Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
25. led 2010

Miru, já jsem z jižních Čech, ale přišla jsem do Prahy na Vš a už tu zůstala 🙂
V Bratislavě jsem ještě nikdy nebyla.. manžel jo, spal tam na botelu dokonce 😀 má odsud spoustu zážitků 🙂

ee.liska
25. led 2010

handm, taky jsem z JČ,pocházím od Tábora 🙂

handm
25. led 2010

Ee-li, fakt?! Já do Tábora chodila na gympl.. viz IP

tercie
25. led 2010

Holky tak kvasnice nakonec zafungovaly, akorát jsem to dělalav kynoucí míse tupperware,a nebouchlo mi to víčko,který jakože hlásí, že je to vykynutý,,,ale vykynutý to bylo. Teď už jsem nadlábnutá a přemejšlím,co spáchám k večeři 😀
Bramboráky taky ráda ale nebaví mě ta příprava a pak stát dobu u plotny a smažit,to je vopruz 😀¨

Miru jak sis dala tu cibuli? Krájí se do misky, smíchá s trochou medu a nechá chvíli uležet,až pustí šťávu,a jen ta šťáva se pak bere 😉 asi jsem to měla napsat rovnou 😕

flair
25. led 2010

Handm, bobista je supeeer, gratulujuuu 😵 😀
Kočky, díky za názory na nebesa 😵 Murynko, jak píše Terci, ty nemáš z mamitati cézet? Tam mi připadají celkem levné ty sady. Ale kliďo dej tip i na jiné, ju. Kují 🙂

ee.liska
25. led 2010

no já to nakrájím i smíchám na robotovi a při smažení aspoň užírám abych si to zkrátila 😀

handm
25. led 2010

HOlky vy mi děláte chutě 😀 😀😀😀
Když mě je z většiny pachů špatně, takže nedělám žádné jídlo skoro doma, teď...

ee.liska
25. led 2010

manža je doma, jdu se mu věnovat, ještě pak nakouknu

katyna6
25. led 2010

Ahoj holky,tak jsem na chvilku tady,pak se půjdu přitulit k příteláčkovi.Mám 14 volno,je třeba toho využít 😀

handm-moooooc gratuluji k super kontrole!!Všechny takový budou,neboj!Moc ti přeji,ať už to máš jenom v klídku!

kdo další měl dne ko.?sarlotka?

mury-dnes jsem vařila zelňačku,chtěla jsem k tomu něco sladkýho,tak jsem prubla ten tvůj receptík na lívance-úžasný,famozní a skvělý!!!dala jsem si je s rozmix.jahodama s cukrem,polila zakys.smetanou.....a jak říká přítel,je to přímo sexuální zaáležitost 😀 😀 😀

tercie
25. led 2010

Kočky já jsem tady nahoře taky jakýmsi omylem, pocházím z Domažlic, čistokrevná Chodka 😀 Do Tábora to je cobykamenemcobydup 😀

Flair taky koukáš na mamitati? 😀 Přijde mi že mají největší výběr, a dají se vybrat různý kombinace,jestli chceš komplet sadu nebo jen určitý díly, to je fajn...

miru.j
25. led 2010

...terci ja som tu cibulu nastruhala na jemno a pridala som tam ten med,a tu kasu som zjedla lyzickou,dalo sa to,lebo med previsoval 😀

flair
25. led 2010

Miru, ty pěkně lež a nic nedělej, jasný?! 🙂
Jéé, Katynko, tak to budeš mít 14 dní vegeeet 🙂 A co máš v plánu kromě plození? 😉 😅

miru.j
25. led 2010

akorat som sa chcela rozlucit...je mi nejako zima idem sa zakutrat pod perinu...potom sa ozvem ked si zdriemnem...

katyna6
25. led 2010

flair-kromě plození asi ani nevím,na dovolenou nejsou penízky,tak budu asi tak nějak vegetit doma,pár návštěvek u kámošek.Ani moc nevím,možná ten další týden půjdu dobrovolně do práce,třeba staniční ukecám 😀 .Měla jsem ještě starou dovolenou,víš.Ty náhodou nebudeš v Přerově?Kdybych měla cestu,mohly by jsme dát kafíčko a omrkla bych,jak ti krásně roste bříško 😀

tercie
25. led 2010

Jojo holky, ještě se neozvala ani Mari ani Šarlotka, tak doufám,že mají kočky všechno OK!!!

Miru jéé fuuj a chutnalo ti to? No účinkovat by to mělo asi i tak, někdo to přelívá horkou vodou a pije pak čaj z toho 😉

Katy jůůů to se to bude plodit, celých 14 dní!!! 😵

tercie
25. led 2010

Miru schvaluju 😉 Tak papa 🙂

murynka
25. led 2010

handm jasně že je 😵 😵 ale někdy už je to náročný a jsem zoufalá ☹ ☹ fakt ještě že mám občas manžu doma a pomůže dneska fak jen řvala 😔 😔

katy to jsem ráda že chutnali 😵 jsou opravdu vynikající a rychlé 😎

terci z babymarketu to mám myslím že to je ta značka 😎 mamitati nebo jak to je 😀 😀

venuska
25. led 2010

Ahojky holky,

květinko....velká gratulace k Adámkovi. Až budeš mít chvilku, tak písni, jaký byl porod atd. a hlavně se těším na fotečky. 🙂

Holky, malá spala na dnešek 7hod v kuse, to byla pohoda 🙂 až jsem koukala, jestli funguje monitor dechu 🙂
Dala jsem nové fotečky do alba, kdo chce, jukněte.

Markét, taky jsme pořídili cestovní postýlku a malé se v tom hezky spinká, ale nejraději má kojící polštář 🙂 tam vždycky tak hezky vytuhne.
🙂

venuska
25. led 2010

Markét, a netrápí Sofinku třeba prdíky??? Že tak pláče? ☹

venuska
25. led 2010

http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201001...

holky, zatím Natálka vede o nejsympatičtější miminko týdne 🙂 Kdo chcete, hlasujte....ať to vyhrajeme 🙂

sarlotta
25. led 2010

Ahojík holčinky🙂)))

Taaaak NT je v pořádku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nosní kůstka přítomna, a šíjové projasnění 1,2mm. Zítra bude krev.
Máme crl skoro 6cm, fotečka v albu. 2 ručky i nožky, prstíčky. Srdíčko ok. A možná děvčátko 😎

No a omlouvám, se spadla nám síť a navíc malý má zánět středního ucha.. tak jsme byli pichat v sobotu uško☹ no už je dobře... ale chuďatko moje, jak bečal.

murynka
25. led 2010

vendul chce se nosit madam 😠 prdí hezky 😀 😀

kojo vyzkouším děkuju 🙂 naše také vydrží už i 9 hod.večer bez jídla je to super 😵 😵

a jak se máte vy fotečky hezký 🙂

tercie
25. led 2010

Mury to je ono, akorát asi na tom mamitati mají toho víc...

flair
25. led 2010

Katynko, já jsem v Přerově na PN, takže kdyby se Ti chtělo přijet, bylo by to supeeeeeeeer 😉 Tento týden mám už nějaké plány jako kosmetika, ségra, tatka a úklid před příjezdem manžela po měsíci, ale kdybys měla volno i příští týden, tak mooocinky ráda 😵
Venusko, Natálka je k pomuchlání 😵 😵 😵

flair
25. led 2010

Murynko, kují za odkaz, prozkoumám 🙂
Šarlotko, gratulaceeeee veliká 😵 😵 😵 To by bylo super, kdybys měla nakonec doma páreček 😵

tercie
25. led 2010

Jéé Šarlot tak to je paráda, moc gratuluju, krev bude určitě taky OK, jdu juknout na fotku 🙂

Venusko však pro Natálku hlasujeme už cca 3 dny, a poctivě 😉

katyna6
25. led 2010

flair-tak fajn,domluveno,já uvidím co a jak a popř.bych se ozvala,ju?

venusko-to by bylo,aby nevyhrála,hlasujeme celý víkend jako o závod 😉Natálka je nádherná princezna 😵

sarlootko-blahopřeji k dalšímu úspěšnému krůčku vpřed!Fotečka je moc krásná!

venuska
25. led 2010

🙂 sarlotko...velká gratulace. fotečka krásná 🙂

Markét, zkus, tam se jim hezky spinká 🙂 To víš, už vyžaduje hodně pozornosti...chce chovat 🙂 být u maminky 🙂
Jinak se máme hezky, akorát mě stve to počasí, ani ven nemůžeme jít ☹ je tam pěkná kosa, brrrrrrr. Zítra jedeme k našim, takže se alespoň někam podívám a nebudu furt zavřená doma...hrůza, už mi hrabe. Už, aby bylo jaro....těším se, až uděláme srázek 🙂

A co vy? To je krásné, i 9hod spinká věčer, to je pak paráda, co? 🙂 kéž by jim to vydrželo.

Flair...děkujeme, taky zachvilku budeš muchlovat miminko 🙂

venuska
25. led 2010

Tercie: mooooooooooc děkujeme za hlasy 🙂 jsi mooooc hodná 🙂 to jsem ani nevěděla. A jak se cítíš?
Katynko...taky moc děkujeme. To je překvapení, jak hezky hlasujete, úplně mě to dostalo 🙂 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru