• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tyjo Miru tuňákovou bagetu bych si dala taky :slight_smile:
Holky to je hrooozný, vy začnete mluvit o nějakým jídle a já na to okamžitě chytnu chuť... :grinning:
Taky bych si šla bucnout :grinning: Ale to bych se zas do večera nezvedla a nic neudělala, takže nic nebude :grinning:
28. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
miiru at vezme rovnou dvě a ty mi jí pošly poštou :grinning: a nebo tři ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Já chci taky jednu poštu :grinning:
28. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Holky jdu hledat čepicu, držte mi palce :grinning:
28. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
...rada babulky...ale ona by sa skazila kym by dorazila kvam do cech :grinning: ....inak sa ties nacpavam rohlikama,furt neco musim zuzlat :grinning:
28. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
holky taky už nemůžu bucat, ale ještě než půjdu něco dělat se musím pochlubit, synek už má vízo a má opět samé jedničky :dizzy_face: já nevím po kom ten kluk je :grinning:
28. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
miri žádný výmluvy, pošly to expres a večer očekávám dobírku :grinning: :grinning: :grinning: už se těším na véču :grinning: :grinning:
tý jo ale stejně máš můj obdiv, já dělat v bagetárně, tak není už po hodině co prodávat, bo bych to tam celý vyžrala :grinning: :grinning: :grinning:
tercí já už taky jdu :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Holky jdu na obíííídek :slight_smile: Tak pak přijdu,papááááá!!!
28. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Terci dobru chut :wink: Farmi ved ja tak aj vyzeram,ze je vidno kde pracujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
...babulky aj ja sa vzdialim...zatial pekny den :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
sotva dorazím a tady je to zas o žrádle :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
Jinak všem Ahojky :slight_smile:

Mirax máš moc pěkné bříško,opravdu. :dizzy_face:

Já zrovna jím cibulovou bagetu s lučinou :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
tak já příjdu a tady nikdo :sweat_smile: ,takže zase odcházím.pa :grinning:
28. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
kuk :slight_smile: ..už jsem dobucala :grinning: :grinning: :grinning:

děkuji velice za pochvaly mého pupenda :grinning: , musela jsem se ještě na závěr veřejně předvést, né? :wink: :grinning:

farmísku, synátor je beztak chytrý po tobě, co? :wink: :grinning: :grinning: ...vyřiď mu, že se máma pochlubila, a že tety koníkovky posílají velkou pochvalu a jen tak dále...třeba z něj budeš mít doktora :slight_smile:
dostane nějakou odměnu? :wink:
28. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
tak jsem si vlezla do věštírny, s otázkou ,jak to dopadnes mým porodem..jestli třeba dnes :grinning:

a tady je odpověď...http://vestirna.com/www2/_runy/runy.php
fakt mě to rozesmálo :grinning: :grinning: ...jen ve znaku jim chybí čárka uprostřed a v prní větě mají v posledním slově chybu..pač tam mělo být PORODU! :grinning: :grinning: :grinning: ..pak už by to bylo celé pro mě :grinning:
28. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
jéé ono to nezobrazuje ten verdikt..to je škoda..

no, byl tam prázdný kosočtverec :grinning: a tenhle text:
Inguz
Nadešel čas vašeho velkého přerodu. Máte k tomu dostatek síly, odvahy i zkušeností a nic vám nebrání v cestě k tomu, aby se tak stalo. Musíte se osvobodit z každodenní rutiny a započít nový životní úsek. Nezapomeňte však pečlivě rozvažovat každého kroku a s opatrností se bezpečně pohybujte kupředu.
28. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
..tak, nebudu tady plácat nesmysly a zahlcovat net prázdnými slovy nebohé bezmozké těhotné v posledním tažení... :slight_smile: ..tak zatím mizííím..
28. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Mirax to je super:slight_smile:)))))))))))))

Já jsem bucala :grinning: :grinning: a když jsem si myslela , že vytuhnu, tak mě dítko došlo zařvat do ucha ať furt neležííííím. jéééééééééééé zítra půjde do školky :angry: :sunglasses: :grinning: se těším. takže sem jak vyoraná myš

udělala sem si kafíko a narvala nádobí do myčky...

jo farmi včera sem měla hamburger s česnekovou omáčkou.... jak jsme byla v Uh s malým :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
tak já mám i po druhé poradě :wink: a teď něco vytvořit do tří a pak hurá domů :grinning:
28. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
a co jste se radili Aron:slight_smile:) :grinning:
28. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
no bývá to o ničem a opět to nezklamalo :grinning: Ale seděli jsme tam víc jak hodinu a půl :angry:

Jinak Natálce už hlasuje celá naše rodina a půl mamčina podniku :grinning:
28. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Ahoooj kočky :slight_smile: byla jsem dnes na kosmetice, abych byla zítra pro manžílka po měsíci co byl pryč krásná :slight_smile:
Jinak poctivě hlasuju :wink: Vy máte dnes nenažranou :grinning:
Jdu něco dělat, zatím paaaaaaa, vy bucalky jedny :sweat_smile:
28. led 2010 v 15:12  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jen zdravím nedočítám, prasklo nám doma akvárko :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: je tu strašná spoušť
28. led 2010 v 15:19  • Odpověz
ahojík flair, ellis:slight_smile:))

doufám, že všechno v pohodě těhulky:slight_smile: teda až na to akvárko:slight_smile:))))))))

Já jdu čistit koberec, drahoušek si namaloval na zelený koberec v pokojíčku cestu červenou pastelkou :angry: :angry: :angry:
28. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Aronek prosím Tě nemáš nějakou tabulku NT hodnot a screeningu v I.trimestru, kde jsou rozmezí ? jen tak ze zvědavosti, díky.
28. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahojte babulky,je tu niekto?
28. led 2010 v 17:25  • Odpověz
...asi nie :confused: ...tak idem sa ece zakutrat,nadcha akosi neprechadza :unamused: , ...ale dnes somzatial nespinila ani raz :sweat_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj, tak jsem dorazila z návštěv, proběhnu vanou a dočtu :wink:
28. led 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahojky, tak se mi to krapítek protáhlo,ale už jsem tu :slight_smile:
Byly jsme se švagrovou na obědě a pak jsme ještě jely do města na otočku, protože měli bezpečnostní vrátka na schodiště, který šv. potřebuje kvůli dcerce.

Takže jsem si konečně koupila to kyselý zelí, a k večeři budeee...hádejte....zelňačka!!! :grinning:
Jdu fofrem dočíst :wink:
28. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.