Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
15. únor 2010

mirax dik 🙂 flair taky gratuluji k dobre kontrole 🙂
jinak az bude nekdo delat tabulku tak mam dalsi kontrolu 1.3.

mari111
15. únor 2010

flair jo vcera byla romantika 😀 dik za gratulku 😉

murynka
15. únor 2010

mari,flair moc gratuluji 😵 😵 😵

mari téééédyyyy to jsme včéra přehlídla ty jsi zasnoubená super gratulace 😵 😵 😵 😵 a fakt hezky romanticky kocourek jéééééééééééé 😎

mari111
15. únor 2010

dik murynko 🙂 jak se mas a co Sofinka?

aronek
15. únor 2010

gratuluji k úspěšným kontrolám a prospívání Alžbětky 😀

murynka
15. únor 2010

mari 🙂 jak jinak než maminkovsky 😀 😀 sofinka je zlatíčko i když dneska neměla svůj den já menstruuji tak to asi prožívá semnou 😀

už má 4780g 57cm 😵 a příští středu jdeme na naušničky au au 😅

mari111
15. únor 2010

joj no veru au au ale to se rychle zahoji a bude kocka uz aj s naucnickama 😉 jnak to je od ni ale pekny ze to proziva s tebou 😀

murynka
15. únor 2010

mari to od ní moc hezký není 😀 😀 já nenáladu ona uřvaná to není moc dobrá kombinace 😅

akorát nevím kdo s ní na ty naušnice půjde já to nebudu 😀 😀

murynka
15. únor 2010

mari a jak je tobě?jak se cítíš?

mari111
15. únor 2010

uz je to lepsi, uz mi neni tolik zle,jen obcas ale hlavne uz pokazde nezvracim, jen minimalne. jinak ja sem taky rikala ze na takove "akce" jak sou injekce a nausnicky a podobne tyrani 😀 bude chodit tata 😅

murynka
15. únor 2010

mari 😀 😅 přesně na ubližování na to koukat nebudu srdíčko moje stačí když pláče hlady nebo když jí bolí bříško už jí tečou slzičky a já skoro brečím s ní 😅

to je dobře že už je ti líp 😎

mari111
15. únor 2010

jo jo mury

flair
15. únor 2010

Mati, tobě taky gratulka je KO 🙂
Mury, maminka asi špatně snáší, když se miminku dělá nějaká bolístka, že 😕 Sito zatím neumím představit, co mamča v takovou chvíli cítí 😕

flair
15. únor 2010

Terci, díky za info o Farmince. Naprosto chápu, že teď se na Koníka necítí... 😔 Myslím na Tebe, Farminko 😔

murynka
15. únor 2010

flair neumíš si zatím představit věcí fakt ani já něvěřila že se to úplně změní žiju jen pro ní 😵 opatruji jí...prostě je to takové automatické co ti naskočí vše za signály atd....fakt maminka a mimi je propojené 😵 miluji jí nejvíc na světě a ona miluje mě pak tátu 😀 😀 a pak ostatní 😀

nedávno se sama bouchla ručičkou prstíčkem do oka to bylo řevu ☹ ☹ ale musí se naučit koordinovat ty pohyby ale zatím poznává takže si sama způsobí bolístku já jí pak tisknu a utěšuji a u nikoho se neuklidní tak jako u mě...

nedá se to pospat brzo na to přijdeš sama 🙂

flair
15. únor 2010

Mury, já si pořád říkám, co když to u mě nenaskočí 😕 😕 😅 Já zatím žádné mateřské pudy necítím 😕 Moc se těším na miminko, ale prostě zatím necítím takové to , co mají maminky, když mluví o svých dětech 😅

murynka
15. únor 2010

flair neblázni já to neměla také 😎 a hodně dlouho po porodu také ne ☹ bylo to tím jak byla ode mě... 😔 😔
tak jsme byli odloučené ale pak doma to naskočilo ale upřímně naskočilo to hodně potom co se na mě usmála areagovala atd předtím to byla spicí panenka jen papala a spala 😅 😅

aronek
15. únor 2010

mury, gratuluji k tomu jak to zvládáš 😀 , jsem zvědavá na sebe 😖

murynka
15. únor 2010

aronku co zvládám 😕 😅 ?být mamkou to zvládne každá 😵 věř mi 😵

murynka
15. únor 2010

a to jsme mladá mladice 😀 😀 😀

aronek
15. únor 2010

mury, já mám jen strach, že když dude brečet, tak řvu s ním, protože nebudu vědět jak mu pomoct ☹

murynka
15. únor 2010

aronek ale budeš 😉 😉 citem to zvládneš já jí chytnu přitisknu k sobě mluvím na ní konejšivě a ona se uklidní....je asný že je ti toho miminka líto ale pomoc nějak musíš 😉 ten pláč tě vyburcuje hele já se ani nenajím když pláče 😅

kopa
autor
15. únor 2010

Ahoj holky jsem tu jen na skok,jsem nastydlá a tak ležím a odpočívám 😨
Mari a Flair gratuluji ke kontrolám!!! 😵 😵 😵

kopa
autor
15. únor 2010

Já volala odpoledne na tu gyndu,že se chci objednat.Řekla jsem,že jsem těhu a že jsme byli s paní doktorkou domluvený,že až zjistím těhotenství mám se objednat od toho dne za 2týdny až 3 týdny.No to mi teda řekla sestřička,že o tom nic neslyšela a že kam mě má jako objednat,když už má na měsíc objednáno a plno 🤐 🤐 🤐 🤐 No myslela jsem,že jí pošlu do prdele tak jsem jí řekla,že beru ještě duphaston a že mi asi brzy dojde že!!!Tak si mám zavolat ve středu až tam bude doktorka.
No holky byla jsem fakt naštvaná,jako chápu že má narváno,páč ordinuje jen jednou týdně 4hodiny 😅 😅 😅
Už to vidím,jak mě nevemou a já budu muset hledat novou doktorku 😢 😢 😢

kopa
autor
15. únor 2010

Zlabi,Miraxko,Kerie díky za pochvalu testíku 😅 😀 se tu červenám 😀

Miraxko no to Bětuš teda roste,to je moc dobře.

Kerrie no strouhanka 😀 😀 😀a já jí říkám já jí kupuji v krabici a pak přišla švagrovka a tu jí taky nabízela 😀 😀 😀
nejlepší byla tchýně když řekla,že chtěla dát malému Tomovi chleba s medem 😀 😀 😀(bych se bála kvůli zoubkům 😕)No mazec!!! 😀

kopa
autor
15. únor 2010

Holky jsem pošuk 😅 testuji dvakrát denně.Za chvíli dám fotku do albíčka testu 😅 😅 😅
Snažilky kdybych to tady moc přeháněla a vám to vadilo,napište mi to 😅 😅 Ale určitě chápete,že se stal asi zázrak 😅 😅

kopa
autor
15. únor 2010

mari gratuluji k těhu průkajdě 😵

aronek
15. únor 2010

kopi, však mi ti to přejem 😀 hlavně ať vyjde brzo ta doktorka 😀

kopa
autor
15. únor 2010

Aronku já vím,ale to víš já to hrozně prožívám,že tomu vůbec nevěřím 😅 😅 😅 😀

kopa
autor
15. únor 2010

asi to bude tím,jak dlouho jsme se vším čekali 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru