• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Moc se těším až si dám tt do pasu :grinning: :grinning:
Ale nejvíc se těším,až budeme všechny snž těhulky :dizzy_face:
15. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
kopi a kolikátý tt vlastně teď jsi???
15. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
no to nevím :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
kopi jen testuj :sunglasses: je to super, jak tu těhulek přibívá :dizzy_face:
já moc nedočítám, vždycky jen nakuknu a jdu zase ležet, jen doufám, že nebudu muset do konce těhu :zipper_mouth: to bych pak na jaře nemohla ukazovat pupík :grinning: (dala jsem si do alba první fotku pupíku :sweat_smile: )
15. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
teda přibývá :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
Eelisko pupík je krásný,jsi hezky štíhlounká :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Aronku dle výpočtu asi 5tt :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
dnešní testík večer,ta čárka už mi nesmí zmizet!!! :grinning: :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3808474&vReferer=/photos/kopa
15. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
kopi děkuju :slight_smile: tak taková dálnice už určitě nezmizí :grinning: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
kopi, to by tak za dva týdny mohlo být srdíčko :grinning:
15. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Murynko, z tebe jde cítit maminkovsk pohodička :dizzy_face:
Kopi, klidně testuj každou hoďku, vždyt je to normální :sweat_smile: Moc ti to přeju :dizzy_face:
A já jdu odpočívat, 2 dny jsme ted v Ostravě balili moje věci a uklízeli byt k prodeji a jsem vyřízenááááááá. Musíme si s manžílkem oba odpočinout, tak papa zajtra
15. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
Aronku no právě,jsem to měla cca vypočítané k té doktorce,nechci už čekat když jsme neměli srdíčko kolem 7tt :pensive:
15. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
Eelisko snad nezmizí.Ale ted mě napadlo,že takové moje panděro :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: už taky nezmizí :grinning:
15. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
Flair díky :slight_smile:
kopi já jsem taky počítala a nakonec jsem šla brzo ale srdíčko už bylo
flair, tak si pěkně odpočiň
kopiku no krasna carecka, ta uz nezmizi :slight_smile:
eli takovej malinkej pupik :sweat_smile: ale sak on doroste ,ze :wink:
15. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
flair :dizzy_face: :dizzy_face: odpočin si hezký večer :dizzy_face: :dizzy_face:

joo to mi říká hodně lidí že jsem pohodová a spkkojená maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Eelisko no doufám,že už taky bude srdíčko,těším se.Ani se zatím nebojím že by se mohlo opakovat ZP :sweat_smile: jsem nák nad věcí :sweat_smile: :wink:
Mari tobě ty týdny pěkně letí :grinning:
Markét ahojky :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
holky lezí vám to všem :dizzy_face: :dizzy_face: jsem tak moc ráda že prospíváte :slight_smile:

leni čárka je luxusní :grinning:
15. únor 2010 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Markét taky mi to trvalo,že?než jsem pochopila,že mám testovat jen mamatestem :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
a jak se máte se Sofinkou? :confused:
15. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
Jinak dneska jsem koupila ty těhu lízátka a jedno stojí jen 4,50 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak mě to nák překvapilo :sweat_smile: :grinning:
15. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
leni prd lízátka kup si tabletky emesin ty josu zázračný :wink: jak jsme tu psala na předešlé straně máme se krásně :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
aha takže ty tablety jů :grinning: :grinning: :grinning: no jsem vybavená :grinning:
15. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
To je príma,že se máte dobře :wink:
Už aby bylo hezké počasí a my vyrazily na srázek :grinning: :grinning: bysme mohli vzít i Kupinku,tak tenkrát s námi chtěla jít.
15. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
kopi, já teď dost používám ještě renie, žáha je mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
Renie už mám taky :grinning: díky Aronku :wink:
15. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ženy, Rennie doporučuju, lízátka mi nijak nezabírají:wink: Ale o víkendu jsem na to asi přišla - jak odolávat bytí blbě! Musím jíst fakt každou hodinu, něco malého, vydatného a na co mám chuť. A nepiju minerálky, ale slabý černý čaj pořádně oslazený a s pomerančovou šťávou. A žáha mě skoro vůbec nepálela!!!! Je třeba udržovat hladinu cukru v krvi - jak svišť nemá co jíst, je zle :sunglasses: Takže jezte, banány, jabka, ale i všecko na co máte chuť, šunku a tak:wink: Já se vůbec neomezuju!!! Fakt o víkendu mi bylo moc dobře!! Dneska celý den v práci, v kanclu, shon, to mi už tak dobře nebylo:((
Dneska dneska máme 3. den sedmého týdne:( Tyhle dva týdny, do konce osmého týdne života sviště, jsou pro mě kritické:(
Držte palce!
Na kontrolu jdu právě poslední den osmého týdne, příští pátek, tak MUSÍ být vše OK!!!!!!

Kopi, pruh jako krááááwa:wink:)))
15. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
zuz drzime palce a bude to dobre,neboj.
jo kopiku, jak pise mury, mne je asi taky trosku lip ze uz mam ten emesin, ale lizatka mi taky chutnaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak mi pomahala aj kola, jen sem se bala abych neublizila mimu tak sem ji pila jen kdyz uz bylo opravdu hodne zle :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
ja sem nejaka vycerpana dneska a tady stejne nikoho, du asi haji, nebo aspon kukat na tv ale z postylky :wink: tak zitra pa holky moje
15. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.