• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Holky já dneska měla tak hnusnej sen :sweat_smile: :pensive: Byli jsem jako s přítelem někde spolu na vyšetření,on dával spermíky ty měl v pořádku a pak kontrolovali mě a řekli mi že mám nákou vadu,že nebudu nikdy moc mít děti :pensive: ráno jsem se probudila a div nebrečela :frowning2: fuj sen!!!!!!!!!!!!
24. led 2010 v 08:36  • Odpověz
kopi, já taky hhned dala hlas :grinning:
24. led 2010 v 08:42  • Odpověz
kopi, ty máš ale ošklivé sny :angry: :cry:
24. led 2010 v 08:43  • Odpověz
leni byl to jen sen :zipper_mouth: to si říkej i když tedy nepříjemný :pensive: :frowning2:
24. led 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem hned po ránu šoupla Natálce jeden hlásek :wink: ted jsme na 95 :dizzy_face:

kopi fuj fuj, to jsou ale blbý sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec si to ale nepřipouštěj! Mě se taky zdá, že mě chce sežrat krokodýl...a teda pochybuju, že by mne něco takovýho skutečně hrozilo :grinning: :grinning: no i když nevím...ještě raději zvážím tu zimní návštěvu naší zoo :confused: :fearful: :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning:
jinak holky, všem hezké ráno a já musím jít krmit :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec se mi z toho teplýho pelechu do tý hnusný zimy nece :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať už přijde to jarooooo!!!!!!
24. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Krásné ráno všem :dizzy_face:

Taky jsem hned běžela poslat Natálce hlasy :slight_smile:

Jůůů, Kopi, Ty se máš.........užij si nákupy a udělej si radost nějakým krásným kouskem do šatníku.......já měla propustku včera. Emička byla pěkně nakrmená, manža ji pohlídal a já se šla projít na 2 hoďky do města. A jak jsem si toho panečku považovala.........krásná procházka.........a ještě jsem si koupila nový kalhoty :slight_smile: :wink:
24. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Hoja :slight_smile:
Ještě jednou všem moc děkuju za vřelé a milé přivítání.

Kopi, nevěš hlavu, povedlo se jednou, povede se podruhý! My začali v srpnu a první 2měs šílené zklamání z došlé ms. Přestala jsem řešit, dokonce na Silvestra jsem do sebe nasoukala 6 tequil a to jsem fakt abstinentka, ani nevím, jak jsem takové množství dala /také jsem pak podle toho vypadala/, no a to jsem si pak raději v duchu přála, ať přijde ms a nepřišla, takže jestli se zadaří a vše bude tak, jak má, budeme mít takové tequilové dítko :grinning: . Ještě teď si pořád říkám, jestli jsem tím tequilovým dýchánkem něco nezpůsobila :frowning2:

Natálce jsem už poslala také pár hlasů a zatím vede, co jsem ráno koukala:slight_smile:

Jinak, Kopi, přeju dobré nákupy, já když mám špatnou náladu, jdu si koupit něco na sebe, stačí i malá drobnůstka a hned mi je lépe :slight_smile: Doma pak říkám, že to byla dobrá koupě v akční slevě :grinning: Také jsem byla v pátek úspěšná, šla jsem kolem Bati a vidím ve výloze sleva, tak jsem hned zaplula do krámu a vyplula s úžasným úlovkem kožených kozaček /původní cena 2900, nyní 700kč/, no holky, nekupte to :grinning: . Jenže když nové kozačky, tak k tomu byly třeba nové kalhoty, triko, vesta,bižu a kabelka :grinning: Celková nová výbavička přišla i s kozačkama na 1500kč, to docela jde, nakoupila jsem fakt dost věcí a manžílkovi se to moc líbí, takže spokojenost na všech stranách :grinning:

Jinak tady byla řeč o pudinku-volala manželova maminka, ať dnes dorazíme na obýdek a prý má i pro mě můj oblíbený pudinček, mňam, mňam

