Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kupina
8. črc 2009

Sarlottko, moc ti gratuluji k bezva výsledkům. Chce to jen více kyseliny listové a to je fajn. Žádný větší problém, takže teď už Vám nic nebrání k početí miminka.

Paajinko, když to nevyjde tenhle měsíc, tak příští měsíc to jistí. Nebo třeba počnete na dovče. To by bylo vůbec nejlepší.

Mirax, koukám, že chlapi jsou všude stejní. Také musím o masáže žebrat 😀. Ale v poslední době je manža ohleduplný a masíruje mě skoro každý den. No a hlavně mi také každý den maže prsa a bříško. Když masíruje bříško, tak je to nádhera a hlavně když si s mimi povídá, tak to je úplně k sežrání 😵 🙂 😉 .

kupina
8. črc 2009

To máš pravdu, to si nedovedu představit. Ještě, že té roční holčičce se nic nestalo. Aronku a co jsi nám chtěla dneska povědět - nenapínej, jsme zvědavé....

aronek
8. črc 2009

nevíte, kde je farmi, pro výsledky krve měla volat ve dvě ☹ , doufám, že jí to dobře dopadlo 🙂

kupina
8. črc 2009

Na Farmi myslím, snad je vše ok. Také by mě zajímalo, jak dopadla Tercie - k doktorovi šla na 13 hod. Tak doufám, že i u ní je všechno v pořádku.

aronek
8. črc 2009

někde se nám toulají, že 😀 , třeba slaví dobré zprávy? 😀

kupina
8. črc 2009

No to doufám, jiné než dobré zprávy nebereme 😀 😉

aronek
8. črc 2009

Takže dobré zprávy honem sem 😀

tercie
8. črc 2009

kuk, jste tu někdo?
Tak u dr dobrý, dal mi nějaký vkládací bobule a mastičku na kvasinky a výplachy rosalgin, nechala jsem v lékárně 4kila 😝 - Ta boulička na čípku prej nic není, údajně se mi zatahujou cévky či co... A s tím prstem jsem nešla. Stála jsem přede dveřma čekárny, a nenašla jsem odvahu nechat se rasit tak jsem šla pryč y😀

aronek
8. črc 2009

Pořád nic? ☹ Tady se čeká 😠

kelly1983
8. črc 2009

ahojky 🙂

aronek
8. črc 2009

Hurá terci je tady,hlavně, že to není nic hrozného. 😀 Na doktory jsem taky srab, trhat nehet tak po smrti, nebo těsně před ní. Jak jsi na tom vlastně, už se snažíte, nebo ještě necháš proběhnout mršku?

hanana
8. črc 2009

caute holky
tercie to je super ze to neni nic hrozneho 😵 😵

aronek
8. črc 2009

Ahoj kelly, co nového? 😀

tercie
8. črc 2009

ahojky aron, my se snažíme, ale ne úplně aktivně 😀 Výsledky mají bejt až 30.7. tak ještě počkám, a pak do toho půjdu naplno. Teď jsem 28DC tak čekám mrchu každým dnem a pak se uvidí 🙂

kelly1983
8. črc 2009

ahoj aronku🙂 u mě ani nic, ted jsem si byla koupit ohřívačku dětských lahví od Aventu, tak z ní má radost a co ty??

aronek
8. črc 2009

terci, co přesně to má být za výsledky? DC máme stejné, já jen doufám, že mrchy se nedočkám alespoň rok 😀

hanana
8. črc 2009

a co ty aronku ty uz se snazis? 🙂

aronek
8. črc 2009

hanana, to víš že snažím sice se moc nepotkáváme, ale ono to půjde 😀

kelly1983
8. črc 2009

terci a aronku měříte si BT a zapisujete do grafíku?

tercie
8. črc 2009

aron výsledky vyšetření histologie plodu...
už jsou hotový 14 dní ale nic mi nechtějí říct, musím si pro ně osobně do FN do Plzně, tak mám i strach co se dozvím, ale říkali že genetická vada to nebyla, jen vývojová tak to snad bude dobrý, ale dokud nemám jistotu tak se bojím.

hanan děkuju 🙂¨a co u tebe novýho?

tercie
8. črc 2009

kelly já měřím, ale mám ty grafy nějaký divoký. Ty tomu rozumíš? Že bych tě poprosila o názor 😉

aronek
8. črc 2009

Já čekala na výsledky skoro pět týdnů a pak jen řekly, že dobrý, že se to prostě stane 😠

kelly1983
8. črc 2009

terci pošli mě ho a já mrknu, taky jsem měřila skoro rok

aronek
8. črc 2009

kelly, já se snažím si dělat radosti, sice zatím ne věcma na miminko, ale i to bude 😀

aronek
8. črc 2009

A brzo 🤐

tercie
8. črc 2009

to já tak dlouho ne, jen 6 cyklů a to ještě s půlroční přestávkou 😀 Tak vydrž já ho hodím do alba, a nebo jestli chceš jen odkaz?

aronku co se vlastně stalo vám, jesti se můžu zeptat?

tercie
8. črc 2009
kelly1983
8. črc 2009

tercie no máš to teda jako na horské dráze...teplotka ti klesla, ale zase ti leze nahoru...jak jsi na tom s teplotou dnes, nějak to tam není vidět

aronku to víš že budeš 🙂

hanana
8. črc 2009

u nas nic noveho, ovulka bude asi o vikendu 😀 😀 😀

tercie
8. črc 2009

dneska 36,7, šla o stupínek nahoru, a to jsem už včera myslela že mrcha dojde... prostě se v tom nevyznám 😀 Je naprosto nepředvídatelnej 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru