Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
24. led 2010

markee to mě mrzí s tou prací ☹ je to v dnešní době špatný...ale já bych jako šla a ptala se někde mají cedulky přijmeme prodavačku co je na tom špatněho se zeptat 😕 😅 když něco chci musím pro to i něco udělat.....
když jsi čekala Johanku kde jsi před tím pracovala??a to jsi neuvažovala co jednou bude?kam se vrátíš nebo co budeš dělat?já třeba než jsme měla mimi jsme si udělala praxi a dělala do té doby než jsme měla smlouvu abych se po mateřský měla kam vrátit........

tercie
24. led 2010

To je právě to, že záruky ti nedá nikdo ☹

murynka
24. led 2010

terci jak to myslíš 😕

kopa
autor
24. led 2010

Holky já jsem tu sice začla s tou novou diskuzí,ale...
ty snažilky co zbyli v tabulce,sem jak si moc nechodí...Takže ty asi moc nepřispívají že? 😀 A já minule chtěla psát,ale řešily se asi 3 stránky těhule,takže jsem jaksi neměla co psát a když už jsem psala,jaksi jsem zapadla,že si mě nikdo nevšimnul 😅 Nemyslím to zle,všem těhu přeji ale momentálně u mě nic není nového..tak nepřispívám..

Květinko moc gratuluji k Adámkovi 😵

markee
24. led 2010

Murynko,já pracovala před Johankou 6let v jedné firmě,ale změnila jsem práci a když jsem do ní nastoupila,tak jsem za 5dní zjistila,že jsem těhotná. Nedala bych jí pryč,prostě ne. Za to mi práce nestála. A kdybych dopředu věděla co bude,tak tuplem ne. Pže ona je zatím moje jediné a zdravé dítě. Krom toho,bych se do té nové práce nemohla vrátit,je to každodenní dojíždění 40km jen tam a pustila bych to i tak. Pro mě to je jednoduché rozhodování. A u nás nejsou ty nápisi-přijmeme prodavačku. Tady je malé městečko, tam je to obsazeno hned, pže třeba dotyčná co odchází řekne známé,zda tam nechce jít a je to. Nedělají se tu výběrová řízení a tak. Prostě musíš mít štěstí. Já tu první práci měla přes známého mamky,ale vracet se tam nechci-dvakrát do stejné řeky-víš jak se to říká.

markee
24. led 2010

Ahojky Kopi, jojo přesně moje řeč. Nemám čím přispívat,tak radši mlčím.

tercie
24. led 2010

Mury co jak myslím, ty záruky? No že není záruka ani na práci ani na zdravý dítko...

Kopi to je jasný,my to chápem, na březnu kam jsem chodila ze začátku, tam jsou samý maminky a baví se o dětech a k tomu taky nemám co říct,a vyměňovat si poznatky co mám jen zprostředkovaný to mě nebaví.
Ale vždyť se tu nebavíme pořád jen o těhu 😉

Berušky manža ještě nedorazil a já mám hlad jak kráva 😀 právě se mi dodělal knedlík, jdu si nandat a přijdu 😉

murynka
24. led 2010

markee chápu to je něco jiného 😔

já také přispívám kravinami 😀 o nic nejde že 😎

murynka
24. led 2010

terci to jo hlavně to miminko..není záruka 😔

já se o tu naší pořád tak strašně bojím hlavně at je zdravá o nic jiného nejde 🤐

mari111
24. led 2010

holcinky moje snazilky, tak vzdy zacnete nejake tema co vas nebude smutnikovat a my se pridame, vim ze to je tezky, ale nebojte,taky se dockame. sak vas mame vsetky radi a chybite nam tady, pipinky moje 😔 ale nebojte sak tento rok zacal dobre plodne, tak ja verim ze tak bude aj pokracovat 😉

ikopretinka
24. led 2010

Ahoj holky 😉 ,
já se přidávám ke Kopince a Markee, také nemám čím přispívat, tak jen občas nakukuju a mlčím. Faktem je, že my snažilky co jsme zbyly sem už moc ani nechodíme. Já začínám snažení házet za hlavu, nemyslím n to, plodné dny jsou mi ukradené. Zkusím to ještě bez toho lepku a uvidíme a když se už nepovede, depčit nebudu. Prostě to tak asi má být.

Gratuluji Květince k Adámkovi 😵 😵 😵

Natálce posílám hlasy 😉

tercie
24. led 2010

Ty jo jsem se nažrala... 😀

aja.83
24. led 2010

Velká gratulace Květince k Adámkovi! 😵 Přeju hodně zdravíčka!!! 😉

markee
24. led 2010

Já dodělala rizito,dala prát prádlo a kecala s kamarádkou o lyžování. Včera jsem si to s manžou hezky užila. Jen jsem nestihla jednou dát to kolo pod prdel a nechala se se vléct za ruce. Prostě jsem to držela až na kopec a dnes mě bolí ruce a prsa fakt šíleně. Nohy ne,přitom včera by mi upadli. Mám dobrý boty,ale já než si na ně zvyknu,tak mi to tak 3 až 4 jízdy trvá. Nojo no,ale manžu to baví,tak budeme chodit. Koupil si v pátek přaskáče ve Sportisimu v Metropoli. Vezli jsme na Zličín bráchu s přítelkyní-jeli do Francie lyžovat,tak jsme to rovnou spojili. No je to fajn,když mám s kým jet 😉
Já na snažilkování nemyslím,pže Míša teď nějak nechtěl a zrovna v plodných dnech,takže tento měsíc je pasé a nebudu se tím trápit,pže prostě uvidíme co bude.
jinak s tou prací,já mám danné žádosti tam,kde by mě bavilo pracovat a prý se ozvou až se něco uvolní. Tak uvidíme no.

tercie
24. led 2010

Mari tak tak 😉

Květinko to že se přišlo na možnou příčinu je první krok, druhej krok budou určitě //, teď už to vyjít prostě musí. MUSÍ!!! 😉

aja.83
24. led 2010

Holky, já se jdu teda za snažilky taky vyjádřit 😅 ...Nemám poslední dobou moc času chodit net, hlavně v práci, no a když sem nakouknu, většinou je tu rozjetý nějaký téma, do kterýho se třeba nemám jak zapojit! Ale já vás poctivě dočítám a mám vás tu moc ráda, chodit sem určitě budu dál 😉

tercie
24. led 2010

Holky tak já závazně prohlašuju, že se budu snažit probírat víc všeobecný témata, abysme mohly povídat všechny dohromady 😉

markee
24. led 2010

Já sem taky chodím a nové nemám potřebu zakládat. Neměla bych na něj stejně čas a teď i náladu. Ale uvidíme co bude další dny. Krom toho má brácha ve Francii s sebou i noťas a na pevném PC bude manža,takže moc dnů na to přispívat mít nebudu. Snad za týden to bude lepší.

kopa
autor
24. led 2010

holky a ještě tedko jsem neměla moc času,měla jsem fofr v práci takže večer jsem zalezla k telce a byla ráda 😅
a tedko jsem 4hodiny dělala přiznání k silniční dani 🤐

tercie
24. led 2010

Kopi tak jsi se přiznala jo? 😀

kopa
autor
24. led 2010

Holky,snad se na mě nezlobíte 😅 😅 😅
Ale chápejte minule se tu řešily těhu nevolnosti,první kontroly...a já opravdu nemám co napsat 😅
Navíc koukám,že tu máme další nové holky,jak nedočítám,tak se fakt nechytám 😅

kopa
autor
24. led 2010

jojo Tercie kdyby já,ale přiznala jsem 150 doktorů 🤐

kopa
autor
24. led 2010

no tak zase mizím,páč teprv ted díky mně jdeme obědvat 😀

tercie
24. led 2010

Kopi já obědvata taky teprv te\ď a manža ten se ještě nedohrabal, aspoň budu u něj mít vyřešenou rovnou i večeři 😀
Kopi a náhodou ty nemáš nějakej recept na rychlou buchtu s ořechama? Víš něco takovýho co by se jen vylilo na plech 😀

markee
24. led 2010

Tercinko,našla jsem tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=69192 určo to bude dobré a je to rychlé 😉

mari111
24. led 2010

ach jo holky moje, tak uz je omytka hotova, du trosku poklidit,v utery prijde vymalovat ten strop a prozatim hotovo 🙂 ja uz chci konec unora,to uz bude vsechno hotove,teda snad 😒

mari111
24. led 2010

juj porad chci napsat ze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 moc moc moc gratuluji kvetinc k mimískovi a uz se tesim na fotecky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tercie
24. led 2010

Jééé Markee to je pěknej recept, a to možná zmáknu i dneska 🙂

tercie
24. led 2010

Markee já našla tuhle, taky nevypadá špatně,akorát nemám doma šlehajdu http://mujplan.cz/postup.php?id=734&step=1

Mari jen do toho, půl je hotovo a pak rychle od toho 😀

markee
24. led 2010

No, nevypadá špatně. Takhle dělám rafaelo řezy,jen ty jsou s kokosem a né ořechy,ale taky se horké po upečení polijí šlehačkou. Tak si je ulož a zkus příště 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru