• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jojo...terci...dneska už mám pořádnou čárku :slight_smile: ...no,ale znáš mě...chtěla bych ještě tlustší a ještě tlustší až bude úúúúplně nejtlustší :grinning: ...já prostě jen byla nervní ,že byla furt taková nijaká ...o víkendu jsem byla krklá a uřvaná a tak jsem si ráno chtěla udělat radost...no a povedlo se.Hned jsem měla od rána lepší náladičku :slight_smile:

Ty se máš,že už ti jede soupravička...budeš to aj nanečisto zkoušet jak to bude vypadat??? :slight_smile: Hodíš potom když tak fotečku????
25. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
ahojky aji :slight_smile:

jééééjej...to já taky držím palůšky na kontroly...mari a handm :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
No Sirelko když semi podaří dát dohromady postýlku, tak bych to ráda vyzkoušela :wink:

Holky a Šarlotka má dneska NT, taky moc držím palce!!! :slight_smile:

Už aby někdo z tý kontroly přišel,já už jsem jak kšandy...
25. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Sirelko, takže tlustice? No paráda! :wink: Kdy půjdeš na nějakou kontrolku, nebo už jsi byla?
25. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý!!!
TAk jsem tu! JSme tam, jsme krásný! A jsme jeden! Odpovídáme MS, tedy 8TT+2 a hlavně, srdíčko nám tluče jako o závod!:slight_smile: jeeeeeeeeeee, to vam je uleva!!!
Paní Dr je s námi moc spokojená!:slight_smile:
každopadně další kontola až za 3 týdny, to už budou krve na ty choroby, pak průkajda, prohlídka klasika a pak velký UTZ prvotrimestrální bo jak se to jmenuje!!! Tak snad nás to srdíčko bude poslouchat a ťukat hezky dál!!
:slight_smile:
děkuju moc za držení palců a vůbec!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
tak to se připojuju a šarlotce držím palůšky taky :slight_smile:

Já cosi o víkendu koníka zanedbala a nejsem v obraze...no vidím,že se flákání fakt nevyplácí :grinning:Musím zas pravidělně aspoň nakukovat :slight_smile:

taky jsem hrozně zvědavá a napnutá :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
ahojky už jsem zase tu a jdu dočítat, co je nového za víkend :slight_smile: a jak bylo na kontrolách?????? držela jsem palečky
jo a hlásím do tabulky 7tt a KO 11.2. :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
Handm!!!! Super, gratuluju,to je parádička :slight_smile: A máš fotku? :wink:
25. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
handm:To jsou krásné zprávičky :dizzy_face: Moc gratuluju a držte se stejně dál :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak na chvilku nakukuju...

čeká nás návštěva, Tobík s erozhodl, že bude jen v tepláčkách a tričko, že ne..sluší mu to :grinning: :grinning: , pořád chodí dokola šahá si do pupíku říká todlééto, todlééto :grinning:

flair: my máme nebesa, byl tokomplet, prach nějak neřeším, dřív jsme to vysávala, když jsem luxovala, le nepřipadají mi nějak zaprášená a dělají zasemimču takový útulný kouteček...
No abez spacího pytle si to vůbec neumím představit! Tobi s eodkopával, spal věčně bez deky, takže my od mimča jedeme v pytlích. V půl roce jsme mu natvrdo koupil a velikýýý(aby dlouho vydržel--asi do 3 let) spací pytel s péřovou vložkou (v létě ji vyndám), nemůžu si ho vynachválit. Bez pytle je Tobik z postýlky za 2 s venku, vyskočí jak jelen! A tak nějak se v něm nemůže tolik hýbat, takže ho to pěkně uloží :grinning: a chrní.
První pytlík jsme měli cherokee, pak už vše ode mě z obchůdku...

Holky, taky jsem koukala, že řešíte Manducy..myslím, že já ji prodávám za opravdu výbornou cenu..poštovné zdarma i dárek...
tak se kouknětě třeba :wink:www.vesely-skritek.cz

Jdu opět hlídat toho raubíře..

Jo a jinak začínám být nějaká smutná, já mám totiž pocit, že prostě nikd yneporodím..mám sice ještě 8 dní do termínu, to je doba, ale nějak na mě padá smutek..asi hormony nebo co :confounded:
25. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
handm...veliké gartulace k srdíčku!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
Děkuju moc holky! Spadnul zas jeden kousek z toho šutru co tam někde uvnitř leží!!:slight_smile:
Fotku mam, hned přidám do albíka!!:slight_smile:
Manžel pravil, že vypadá jak bobista na dráze... :grinning::grinning::grinning::grinning:
25. led 2010 v 15:00  • Odpověz
píšu, jak trotl..., al ejá vždycky spěchám už to po sobě nečtu.. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 15:00  • Odpověz
handm gratuluju k srdíčku !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
květince gratulace k Adámkovi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pro natálku taky už halsuju :sunglasses:
sirel neboj, čáreča už nezmizí, ale bude ti narůstat pupík :grinning:
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Handm, moc gratuluju k srdíčku! :wink:
25. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Fotečka je tam!:slight_smile:
Ee.lisko, díky taky!! moc!!:slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 15:03  • Odpověz
handm jdu kuknout na fotku. a jak ti je?? mě začíná být pěkně špatně, hlavně odpoledne a večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miraxko vydrž, už za chvilku to budeš mít za sebou :sunglasses:
já půjdu asi na chvilku spát, jsem strašně unavená, jen se ráno vzbudím, už bych zase spala :sweat_smile:
25. led 2010 v 15:04  • Odpověz
eli :grinning: :grinning: :grinning:Kéž by :grinning:
Já dala na tebe jak jsi mi psala,že jsi testla asi po 5 dnech a zkusila to taky tak :slight_smile: A dneska už tam ráno byla pořádná :slight_smile:

ahojky mirax :slight_smile: Moc díky za rady...hned jsem klidnější :slight_smile:
25. led 2010 v 15:05  • Odpověz
sdirel, viď? dálnice jak blázen :grinning:
25. led 2010 v 15:06  • Odpověz
handm:Krásná fotečka :dizzy_face: ...a ten bobista na dráze je přesný :grinning: Hned to vidím taky tak :grinning:
25. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Ee.lisko, mě bylo někdy minulý týden, utra celý - ráno a večer, tlačil mě žaludek jak blázen, krkala jsem s prominutím jak starej chlap :slight_smile: :grinning::grinning::grinning: Mísu jsem zatím neobjímala, ale občas to vypadalo nadějně...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
každopádně už je to lepší, přijde mi, že to mám hlavně během týdne, o víkendu ani moc ne
a moc toho nesním, to je mi pak hůř...
:grinning:

Mirax, drž se!! Snad už to bude brzy, aby tě poslíci netrápily!!:slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 15:08  • Odpověz
jojo eli...hned mám nervíky víc v klídku :grinning: Mě se to furt cosi nezdálo...ale už jsem v poho :slight_smile:
25. led 2010 v 15:08  • Odpověz
handm moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně k srdíčku to je krásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsme nedopsala malá řvala :rolling_eyes: ted usnula :angry: holky ona mi přes den nespí je to na palici :rolling_eyes:
mě dnes PPL přivezla cestovní postýlku je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: no a malá v ní usnula :confused: :sweat_smile: super!!!!

sir co by čárka zmizela neblbni nebo ti naplácám :grinning:

jak píše tercinka i mirax je to prostě krásný a dělá to utulný koutek pro miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: j je mám průhledný takže na malou vidím a prach ten je všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne jen na nebesích :sweat_smile:
flair jestli se ti to líbí šup do toho mám i tip na adresu komplety za 1800kč :wink: :wink:

a manducu vřele doporučuji :dizzy_face: :dizzy_face: já mám použitou od paní za 1900 je jako nová :dizzy_face: a super malá je v ní spokojená :slight_smile:
25. led 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
murynko...já nemyslela že by zmizla...ale furt se mi zdála jakási šizená :grinning: Ale už je to fakt v klidu...už jsem hodná :grinning:
25. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Sirel, viď:slight_smile: Já když si to prohlídla pořádně, tak je to fakt bobista.. Aspoň máme krycí jméno do začátku:slight_smile: :grinning::grinning::grinning: bobísek!!:slight_smile:
25. led 2010 v 15:14  • Odpověz
handm:To je krásné :dizzy_face: :dizzy_face: bobísek :grinning: Fakt je to moc hezké a pasuje to :grinning:
25. led 2010 v 15:17  • Odpověz
to je fakt malý bobíšek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když taková byla ještě sofča :sweat_smile: ted tu řve :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz
Mirax hormony jsou potvory viď? Já se kvůli nim včera chytla s manžou, tak máme dnes tichou domácnost :grinning:
Ale už to budeš mít brzo za sebou, na dýl než 14 dní to netipuju, a to už vydržíš :grinning:

Sir jasně, kam by čárka mizela a ty řeči že kyby se nepovedlo...ty ty ty, že přijedu a dám ti na holou!!!:grinning:

Handm fotka skvělá, bobista nemá chybu :grinning: A nebo mě napad ještě tunelář,má tam hezkou jeskyni :grinning:

Mury nemáš taky z mamitati tu sadu? :wink:

Eli dobrou noc :grinning:
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Murynko!:slight_smile::slight_smile: Jojo, řve, ale určitě je nejkrásnější a nejúžasnější mimi na světě pro tebe!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Handm, no jo, to je bobista jak vyšitej :grinning:
25. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.