• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj kecalky!!!
Taky jsem tam jeden Natálce šoupla :grinning:
28. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Tak jsem už zase doma v teplíčku :slight_smile:
Natálka vede o dva hlasy! :wink:
A já si jdu najít něco k jídlu a za chvíli jsem zase tu :wink:
28. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj kočky, nezapadaly jste? :wink: Jdu dočíst a hned jsem tu :slight_smile:
28. led 2010 v 10:22  • Odpověz
tercí zapadaly :grinning: ještě že ale nikam nemusím :grinning: a v pelechu mi to až tak už nevadí :grinning: :grinning:
a co ty kecalko, jak se máš? :wink:
28. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Mě se dneska už nějak nechtělo spát, tak jsem tu. Navíc mě tu straší ty pytle s věcma, co musím uklidit, a ještě nevím kam :grinning:
28. led 2010 v 10:32  • Odpověz
sestro moje pracovitá, prď na pytle, ty ti nikam neutečou :wink:
28. led 2010 v 10:38  • Odpověz
No právě že neutečou a budou mě tu strašigt furt a furt :grinning: Mrchy modrý :grinning:
Ale jedno pozitivum dnešní den mám, se švagrovou si skočíme do hospody na smaženej sejra, já už na něj mám chuť 3 dny, ale na ten hospodskej,doma to není takový :grinning: Sice budu musetr vylézt ven, ale co bych pro kus žvance nepodstoupila, žejo :grinning:
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz
ahojte babulky,ja som teraz odprevadila manzela,isiel odniest moju PN a k mojej dokine pre recept na duphaston...uz sa citim lepsie :wink: ,dnes ma uz zacali boliet prsia,tak aspon jeden priznak okrem toho pichania v podbrusku. ...U nas tiez riadne nasnezilo,este ze nemusim ist von :sweat_smile: ,na neco je ta PN dobra :grinning: .Aj ja posielam hlasy,povedala som aj dcerke a ona zo svojho PC :wink: . Dnes by som mala uz nieco uvarit,neco jednoduche aby som nemusela pritom stat :wink: ...poradte
28. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Miru, to je dobře že se cítíš líp :slight_smile:
Já si zrovna říkám, že jsem jak praštěná, asi je nějakej nízkej tlak či co...
A uvařit něco při čem se nemusí stát...člověče...nic mě nenapadá,tak akorát hrnečku vař :grinning: Ale nech mě chvíli přemejšlet, mě to dneska trvá dýl, možná mě něco napadne :grinning:
28. led 2010 v 10:49  • Odpověz
...ten syr by tiez nebol zli napad...najoblubenejsie jedlo mojho syna...aj mna by pren zozral :grinning: ,ale sa mi nechce :grinning:
28. led 2010 v 10:51  • Odpověz
...v mrazaku mam kapustnicu zo silvestra...ked ma nic nenapadne tak ju vytiahnem :wink:
28. led 2010 v 10:53  • Odpověz
U nás teď přestalo sněžit, ale zapadaný jsme pěkně :grinning:
28. led 2010 v 10:56  • Odpověz
terci nazrela som do albumiku...Lukasek ma pripraveny krasny pelisek :slight_smile: :wink:
28. led 2010 v 10:57  • Odpověz
jůůů terci tak to moje lenora už došla dokonce tak daleko, do takového stádia, že raději budu žrát suchej rohlík, než muset vystrčit nos z pelechu :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Hezký den holčinky:slight_smile:
28. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Miru děkuju, doufám, že se mu bude taky líbit :wink:
Ten sýr taky nedá celkem moc práce, to bys možná mohla, nebo nějaký zapečený těstoviny?

Aronku u nás s přestávkama, ale sněží pořád, teď docela dost hustě, a fouká do toho, takže sněží skoro horizontálně :grinning:
28. led 2010 v 11:05  • Odpověz
28. led 2010 v 11:07  • Odpověz
terci u nás tak bylo do teď a hlavně, když jsem ráno jela, to nebylo vůbec vidět :confounded:
28. led 2010 v 11:08  • Odpověz
šarlot já nemůžu, já hlasovala ani ne před hodinou, musím počkat, až zas budu moct :wink:
já taky čekám, ještě to není hodina :frowning2:
miru, co je to kapustnica :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: furt přemejšlím co to z toho mrazáku vytáhneš :grinning:
28. led 2010 v 11:09  • Odpověz
u nás teda naštěstí nefouká, ale sněží taky pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 11:10  • Odpověz
zase se řeší žrádlo:slight_smile:)) my máme špenát s bramborem a vajíčkem a odpolko udělám chlebíčky, sem an ně dostala chuť

Farmi no co tooo, neblinkej.. to je škoda toho jídla néééééé :grinning: :grinning:
Já se snažím držet, ale ještě tam obden dopolko vyhodím snídani :wink:
28. led 2010 v 11:11  • Odpověz
bachařko už se na tu práci vybodni!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 11:11  • Odpověz
jaron já vím už jen do konce týdne a pak tuším ještě kousek z příštího vid :wink:
28. led 2010 v 11:12  • Odpověz
kapustnice bude polévka ze zelí ne ? :grinning:
28. led 2010 v 11:12  • Odpověz
Já měla od hlasování hodinu teď, tak už tam je hlásek navíc :wink:

Kapustnica je zelňačka, ne? :confused:
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz
jen do příští středy :wink:
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz
šarlot ty potvůrko, ty mi zase děláš chutě!! já bych si tak dala špenát a chlebíčky!!

a o tom blití mi ani nepovídej :angry: nejhorší je, že bliju at jsem najezená, nebo ne..tak ted už se alspon hezky vždycky najím, bo blejt když nemáš co a jdou z tebe jen takový ty šťávy a dávíš se..no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele ale je to zvláštní, já pak měla období, že mi bylo jako už dobře od toho 11tt asi.. no ale ted se to poslední dobou vrátilo a to jako fest :angry:
28. led 2010 v 11:15  • Odpověz
se musíš napapat a bucnout:slight_smile:))
28. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.