Jinak myslím na Mari, jak dopadla, ještě se neozvala....
24. led 2010 v 10:20  • Odpověz
tak holky nakukuju, jestli se tu drbe o sto péro a ono nic :fearful: no to je fajn, alspon o nic nepřijdu :grinning:
jinak taky by mne zajímalo, jak to vypadá s tou naší novou dušičkou Miri :confused: :confused: měla jet na tu pohotovost, kuli tomu špinění... ale ještě se neozvala..tak snad je ok. :sunglasses:
kytí mooooc hezky jsi si pokoupila :wink:
24. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky!
Taky posílám hlasy malé Natálce...
Kytiii, co je s Mari? Já dočetla jen kousek, tak ani nevím, co se děje :astonished: ?
24. led 2010 v 11:08  • Odpověz
A jo, tak kytiii asi myslela Miri? Tak to už jsem v obraze! :wink: Snad ji to dobře dopadne!
24. led 2010 v 11:08  • Odpověz
ahojky, tak sem se konecne dostala k pc, od vcera nam dela ten strop, sou tam velke praskliny tak se to trochu protahlo, a zitra nejsem doma tak se to dodela az v utery,joj uz aby to bylo, holky ten bordel vsude :frowning2: no ale musim vydrzet,kdyz to chci mit hezke. a uz mam pekne nerviky s ty zitrejsi kontroli, ach jo, snad prijdu s dobrou spravou :frowning2:
Tercinko jinak vubec nejsi zadnej burt,protoze to by si mne jako nasra.. :angry: , mame hodne podobnou postavu,akorat ze mam "zatim " trosku mensi brisko ale ja sem hlavne mrnavejsi, takze sem na tom asi hur :sweat_smile: :wink: ale hezka fotecka, moc ti pupík slusi
24. led 2010 v 11:51  • Odpověz
jojo, myslela jsem Miri,byl to překlep

Mari, to předělávání znám, před dvěmi lety jsme předělávali byt, všude bordel, ale za ten pocit, když sedíš a dáváš kafíčko v hotovém to stojí :wink:
Jinak mě ta kontrola čeká v pátek, také na to stále myslím. Určitě to dopadne dobře a zítra uvidíš srdíčko :wink:Jsme teď s manželem u jeho rodičů na návštěvce a jdeme se provětrat do lesa, svítí sluníčko, ale je pěkná kosa...brrrr
24. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
kytiii taky doufam ze uvidim srdicko :sweat_smile: tak prijemnou prochazku a hlavne nezmrznete, u nas je taky zima jak v Rusku :angry:
24. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky, krásnou neděli přeju :slight_smile:

Já jsem se před hodinou vyhrabala z pelechu, to byla noc, s tím kašlem, fuj, a dejchat nemůžu, už aby některá ta meducína zabrala.
Manža odjel ráno na dřevo, tak jsem tu sama,aspoň mám klid na vás a na vaření. Peču kuřecí stehna a k tomu bude červený zelí a kynutej knedlík, když už ho teď tak umím :grinning:
Už jste ho některá zkoušela?
Jdu zatím dočíst :wink:
24. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,přeji hezkou neděli :slight_smile:
Nezmrzly jste ještě?U nás je zzzzzzima děsná,včera večer -14 :sweat_smile:
24. led 2010 ve 13:02  •  snaží se  • Odpověz
Koukám, že nové těhulky si užívají první kontroly. Pamatuji, jak jsem se bála :frowning2: Tak držím palečky na srdíčka :wink:
24. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Tak to bylo rychlý... asi právě obědváte, co? U nás to bude tak kolem třetí, čtvrtý,podle toho kdy přijedou se dřvem...fuj, jim nezávidím, v tý zimě.

Mury týýý brďo krásná noc, kéž by nám Luky taky tak krásně spinkal :slight_smile:

Kopi člověče a nechtěla bys si zajít ty vyšetření vyřídit už teď? Kdyby byl nedejbože nějakej problém, tak by se to mohlo řešit tím dřív, a měli byste náskok. Sice píšeš jak ses s tím vyrovnala a že to neřešíš, ale tvoje podvědomí to zjevně řeší a pocity se ti přenášejí pak do snů a akorát tě to stresuje, i když si to fyzicky neuvědomuješ... Fakt bych šla asi dřív, být tebou.

Holky nakupování závidím,taky bych si koupila něco hezkýho, ale teď by to bylo zbytečný utrácení, nikam nechodím, a tam kam chodím si vystačím s tím, co mám.
Kyti taky mám nejradši tyhle výhodný koupě, mám pak z toho dvojnásobnou radost,když se to takhle povede :slight_smile:

Tak si říkám, jestli si Miri nenechali v nemocnici, u nás v Ostrově se špiněním nechávají týden... Snad bude i s miminkem v pořádku a brzy se ozve.

Tak a snad jsem nic nevynechala...

Týjo a koukám dneska už 29tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
já taky hned dala Natálce hlas,už asi třetí a zatím to vypadá dobře.Taky jsem myslela na Miri,že se zatím neozvala,tak snad bude v pořádku!
24. led 2010 ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz
když jsme u těch snů,mně se předevčírem zdál zase sen hrozně příjemný,na testíku úplně ukázkový //.Ještě teď si vzpomínám,jak hroooozně spokojená jsem v tom snu byla....

terci,taky jsem mrkla na fotečku a fakt ti to sekne!A i ten domeček máte krásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:10  •  snaží se  • Odpověz
Holky já ani nevím jestli u nás nějakej mráz je, jak mi není dobře tak jsem nevystrčila nos z baráku :grinning:

Taky jsem hned hlasovala pro Natálku, a za hodinu budu zas :slight_smile:

Mari teď už bude celej člobrdíček, nejen srdíčko :slight_smile: Teď už ti zamává :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Katy děkuju, mě je jasný že mi žádná nenapíšete že jo, že jsem buřt a teda pořádnej :grinning: Když nekoukám do zrcadla, tak si připadám normálně, i v tom zrcadle jakž takž, ale ta fotka, ta vždycky odhalí i to co si myslím, že nemám :grinning: No jo, holt mě naši hubenou neudělali no :grinning:

A dům...přesně jak píšete, když to máte hotový, a nový, tak je to takovej super pocit, když si pomyslím, jak jsem se ty 4 roky těšila, až budu sedět v obýváku s horkým čajem u krbu, hladit pupík a koukat do zahrady jak sněží, a ono je to teď tady, tak mi to přijde skoro až neskutečný :wink:
24. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
terci ty seš šiša,vážně ti to sluší,jsi moc pěkná mamina :wink:
24. led 2010 ve 13:16  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj. Chtěla bych se zeptat, zda jste všechny uposlechly lékaře a začaly na dalším mimi pracovat po třech měsících od revize, nebo se to některé podařilo i dříve a vše bylo v pořádku?! Děkuji :wink:
24. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Katy tak teda jooo, nooo :grinning:

Akdar mě doktor doporučoval počkat půl roku až rok, neposlechla jsem a podařilo se nám po 3ms a všechno je v pořádku.
A máme tady i maminku, která otěhu ještě v šestinedělí po revizi a už má krásnýho chlapečka :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
akdar, mně neřekl čekat. Měla jsem se snažit klidně hned a otěhotněla jsem po dvou MS a zatím v pohodě :wink:
24. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Holky koukám na pohádku o nesytovi a dostala jsem hroznej hlad, když ho vidim jak žere :grinning: Taky to tak máte, že jak vidíte nějaký jídlo, tak na něj dostanete chuť? To je děsný :grinning:
24. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Tercie: děkuji moc za informaci... Na kontrole po 14 dnech po revizi mi lékařka řekla, že sliznice pěkně dorůstá... Tak nevím, jestli už to zkusit nebo ne, a tak mě zajímají jiné názory...
24. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
ahoj akdar-nechci mluvit za všechny holky,ale mám pocit,že vědomě tuhle radu poslechla asi málokterá z nás a to je nás tady docela dost.Myslím,že většinou po druhé ms jsme už nemohly vydržet.A taky v jednom témátku je holčina,co nedostala ani první porevizní ms,je tuším už něco kolem 4 měsíce těhu a vše je taky ok.A ono se to taky málokomu hned podařilo.Tak přejeme hodně štěstíčka v dalším těhulkování :wink:
24. led 2010 ve 13:29  •  snaží se  • Odpověz
terci já mám chutě pořád, však na to taky vypadám :wink:
24. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
tercíku třeba Luky bude také tak hodný :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace k 29tt :sunglasses: letí to strašně moc :dizzy_face: :dizzy_face:

brzo tady budou další maminečky :dizzy_face: :dizzy_face:

akdar já otěhu 4MS po revizi a vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: ale jak píšou holky je tu i maminka co hned po šestinedělí a má krásného zdravého Vojtíška :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.