• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mirax dik :slight_smile: flair taky gratuluji k dobre kontrole :slight_smile:
jinak az bude nekdo delat tabulku tak mam dalsi kontrolu 1.3.
15. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
flair jo vcera byla romantika :grinning: dik za gratulku :wink:
15. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
mari,flair moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mari téééédyyyy to jsme včéra přehlídla ty jsi zasnoubená super gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a fakt hezky romanticky kocourek jéééééééééééé :sunglasses:
15. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
dik murynko :slight_smile: jak se mas a co Sofinka?
gratuluji k úspěšným kontrolám a prospívání Alžbětky :grinning:
mari :slight_smile: jak jinak než maminkovsky :grinning: :grinning: sofinka je zlatíčko i když dneska neměla svůj den já menstruuji tak to asi prožívá semnou :grinning:

už má 4780g 57cm :dizzy_face: a příští středu jdeme na naušničky au au :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
joj no veru au au ale to se rychle zahoji a bude kocka uz aj s naucnickama :wink: jnak to je od ni ale pekny ze to proziva s tebou :grinning:
15. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
mari to od ní moc hezký není :grinning: :grinning: já nenáladu ona uřvaná to není moc dobrá kombinace :sweat_smile:

akorát nevím kdo s ní na ty naušnice půjde já to nebudu :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
mari a jak je tobě?jak se cítíš?
15. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
uz je to lepsi, uz mi neni tolik zle,jen obcas ale hlavne uz pokazde nezvracim, jen minimalne. jinak ja sem taky rikala ze na takove "akce" jak sou injekce a nausnicky a podobne tyrani :grinning: bude chodit tata :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
mari :grinning: :sweat_smile: přesně na ubližování na to koukat nebudu srdíčko moje stačí když pláče hlady nebo když jí bolí bříško už jí tečou slzičky a já skoro brečím s ní :sweat_smile:

to je dobře že už je ti líp :sunglasses:
15. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
jo jo mury
15. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Mati, tobě taky gratulka je KO :slight_smile:
Mury, maminka asi špatně snáší, když se miminku dělá nějaká bolístka, že :confused: Sito zatím neumím představit, co mamča v takovou chvíli cítí :confused:
15. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Terci, díky za info o Farmince. Naprosto chápu, že teď se na Koníka necítí... :pensive: Myslím na Tebe, Farminko :pensive:
15. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
flair neumíš si zatím představit věcí fakt ani já něvěřila že se to úplně změní žiju jen pro ní :dizzy_face: opatruji jí...prostě je to takové automatické co ti naskočí vše za signály atd....fakt maminka a mimi je propojené :dizzy_face: miluji jí nejvíc na světě a ona miluje mě pak tátu :grinning: :grinning: a pak ostatní :grinning:

nedávno se sama bouchla ručičkou prstíčkem do oka to bylo řevu :frowning2: :frowning2: ale musí se naučit koordinovat ty pohyby ale zatím poznává takže si sama způsobí bolístku já jí pak tisknu a utěšuji a u nikoho se neuklidní tak jako u mě...

nedá se to pospat brzo na to přijdeš sama :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
Mury, já si pořád říkám, co když to u mě nenaskočí :confused: :confused: :sweat_smile: Já zatím žádné mateřské pudy necítím :confused: Moc se těším na miminko, ale prostě zatím necítím takové to , co mají maminky, když mluví o svých dětech :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
flair neblázni já to neměla také :sunglasses: a hodně dlouho po porodu také ne :frowning2: bylo to tím jak byla ode mě... :pensive: :pensive:
tak jsme byli odloučené ale pak doma to naskočilo ale upřímně naskočilo to hodně potom co se na mě usmála areagovala atd předtím to byla spicí panenka jen papala a spala :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
mury, gratuluji k tomu jak to zvládáš :grinning: , jsem zvědavá na sebe :confounded:
15. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
aronku co zvládám :confused: :sweat_smile: ?být mamkou to zvládne každá :dizzy_face: věř mi :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
a to jsme mladá mladice :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
mury, já mám jen strach, že když dude brečet, tak řvu s ním, protože nebudu vědět jak mu pomoct :frowning2:
15. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
aronek ale budeš :wink: :wink: citem to zvládneš já jí chytnu přitisknu k sobě mluvím na ní konejšivě a ona se uklidní....je asný že je ti toho miminka líto ale pomoc nějak musíš :wink: ten pláč tě vyburcuje hele já se ani nenajím když pláče :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky jsem tu jen na skok,jsem nastydlá a tak ležím a odpočívám :fearful:
Mari a Flair gratuluji ke kontrolám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
Já volala odpoledne na tu gyndu,že se chci objednat.Řekla jsem,že jsem těhu a že jsme byli s paní doktorkou domluvený,že až zjistím těhotenství mám se objednat od toho dne za 2týdny až 3 týdny.No to mi teda řekla sestřička,že o tom nic neslyšela a že kam mě má jako objednat,když už má na měsíc objednáno a plno :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: No myslela jsem,že jí pošlu do prdele tak jsem jí řekla,že beru ještě duphaston a že mi asi brzy dojde že!!!Tak si mám zavolat ve středu až tam bude doktorka.
No holky byla jsem fakt naštvaná,jako chápu že má narváno,páč ordinuje jen jednou týdně 4hodiny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Už to vidím,jak mě nevemou a já budu muset hledat novou doktorku :cry: :cry: :cry:
15. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
Zlabi,Miraxko,Kerie díky za pochvalu testíku :sweat_smile: :grinning: se tu červenám :grinning:

Miraxko no to Bětuš teda roste,to je moc dobře.

Kerrie no strouhanka :grinning: :grinning: :grinning:a já jí říkám já jí kupuji v krabici a pak přišla švagrovka a tu jí taky nabízela :grinning: :grinning: :grinning:
nejlepší byla tchýně když řekla,že chtěla dát malému Tomovi chleba s medem :grinning: :grinning: :grinning:(bych se bála kvůli zoubkům :confused:)No mazec!!! :grinning:
15. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
Holky jsem pošuk :sweat_smile: testuji dvakrát denně.Za chvíli dám fotku do albíčka testu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Snažilky kdybych to tady moc přeháněla a vám to vadilo,napište mi to :sweat_smile: :sweat_smile: Ale určitě chápete,že se stal asi zázrak :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
mari gratuluji k těhu průkajdě :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
kopi, však mi ti to přejem :grinning: hlavně ať vyjde brzo ta doktorka :grinning:
15. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
Aronku já vím,ale to víš já to hrozně prožívám,že tomu vůbec nevěřím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
asi to bude tím,jak dlouho jsme se vším čekali :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.