Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
24. led 2010

Akdar já zastávám názor, že pokud se cítíš dobře, tak to zkus. Však se nemusí povést hned na první pokus, ono si tělo řekne až bude připravený 😉 takže co se bude mít uhnízdit, to se uhnízdí 🙂

akdar1
24. led 2010

juuuuuuu, vice jste mi, holky, naladicku zvednout nemohly 🙂

aronek
24. led 2010

no, my vlastně taky zkoušeli hned a vyšlo to po té druhé ms 😀

tercie
24. led 2010

Akdar a dobře dorůstající sliznice je už polovina úspěchu 😉

Aronku no to jo 😀 Já teď viděla recept na rizoto s lososem a mám chuť na rybu 😀 Ale v troubě je kuře 😀

Holky a nemáte některá recept na nějakou dobrou,jednoduchou buchtu s ořechama, vlašskýma? Mám ořechy a nevím co s nima...

Mury uvidíme, co bude za raráška 😀

murynka
24. led 2010

tercí já ořechy nemám ráda tak nevím 😒

akdar jak píše tercie je to na tobě já čekala dýl bála jsme se záleží na tobě a tvé psychice a samozřejmě tělíčku jak je připravené 😎

akdar1
24. led 2010

Fajn, právě mi končí druhá menzes, takze to jen tak zkusime a uvidime... Zatim jsem po psychicke strance uz relativne v poho, ale obavy, jestli dojedeme tech 40 tydnu zrejme naskoci 😒

tercie
24. led 2010

Mury nevadí, zkusím pohledat na netu. Manža je právě taky moc nemusí, tak se mi tu nahromadily, a nevím co s nima. Jíst je samotný to jen tak občas, protože mě dusí 😀

Akdar bát se už budeš pořád, ale kdo se bojí, nesmí do lesa 😉 Držím palce ať se povede co nejdřív 😉

tercie
24. led 2010
murynka
24. led 2010

akdar bát se budeš už od početí až po narození a tím ti nekončí 😉
až se miminko narodí strach je ještě větší sle prostě to k životu patří 😎

terci tak něco najdi at se dílo podaří 🙂

mě také honí mlsná 😝 😝

koukám na wiliho 😵 😵 😵

aronek
24. led 2010

terci, však poctivě hlasuji 😀 já ořechy taky nejím, takže neporadím 😉

mari111
24. led 2010

ja taky poctive hlasuji 😵

mari111
24. led 2010

holky nam zas tak smrdi koupelna, to je des, jeste zue to nahore nesmrdi,to bych blila pri kazdem curani,ach jo,jeste ze mame dva hajzliky 😅

murynka
24. led 2010

KVETINKA PORODILA 😵 😵 😵 😵

..Adámek se narodil 20.1. ve 20:41, 51cm a 3460g. jsou s malým v pořádku, neodloučila se jí placenta takže celková narkoza

murynka
24. led 2010

GRTATULUJUUUUUUUUUUUUUUU 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

markee
24. led 2010

ahoj hollky,
tak jak se tu máte?
O Květince vím, taky moc gratuluju.

murynka
24. led 2010

markee coty dlouho jsi tu nebyla 😲

aronek
24. led 2010

mury dík za zprávu 😀
květince moc gratuluji 😉

murynka
24. led 2010

já jsem to vyštrachala na únoru 😀 😀 jsem špion 😀 😝

tercie
24. led 2010

Jéééééé Květinka má Adámka, mooooc gratuluju!!!! 🙂

Mury já koukám na Erin Brockovich 😉 byla jsem si zatím dodělat zelí a polívku, teď budu zadělávat knedlík ale moc jsem si ohřálka mlíko na kvásek, tak musím počkat až trošku vystydne 😀
Na buchtu asi prdím, nějak se mi nechce, holt po O sežeru čokoládu 😀

Mari občas máme taky cítit, je to prej tím, že ve vaně vyschne sifon, takže tem není ta voda co zadržuje smrádek aby se vracel zpátky...stačí chvíli pustit vodu a bude po smradu 😉

tercie
24. led 2010

Markee ahoj, jak je? Dlouho jsi tu nebyla...

Mury pasuju tě na špiona Šuškina 🙂

markee
24. led 2010

Nějak nemám náladu na PC. Prostě mě odrazuje a když na něj nemusím,tak ho nezapínám ☹

tercie
24. led 2010

No když tak nad tím uvažuju...holky snažilky vy sem nechodíte fakt schválně? Jak to tu nakousla Kopi jestli nechcete založit jinou diskusi... je fakt, že od tý doby se tu snažilky vyskytujou minimálně...

murynka
24. led 2010

já bych bez koníka asi umřela 😝 😀 😅 😅

tercie
24. led 2010

Mury já taky, po prvním potratu jsem šla už po týdnu do práce,kvůli netu, protože doma jsem ho tenkrát ještě neměla 😀

murynka
24. led 2010

tercí něco na tom bude 😔 😔

maminky nemají moc času 😅 😵 chápu 😎 😀

těhulky mají čas a jsou tu často 🙂 jedině dobře 😵

snažilky ☹ ☹ ☹ nějak od nás odpadáváte 😔 😔 😔

markee
24. led 2010

Já jinou diskusi zakládat nebudu,ale potřebuju chvilku klidu. Spíš potřebuju práci,ale nějakou,která by mě bavila a nemyslela bych na blbosti. Když jsem tady,tak se mi to pořád vrací a nechci smutnit. Sice je to potřeba si občas pobrečet,ale né moc často. Krom toho mám teď Johanku opět nemocnou,takže o zábavu postaráno. Lyžovat jsme byli, "pražáky" tu máme 14dní,takže fakt radši zdrhám z domova pryč a na PC není čas a hlavně občas ani možnost.
Nemějte mi to za zlé,že sem nechodim. Myslím,že každá jsme měli určité chvíle a prostě to nešlo ☹

tercie
24. led 2010

Markee tak to chápu, že radši než k pc si jdeš provětrat hlavu ven... Já jen... no mě to tak napadlo, že opravdu jsou tu snažilky vidět nějak míň a to mě mrzí...
A co nějaká ta práce se ti nerýsuje?

markee
24. led 2010

Tercie práce se mi nerýsuje. Kam pošlu životopisy,tak mi radši ani neodpovědí,takže asi tak. Nejsem průbojná,takže po firmách se ptát nepůjdu ☹ No jsem přítěž pro Míšu a víc a víc si to uvědomuju,že jsem neschopná. On mi to neříká,ale já se tak cítím. Smutnit nemůžu,pže si za to můžu hodně sama,kdybych byla "držka",tak třebas už někde pracuju.
A nebudu sem přece chodit a depčit z toho. Vy máte své krásné starosti a užívejte si je 😉

tercie
24. led 2010

V tom jsme si hodně podobný, taky se neumím nikomu vnucovat... nejlépe pro mě jít s většinou a nebo už někam na doporučení, kde už o mě vědí. Abych sama chodila po firmách, a nechala se odmítat, na to nemám žaludek.
Já spíš jsem pro, vzít práci co se namane, pak se člověk přece jen dostane mezi lidi a získá známý, kontakty a tak, a pak se líp hledá něco lepšího... neuvažovala jsi o tom? Třeba to Míša tak ani nebere že bys znamenala přítěž, alechápu tě, taky jsem se cítila blbě když jsem byla doma a musel mě živit protože jsem o práci nezakopla.

markee
24. led 2010

Já se ptala a ptám pořád.Ale známý na místech,kde by mi k něčemu dopomohli,nemám. Prostě jen řadový zaměstnanci a prostě se ptám zda se jim tam něco neuvolňuje. Jenže v dnešní době,fakt ne.
Já bych mohla jít pracovat do Prahy,to už jsem tu psala v říjnu,ale nechci obětovat veškerý čas práci a pak jízdě domů. Z Johanky bych neměla nic. Kdybych měla šanci na další zdravé dítě hned,tak to 3měsíce v té Praze vydržím a pak děj se vůle boží. Ale takhle,když nevím zda někdy zdravé dítě mít budeme,tak nechci přijít o Johanku,prostě ne no. Zatím je to velicé špatné s tou prací.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru