• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
terci kapusta je u vas zeli.Na silvestra vzdy robime kapustnicu....cibule,klobasa,udene maso,houby,slivka,zeli a koreniny...uz vies?
28. led 2010 v 11:17  • Odpověz
no zelňačka:slight_smile:)) mňam:slight_smile:
28. led 2010 v 11:19  • Odpověz
...takova polevka a na taliri se dava podla chuti smetana ....mnam :grinning:
28. led 2010 v 11:20  • Odpověz
holy ja snad zacnu psat cesky :grinning: jenom nevim jestli vsechno umim :wink:
28. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Miru nemusíš česky, my si jen nebyly jistý tou zelňačkou :grinning: Tu bych si mimochodem dala taky :slight_smile:
28. led 2010 v 11:28  • Odpověz
miru :slight_smile:)) tak ještě rozumíme neeee:slight_smile:))

A o Ty jak je ?
28. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,

neflákejte to hlasování!!!!! :grinning: :grinning: Manža ji to sice teď v práci dotáhnul o nějakých asi 10 hlasů a já už zase nemůžu, čekám. Hlasovat!!!!
28. led 2010 v 11:33  • Odpověz
teda holky, vy mi dnes snad četet myšlenky!

Mám vplánu jít pro zelí na zelňačku a dne smi máma líčila o chlebíčkách (má objednanou hromadu do práce, v pátek jde do důchodu) a hned jsem slintala, tak říkala, že mi nějaké přiveze :grinning:

farmíí..jaktože pořád blinkáš??? :confused: ..no, někoho to drží celé těhu..musíš dávat pozor na to, co dlabeš :wink: ...snad to zase brzo přejde!

sarlott..slovo bucnout :grinning: jsem už dlouho neslyšela :grinning: ...

Holky, jinak já zase nic...už nemám ani ty poslíčky...já totiž budu těhotná navždy... :frowning2: Už myslím jen na to úterý, nechci se upínat na nic jiného, jen na tukontrolu s Hamiltonem a věřím, že to vyjde!
Půjdu odpol. s Tobim na pořádnou prochajdu, snad tu Bětuli zase sklepnu trochu níž :grinning:
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Kopreti já hlasuju od rána,ale po tý hodině to je děsnej vopruz :grinning:
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
kopretinka..jaké hlasování? Natálka?
28. led 2010 v 11:35  • Odpověz
to jo terci, manža na to má fígl
já ho ale neovládám , protože jsem počítačové vemeno :grinning:
28. led 2010 v 11:36  • Odpověz
28. led 2010 v 11:36  • Odpověz
natálce jsem teď hlas poslala, já myslela, že to pozná, z jakého počítače to přišlo, že každý může hlasovat jen jednou...
28. led 2010 v 11:37  • Odpověz
kopreti, jak jde dieta? zvládáš? a cítíš se líp?
zkoušela jsi upéct si nějaké pečivo atd.?
28. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jooo, a jakej fígl? Manža je snad počítačovej mág? :grinning:

Mirax já chci taky dělat zelňačklu ale nemám doma zelííííííí a s chlebíčkama jo... nedělejte mi chutě vy jedny :grinning: Mě je nikdo nepřiveze!!
28. led 2010 v 11:41  • Odpověz
je to tak jen jednou, ale on to má nějaké promakané a jde mu to víckrát
Zkoušela jsem péct, jen to musím vychytat. Pekla jsem i předtím pšeničný chleba z kvásku, tak ted jen přehazuji ingredience a jde to. Je mi jedno co jím, jestli rýžovou mouku, kukuřičnou, nebo bezlepkovou směs. skoro stejné jako pšeničná celozrnná. A efekt, jednou se mi zdá že dobré, další den zase normál, uvidím co výsledky, jestli mi to potvrdí nebo ne
28. led 2010 v 11:41  • Odpověz
sarlot vdaka za opytanie uz je mi lepsie,len stale neviem na com som...v stredu by som mala byt asi v 7t,dnes podla tehu kaukulacky v 6t
28. led 2010 v 11:43  • Odpověz
tercie fakt tomu nerozumím , přehazuje jaksi připojení k netu nebo co
28. led 2010 v 11:43  • Odpověz
...neviem ako to vydrzim do stredy :unamused: ...ale aspon tu svami ide cas rychlejsie :wink: ,tiez posielam hlasy natalke..skoda ze sa na to neda klikat v kuse :slight_smile:
28. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Aha, asi teda mění IP...? To já ale taky neumim :grinning:
28. led 2010 v 11:48  • Odpověz
vyfotila jsem si pupík..poslední foto...moc megabřich teda nemám...jsem zvědavá,kolik to naše mrně bude mít. Ale s Tobíkem jsme taky neměla velké břicho a měl 3,66kg..teď to tipuju tak na 3,1kg :slight_smile:
28. led 2010 v 11:48  • Odpověz
...mirax riadne brusenko
28. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Mirax jééé takový pupendo mám teď já, to teda nevim kam až se dopracuju když mám ještě víc jak 2 měsíce před sebou :grinning:
28. led 2010 v 11:54  • Odpověz
mirax, to ale vůbec není velké břicho, měla bys vidět moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 11:58  • Odpověz
aronku :wink: ..vždyť já píšu, že moc megabřich nemám :wink: mám přes břicho méně než můj netěhotný manžel :grinning: (já 94 a on 96! ostuda jenda moje :grinning: )

s klukama jsou bříška většinou větší a navíc ty nosíš pěknýho cvalíka :grinning: , bětule bude menší...

holky, jdu si BUCNOUT :grinning:
28. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
tak dočítám a ty ty ty miri jsi mi nadělala teda chutě s tou zelňačkou jak jsi jí popisovala :dizzy_face:
miraxíčku ty jsi už ale pořádnej břucháček :slight_smile: ale jinak holka jako lusk :dizzy_face: a neboj Bětuš po brodění se tím dnešním sněhem , sjede jako po másle, tak že budeš mít vůbec co dělat, aby jsi jí udržela a stihla to na sál :grinning:
ikopretinko, ty jsi ale šikulka jak ti ta dietka pěkně jde :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
no mirax ale na to když se koukneš jak jsi vypadala v začátku, tak ten břuch tam prostě ted je, ty naše žížalo :grinning: Jinak já mám samozřejmě už ted větší než ty! :grinning: ale u mne to jsou špeky , žádná Bětuška :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
...babulky moj manzel mi teraz volal,ze je u mna v robote...niesol tam PN...a,ze aku chcem bagetku :dizzy_face: ,ja pracujem v bageterii :wink: ...tak uz mi ju nesie domov...mnaaaaaaaam s tuniakom,rajcinkou,paprikou,cibulkou,salatikom a zo syrovimi korbacikmi v celozrnej bagetke mnamka...normalne mam abstak a to som doma len od pondelka :grinning:
28. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
miru ty mne chceš naštvat, nejdřív kyselo a ted budeš dělat chutě s bagetkama jo !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky já bych si tak dala bagetkuuuu!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
místo toho si ale asi půjdu namazat rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
farmi, já když jsem sama doma, tak mám taky vždy ten rohlík :grinning:
28. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.