• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Miru, já jsem z jižních Čech, ale přišla jsem do Prahy na Vš a už tu zůstala :slight_smile:
V Bratislavě jsem ještě nikdy nebyla.. manžel jo, spal tam na botelu dokonce :grinning: má odsud spoustu zážitků :slight_smile:
25. led 2010 v 16:50  • Odpověz
handm, taky jsem z JČ,pocházím od Tábora :slight_smile:
25. led 2010 v 16:51  • Odpověz
Ee-li, fakt?! Já do Tábora chodila na gympl.. viz IP
25. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Holky tak kvasnice nakonec zafungovaly, akorát jsem to dělalav kynoucí míse tupperware,a nebouchlo mi to víčko,který jakože hlásí, že je to vykynutý,,,ale vykynutý to bylo. Teď už jsem nadlábnutá a přemejšlím,co spáchám k večeři :grinning:
Bramboráky taky ráda ale nebaví mě ta příprava a pak stát dobu u plotny a smažit,to je vopruz :grinning:¨

Miru jak sis dala tu cibuli? Krájí se do misky, smíchá s trochou medu a nechá chvíli uležet,až pustí šťávu,a jen ta šťáva se pak bere :wink: asi jsem to měla napsat rovnou :confused:
25. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Handm, bobista je supeeer, gratulujuuu :dizzy_face: :grinning:
Kočky, díky za názory na nebesa :dizzy_face: Murynko, jak píše Terci, ty nemáš z mamitati cézet? Tam mi připadají celkem levné ty sady. Ale kliďo dej tip i na jiné, ju. Kují :slight_smile:
25. led 2010 v 17:00  • Odpověz
no já to nakrájím i smíchám na robotovi a při smažení aspoň užírám abych si to zkrátila :grinning:
25. led 2010 v 17:00  • Odpověz
HOlky vy mi děláte chutě :grinning: :grinning::grinning::grinning:
Když mě je z většiny pachů špatně, takže nedělám žádné jídlo skoro doma, teď...
25. led 2010 v 17:02  • Odpověz
manža je doma, jdu se mu věnovat, ještě pak nakouknu
25. led 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem na chvilku tady,pak se půjdu přitulit k příteláčkovi.Mám 14 volno,je třeba toho využít :grinning:

handm-moooooc gratuluji k super kontrole!!Všechny takový budou,neboj!Moc ti přeji,ať už to máš jenom v klídku!

kdo další měl dne ko.?sarlotka?

mury-dnes jsem vařila zelňačku,chtěla jsem k tomu něco sladkýho,tak jsem prubla ten tvůj receptík na lívance-úžasný,famozní a skvělý!!!dala jsem si je s rozmix.jahodama s cukrem,polila zakys.smetanou.....a jak říká přítel,je to přímo sexuální zaáležitost :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:04  •  snaží se  • Odpověz
Kočky já jsem tady nahoře taky jakýmsi omylem, pocházím z Domažlic, čistokrevná Chodka :grinning: Do Tábora to je cobykamenemcobydup :grinning:

Flair taky koukáš na mamitati? :grinning: Přijde mi že mají největší výběr, a dají se vybrat různý kombinace,jestli chceš komplet sadu nebo jen určitý díly, to je fajn...
25. led 2010 v 17:05  • Odpověz
...terci ja som tu cibulu nastruhala na jemno a pridala som tam ten med,a tu kasu som zjedla lyzickou,dalo sa to,lebo med previsoval :grinning:
25. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Miru, ty pěkně lež a nic nedělej, jasný?! :slight_smile:
Jéé, Katynko, tak to budeš mít 14 dní vegeeet :slight_smile: A co máš v plánu kromě plození? :wink: :sweat_smile:
25. led 2010 v 17:06  • Odpověz
akorat som sa chcela rozlucit...je mi nejako zima idem sa zakutrat pod perinu...potom sa ozvem ked si zdriemnem...
25. led 2010 v 17:12  • Odpověz
flair-kromě plození asi ani nevím,na dovolenou nejsou penízky,tak budu asi tak nějak vegetit doma,pár návštěvek u kámošek.Ani moc nevím,možná ten další týden půjdu dobrovolně do práce,třeba staniční ukecám :grinning: .Měla jsem ještě starou dovolenou,víš.Ty náhodou nebudeš v Přerově?Kdybych měla cestu,mohly by jsme dát kafíčko a omrkla bych,jak ti krásně roste bříško :grinning:
25. led 2010 v 17:12  •  snaží se  • Odpověz
Jojo holky, ještě se neozvala ani Mari ani Šarlotka, tak doufám,že mají kočky všechno OK!!!

Miru jéé fuuj a chutnalo ti to? No účinkovat by to mělo asi i tak, někdo to přelívá horkou vodou a pije pak čaj z toho :wink:

Katy jůůů to se to bude plodit, celých 14 dní!!! :dizzy_face:
25. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Miru schvaluju :wink: Tak papa :slight_smile:
25. led 2010 v 17:16  • Odpověz
handm jasně že je :dizzy_face: :dizzy_face: ale někdy už je to náročný a jsem zoufalá :frowning2: :frowning2: fakt ještě že mám občas manžu doma a pomůže dneska fak jen řvala :pensive: :pensive:

katy to jsem ráda že chutnali :dizzy_face: jsou opravdu vynikající a rychlé :sunglasses:

terci z babymarketu to mám myslím že to je ta značka :sunglasses: mamitati nebo jak to je :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:16  • Odpověz
25. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahojky holky,

květinko....velká gratulace k Adámkovi. Až budeš mít chvilku, tak písni, jaký byl porod atd. a hlavně se těším na fotečky. :slight_smile:

Holky, malá spala na dnešek 7hod v kuse, to byla pohoda :slight_smile: až jsem koukala, jestli funguje monitor dechu :slight_smile:
Dala jsem nové fotečky do alba, kdo chce, jukněte.

Markét, taky jsme pořídili cestovní postýlku a malé se v tom hezky spinká, ale nejraději má kojící polštář :slight_smile: tam vždycky tak hezky vytuhne.
:slight_smile:
25. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Markét, a netrápí Sofinku třeba prdíky??? Že tak pláče? :frowning2:
25. led 2010 v 17:20  • Odpověz
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html

holky, zatím Natálka vede o nejsympatičtější miminko týdne :slight_smile: Kdo chcete, hlasujte....ať to vyhrajeme :slight_smile:
25. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahojík holčinky:slight_smile:)))

Taaaak NT je v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nosní kůstka přítomna, a šíjové projasnění 1,2mm. Zítra bude krev.
Máme crl skoro 6cm, fotečka v albu. 2 ručky i nožky, prstíčky. Srdíčko ok. A možná děvčátko :sunglasses:

No a omlouvám, se spadla nám síť a navíc malý má zánět středního ucha.. tak jsme byli pichat v sobotu uško:frowning2: no už je dobře... ale chuďatko moje, jak bečal.
25. led 2010 v 17:24  • Odpověz
vendul chce se nosit madam :angry: prdí hezky :grinning: :grinning:

kojo vyzkouším děkuju :slight_smile: naše také vydrží už i 9 hod.večer bez jídla je to super :dizzy_face: :dizzy_face:

a jak se máte vy fotečky hezký :slight_smile:
Mury to je ono, akorát asi na tom mamitati mají toho víc...
Katynko, já jsem v Přerově na PN, takže kdyby se Ti chtělo přijet, bylo by to supeeeeeeeer :wink: Tento týden mám už nějaké plány jako kosmetika, ségra, tatka a úklid před příjezdem manžela po měsíci, ale kdybys měla volno i příští týden, tak mooocinky ráda :dizzy_face:
Venusko, Natálka je k pomuchlání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Murynko, kují za odkaz, prozkoumám :slight_smile:
Šarlotko, gratulaceeeee veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To by bylo super, kdybys měla nakonec doma páreček :dizzy_face:
25. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Jéé Šarlot tak to je paráda, moc gratuluju, krev bude určitě taky OK, jdu juknout na fotku :slight_smile:

Venusko však pro Natálku hlasujeme už cca 3 dny, a poctivě :wink:
25. led 2010 v 17:29  • Odpověz
flair-tak fajn,domluveno,já uvidím co a jak a popř.bych se ozvala,ju?

venusko-to by bylo,aby nevyhrála,hlasujeme celý víkend jako o závod :wink:Natálka je nádherná princezna :dizzy_face:

sarlootko-blahopřeji k dalšímu úspěšnému krůčku vpřed!Fotečka je moc krásná!
25. led 2010 v 17:29  •  snaží se  • Odpověz
:slight_smile: sarlotko...velká gratulace. fotečka krásná :slight_smile:

Markét, zkus, tam se jim hezky spinká :slight_smile: To víš, už vyžaduje hodně pozornosti...chce chovat :slight_smile: být u maminky :slight_smile:
Jinak se máme hezky, akorát mě stve to počasí, ani ven nemůžeme jít :frowning2: je tam pěkná kosa, brrrrrrr. Zítra jedeme k našim, takže se alespoň někam podívám a nebudu furt zavřená doma...hrůza, už mi hrabe. Už, aby bylo jaro....těším se, až uděláme srázek :slight_smile:

A co vy? To je krásné, i 9hod spinká věčer, to je pak paráda, co? :slight_smile: kéž by jim to vydrželo.

Flair...děkujeme, taky zachvilku budeš muchlovat miminko :slight_smile:
25. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Tercie: mooooooooooc děkujeme za hlasy :slight_smile: jsi mooooc hodná :slight_smile: to jsem ani nevěděla. A jak se cítíš?
Katynko...taky moc děkujeme. To je překvapení, jak hezky hlasujete, úplně mě to dostalo :slight_smile: :grinning:
25. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.