Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
9. únor 2010

no jo to sou takove ty hovezi napady,co, tak dobrou

kopa00
9. únor 2010

Holky,nechala jsem si obnovit svůj Původní NICK!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Mám radost,takže od zítřka vám píši jako předtím.

nicollka
9. únor 2010

Ahoj holky, jen bych chtěla napsat jak je mi moc líto Farminky co se to zase stalo :( Toto asi nikdy nepochopím po takové době :( Ach jo, slzičky mi utekly.

aronek
9. únor 2010

pa, pa, taky jdu do pelíšku 😉

kopa00
9. únor 2010

Mari jenže mě doktorka,zase říkala,že mám testit brzy kolem těch 25dc,abych hnedka nasadila duphík 😉
Budu muset vydržet!!!!!!! 😅 😅 😅 Tentokrát už mě depka nepopadne,beru to sportovně.

Dělá mi starosti Farminka,že se neozvla 😔 😔 😔 😔 😢 snad je vše v pořádku 😔

mari111
9. únor 2010

snad je v poradku, furt na ni myslim 😔 no a co si skocit na gyndu hned aby ste treba neco poresili

markee
9. únor 2010

Tak jsem poslala životopis na jedno místo vzdálené 3km od nás. Nástup je duben/květen a v té době už budu vědět,zda je těhu v pohodě či ne. Takže jsem to poslala. Našla jsem další místo,ale nástup od 1.3.,což nevím zda mám posílat. A je to 40km daleko.

mari111
9. únor 2010

marke toho 1.3 asi radej ne, vydrz to u aspon do toho kvetna, aby sis pak nevycitala ze si se hrnula do prace,uz ti stejne nic neutece, a stejne budes na matersky 😉

markee
9. únor 2010

No právě budu bez peněz od dubna.Prostě práci nemám a od pracáku už mi nic nepoběží ☹

mari111
9. únor 2010

no ja du do hajan, zitra ranni a ak ctvrtek a patek celej den a aj v sobodu du makat, fuuuuuuj se mi nechce, kdyby sme ted nepotrebovali kazdou korunku tak bych se na to vyprdla 😒

mari111
9. únor 2010

no to nejak prezijes,, neboj, ja sem byla taky vic nez rok bez penez a prezili sme, sice bez ditete, ty mas Johanku o to to je slozitejsi ale snad to zvladnes , zenska si prece vzdy poradi, ne .

markee
9. únor 2010

NO musela bych nic nechtít,pže práci na částečný úvazek nebo brigádu s rizikovým těhu neseženu. Ale jasně,nějak by se to zvládlo. Nejlepší by bylo,kdyby mě vzali i těhu a pracovala bych do doby před nástupem na mateřskou-stejně na ní nemám nárok,ale penízky by byli fajn. Moc tam teda nedávaj,ale aspoň něco by bylo.

m.aa.b
9. únor 2010

Tercie: no mám se celkem dost hekticky, jsem v nové práci, takže moc moc nových věcí, které se musím naučit a navíc práce kterou dělám je časově náročná, takže jezdím každý den kolem šesté - sedmé hodiny dom. No ale práce tu moc není, takže jsem ráda aspon za to a taky když se osvědčím, tak i plat bude podle toho vypadat 😵 ale už se těším až bude po zkušebce a vrhnem se na další IVF 😅 😅 😵 😵

Kopinko a nebyla ta ms posledně třeba trochu jiná? 😉 jako že by jsi třeba byla těhu a měla i ms. A možné to je máme takový případ v rodině - v době kdy se nedělal ještě pravidělně utz, tak jedna příbuzná zjistila, že je těhu až v osmém měsící páč ms měla normálně, silnější byla vždycky a břicho jí nějak moc nenarostlo 😅

Tak držím palce ju? 😅 😀 😉

tercie
9. únor 2010

Holky Farmi už asi psát teď nebude, tak já to balím a zas ráno...

Kopi ty tydýte tys to zas nevydržela 😀No ale kdy to není duch tak třeba to konečně vyšlo 😉

Manža je doma, takjá běžím,hezkej zbytek večera všem !!! 😵

vroninka
10. únor 2010

Ahojky ve spolek 😉
Kopi, držím palce , ať se to povede a je to zdravý mimísek!!!
Farminky a jejího andílka je mi opravdu moc líto 😢 nemám slov... 😢 😢

kopa
autor
10. únor 2010

dobré ránko 🙂
Holky tak už mám svůj starý Nick,psala jsem admince zda by nešel obnovit a šel 😀 takže prosím od ted budu psát jen z tady toho 😉

Tercie co ta Farminka?já bych netestila,ale kamarádka si nebyla jistá a bála se 😅 no mám za ní radost.

tercie
10. únor 2010

Dobrý ránko, přišla zpráva od Farmi, tak sem hned běžím,abych vám dala vědět....

Ahoj Míšo, promiň, dřív jsem nebyla schopná. Ráno jsem měla různý vyšetření, ekg. atd.. Pak mě nechali dlouho čekat a ve dvě mi odebrali voduinjekcí přes břicho. Hned od tý doby začaly kontrakce jakbejk, naštěstí vždycky když už to bylo tak nesnesitelný, tak m píchli inj. a na chvilku se trošku ulevilo. Asi od devíti jsem k tomu začala ještě krvácet, tak se na mě chodili častěj koukat, jestli jako už! No ale klasika, bolesti jak pes, mezi pauzama se snažím zdřímnout. Od rána nemám jíst ani pít, bo po porodu mě chtěj ještě uspat a udělat revizi dělohy, pak prej budu chvíli na pooperačním, takže nebudu moct psát.
Pozdravuj holky, pořád na ně myslím!

PS: Je tu nějaká hodně mladá doktorka, která se mnou raději nechce nic dělat, prý počkáme radši na ráno na druhýho doktora. No jen abych se toho rána dožila, jsem totálně kaput.

Obě zprávy přišly v půl šestý ráno, ale psaný asi byly už večer... Snad už se teď něco děje a brzy jí to skončí ☹ ☹ ☹

kerrie
10. únor 2010

Tercinko.......dobré ráno..........děkujeme za zprávičky............aspoň že víme, jak na tom Farminka je. Pořád na ni myslím, na holku naše..................byla jsem tu kouknout i ve 3, když jsem kojila........... 😔

sirella
10. únor 2010

Ahojky holky 🙂 dobré ránko

Přišla jsem jen nakouknout jestli nejsou nové zprávy o FArmince a vidím,že jsou...moc na ni myslím aby to měla rychle za sebou ☹

tercie
10. únor 2010

Tak a má to za sebou beruška naše... čekají na placentu a pak narkoza a revize. Prý jí ty poslední hodiny nechtěli už dát nic na bolest, tak to bylo děsný, ale je ráda že to je za ní. Uf.

aja.83
10. únor 2010

Ahoj holky!
Ach jo, chudák Farminka ☹ . Aspoň že už to má za sebou. Moc na ni myslím! 😔

martinkal
10. únor 2010

Ahoj holky
jdu se juknout co Farmínka 🙂 . Taky mi v březnu 09 brali plodovku a pak vyvolali porod, ale aby mi to aspoň trošku psychicky ulehčili dali mi epidurál a byli na mě všichni strašně moc hodný, to jim nikdy nezapomenu, byla jsem v nemocnici v Ústí nad Labem. Byla jsem tam 3 dny ☹

Jinak jsem asi cvok, ale ráno jsem chvilku necítila pohyby, a tak jsem malou trošku dloubla do patičky (ale jen něžně), a za chvilku se hýbala, jsem jí vzbudila, teď si to vyčítám.... Jsem blbá co? 😖

ikopretinka
10. únor 2010

Ahoj holky,
snad už to má Farminka za sebou, pořád na ni myslím.

Prosím do tabulky 1DC

kopa
autor
10. únor 2010

Tercie díky za zprávičky.
to je dobře,že už to má Farmi za sebou 😔 😢 Musí být chudák uplně unavená jak fyzicky tak i psychicky.Kéž bysme jí mohli nák pomoc 😔 Moc na ní myslím.

kopa
autor
10. únor 2010

Ikopretinko škoda že mrcha dorazila 😔 😔 tak třeba to výjde příští měsíc 😉 to už snad bude jaro 😀

tercie
10. únor 2010

Marti nejsi blbá,ona to dospinká,hlavně že jsi v klidu,to je pro vás obě lepší, jedno probuzení se ztratí 😉
Mě tu plodovku brali taky,a místo ní vstříkli prostaglandiny, ale nereagovala jsem na to tak mě nechali 2 dny čekat, protože byl víkend, než mi dali injekce na vyvolání, byly po dvou hodinách a potřebovala jsem 3,aby začaly působit...Pak to ale bylo už rychlý. Já to měla přes víkend a ještě na velikonoce. Ale sestřičky a PA byli taky moc fajn, hodně mi pomohli.

Holky jedu po úřadech,pa odpoledne!!!

kopa
autor
10. únor 2010

Martinkal nejsi cvok 😅 uplně tě chápu,taky by mě to znejistilo 😔 Malá se určitě nezlobí,že jsi jí probudila 😅
Holky těhulky,vím že to nejde ale myslete trošku pozitivně 😅 😅 at se moc netrápíte abyste si něco nepřivodily.

kopa
autor
10. únor 2010

😀 tercie uží si úřady 😀 pa

tercie
10. únor 2010

Kopi to fyzický se přežije, to hodíš za chvilku za hlavu, holt jako nutný zlo, ta psychika je pak o moc horší, máš to pořád živě před očima,ve dne v noci, říkáš si proč, proč já, co jsem udělala,zavinila jsem to... a milion dalších otázek a pochybností. A fakt je těžký se s tím vypořádat sama.
Frčím, odpo tu.

ikopretinka
10. únor 2010

Kopi, no snad už bude jaro! Víš co, já už mrchu neřeším, ať si dělá tělo co uzná za vhodné, kašlu na to. Je mi to nějak pořád víc a víc jedno. Zaměstnala jsem se aktivitama, hraju s děckama a mrcha a plodné dny je fakt to poslední co řeším. Vlastně neřeším nic a žiju přítomností, však ono to nějak dopadne. Jediné v čem mám jasno je, že s hormonama, stimulací nebo přes IVF do toho nejdu. Prostě buď mi ho dá příroda normální cestou nebo nebude, věšet se kvůli tomu nebudu. Většinou už ani nevím kolikátý jsem den cyklu, to jsem dopadla co? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru