• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahojky všem, sleduji vás... :slight_smile:
Sarlotko, moc děkuji že hlasuje celá vaše rodina a půl mamčina podniku...rozesmálo mě to :slight_smile: ksrásný. Jste moc šikovný všichni, kdo hlasují. Zítra ve 12h to končí, tak jsem sama na to zvědavá. :slight_smile:

Mirax...ty jo, už 40tt, takže hodně štěstíčka, ať je porod hooodně rychlý a vše bez komplikací.
Ta věštírna je fakt super :slight_smile: :slight_smile:
Pupendo máš fakt pěkný... :slight_smile:
28. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Vy jste šikulky...kamarádka umí posílat hlasy každou minutu...nechápu...mě to tedy nejde :unamused: :unamused:
ještě jednou všem DĚKUJI...i vašim příbuzným a manželům :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Venusko doufám, že za to první místo aspoň něco dostanete :slight_smile: když se tolik lidí snaží :grinning:
28. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Tak já jdu asi na tu polívku, ať se mi to už vaří, než začne ulice :wink:
28. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Tercie, vyhlašování bude koncem měsíce...tak uvidíme... :slight_smile:
28. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Tak jsem proběhla vanou a přítel zatím vaří :wink:
28. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Aronku a co budete mít dobrýho? :wink:
Já dělám tu zelňajdu :slight_smile:
Venusko to jsem zvědavá :wink:

Mirax na věštírnu chodím občas taky :wink:
28. led 2010 v 19:06  • Odpověz
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka20100122.html

Venus, jééé ale ta chvála není pro mě :sweat_smile: to psal někdo jiný, že hlasuje celá rodinka. Já makám sama:slight_smile:)))))
28. led 2010 v 19:08  • Odpověz
terci maso na houbách s rejží :grinning: už to voní :wink:
28. led 2010 v 19:11  • Odpověz
já mám chlebíčky:slight_smile:))
28. led 2010 v 19:13  • Odpověz
..ahojte babulky,venus ja s dcerkou hlasujeme dvoch PC kazdu hodinku :wink: ...terci to je nahoda aj mi mame zelnacku...z mrazacku :grinning: ...deti to nechcu tak idem robit chlebiky vo vajicku,ale nece sa mi :unamused:
28. led 2010 v 19:25  • Odpověz
Já taky hlasuju sama, ale zato statečně :grinning: Akorát vždycky hlídat ty minuty :grinning: Škoda že to neumim,poslat taky deset hlasů najednou...
Jééé masíko na houbách...cejtím to až sem... vidíš to je nápad na víkend, třeba :slight_smile:
No a šarlot o chlebíkách mi ani nemluv jo? :grinning:

My si dneska po tom sýru v hospodě chtěly dát medovník, dloooho jsem rozmejšlely, a když jsme konečně teda jako že jdem do něj, tak nám řekli že ho nemaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ignoranti...
28. led 2010 v 19:28  • Odpověz
ahojky spíme :grinning: tak nakukuji také hlasuji když se dostanu k pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tercíku to je blbý s tím medovníkem :sweat_smile: váháte a pak ho stejně nemají :sweat_smile:

já měla rohlík se salámem už jsme umírala hlady ale madam zabrala až ted :rolling_eyes: co por ty děti musíme vydržet :grinning:
28. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Miru a kdo mě asi inspiroval, co? :grinning:
Cleby ve vajcu si děti zvldnou udělat samy ne? Pěkně lež a odpočívej :wink: Psala jsi, že už jsi dneska nešpinila, to je dobře :wink:

Mury :grinning: to mě čekaj pěkný věci, ani se nenažeru :grinning:
28. led 2010 v 19:35  • Odpověz
terci se připrav :grinning: :grinning: kdybych jí nedala najíst tak řve a zavřou mě že jí týrám :sweat_smile: :grinning:
takže sotva chodím ale ona si papká a pak ještě nemíní usnout :angry:
ale už spí jdu si dát vanu :dizzy_face:
28. led 2010 v 19:36  • Odpověz
No ty jo Mury aby ses ještě v tý vaně nerozpustila :grinning: Ale je to jasný, pro dětičky všechno!!! :slight_smile:
28. led 2010 v 19:39  • Odpověz
terci,presne ako vravi murynka v te prvej vete...moji pubisi pojdu radsej spat hladny keby si mali daco urobit na jedenie sami...a na druhy den mi to vykricia :unamused:
28. led 2010 v 19:43  • Odpověz
..no dnes som nespinila :wink: ...ale neviem sa zbavit toho ucpateho nosu :unamused: zle sa mi dycha :rolling_eyes:
28. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Jéje Miru to sis to špatně zařídila :slight_smile: Namazat chleba si snad zvládnou, aby nebyli o hladu,zvlášť, když máma má fakt ležet... To bych je just nechala o hladu :grinning:
Já si do nosu stříkám roztok propolsu a občas to zabere že i prodechnu :grinning: Ale jinak na to taky žádnou radu nemám.
28. led 2010 v 19:55  • Odpověz
miru jsi je rozmazlila ju :sweat_smile: ??to je dobře že nešpiníš super :wink:

tercíku koukala jsme do alba na pupík u krbu super krb :dizzy_face: my ho budeme dělat v březnu :dizzy_face: už se nemůžu dočkat :sunglasses:

jo anerozpustila jsem se :grinning:
28. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky, jak pak se máte? :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
terci,asi tie chlebiky neurobim,volal manzel a ked som povedala co idem robit tak dost zuril,ze mam mazat do postele lezat...ze detom kupil cerstve rohliky,salami a jogurty,skoro nestihol do prace koli doprave a zasnezenym cestam...on bol dnes u mojej dokiny pre duphaston a ona vravela,ze ma byt na mna prisny v tom ze nesmiem s postele...ani sexikovat nemozme :unamused: ,ale to som vedela uz z pohotovosti,nemusela mu to hovorit. Takze deti budu dnes jest to co najdu v ladnicke a ked si nevyberu tak bohuzel budu holt hladny :unamused: a ja to musim vydrzat
28. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
...terci,mury,ano hrozne som ich vymaznala a drobecek,ked vydrzi u mna v brusku a pride na svet dopadne asi rovnako :grinning: To naozaj na tu nadchu nic neni? Ja uz ani nesmrkam,nic nejde von,obcas trochu krvi,ale mam furt pocit ze mam plny nos,pritom mam v nom sucho
28. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jééé Murynka se nám nerozpustila, to je dobře :grinning: Díky za pochvalu, tak budu držet palce ať se vám krb podaří :slight_smile:

Jaruš nazdárek, tyjo tobě to těhu běží nějak samo ne? :grinning: Už 17týden, no se picnu :grinning:

Miru tak je to správný,žádný rozmazlování, holt to chvíli vydržej, partyzáni,však to dělaj kvůli bráškovi nebo ségře ne? :wink: A navíc to nebude trvat věčně :slight_smile:

Miru tak zkus inhalaci, uvař vodu, do ní lžíci soli a aspoň 10 minut vdechuj s ručníkem na hlavě tu páru...to by mělo ulevit :wink:
28. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
Dobrý večer ve spolek :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Kopi ahoooj, teď neřešíme žrádlo, heč :grinning:
28. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
tak já měla dneska kakao :grinning: mnam.
už mě ta zima pěkně štve,furt bych spala :rolling_eyes:
28. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jé, tak jste tu, to je fajn! :slight_smile: No letí to hrozně, vždyť už budu skoro v půlce. :slight_smile: Terci a myslím, že tobě ty týdny letí stejně rychle jako mě. :grinning: :grinning: :grinning:
Co je tu nového?
28. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
holky fakt to letí :astonished: :astonished:

my za chvíli oslavíme 3 měsíc :frowning2: já jsme zjistila že nechci aby mi vyrostla prdelka :sweat_smile:
28. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Kopi taky si někdy říkám, jestli jsem neměla bejt medvěd a celou zimu prospat :grinning:

Jaru a jak, všechno v pořádku? Vyšetření, UZ a tak? :slight_smile:
Jo, taky to letí :grinning: 11tt a prcek je tu, přijde mi to neskutečný :grinning:
28. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.