• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kop no ještě tam má asi místo :confused: :confused: a úplně cítím jak jde za tou rukou a zůstane na ní :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
jé Mury to je krásnýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
kupi ty tohle nemáš s prckem :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Mury, my jsme ho na tvůj popud koupili taky a posloucháme jako diví. Srdíčko jsme slyšeli, ale jen párkrát. Ale v lékárně nás na to upozorňovali - prý mimi může měnit polohy a zrovna když posloucháš, tak je obrácenej zadečkem. Vodu taky slyšíme a už mi také povážlivě nadskakuje bříško - manža už to konečně také vnímá :dizzy_face:.
8. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
A dneska kope jak divý....
8. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Takže !!!!!!!!!!!!!!TĚHULKY A SNAŽILKY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdo chce ať mi pošle do IP své telefonní číslo,nechám si to ve schránce a v případě nutnosti ho použiji.Kdybyste se třeba tady dlouho neobjevily,nebo už třeba rodily....tak at víme co je s vámi.
8. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
kupi to vím je těžké najít srdíčko protože jak říkám pluje :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Ty telefony jsou Kopi dobrý nápad. A když někdo porodí, tak dá vědět a my budeme v obrazu... :wink:

Na Farmíka myslím usilovně, snad je vše ok. Třeba jen krmí zvířátka :wink:
kupi nápodobně :grinning: dnes je nějaký čilý :angry: :grinning:
No manža třeba srdíčko taky slyší, ale když mi dá stetoskop do uší, tak já už většinou nic neslyším :unamused: . Tak alespoň jeden z nás.... :grinning:
8. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
kupi a dáváš si tam dobře sluchátka do tich uší :sweat_smile: :confused: :confused: když s etam dají naopak není slyšet nic :grinning:
8. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Manža dneska s radostí, že je vše v pořádku a mimo jiné, že to bude klučina vyslopal sedmičku archivního vína. To zase bude večer :grinning:.
8. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Holky a kolik ten fonendoskop stojí?
martinkal obyč 200 kč :wink:
kupi - manža slyší, ty cítíš :slight_smile: Každej hezky něco, pěkně rozdělit :grinning:
8. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
a neobyč.? :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Naštěstí tak blbá nejsem :grinning:. Ale je možné, že jak se pohnu, tak mimi změní polohu....

Martinkal my jsme ho koupili za zhruba 200,- Kč - už si nepamatuji přesně. Ale na internetu ho mají i okolo 150,- Kč.
8. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
martinkal i 20 tis. :grinning: :grinning: :grinning:
kupi manža právě nic neslyšel a měl to obráceně :grinning: :grinning: :grinning:
tak to raději píšu promin :sweat_smile:
8. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Tercie - tos uhodila hřebíček na hlavičku. Nemůžu chtít vše, že? Musí fungovat spravedlivá volba :grinning:
autor
Kupi to víš chlapeček je chlapeček chlapi jsou na sebe hrdý :slight_smile:
Holky dík za ty čísla a kdo chce at posílá :slight_smile:
martinkal blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásná zprávička :wink:
8. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Mury, to je v pohodě. My jsme to také párkrát měli obráceně, ale teď už to poznám :wink:
8. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky já konečně ukecala manžu a jde mi dát do albíčka fotky. Tak až tam budou, tak písnu ať se mrknete. Kopi telefon napíšu za chviličku :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
to můj manža byl posranej, on si holčičku přál víc jak chlapečka... tak uvidíme, co si udělá teď :grinning:

šarlot ahojky, tobě gratulace k výsledkům :wink: pěkně listovku a bude hej :wink:

Kupi no jasan, na taťku musí taky něco zbejt :slight_smile:
Sarlottko díky moooc, všem vám díky, začínám věřit, že jsem těhule :grinning: , mám chuť na koprovku, kterou jsem v životě nejedla, jen jednou olízla lžíci :grinning: :grinning: :grinning:
Sarlottko tobě už také nic nebrání, výsledky jsou v pořádku, tak hurá do snaženíčka. Jupí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.
8. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Kupinko o.k. moc se těším na fotečky :slight_smile:
martinkal koprovku mám doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včéra jsme si na ní pochutnala a dnes se z ní málem poto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.