzu poradne spat, vecer jak tak usnu ale ve ctyr-pet jsem uz vzhuru a uz to nejde zabrat,jestli mi porad neni zle aj s toho nevyspani 😔

sirella
21. led 2010

flair...přesně tak ☹ ...mě se zdálo divné,že dr. po revizi v nemocnici nic neviděl...po šestinedělí mi ta koza řekla,že se ze 4 cm zmenšil na 1,7 a kdybych k ní šla teď a ne k novému dr. tak by mi snad řekla,že mi ho vyléčila nebo já nevím 😖 Je to hrozná kr..a a už bych k ní nevlezla

flair
21. led 2010

Sirelko, to je mazec teda!!! Je fajn, že jsi šla k novému gyndaři 😵
Mari, tobě je pořád tak blbě, chudatko 😔 Neumím si to představit, mně celou dobu vůůůbec nic není. Tohle musí být síla!

sirella
21. led 2010

mari...díky moc 🙂 Snad to bude ok

a jinak teda...mě taky nic není...ale vůbec nic...já jen spím...skoro pořád

Flair...tobě taky nic není???Mě se to zdálo divné,ale tercinka mne dost uklidnila 🙂

sirella
21. led 2010

flair...jojo...vypadá fajn 🙂 ...a jak psala eliška...je to štramák 😎

aja.83
21. led 2010

Grautuluju martince a sirellce k úspěšným kontrolám! 😉

tercie
21. led 2010

Holky dneska se loučím, jdu si udělat něco kvečeři a pak ordinace 🙂 Zítra dorazím asi až uklidím, protože jak zapnu net tak se mi už zas nic nebude chtít. Tak hezkej večer!!!!!

mari111
21. led 2010

tak to vam holky teda zavidim ze vam neni zle, ja uz nevim kdy to skonci,ach joja vydrzim teda hodne ale co je moc to je moc, zitra si necham koupit ten emesin jak tady holky radili 😔 du do pelechu,jen nevim jestli jeste zvladnu koukat na tv nebo hned usnu 😅 tak pa

hanana
21. led 2010

ahojte holky kde jste kdo?
a kde je dneska kopinka
jinak moc gratuluji ke kontrolam, a ajince drzim palecky at to brzy vyjde prirozene 😵 😵

aronek
22. led 2010

Ahojky, přeji dobré ráno 😉 Tedy já včera vytuhla a už se k ničemu nezmohla ☹ Doufám, že až budu doma, tak budu schopná i něco udělat

aronek
22. led 2010

mari, já se těšila, že nevolnosti konší prvním trimestrem a ono nic. Měla jsem je i po celý druhý, až teď je mi dobře, jen mně občas něco nakopne 😉 Držím palečky, aby ti dřív ustoupily 😉

aronek
22. led 2010

samozdřejmě tam mělo být končí a ne konší 😀 No co bych po sobě chtěla, vždyť ještě spím 😀

aronek
22. led 2010

To ještě všechny spíte??????? 😖 Já chci taky 😢

aronek
22. led 2010

tak si myslím, že máte všechny neomluveno 😠 Já si tu povídám sama 😖

mabe
22. led 2010

ahoj aronku, jak se mas? my mame tt trosku posunuty. minuly tyden jsem byla v nemocnici na UTZ, vypadaly jsme o 2tt mensi podle dr. , tam me rekly, ze je vse ok. akorat mam hranicni hodnotu vody, takze hodne pit 2-2,5l za den. v utery jdu na kontrolni UTZ zase do nemocnice. asi si me uz budou hlidat.

aronek
22. led 2010

mabe, já vím kde máš ty dva týdny, ty máme my navíc 😀 Jsme velicí, ale jinak v pohodě. Takže jak jsem ho přemlouvala aby vydržel, tak teď ho přemlouvám, že klidně může dřív 😉

mabe
22. led 2010

vy jste o 2tt velci?Ono je to vsechno teoreticky a v praxi je to jinak. Ale cloveka to celkem vynervuje. 😒

aronek
22. led 2010

mabe, my jsme o víc jak dva týdny. Malý měl ve 32tt váhu, jako když rodila Murinka a ta rodila ve 36tt. Prý jestli vydrží na termín tak to pod pět kilo nevidí 😖

mabe
22. led 2010

aronku, to teda budete velci? 😕 budes rodit normalne?

aronek
22. led 2010

já doufám, že půjde dřív a normálně, nebo, že by mohl přestat přibírat, ale to nehrozí. Uvidím co vymyslí v porodnici 😉

sarlotta
22. led 2010

Ahojík holky, tak jsem tu z kontrol. Na dia mě doc pochválil)) dlouhodbý cukr z žíly mám 3,94 a na lačno 4,8... prý mám nejlepší hodnoty z čekárny

na kožní se doc taky tvářila mile, vyrážka se hojí, mění barvu ..ale je to ok, tak jsem dostala zásobu krémů... no a crp mám 7 což je v normě-zánět v těle nemám, a výtěry z nosu a krku taky ok.. žádný stafylokok nebo tak.

Tak dneska mám radost.

aronek
22. led 2010

sarlot, gratuluji k úspěšným kontrolám 😉

sarlotta
22. led 2010

Sirelll super🙂 jsem moc ráda za dutinku🙂 tak pěkně papej dokud Ti není šoufl 😀

mari, já musím zaťukat, že už se žaludek umoudřuje 😉

flair
22. led 2010

Sirel, Mari, mně opravdu celou dobu nic není. Do 11 týdne mě bolely dost prsa a toť vše.
Mabe, tak hodně pij!!!! Já piju preventivně hodně, bo když to flákám, bolí mě hlava.
Šarlotko, vzorový cukr 😉
Aronku, za chvíli jdeš na mateřskou 😉 🙂

aronek
22. led 2010

flair, však se těším 😀 , hlavně na spaní 😉

sarlotta
22. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 40tt.......................................čeká chlapečka
Mirax 39tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 38tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 37tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 34tt....................21.1.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 33tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 32tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 28tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 28tt........................18.1KO........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 20tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 18tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 15tt
Sarlotta 12tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 12tt
Mari 9tt
ee.liska 7tt
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // 17.1. blahopřejeme))))))))))))
Cajori ?
M.aa.b 33DC
Maendy 33DC
Pe.Martina 25DC
Markee 19DC
Katyna 16DC
Zlababa 15DC
Maarrtina 14DC
Aja.83 13DC
Ikopretinka 12DC
Kopa 7DC
Paaja 5DC
Nicollka 2DC
If.v nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru