Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
mirax
8. črc 2009
holky, já mám na farmíka telefon..., ale opravdu jí chcete psát?
Třeba ty výsledky ještě ani neměli....Ona se ozve ..určitě dojí🙂 😃

martinkal.gratutuluju 😃 😃 😃 ke //!!!
Jéé a ty máš takhle velké děti? Kolik ti je? =-) 😉

Holky, já zobla Paralen, už jsme lezla po zdi ..a je po bolesti, to je jako zázrak!! 🙂
kupina
8. črc 2009
Martinkal, tak to už je co říct, když už ti chutná i koprovka. To už asi opravdu budeš těhule 😉. Kdy půjdeš ke gyndaři?
markee
8. črc 2009
Kopi,tak já ti číslo už písnula.
Ahojky Kupinko 🙂
martinkal
8. črc 2009
Je mi 39, cítím se na 20 a vypadám prý na 30 😉 😉 😃
K dr. půjdu 20.7., teď je na dovče, aspoň bude odpočatej a bude mít čerstvý očíčka 😃
tercie
8. črc 2009
mury protože byla odvčera 🙂 Já to měla taky, že jsem mohla jíst jen čerstvě vvařený jídlo, ohřátý druhej den jsem to nemohla ani cítit. Asi tělo ví, proč to dělá 😉
murynka
8. črc 2009
tercie to mi nikdy nevadilo :-N do ted vařím na dva dny 😉 omáčky a tak =-) =-)
tercie
8. črc 2009
tak nevím mury, asi se ty chutě prostě mění... holky těhulky jíte třeba kuře? Já jsem ho nemohla, ani řízek ani pečený, smrdělo mi a bylo mi po něm špatně... ale jen v těhu
murynka
8. črc 2009
jéé kuře nemůžu 😃 :-p :-p
kopaautor
8. črc 2009
Mury a ty když jsi byla 10DPO tak jsi jako cejtila,že jsi těhu?
tercie
8. črc 2009
kopi třeba já se cejtím těhu už od 14DC 😃
markee
8. črc 2009
Jo to já taky vařím na víc dní nebo chodů.Samozřejmě,že na něco chuť nemám-jíst to k obědu a k večeři.Ale buď mám smůlu a musím nebo si udělám něco extra jen pro mě 😃
kopaautor
8. črc 2009
Tercie já se cejtím těhu každý měsíc 😃 já jen kdyby...
murynka
8. črc 2009
kopi já to věděla od 7DPO 😃 😃 kdy jsem si šla pro sekanou kterou normálně nejím 😃 :-p
markee
8. črc 2009
Tercie mě kuře smrdělo ze začátku těhu,tak jsme ho nedělali.Ale dnes jsem ho upekla k tomu máme brambůrky,mňami 🙂
murynka
8. črc 2009
holky jak s epozná že tvrdne břicho jak dlouho to třeba trvá nevíte =-) =-) =-)
kopaautor
8. črc 2009
Mury ahááá já sekanou taky nejím a nejim maso,nepiji mléko....
takže až budu mít chut na nakou prasárnu tak je to jasný.....
kopaautor
8. črc 2009
a já ted papám jahodový dortíka,přítelák zmoudřil nebot věděl že nic nedostane.tak mi vše odkejval a má v sobě dva kusy a dva hrnky mléka 😃
mirax
8. črc 2009
martinkal: moc ti fandím! 🙂 , doufám, že budete v pořádku, ale proč by ne, co? 😉
Moc držím palečky! 🙂

tercie: já teď taky nemůžu nic ohřívaného..nebo prostě, jak mám pocit, že to není dokonale čerstvé, tak se mi dělá zle 😉
Maso nejím 😉 ...ale nemůžu rajskou..ten čmuch..., přitom dřív jsem nic jiného nejedla. A taky nemůžu cibuli nebo česnek..něco , co mi jde dlouho cítit z pusy... :-p :-p :-p
A ještě mi děsně smrdí Tobíkovy těstoviny, pač mu vařím ty bezvaječné, ještě nesmí bílek..a to je děsnej puch..neměl je už dlouho 😃
markee
8. črc 2009
Murynko,jak u koho to je. To tvrdnutí,prostě jsem cítila jako takové trnutí v břiše a když jsem na něj sáhla,tak opravdu bylo jak šutr,ale začlo mi to až kolem 32týdne,tak mi doktor dal magnesium a musela jsem ležet s podloženým zadkem-říkali jsme tomu,že jsem v poloze kosmonaut 😃
tercie
8. črc 2009
prej na prasárnu, co já bych jedla kdyby nebylo maso?
Farmi ségra, kde jsi, potřebuju posilůůůůůůů 😃
murynka
8. črc 2009
markee a kde to je?kde to tvrdne =-)
mám pocit že to mám 😞

bud je to mimi nebo tvrdnutí a bolí to nějak =-) =-) =-)
mirax
8. črc 2009
murynko, prostě stvrden na šutr a tvá to pár sekund..poznáš to pohmatem i pocitem, i tvarem..když si na něj šáhneš bude úplně tuhé a pak povolí. Mně břicho tvrdlo pořád a už hodně brzy, musela jsem brát magnézko.
kopaautor
8. črc 2009
Tercie třeba by jsi byla kanibalka 😃
Já teda v těhu furt jedla ředkvičky a hodně pangase,ryby jsem dřív nejedla...
mirax
8. črc 2009
ale nemělo by to bolet! Jen takový tlak.
murynka
8. črc 2009
miri a co ted s tím =-) =-) ublíží to nějak mimi když jdu na kontrolu až 21.7 =-) =-) =-)
markee
8. črc 2009
no jak píše Mirax,tak to jsem měla taky.Ale nebolí to,prostě jen takový divný pocit.Radši si dojdi k doktoru.
kopaautor
8. črc 2009
kupina má už fotky
murynka
8. črc 2009
marke má dovču 😞 😞 😞
kupina
8. črc 2009
Ahoj Markee 🙂.

Holky mrkněte do albíčka jestli chcete. Přidala jsem nějaké fotky. Jinak fotku z dnešního ultrazvuku přidám až zítra - manža ji inteligentě nechal v práci na flashce.... :-N =-) :-|
kopaautor
8. črc 2009
Kupinko moc hezké fotečky a hezky bříško x-)

Začni psát odpověď...

Odešli