• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Venusko hlasujeme tu skoro všechny,a neděkuj,kdybysme nechtěly tak to neděláme :slight_smile:
Já jsem pořád nachlazená, tak nic moc, bylo i líp,aleLukášekse má k světu statečně mě okopává a kroutí se,až to bolí :grinning:
25. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Jo a ještě jsem se chtěla podělit o zážitek, že jsem si objednala takové dřevěné ručně malované dekorace do dětského pokojíku na zeď. Je to moc krásné a máme to jako dárek od mamky k Vánocům. Dorazilo to po měsíci a půl, jednu tu dekoraci němeli na skladě. No ale klasika, u mě nikdy nemůže být žádná objednávka bez reklamace :rolling_eyes: Mimo jiné jsme si objednali krásnou velikou kopretinu a měla se obličejem koukat doprava. No a samozřrejmě to spletli a poslali tu druhou, která kouká vlevo. Tak jsem tam volala a že se omlouvají a pošlou tu správnou a tuhle jim vrátím. Proč já vše musím mít až na podruhé :angry: :angry: :angry: Tak to mám fakt se vším! I manželství, dítě až na podruhé :sweat_smile: No takže po této další zkušenosti asi takové ty větší věci jako kočárek, postýlku, přebalovák apod. objednám s předstihem, bo to budu určo reklamovat :grinning: Jsem si musela postěžovat, noooo :grinning:
25. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Flair tak zase dobrý,že o tom víš,a můžeš se podle toho zařídit .-) Teda ale rozesmála jsi mě,asi ti vymyslíme nějakou přezdívku,něco jako flair na druhou :grinning:
25. led 2010 v 17:47  • Odpověz
já si jdu holky uvařit kafíčko a na chvilku se přitulit.Určitě na vás dnes ještě mrknu,tak papa
25. led 2010 v 17:48  •  snaží se  • Odpověz
Terci :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Katynko, máš IP :slight_smile:
25. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Flair ale nejdřív si to nechám schválit ségrou Farmi,ta je na přezdívky přeborník :grinning:
25. led 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
Ahoj holky,jdu vás dočíst :slight_smile: a něco vám i snad napíši :grinning:
25. led 2010 v 17:59  • Odpověz
holky moc gratuluji ke kontrolam,
jo taky pro Natalku hlasuji :dizzy_face:
kopi jak je ?
25. led 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
Farmíku já už ho nerozčiluji :grinning: Loni když měl ten přístroj,tak jsem ho s prominutím srala už od rána :grinning: :grinning: nejdřív jsem ho kritizovala,že to má moc uplé,pak jsem šli na procházku,to mě zas boleli nohy,potom jsme se doma chytli a jako vrchol mi vyletěla cela flaška Fanty na bílí nový koberec :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to už jen seděl a vzteky funěl.Celý ten den si musel psát co dělal :confused: a bylo tam furt Hádka s přítelkyní,výměna názorů s přítelkyní a tenkrát mu vyšli ty výsledky dost špatně.No letos jsem se snažila ho neprovokovat,takže jsme strávily příjemný den :dizzy_face:

Jinak máme taky pohybu dost :grinning: nemůže být víkend abysme někde netapkali :grinning: Až bude teploučko to chodíme i tady u nás ne hezkou procházku kolem jezírek a kostela.Ted se mi v té zimě moc nechce.Jinak sexu máme taky dost,to se taky zapotíme :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem zase spravovala tu naší rozvrzanou postel,no spravila jsem to ke svůj prospěch,mě nic nevrže :grinning: :grinning: horší bylo když večer zalez přítelák do postel :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: to vrzalo jako prase.tedko jde na schůzi družstva,tak budu zase opravovat :grinning: :grinning: Ať žije kutil TIM!!!!!!!!!

Aronku no to je pravda,příjde mi že se nám furt lepí smůla na paty.Práci hledáme aktvině a nic,pošlem životopis a už se ani neozvou :rolling_eyes: přemýšlím,že bych v něčem začala podnikat :slight_smile: to by mě bavilo a ani se toho nebojím,jen nevím s čím :confused: :sweat_smile:

Flair,aspon že já jsem zdravá :grinning: To je dobře že se ti vrátí přítelák :slight_smile: :slight_smile:

Sirellko fajn,že čárka už je tlustice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Holčičkxy děkuju..byla jsem naměko:slight_smile:))) pořád is strkal/a ručičku do pusy a šil/a sebou :sunglasses: krásnééé moc.
25. led 2010 v 18:11  • Odpověz
autor
Handm a Sarlotko gratuluji k úspěšným kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám obrovskou radost z vás!!!!!!!!!!!!! Z koukla jsem vaše fotečky z Utz :dizzy_face: ¨

Mirax nesmutni,za chvíli na tebe vykoukne Alžbětka :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 18:12  • Odpověz
sarlot obrovská gratulaceeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: mám z vás radost holky :sunglasses:

vendul ty mrazy mě serou :frowning2: fakt :angry: také se těším na srázek :sunglasses: :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=547071&vReferer=

tady nové fotky té naší cácorky :sunglasses:
25. led 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
Tercie co ty zase doma kuchtíš? :grinning:

Eelisko a jak se cítíš ty?co ciragety nemáš absták? :sweat_smile: :grinning:

Katynko 14dní volna?no to je paráda,budete hezky s manžílkem :slight_smile:

Venusko já taky hlasuji pravidelně :wink:

Markét a co tobě brečí Sofinka? :confused:

Hanana mám se dobře,zrovna tedko zase vařím :grinning:
25. led 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
Markét fotečky hezké :dizzy_face: Sofinka pěkně roste :slight_smile:
25. led 2010 v 18:16  • Odpověz
leni děkuju :slight_smile: jo jo roste :grinning:
dneska byla mega protivná a pořád řvala :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jak psala vendulka už mi hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: musíme zítra někam vypadnout :zipper_mouth:
25. led 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
Markét a co tchýnka nepohlída malou?že by jsi někam na chvilku vyrazila sama :sweat_smile: ale to se ti asi nebude chtít bez Sofinky :sweat_smile: I děti mají své dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Kopi a co kuchtíš ty? Já dělala jen knedlík k obědu, protože od včera nezbyl :slight_smile: Jen jsem měla krapítko starý kvasnice,ale nakonec se dílo zdařilo :grinning:
25. led 2010 v 18:19  • Odpověz
leni pohlídala ale mě nevadí malá že by jela semnou mě vadí být doma :rolling_eyes: :rolling_eyes:
dneska si malou vzala na hodku ven ale já pořad doma to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo to tedy mají :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
Já dělám zapečené brambory s kuřecím masem,žampiony,červenou paprikou,slaninkou,cibulkou,česnekem,a celé se to zalije zakyskou a vajíčky.je to luxusní :dizzy_face:
25. led 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
Tercie tos měla napsat,já mám vždycky rezervní knedlík na mrazáku :grinning: :grinning: :grinning: a kvasnice jsu zdravé :grinning:

Markét to chápu být furt doma :unamused: to je na palici vid?ale až bude lepší počásko,tak budete chodit po venku :wink:
25. led 2010 v 18:22  • Odpověz
kopi mam pecene maso od vcera a chtela jsem z toho udelat takdy zapecene brambory, akorat jsem nevedela jak :unamused: musi se ty brambory prvne uvartit nebo se to dava syrove?
25. led 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
holky dojdu a chvilku,máme střídání stráží cca 15min, :grinning:
25. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Tercií...tak to je dobře, alespoň o něm víš, že tam je :slight_smile:

Moc děkujeme všem za hlasy :slight_smile:

Markét, fotečky krásný... :slight_smile: ta roste jak z vody a jaké má velké oči a dlouhé řasy...kráásnááá :slight_smile:
Jak děláš ty fotky? Máš na to nějaký program?? Chtěla bych jich taky dát víc najednou, jako máš ty poslední...díky
blahopřejuu Květince k Adámkovi:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))) šikulky :sunglasses:

a víc nezvládám dočíst, kecalky:slight_smile:)))

Kopísku uděláš tabulečku, pjosím :wink:
autor
Hani ty brambory se dávají syrové :wink: a ještě na to dávám koření americké brambory.
autor
tabulku udělám za těch 15min O.K.
tak doplnte údaje :wink:
Hani ty brambory se krájí jako když je vaříš,né na kolečka normálně jako když krájíš brambory.
25. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Člověk, když je zavřený doma, tak už pemýšlí nad blbostma...hrůůůza. Já už chci ven, pomóc :cry:

Markét, moc se na srázek těším... :slight_smile: už, aby to bylo :slight_smile:
25. led 2010 v 18:27  • Odpověz
19.3. mám velký UTZ.

Markét krásné :dizzy_face: :dizzy_face: aj mě pošli návod:slight_smile:))

hanana určo brambory chvilku ovař.. cca 15min. a pak už to jen zapečeš s uzeninou a vajíčkem, sýrem a smetanou:slight_smile:
25. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Sarlotko, já taky byla na měko u NT, až mi ukápla slzička a manžel ten ani nemluvil :slight_smile: krásný zážitek :slight_smile: Hlavně, že je u vás vše v pořádku :slight_smile:
25. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.