Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
21. led 2010

aha, myslela jsem že ti to už dr řekla
no na sirelku jsem už zvědavá 😀

handm
21. led 2010

Eeli, kdepak. Jen koukla, co tam vidí, udělala nějaké stěry ještě a probraly jsme anamnézu rodinou a kdy na příští kontrolu. Jinak nic víc ani..
🙂
Snad je u sirel všechno ok! Asi oslavuje a je už někde pod stolem 😀

handm
21. led 2010

eelisko, tobě už řekla TP?!

ee.liska
21. led 2010

jj 16.9. já už mám i průkazku

handm
21. led 2010

jo ahaa 🙂 ty si vlastně hrozně napřed 😀😀😀 jsem zvědavá, jestli ji dostanu v pondělí nebo ještě ne...

ee.liska
21. led 2010

on náš dr je nějakej rychlík, dává průkazku hned jak je srdíčko
budu ti držet palečky 😵 😵

aronek
21. led 2010

elis, moc gratuliji 😀
handm, tobě se pondělí taky blíží 😀

handm
21. led 2010

Já se k ní posledně ani neprobojovala...,. tak uvidíme tentokrát 😀
děkuju!!
ale nechtěl tě vidět nějak dřív, viď? Psala si, že kontrola až někdy v únoru...

ee.liska
21. led 2010

tentokrát se všechny probojujeme až do konce 😎 jdu 11.2. měla jsem jít až za 4 týdny ale chce mě vidět už po 3
holky dneska to zabalím dřív v práci a pofičím dom tak pa

handm
21. led 2010

Eeli, to doufám!!🙂 Mě dokonce chtěla vidět po 10 dnech, tak jsem zvědavá, jak jsme poskočili..😀
Hezký večer, eli, já tu dneska zkejsnu asi dýl ☹
Aronku, jojo, blíží 🙂 ty už si doma z práce?!

aronek
21. led 2010

handm, teď jsem dorazila, ale jdu si na chvilku lehnout, ty schody v práci mi dávají zabrat 😉

tercie
21. led 2010

Holky mám zprávu od Sirellky ale měla jsem tu náštěvu tak jsem nemohla napsat dřív...hned vám to zkopíruju!!!

Dr.vyloženě pohodář...Viděl jen malinkatou dutinku(říkal že by to posl.MS odpovídalo,ale že není schopen ještě říct jestli je to v děloze)Napsal mi duphaston(říkal,že prý je lepší než utrogestan), ještě listovku a anopyrin...na to špinění mi říkal,že to s těhu nemusí mít nic společného...rovnou mi udělal i stěry na prevenci...na ko za 2 týdny a to už by mohlo být vidět víc...jen teď mám strach aby to nebylo mimodělož. Ale to říkal,že by bylo krvácení,křeče,bolesti a tlaky na konečník a já že vypadám spokojeně...takže se prý necháme překvapit...prostě je ještě brzo...já mu řekla,že jsem nechtěla nic zanedbat...za to jsem byla pochválená a říkal že to tím duphastonem pokryjem a uvidíme co se z toho vyklube

Takže dobrý zprávičky 🙂🙂🙂

handm
21. led 2010

bezvaaa 🙂🙂🙂

martinkal
21. led 2010

Ahoj holky 🙂

tak kontrola dopadla na jedničku, malá je v pořádku, už váží 2,422 g, má pěkně naducaný tvářičky, už je usazená hlavičkou dolů, podle UZ jsem 36tt. Ty poslíčky co mívám prý jsou příprava dělohy na porod a když to prý nepřesáhne 10 x za den, je to v pohodě. 😀 😀 😀 (včera to bylo 5x)

Další KO je 4.2. a pak už po týdnu 😉

Tak a teď Vás jdu dočíst ju? 🙂

handm
21. led 2010

Marti gratuluju k dobré kontrole!! A Lucinka je skoro připravená vyrazit na svět!!🙂 🙂 🙂

sirella
21. led 2010

Ahojky holky 🙂
Už jsem zpátky z hospůdky 😀 Ale ne...já byla hodná...jen manža se chtěl po těch nervech stavit a tak jsem šla s ním a i s prckem...všimla jsem si,že vám tercinka napsala co a jak 🙂 ...terci moc moc děkuju 😉 🙂
Tak víte všechno a já jsem spokojená...i kdyby to teď nedopadlo OK tak věřím,že tento dr. u mne druhé mimi vypiplá 😀 Za všechny držené palečky moc děkuju...jste fakt moc hodné...díky 😵

martinkal
21. led 2010

tak dočteno 😎
handm děkuju a i já ti držím palečky 😉

MIRU, my jsme 3 dítko chtěli několik let, ale nešlo to, brala jsem různý hormony na ovulaci, pak šla na Homolku na laparoskopii, tam mi profoukli vejcovod a hned se zadařilo, ale v březnu 09 miminko ve 22tt zemřelo, kvůli uzlu na pupeční šňůře, která ho přestala živit ☹

no a po 3 měsících se nám znovu podařilo otěhotnět a výsledek už znáš 😉 🙂

AJI, na inseminaci byla moje kolegyně z práce v lednu 09, protože její manžel měl stejný problém se spermijkama, a hned na poprvé otěhotněla a 1.10.09 se jim narodil zdravý chlapeček 🙂, takže neboj, říkala, že to nebolelo, trvalo to pár minut, prostě jen stříkli spermijky k jejímu vajíčku a bylo zaděláno 😀 😀 😀

Kdepak je KOPINKA? 😒

miru.j
21. led 2010

ahoj sirellka,ktory si tyzden? velmi ti drzim palce 🙂 ...pytam sa preto lebo dnes by som mala byt v 5tt od posl MS a odkladam koli tomu lekarku,chcela by som aby uz daco bolo vidno ked tam pojdem nech ma nestresuje.

sirella
21. led 2010

miru ahojky 🙂 Podle těhukalkulajdy jsem 5+1tt Dr.mi to není schopen říct,protože je moc brzy.Ale já se k němu objednala kvůli jinším problémům...původně jsem chtěla jít až kolem 7 nebo 8 tt aby bylo i srdíčko.Ale nelituju,že jsem šla...mám léčky a snad to když tak nějaký problém podchytí

miru.j
21. led 2010

martinkal obdivujem ta cim si presla ako si to mohla zvladnut,ja som potratila v 10tt v juli2009 ☹ a stale to neviem stravit,...ako si to vsetko zvladla to je obdivuhodne,klobuk dolu.

miru.j
21. led 2010

sirel dakujem,ja jej teda zavolam ci mam prist,lebo pred tym som bola na rizikovom a brala duphaston,tak mozno mi aj teraz bude treba naordinovat

ee.liska
21. led 2010

martinko sirelko, garruluju k úspěšným kontrolám 😵
sirel, že je dr příjemný 😎
handm aronku, s tou prací to nepřehánějte 😀
já jsem si koupila hroznové víno a už ho baštím 🙂 holky ať už jsem aspoň za tím smolným 24tt 😝

tercie
21. led 2010

Marti taky gratuluju ke kontrole,tyjo, Lucinka už je kus ženský 😉

handm
21. led 2010

Eeli, ještě dřepím v práci, pořád něco dodělávám. Měla jsem spoustu lítání po pracovních shcůzkách, tak teď řeším resty, co mi tu zbyly...

flair
21. led 2010

Handm, Terci, jojo, jsem v polovině🙂 ted to docela letí 🙂
Sirelko, supeer, novej Dr. teda je fajn 🙂 A mimi bude určo ok, cítím to v kostech 🙂
Teda Martinko, Lucinka už je kus baby 😵

sirella
21. led 2010

eli...je...a hodně 🙂 a sympoš 😎 ...je to rozdíl oproti té "hvězdě" ke které jsem chodila před tím 😀 A ještě mi říkal,že žádný myom nemám a že která dr.mi ho diagnostikovala...a já mu na to,že to bych nerada říkala a on na to,že tušení má 😀 Říkal že už viděl fakt hrozné věci kterých jsou dr. na UZ schopné a že se na to mám vybodnout a nestresovat se...a hlavně mne pobavilo to,že hned věděl že mi ho diagnostikovala ženská 😀

tercie
21. led 2010

Handm jdi už domů 😉

martinkal
21. led 2010

eeliško, tercíí děkuju, jo jo, pěkně přibývá koťátko naše 😀

MIRU, každá tady to musela zvládnout, je asi pravda, že pokud se to stane když už mimi kope, je to děs ☹

Pořádně jsem se z toho dostala až když jsem znovu otěhotněla, ale na 19.3.09 NIKDY nezapomenu, byl to nejhorší den mého života.

Čas vše vyléčí, i když ne úplně, ale dost ano, a pak ještě rodina 😉

ee.liska
21. led 2010

sirel on je hezkej, teda mě se líbí docela 😀 a ke které si chodila před tím?
handm, já bych měla dělat do půl osmé, chodíme dom v šest ale dneska jsem byla už o pěti doma 😅

sirella
21. led 2010

miru...mě duphaston napsal hned 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru