Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
22. led 2010

Vyhrabala jsem tabulku🙂 jestli máte nějaké novinky tak nahlásit🙂) kdo chce do tabulky.

aronek
22. led 2010

sarlot, dík za tabulku 😉 Kde je vlastně kopinka? 😖

farmarska
22. led 2010

ahoj holky, hezký den 🙂
doufám, že i pro mne bude hezký, dnes mám od jedný poradnu, tak doufám, že se dozvím, jen samé dobré zprávy 😵 to víte, nervy zase pracují 😅
tak a já jdu dočítat, páč vůůůbec nevím co novýho 😕

aronek
22. led 2010

ahoj farmi? Jak je jinak?

farmarska
22. led 2010

jééé tady se večer nekecalo, takže to dočítání bylo rychlý 😀

předně gratuluju holkám ke včerejším kontrolám..Sir, Hadm, Martince, atd.. 😵 😵

potom gratuluju naší vzorné šatlotce k jejímu cukru a zdraví 😵

potom držím palce mabušce, ať je vše ok. 😉 , aronkoj ať už ten její cvalda nepřibejvá 😀 a mari chci napsat, že s ní soucítím, bo ty nevolnosti jsou fakt hnus 😝 😝 😝

farmarska
22. led 2010

aron no tak jde to... určo se mám líp než ty, ráno pěkně chrním a taky v poledne..a odpoledne..a večer... 😀 😀 tý jo chuděrko naše, už aby jsi šla na tu mateřskou!! a nebuď tam ani o minutu dýl! at si můžeš konečně taky užít krásného válení a odpočinku, před tím náročným porodem 😅

farmarska
22. led 2010

jo a včera jsem měla zase blivou 😝 jsem měla už dva dny chuť na dortíky, tak mi včera manža domů přivezl, brusel a paříž a já nevím co ještě, tak jsem se do toho vrhla , sežrala jsem dva kusy! ale jen jsem polkla poslední sousto, už to ze mne letělo 😝 měla jsem co dělat, abych doběhla na wc 😝 ještě jsem si cestou poblila trochu bačkoru 😅 ...
No já to tušila, že to asi neprojde, ty zákusky, bo já jak sním něco sladkýho, koláč, čokošku nebo tak, tak do deseti minut běžím 😝 ..ale když ta chuť na to byla o tolik větší!!! 😅 😅 Jsem dortíky něměla snad od začátku těhu 😀

handm
22. led 2010

Ahoj Kecalky, koukám, že naštěstí nemusím dočítat tolik!🙂
Všem ještě jednou gratuluju ke kontrolkám, Sirelce!! A Šarlotce!!
A Farmi držím palce na odpo!!!
A mabe aŤ je všechno ok!!!

aronek
22. led 2010

farmi, tak já to mám naopak cokoli sladkého můžu, ale normální jídlo se mi šprajcuje 😝

mari111
22. led 2010

ahoj holcinky, tak sem rada Farminko ze se mnou soucitis, to je hnus co, kdyz je tak dlouho zle 😝
Sarlotko dik za tabulku
jinak uz mame zamereny okna, ale budou az za mesic, holky ja se tak moc tesim 😅 za dva tydny prijdou delat to topeni,to bude trvat tyden, pak tyden pauza (jestli si zas neco nevymysli ) a pak okna, joj uz aby to bylo, ale teda reknu vam ze jek na mne vybylil ten vzorkovnik dekoru oken a zalizii tak sem se za boha nemohla zozhodnout no ale nakonec jsem vybrala a rekla mu at to hned schova bo si to jeste sto krat rozmyslim 😅 😅 😅 😀 a zitra mi bude delat od kamosky manzel strop v kuchyni a obyvaku,bo tam mame take hnusne stropnice, tak to strha a nastukuje a az bude vse hotove tak uz jen vymalovat obyvak, asi na oranzovo a je to 😅 no uz se tesim 🙂

mari111
22. led 2010

jinak Farminko moc moc drzim palecky na kontrolu dneska.

sarlotta
22. led 2010

Mari to bude krááásné🙂 my jsme rekonstruovali komplet celý byt loni, když jsme ho koupili.. obývák mám zelený 😉

Farmi🙂))))))))) ty šišo nenažraná 😀 😀 taky bych si dala dortík...harlekýn.. mňam

mari111
22. led 2010

no ja prave se nejak neumim rozhodnout jakou barvu ,ale asi oranz,sedacku mam bezovou a stenu chci asi orech/vanilka tak to pude ne, s tou oranzovou,co holky, co myslite?

hanana
22. led 2010

dobre ranko,
farmi drzim palecky
sarlottko az budes delat priste tabulku dopises mi tam 27/01 Nt dekuji 😵

sarlotta
22. led 2010

Jo to bude hezké Mari, hlavně kolem oken si nech bílou, aby sis nezmenšila prostor a můžeš zkusit 2 světlejší oranž stěny a třetí tmavší.

Nebo i čokoládová a smetanová/kávová by byla hezká- prostřídat tak aby to dělalo kontrasty k té sedačce a stěně.

mari111
22. led 2010

jako myslis obyvaci stenu coko a smetanovou ? nebo zed?

sarlotta
22. led 2010

no myslím zeď- aby za světlousedačkou byla čokoládová stěna a za stěnou zase naopak podle barevnosti.
já mám v ložnici kombinaci čoko a kávové a je to moc útulné.

mari111
22. led 2010

no to by se mi taky libilo, tak jak teda, za sedacku cokoladova, za ob.stenu nejaka bledsi a ty zdi po stranach?

mari111
22. led 2010

nebo vlastne to je rohova sedacka, takze levy roh čoko a pravy svetlejsi hneda,co ?

mari111
22. led 2010

ty jo tak nakonec to budu mit fakt hnedy a co s tou oranzovou co uz mam kupene? no asi vymaluju pokojicek, naproti oknu dam tmavsi a naproti dverim svetlejsi, hm

mari111
22. led 2010

no ja mazu do rachoty, tak vecer pa holky moje

martinkal
22. led 2010

ahoj holky 🙂

Šarlotko já mám KO 4.2. 🙂 dík

Já přišla z těhucvičení, je nás tam 6 holek a já jsem teď na řadě, vždycky jedna porodí a nová přijde 🙂 , dneska už jsem zvládala cviky tak ze 70%, ale ještě aspoň jednou půjdu, dělá mi to dobře a je tam sranda 😉

Šarlotko gratuluju k super výsledkům, jen tak dál 😉

Farmí neboj vše bude OK 😉

Tak si jdu udělat rybu a brambůrky, nějak mi na cvíču vyhládlo, zatím pa pa 😵

handm
22. led 2010

Tak jsem se konečně sem dostala a tady mrtvo, ale ono to asi docela blblo, trvalo, než se mi stránka načetla a párkrát mi to spadlo...
Už se nemůžu dočkat víkendu!🙂

sarlotta
22. led 2010

Ahojky, taky mi to padá🙂

sarlotta
22. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček
Kerrie................holčička Ema
Květinka 40tt.......................................čeká chlapečka
Mirax 39tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 38tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 37tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 34tt....................4.2.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 33tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 32tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 28tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 28tt................................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 20tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 18tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 15tt
Sarlotta 12tt.................22.1. KO cukr,25.1.NT screening,1.2.KO
Hanana 12tt..................27.1. NTscreening
Mari 9tt
ee.liska 7tt
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // 21.1.KO - dopadla výborně🙂
Cajori ?
M.aa.b 33DC
Maendy 33DC
Pe.Martina 25DC
Markee 19DC
Katyna 16DC
Zlababa 15DC
Maarrtina 14DC
Aja.83 13DC
Ikopretinka 12DC
Kopa 7DC
Paaja 5DC
Nicollka 2DC
If.v nehlídá

aronek
22. led 2010

mně tedy kůň doteď nešel 😠

handm
22. led 2010

mě asi taky ne, ale já stejně musela pracovat 🙂

farmarska
22. led 2010

ahoj holky mě taky nešel kůň !!!! 😢 😢 😢 a víte co to bylo za absťák, bejt po kontrole a nemoct vám napsat 😀 😀
takže z kontroli jsem odcházela nasraná, bo mi tentokráde nedělal ultrazvuk 😠 prej to necháme až ne toho 8.2. -to ho mám vypsanej. Jinak ale samé dobré zprávy, triply mám v pořádku, vevnitř jsem prej taky v richtigu a když mne poslouhal přes pupek, tak taky řekl dobrý, že vše je ok. (upřimě by mne ale zajímalo, co přes to moje sádlo může tím vehyklem slyšet 😀 ). Jo dělohu mám prej na prst od pupíku, už nemusím brát ten prednizan a napsal mi jen jedno balení dupáče, ale prej už je to poslední.
Jo a přibrala jsem od posledně celý jedno kilo, takže jsem se pěkně naštvala a dnes jsem si koupila místo normálního rohlíku tmavej celozrnej a zeleninovej salát 😝 a končím se žranicí 😎

mari111
22. led 2010

ahojky uz sem doma z rachoty, dneska mne "sefova" nastvala 😠 tak se musim uklidnit asi nejakym dobrym jidlem 😅

farmarska
22. led 2010

a jestli tady někdo jenom cekne o krupicovce, tak vás zaškrtím !!! 😠 😎 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru