• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Terci!:slight_smile: Jsem si říkala, že ta děloha je nějaká do zatáčky... mě až překvapila...

Jo a já tam viděla dvě tečky.. říkám, paní doktorko, oni jsou tam dva... a ona, ne, proč myslíte? a já, že tam je ještě jedna tečka světlá, a ona, že je to žloutkový váček.. :grinning: :grinning::grinning: tak jsem se uklidnila, i když by mi to nevadilo!:slight_smile:
25. led 2010 v 15:26  • Odpověz
ahojte
25. led 2010 v 15:34  • Odpověz
handm velmi gratulujem :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Handm děloha ne ale ta amniální dutinka je krásně protáhlá :grinning: Ty jo a ty by sis to druhý klidně i vykoukala, co?:grinning:

Holky mě nechce kynout těsto na knedlík,se dneska asi nenajím... jenže co bych taky chtěla,když jsem doma měla už jenom 2 roky starý instantní droždí,co?:grinning:
25. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahoj Miru, jak je,kočko?
25. led 2010 v 15:36  • Odpověz
terci,tak ja sem PN
25. led 2010 v 15:38  • Odpověz
...dokina ma vypisala cez telefon,manzel ide zajtra pre PN,ja mam lezat a nechodit von
25. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Terci, jojo, vykoukala :grinning: Já už na to byla tak nějak připravená, protože mám tak vypouklý břicho, jak kdyby tam byl čtyřbob :grinning::grinning::grinning:
25. led 2010 v 15:41  • Odpověz
vcera vecer ako by toho nebolo dost som zacala soplit a dnes sa pridal aj kasel asi som prechladla v tej sanitke v sobotu,alebo v cakarni na pohotovosti...bolo tam chladno a do zili mi sla nejaka tekutina,mala som pocit,ze mi zamrzne ruka, ...lekarka dnes v telefone povedala,ze mozem len paralen ked bude teplota. Mojej gynekologicke idem az o 10dni v stredu
25. led 2010 v 15:44  • Odpověz
handm :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
25. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Miru, snad bude všechno v pořádku!!
25. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Miru teda... ten paralen si vezmi jestli ti není dobře,a hlavně se opatruj..teď ti nikdo asi nic lepšího neporadí...
Já taky kašlu jak blázen, pomáhá mi cibule s medem, 3x denně lžíci tý šťávy, zkus to.
25. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Mě na nachlazení zase citron s medem.. lžíce medu a vymačkaný celý citron a zožrat :slight_smile: je to síla, ale převitamínování mi pomáhá.. Jen nevím, co v těhu se smí a co ne...

Terci, co tvůj hnedlík knedlík?
25. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Handm med a citron je taky dobrej, ale po tom mě pálí žáha,takže to já ne-eeee :slight_smile:
Knedlík furt nic, už jsem přendala mísu víc do tepla ale nic moc to nedělá, pořád mi to víčko nefouklo... asi to udělám tak jak to je,holt bude trochu sedlej... :confused:
25. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Babulky,ja som zatial pila len rumancekovy caj s medom a citronom,ale idem vyskusat cibulu z medom aj citron z medom. ...nieco musi zabrat.... Babulky ani vam predchvilou nesiel konik?
25. led 2010 v 16:09  • Odpověz
..inak moc dakujem za rady :wink:
25. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Miru taky mi to zablblo...
25. led 2010 v 16:12  • Odpověz
inak co robkate? ja som zapla pracku,uz mi to dopralo,len ponozky,ostatne mam od manzela zakazane,periny a tazke veci pere a sklada on,ma o nas strach
25. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Já jsem dala vařit ten knedlík, za chvilku bude,tak si půjdu dát do nosu, a pak se asi vrhnu na tu postýlku,manža vytuh,tak mi asi nepomůže...
25. led 2010 v 16:22  • Odpověz
...tak som skusila tu cibulu z medikom...celkom sa to dalo
25. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Miru, jojo, vyzkoušej všechno..
Terci, on se jednou povede pořádně :slight_smile: Stejně se to sní....-D

A jinak já pracuju :slight_smile:
25. led 2010 v 16:31  • Odpověz
..ja neviem urobit knedlik :pensive: kupujem hotove ...handm a co robis?
25. led 2010 v 16:32  • Odpověz
su tu, trochu jsem si zdřímla :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:37  • Odpověz
ja mam uvarene zo vcera...zeleninovu polievku a kuracie rezne zo zemiakovym salatom...ale nejako mi nechuti,skor sa napcham chlebom zo syrom a rajcinky a paprika a take blbiny...hlavne sa mi ziada ovocie...prestali mi chutit sladkosti
25. led 2010 v 16:37  • Odpověz
ahoj eliska
25. led 2010 v 16:38  • Odpověz
miru to jsme na tom stejně, taky kupuju :grinning:
já budu dneska asi dělat bramboráky
25. led 2010 v 16:38  • Odpověz
jéééééééé Ee.lisko, ja asi zajedu.. kdybys bydlela někde poblíž praze, bramboráky jsou můj mor, miluju je!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 16:43  • Odpověz
..mnam dala by som si...ale pritom treba stat a ja musim lezat...ale ked mi bude lepsie urobim ...zajtra asi spravim francuzke zemiaky, ...ale chut si mi urobila riadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 16:43  • Odpověz
...hand aj ja ich tak zboznujem...Ty si z Prahy? Ja byvam v Bratislave,uz 2roky sa cystame s manzelom do prahy na vylet...ja som tam bola ked som mala 11rokov
25. led 2010 v 16:47  • Odpověz
holky dojeďte :grinning: taky je miluju, ještě když je tam hodně česneku :grinning:
25. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.