Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
27. led 2010

Tak jdu na ty chlebíky, papáááá 😉

aronek
27. led 2010

Tak jsem doma. Přítel mi šel naproti a zaparkoval mi tam kam bych se já nikdy nevešla 😉

mari111
27. led 2010

aronku aronku, no hlavne ze mas zaparkovano a ze uz si doma. Ja sem se teda nakonec aspon donutila vytrit a ted jsem se nacpala parkama 😅 a du se valet, tak zitra pa

aronek
27. led 2010

já teď spořádala půl pomela 😀

aronek
27. led 2010

Jdu do hajan. Zítra mám raní, tak ať jsem k něčemu 😉

tercie
27. led 2010

Já se nažrala chleba ve vejci,s tatarkou,salámem a cibulí,to bude zas noc 😀
Už všechny spíte?

tercie
27. led 2010

No teď užasi nikdo nepřijdete co? 😀
Tak já jdu ještě hodit hlas Natálce, dneska jsem byla pilná, hlasovala jsem asi 7x heč 😉 a půjdu taky do hajan.

Dobrooooou 🙂

tercie
27. led 2010

Naty vede o 13 hlasů 😉

aronek
28. led 2010

Ahoj, přeji hezké zasněžené ráno. Do práce to byla moc zajímavá cesta 😖 Natálka už vede jen o jeden hlas ☹

aronek
28. led 2010

jo a ten hlas je můj, byly úplně na stejně 😠

aronek
28. led 2010

koukám a jsem 34tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sirella
28. led 2010

dobré ránečko 🙂

aronku ahojky...prosím tě ...nemáš po ruce odkaz na to hlasování? 😉 Nechce se mi to hledat...chci taky hlásnout...bylo by škoda to teď pustit...

sirella
28. led 2010

téééda...už 34 tt ...to to letí 🙂 Gratuluju...už to más fakt za pár

aronek
28. led 2010

Ahoj sirel, odkaz jsem ti hodila 😉
vzhledem k tomu, že prcek je skoro o tři týdny větší, tak vlastně můžu rodit 😀

sirella
28. led 2010

ách jo...ti druzí vedou o 3 hlasy ☹ ....a tady nikdo kdo by ještě hlásnul...škoda ☹

teda...o 3 týdny je fakt hodně....to bude macík 🙂 Ale aspoň můžeš být klidnější,že je už všechno ok a připravené 🙂 .....jen teda aby tě to nechytlo v práci....nemáš strach????Jak se cítíš?

sirella
28. led 2010

odkaz jsem si mrskla do oblíbených abych nemusela zas nikoho otravovat a za hod.hlásnu zas 😉

aronek
28. led 2010

sirel, já si myslím, že ještě vydrží. Sice cítím takovou bolest, jako by mně někdo kopl mezi nohy, to se prý roztahují porodní cesty ale jinak v pohodě. V práci by bylo alespoň vzrůšo 😀 , vzhledem k tomu, že mně do poslední chvíle nechávají lítat po patrech tak by jim to patřilo 😀

aronek
28. led 2010

už vedou jen o dva, já měla už hodinu od prvního hlasování 😉

sirella
28. led 2010

to by teda zasloužili s prominutím pořádně na prdel...to tam není nikdo kdo by to olítal místo tebe???Ale teda máš můj obdiv...vypadá to,že jsi nezničitelná 😀 Že tě jen tak něco nedorazí...já bych byla mrtvá a už si asi lenošila doma...ale myslím,že jsi psala,že se ti už lehárko blíží....že ju???Odkdy??? 🙂

sirella
28. led 2010

paráda 🙂 ...to dáme 🙂 Až přijdou holky tak určitě taky zaberou 😉

aronek
28. led 2010

sirel, příští týden jdu naposledy ve středu 😀 a pak se tu už jen párkrát stavím na zaučování nástupce, oni ho zatím ještě nevybrali 😠

aronek
28. led 2010

odkaz jsem poslala ještě mamce, aby taky hlasovala, každý hlas dobrý 😀

farmarska
28. led 2010

ahoj hezký ráno 🙂
teda koukám, včera se tu kecalo 😕 tak já jdu dočítat, at jsem v obraze 😉

aronek
28. led 2010

Ahoj farmi, hlavně nezapomeň hlasovat 😉
já razím na poradu, dnes máme dvě 😠 , ještě jednu odpoledne 😖

sirella
28. led 2010

teda...to se jim divím 😠 Takoví furt mají času dost a pak jen skučí že nestíhají...ale jejich chyba...o tom,že čekáte miminko ví už dlouho, tak ať si pak poradí...chápu,že je potřeba náhradníka zaučit,ale nechávat to na poslední chvílu je podle mne dost o hu....teda o ústa...abych nebyla vulgární

Já nemám zatím komu odkaz poslat...asi až dorazí manža do práce tak taky může kliknout 😀 Ale teprv teď odjel tak to má ještě 3/4 hod.času

vypravila jsem kluky do školy a do práce a tak jdu ještě chvílu bucnout...doufám ale že fakt jen na chvílu...já totiž v poslední době lehnu na chvílu a budí mne syn až se vrací ze školy...a to je 12 nebo 13 hod. 😀 Zatím se tu měj hezky...já určitě ještě pozděj nakouknu a taky zas aj hlásnu...zatím čusík

farmarska
28. led 2010

tak dočteno, dohlasováno (vedeme o 7hlasů!!) a dotelefonováno s maminkou, tak si ještě deset minut poležím v posteli a pak musím jít obstarat ven zvířata 😝 ale ještě před tím prohrnout trochu sníh, bo se jinak ani nedostanu k senu..máme tu všude asi 20cm nového sněhu 😝 a pořád padá a padá 😝 😝
jaro kde jsíííí!!!! 😅 😅 😅
jo jinak kočka včera dorazila až na oběd, nažrala se, pak šla zase chvíli někam trucovat ven (asi fakt na seno) a pak přišla jakoby nic večer..a v noci už spokojeně zase chrupala ve svým pelíšku. 🙂
holky ale ráno zase, když jsem vstala vybíhala z kuchyně 😠 manža jí naštěstí neviděl, ale jak jí uvidí, tak zase poletí 🙄 a bude to tu odznovu 😠 nevíte jak to udělat, odnaučit jí tam chodit?? 😕 už jsem fakt bezradná 😢 po dobrým jsme jí to vysvětlovali už asi půl roku 😠 Ona je fakt snad uplnej debil!
Stejně je to prdel, my se doma moc nehádáme. ani kuli práci, ani kuli penězům, ani kuli synoj...ale kuli natroublý kočce tak jednou tejdně! 😀 To by byl docela legrační důvod rozvodu, prohlásit u soudu, že jdeme od sebe, kuli neposlušnosti kočky 😀 😀 😀

farmarska
28. led 2010

jinak holky fakt nevím co to je za nebilní nevolnosti co mám, ale jsem už v druhým trim. a včera jsem blila jednou dopoledne a asi 3x k večeru a večer! 😠 Je mi pořád na blití 😝 ..když se nenajím, když se najím, at s ním co sním.. fakt už mne to neba!!! 😠

bobinka22
28. led 2010

Ahjote maminky,tehulky a cekatelky na // 😉

ak jak se tu mate,doufam ze vse probiha v poradku.Ja jsem v jednom kole a od zari nastupuju na skolu.Musim si ji dodelat rekla jsem si a jeste si udelam nadstavbu at pakmuzu nosit domu vice penizku.Maly posloucha uz mu lezou zoubky,tak to mame doma veselo.No ale vydzime vsechno ze? 😀

Jinak dala jsem hlas Natalce je krasna 🙂 😵 🤐

markee
28. led 2010

Dobré ráno, dnes tu nebudu,manža je doma a noťásek mi cestuje ve Francii,tak mám smůlu. Mějte se tu pěkně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru