• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky, já mám na farmíka telefon..., ale opravdu jí chcete psát?
Třeba ty výsledky ještě ani neměli....Ona se ozve ..určitě dojí:slight_smile: :grinning:

martinkal.gratutuluju :grinning: :grinning: :grinning: ke //!!!
Jéé a ty máš takhle velké děti? Kolik ti je? :confused: :wink:

Holky, já zobla Paralen, už jsme lezla po zdi ..a je po bolesti, to je jako zázrak!! :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Martinkal, tak to už je co říct, když už ti chutná i koprovka. To už asi opravdu budeš těhule :wink:. Kdy půjdeš ke gyndaři?
8. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Kopi,tak já ti číslo už písnula.
Ahojky Kupinko :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Je mi 39, cítím se na 20 a vypadám prý na 30 :wink: :wink: :grinning:
K dr. půjdu 20.7., teď je na dovče, aspoň bude odpočatej a bude mít čerstvý očíčka :grinning:
8. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
mury protože byla odvčera :slight_smile: Já to měla taky, že jsem mohla jíst jen čerstvě vvařený jídlo, ohřátý druhej den jsem to nemohla ani cítit. Asi tělo ví, proč to dělá :wink:
8. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
tercie to mi nikdy nevadilo :sweat_smile: do ted vařím na dva dny :wink: omáčky a tak :confused: :confused:
8. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
tak nevím mury, asi se ty chutě prostě mění... holky těhulky jíte třeba kuře? Já jsem ho nemohla, ani řízek ani pečený, smrdělo mi a bylo mi po něm špatně... ale jen v těhu
8. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
jéé kuře nemůžu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Mury a ty když jsi byla 10DPO tak jsi jako cejtila,že jsi těhu?
8. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
kopi třeba já se cejtím těhu už od 14DC :grinning:
8. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Jo to já taky vařím na víc dní nebo chodů.Samozřejmě,že na něco chuť nemám-jíst to k obědu a k večeři.Ale buď mám smůlu a musím nebo si udělám něco extra jen pro mě :grinning:
8. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Tercie já se cejtím těhu každý měsíc :grinning: já jen kdyby...
8. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
kopi já to věděla od 7DPO :grinning: :grinning: kdy jsem si šla pro sekanou kterou normálně nejím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tercie mě kuře smrdělo ze začátku těhu,tak jsme ho nedělali.Ale dnes jsem ho upekla k tomu máme brambůrky,mňami :slight_smile:
holky jak s epozná že tvrdne břicho jak dlouho to třeba trvá nevíte :confused: :confused: :confused:
autor
Mury ahááá já sekanou taky nejím a nejim maso,nepiji mléko....
takže až budu mít chut na nakou prasárnu tak je to jasný.....
8. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
a já ted papám jahodový dortíka,přítelák zmoudřil nebot věděl že nic nedostane.tak mi vše odkejval a má v sobě dva kusy a dva hrnky mléka :grinning:
8. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
martinkal: moc ti fandím! :slight_smile: , doufám, že budete v pořádku, ale proč by ne, co? :wink:
Moc držím palečky! :slight_smile:

tercie: já teď taky nemůžu nic ohřívaného..nebo prostě, jak mám pocit, že to není dokonale čerstvé, tak se mi dělá zle :wink:
Maso nejím :wink: ...ale nemůžu rajskou..ten čmuch..., přitom dřív jsem nic jiného nejedla. A taky nemůžu cibuli nebo česnek..něco , co mi jde dlouho cítit z pusy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ještě mi děsně smrdí Tobíkovy těstoviny, pač mu vařím ty bezvaječné, ještě nesmí bílek..a to je děsnej puch..neměl je už dlouho :grinning:
8. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Murynko,jak u koho to je. To tvrdnutí,prostě jsem cítila jako takové trnutí v břiše a když jsem na něj sáhla,tak opravdu bylo jak šutr,ale začlo mi to až kolem 32týdne,tak mi doktor dal magnesium a musela jsem ležet s podloženým zadkem-říkali jsme tomu,že jsem v poloze kosmonaut :grinning:
8. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
prej na prasárnu, co já bych jedla kdyby nebylo maso?
Farmi ségra, kde jsi, potřebuju posilůůůůůůů :grinning:
8. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
markee a kde to je?kde to tvrdne :confused:
mám pocit že to mám :frowning2:

bud je to mimi nebo tvrdnutí a bolí to nějak :confused: :confused: :confused:
8. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
murynko, prostě stvrden na šutr a tvá to pár sekund..poznáš to pohmatem i pocitem, i tvarem..když si na něj šáhneš bude úplně tuhé a pak povolí. Mně břicho tvrdlo pořád a už hodně brzy, musela jsem brát magnézko.
autor
Tercie třeba by jsi byla kanibalka :grinning:
Já teda v těhu furt jedla ředkvičky a hodně pangase,ryby jsem dřív nejedla...
ale nemělo by to bolet! Jen takový tlak.
miri a co ted s tím :confused: :confused: ublíží to nějak mimi když jdu na kontrolu až 21.7 :confused: :confused: :confused:
8. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
no jak píše Mirax,tak to jsem měla taky.Ale nebolí to,prostě jen takový divný pocit.Radši si dojdi k doktoru.
8. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
kupina má už fotky
8. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
marke má dovču :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ahoj Markee :slight_smile:.

Holky mrkněte do albíčka jestli chcete. Přidala jsem nějaké fotky. Jinak fotku z dnešního ultrazvuku přidám až zítra - manža ji inteligentě nechal v práci na flashce.... :sweat_smile: :confused: :unamused:
autor
Kupinko moc hezké fotečky a hezky bříško :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.