Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
3. únor 2010

ahoj holky 🙂
Kytiii to nebyla narážka na tebe.Ale jako píšem si tu dost někdy i soukromé věci a tak nevidím důvod proč by nás někdo měl potajnu číst a šmíroval tu.Kytiii není pravda,že do uzamčené diskuze nikdo nemůže,jen pak někomu napíše a povolí se přístup.To asi není takovej problém.

Tercie to není kvůli tomu Bububu 🙄 ještě předtím než přišla Murynka,tak jsem tady dala návrh přestěhovat se do jiné diskuze.

Asi jste mě nepochopily,myslela jsem že by jsme tam měli své soukromí.
Ale to je jedno,zůstante si tady.Byl to ode mně jen návrh.Já tady na diskuzi končím.

kopa
autor
3. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax 40tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku už každou hodinou)))))))))))
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 35tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 34tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 30tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........2.2.velký Utz,15.2.KO.....čeká holčičku
Farmarska 20tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 17tt
Sarlotta 14tt.................. 22.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt................. 4.2.KO
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt KO
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Sirella.......................................našla // 8.2.KO
Markee.....................................našla //31.1. držíme pěstičky
M.aa.b 45DC ???
Pe.Martina 35DC ???
Katyna 27DC
Zlababa 27DC
Maarrtina 26DC
Aja.83 25DC
Ikopretinka 24DC
Cajori 21DC
Paaja 17DC
Nicollka 14DC
Maendy 14DC
If.v nehlídá

kopa
autor
3. únor 2010

Vymazala jsem se s tabulky.

kerrie
3. únor 2010

Dobré ráno,
myslím, že je škoda, že se nám to tu takhle rozpadlo kvůli úplně cizímu člověku...........všem nám tahle diskuze moc pomohla a je škoda, že tady nebude v téhle podobě pro další smutné dušičky........mrzí mě to 😔 Já tady zůstanu, nikam se nestěhuju.

kytiii
3. únor 2010

Dobré ranko, jsem tady jen na skok.
Aronek-to je super ta postýlka, ještě tedy vydržet do 16 a je to v richtigu 🙂

Také si myslím, že je to velká škoda tady skončit, vždyť se přece intimní věci z IP dají vymazat, stačí si jen poslat tel číslo či skype a tam si všechny osobní věci probrat mezi sebou. Já např. ani na svém mailu nenechávám choulostivé a intimní věci, člověk nikdy neví....
Ale chápu i Kopu, pokud to tak cítí. Mrzí mě to tedy, protože přece jenom i jí a nejen jí všichni fandíme a prožíváme s ní každou ms a přejeme jí /jim/ těhulkování. Takže potom budu ráda, když budu mít přístup i do té uzavřené diskuze, abych věděla, jak se mají.
Já jen, že když se mi ZP přihodil, dala jsem do googlu zamlklý potrat a vyjela mi i rovnou tato diskuze, tak snad to bude i to samé na té dámě.cz, aby i ostatní našly to, co my všichni tady.
Já zatím zůstávám a uvidím, jak se celá věc vyvine.

ee.liska
3. únor 2010

ahojky 🙂 jduu dočíst
mirax gratulujuuuuu 😵 😵 😵
holky já tu zůstanu, mám nové heslo, smzala jsem osobní IP

ee.liska
3. únor 2010

a taky tenkrát, když jsme o mimi přišli mi zrovna tato diskuze moooc pomohla, tak ať třeba pomůže ještě dalším 😎
aronku užij si poslední den v práci 😎
jo a na té střeše to není taková hrůza, myslím, že si zvyknem 😉

ee.liska
3. únor 2010

kopi já mám KO 11.2., už jsem to psala i šarlot 🙂

kytiii
3. únor 2010

Kopi, ještě jsem se zamyslela o té uzavřené diskuzi, která ti zaručí soukromí, chápu důvody, proč tam chceš jít. No, ale kdo ti zaručí, že ten nově příchozí, který poprosí o přístup je zrovna solidní člověk. Kolikrát jsem zažila lidi, kteří se na oko tvářili solidně a potom to byli pěkné skety a podrazáci.Prostě o tom přemýšlím a myslím, že pokud mít soukromí, tak mít jen diskuzi s těmi lidmi, co opravdu znáš.Jenže, jak psala Tercie, právě ten život, že přijde někdo nový, my mu pomůžeme slovem, utěšením, radou dělá tuto diskuzi takovou, jaká je....

ee.liska
3. únor 2010

holky u nás tak chumelí 😠
kiti, máš termín 4 dny po mě 😀

kytiii
3. únor 2010

šarlotko, můžeš mě zapsat do tabulky, prosím 🙂 Kyti 8tt, 5.2 ko, pokud bude vše ok, dostaneme těhu průkajdu

kytiii
3. únor 2010

eli, koukala jsem 🙂 Sice mi to podle kalkulajdy ukazuje už 9tt, ale začínám dne 8, takže 7+0tt 🙂 Včera jsem si psala se Sir, je za námi v těsném závěsu 🙂

ee.liska
3. únor 2010

jj já mám zítra 8+0 🙂

kytiii
3. únor 2010

U nás se teď také pěkně rozchumelilo, před chvílí ještě pršelo.
Eli, koukám, že jsi z UH, mám ve Veselí moc dobrou kamarádku, ke které občas jezdím 🙂

sarlotta
3. únor 2010

Ahojík holky🙂 u nás zavládla sibiř, brrr chumelí a fouká 😉

ee.liska
3. únor 2010

kiti. jo, já bydlím na tu stranu ke zlínu 🙂
šarlot, hrůza co? a to mám jet za hodinu do práce 😝

kopa
autor
3. únor 2010

Holky tak už to neřešte tu diskuzi 😅 byl to můj nápad a domnívala se,že by to bylo fajn a myslela,že by vám to vyhovalo.
Myslím,že sem stejně už moc nových lidí nepřibude,anebo přibudou a časem nebodou moc psát.Protože se tu víceménně řeší jen těhotenství atd...a proto si myslím,že sem holky už moc nechodí,myslím naše holky co jsou v tabulce.
Rozhodně se na vás nak nezlobím.mějte se pa a všem moc držím palečky!!!!

kytiii
3. únor 2010

Také mám jet za hodku do práce a nejraději bych se zahrabala do postýlky a nic nedělala 🙂
Jdu si umýt vlasy, vůbec se mi nechce, ale dnes už by to fakt neprošlo ani v culíku 😀

kerrie
3. únor 2010

Holky, u nás je taky hnusně, brrrr. V tomhle ani nemůžem nikam na procházku, chjoooo.........a já bych tak šla na chviličku ven............ ☹

mateta888
3. únor 2010

ahoj ve spolek 😵
Po delší době jsem na vás přišla juknout, sice jsem moc nepřispívala a koukám že tu handm a taky už čeká mrnouska 😀 . Tak do třetice at nám to vyjde.
Četla jsem sem tam trošku zpátky a jen jsem vám chtěla napsat, že by byla škoda toto téma zrušit. Když to potkalo mě tak jste mi to vysvětlili líp jak dr a pomohli víc jak rodina. Jinak bych se v tom plácala ještě ted. 😒
No je to na vás, ale i já jsem kouknu a počtu a ani nevíte jak moc mi dává když vidím, že tady holky už mají u sebe malý a že to prostě jde a že naděje neumírá. Není sice čas sem psát, ale jestli to pomůže tak zkusím přispívat aspon trochu.
😅

farmarska
3. únor 2010

tak jsem zpět, ještě si vás musím dočíst, ale nejdřív si vám musím postěžovat.. sníh odkopanej, ale jen to nejnutnější, žádný cestičky, jen tak abych se dostala k senu, kozám a praseti. Zničená jsem jako kráva, splavená, záda už necejtím..aq pořád sněží 😠 At už jde ta hnusná zima doprdele, fakt už mne to neba!Navíc je to pořád dokola! Manža pořád volá, jestli nás alspon už odhrabli (hlavní cestu), jestli se dostane odpoledne domů..no vypadá to že nedostane-neodhrábli 😠 Holky ta lopata je snad každej den těžší..o hrablu ani nemluvím 🙄 bejt zima celoročně, stěhovala bych se šupem zase do paneláku 😠

ee.liska
3. únor 2010

frmi to je děs, ale musíš na sebe dávat pozor. to by manža nedojel vůbec, nebo by musel dojít pěšky?

martinkal
3. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Mirax moooooc gratuluju k Bětušce. Krásně rychlý porod. Závidím 🙂 😉

Co to tu čtu? To, že někdo naboural jinou diskuzi ještě neznamená, že my odtud utečeme, já sem chodím skoro rok a nechci jinam. Ani nechodím do jiných diskuzí. Mě zajímáte Vy 😉

V IP nemám nic, co by někomu vadilo, nikoho nepomlouvám, a myslím, že nikdo tady, nebo jo? ☹

Já tu prostě zůstanu, líbí se mi tu. 😉

ŠARLOTKO asi teĎ budou tabulky na tobě, když kopa je pryč, tak mi napiš prosím 36tt. DÍKY

sarlotta
3. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm 😎 😎 😎
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 35tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 34tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 30tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........,15.2.KO.....čeká holčičku, velký utz dopadl výborně🙂
Farmarska 20tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 17tt
Sarlotta 14tt.................. 22.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt................. 4.2.KO
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt KO 11.2.
Handm ......................................našla // 10.2 krev,12.2.KO , 4.3UTZ
Sirella.......................................našla // 8.2.KO
Markee.....................................našla //31.1. držíme pěstičky
M.aa.b 45DC ???
Pe.Martina 37DC ???
Katyna 27DC
Zlababa 27DC
Maarrtina 26DC
Aja.83 25DC
Ikopretinka 24DC
Cajori 21DC
Paaja 17DC
Nicollka 14DC
Maendy 14DC
If.v nehlídá

kerrie
3. únor 2010

Farmi...........jen se radši s tou lopatou moc neoháněj.......dávej na sebe pozor, kočko! 😕

ee.liska
3. únor 2010

šarlot dík 🙂

sarlotta
3. únor 2010

martinkal... pajdooon- sem byla rychlejší🙂
holky pište mi to do IP ty týdny a kontroly, ať to nemusím dohledávat, taky tu nejsem pořád 😉

Kopísku to je mi moc líto, že sem nechceš psát ☹ nevím jak na mě bude působit změna stránek která se chystá- to je taky škoda, když si člověk na něco zvykne...ale mě je tady dobře. To že to tu někdo čte s tím počítám, je to internet 😅 😉 Ale takových diskuzí je tu spoustu a nevím koho by mohlo zajímat všechno pročítat. Navíc ten co se dokáže nabourat do IP se dostane i na tu Dámu a jinde - tomu věř. 😎

martinkal
3. únor 2010

Sarlotko v pohodě, až budeš dělat novou, tak mi to jen přepiš. Zítra stejně nahlásím novou KO, myslím, že teď už budu chodit po týdnu 😉

Tobě ty týdny taky pěkně naskakují, Super 😉

martinkal
3. únor 2010

Tak já jdu něco vařit. Odpoledně se tu objevím 😉

sarlotta
3. únor 2010

díky marti🙂 zpracuju a dopíšu. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru