• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Paji preji hodne pevne nervy na manzilka :wink:
Aji tak to zni ale celkem pozitivne, manza ma spermo ok, ty mas foliky tak drzim palecky :dizzy_face:
Martinka tyjo mala uz je pekne velika co ?

Jinak u nas kontrola taky ok, mimco roste tak jak ma, plod vody taky dostatek akorat mi nemohla rict co to bude protoze mimco se neukazalo tak snad priste , jdu za 5 tydnu ale jeste nemam datum :dizzy_face:
18. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Hanana super:slight_smile: blahopřeju :sunglasses:
18. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Paajinko, tak to je mi líto :frowning2:.Taky ti přeji pevné nervy a snad to s manžílkem nějak v klidu vyřešíte :wink:
Hanana - gratuluju ke kontrole a snad se mimi ukáže příště! :wink:
18. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahojky!

Jů to jsou krásné zprávičky! Kopi i Sirellka jsou těhulky! Tak holky, tentokrát to bude až do konce, to vám zaručuju. :slight_smile: Mějte se krásně. :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Aji já taky byla na laparoskopii na Homolce a zjistili, že vejcovody průchodné jsou, ale místo aby šel tlak k nim, šel nazpátek :unamused: , to se mohl potom manža snažit, když místo tam šly spermoně zpátky :grinning: . No profoukli to při té laparce a hned další měsíc jsem byla těhu, takže jdi co nejříve a neboj vůbec to nebolí a mám jen jeden steh v pupíku :wink: :slight_smile:

Pájí chápu tě jak se cítíš, chlapi mají na všechno dost času a asi někteří vůbec nechápou ženskou touhu po dítěti, a jak je pro ně každý měsíc dlouhý viď? Dej mu nůž na krk :grinning: , pracovat může potom :grinning:

Hani mimi vás napíná co? A co by sis víc přála? :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Martinko, díky za info :wink:
18. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
sarlotko diky moc :dizzy_face:, uz jsem panikarila, ty jsi pslala ze uz citis pohyby a ja myslim ze krome strev jeste nic :dizzy_face:

martinko me je to jedno protoze mam kluka tak bych brala holcicku, ale diky tomu ze to mimco o ktere jsme prisli byl kluk, tak se o nej citim okradena takze pokud to dotahnu do stastneho konce tak je mi to jedno :grinning:
18. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se konečně dohrabala, a jdu dočíst jak jste dopadly na kontrolách :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Jéééé paráda, všechny jste mi udělaly velikou radost,moc gratuluju a ať je to tak i dál :wink: Nebudu se rozepisovat ke každý zvlášť, beztak bych psala to samý :grinning:

Paaji s manžou to nějak vyřeš, ale ze svojí zkušenosti vím, že dokud mají hlavu v práci nebo na stavbě, tak s nima stejně nehnem...ještě ti vyčte, že to dělá pro vás, vydělává a staví, abyste byli spokojení a tobě se nezavděčí...úplně to slyším, u nás to bylo o samý. A já z toho vyšla tak, že nemám co jinýho na práci a akorát prudím... Tak pevný nervy a ať to není k horšímu :wink:

Wergi ještě nechoď rodit, já jsem po tobě 6tá v pořadí a mě se teda ještě nechce,klidně ještě budu těhulka :grinning:
Ty jo pěkně se nám ten seznam krátí...
Včera jsme byli u známých a ti mají měsíčního chlapečka, tak mi ho hned vrzli do náruče, no pomalu jsem nevěděla co s ním...doufám,že až budu držet vlastní, bude to jiný :grinning:
18. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
gratuluju ke kontrolám :slight_smile:
paaji, to jsou chlapy :angry:
terci ale už se ti to taky blíží :grinning:
18. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Eli jen ať tam pěkně ještě je, páč nevim co si s nim pak počnu :grinning:
18. únor 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahojky,tak to jsou krásné zprávy holky-co jste byli na kontrolách. Jen tak dál.
Já byla ráno u kadeřnice,vrátila jsem se kolem jedenácté. Manža vařil a já si dodělala práci co jsem měla už dva dny rozdělanou. Po obědě jsem si šla lehnout,ale fakt jen lehnout-spát se mi moc nechtěla,ale malá by mě ani nenechala. Pak jsem dojela k našim pro lyže po nás takové ty první červené s medvíckem. Malou jsem do nich navlíkla a pak teprva jsem zjistila,že tam chybí řemínky na přivázání špiček bot,měla to chudák jen okolo kotníků a vůbec jí to tím pádem nešlo. Takže jsem se šli klouzat aspoň po sněhové klouzajdě na pytli. Jen chvíli,pže jak to taje,tak jsme hned mokrý.
18. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Tak jsem vyšpízovala,že wergina má nepravidelné a bolestivé kontra a ve sprše nepřestali. Já mám na únorovkách kamarádku od nás-chodili jsme s dětma společně na plavčo-dnes má ona TP.tak jsem načouhla a po páté hodině to tam wergina psala,tak třeba mimi bude už dnes :grinning:
18. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahoj, tak poradna jen z rychlíku, doktor spěchal :frowning2: Vzal mi to na toho streptokoka a další kontrola za čtrnáct dní. Naštěstí má doktor dovolenou, takže jdu do nemocnice, tak snad bude čas se i poptat. Jinak hlavička dole a prý se otvírám přiměřeně, to tedy netuším co je. Při odchodu mi ještě řekl, že kdyby mi rupla voda, tak nemám čekat těch čtrnáct dní to by mně fakt nenapadlo
:grinning:
18. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Aronek,tak to je doktor vtipálek teda.
Ale řekni mi,proč jako u něj KO až za 14dní,když se od 36tt chodí po týdnu. To je nějakej divnej. Ještěže jdeš do nemocnice,tam jdi i příště na doktora kašli.
18. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
markee, ten doktor má tolik pacientek, že nestíhá :angry: Dnes ještě seřval sestru, že má končit ve čtyři a my tam byly ještě tři, tak mu řekla, že přece nevyhodí matky, že se tam narvalo hodně preventivek :confounded: Uvidím, jak dopadnu v nemocnici, třeba mi řeknou abych chodila už k nim :wink:
18. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Aronek,to by bylo lepší,,pže fakt tě maj teď monitorovat co týden-takže být tebou,tak tam rovnou zůstanu :wink:
18. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
ahojky

jéé tady se rodíííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: wergi přeji at je to rychlé a pokud možno nejmín bolestivé :sunglasses: myslím na tebe!!

tercí jasně že tvoje miminko je něco jiného :dizzy_face: :dizzy_face: než chovat cizí!!!počkej za pár týdnů to poznáš!!! :sunglasses:

aronek ty jo blížíš se do finále co :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:

kopi co ty těhulko jedna??? :sunglasses:

a co ostatní já nestáháááááááámmmmmmmmmmmm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
markee, hlavně první monitor budu mít ve 39tt a to ještě ani nebudu znát ani výsledky toho stěru na streptokoka co mi dělal dnes :angry:
18. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Manža hlídá Emičku, tak jsem si s váma přišla dát kafíčko :wink: Jůůů. Wergi..........tak držím palce, ať už dnes porodíte. Úplně jsem si vzpomněla, jak jsem tu taky rodila v přímém přenosu :grinning: :grinning:
Aronku.........no ještěže Tě pan doktor takhle poučil, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Aronku,tak to je střelec teda. No já nevim,ale tady co vím,tak všichni dělaj monitory nebo na ně posílaj maminky od 36tt. A ten stěr mi dělal určo dřív než v 37tt. Nojo každý doktor asi jiný.
18. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Jinak posílám velký pozdrav Farmince................pořád na Tebe myslím :pensive:
18. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
markee, mně fakt přijde, že nestíhá, však doteď jsem chdila po 5tt :angry:
18. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Aronku ty máš divnýho doktora :unamused:

Monitoroval alespoň mimču srdíčko? Od 36tt se to dělá každý týden. To naše dr. je suprová, dneska jsem u ní byla 45 minut, povídaly jsme si, ona je ve 26tt, říkala, že má tříselnou kýlu, a neví jak to teď v těhu řešit :frowning2:

Natáčela mi srdíčko mimča, kontrolovala moč, tlak, dělala mi vaginální UZ, jestli se neotevírám a pak ještě normální UZ přes bříško, měřila malou a vážila, kontrolovala kde je pupečník a jestli jím prochází správně krev.
HOLKY A TO DĚLÁ PŘI KAŽDÉ KONTROLE :slight_smile:

A dělá to každé mamině. Holky a takhle by to mělo být ne? :wink:
18. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
marti ty joo pěkný odhad váhy ale neboj může mít mín :wink: :sunglasses: máš to fakt za pár :grinning: :grinning:

mělo by to tak být ale nevím já ve 36tt porodila :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Mury já vím dr. říkala, že nejvíc může mít o 400g méně, ale i tak by už teď měla 3,6 kg a vlastně každý týden přibírá cca 300g :grinning:

A co ty a malá? Spinká v noci? A čím jí krmíš, že tak krásně roste?
18. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
marti tak holt budeš mít velkou holku :grinning: :grinning:
naše má ve 3 měsících 4,70 :grinning: :grinning:

malá je zlatíčko už výská nahlas řve smíchy no je to sranda :dizzy_face: krmím bebou HA,v noci se budí jednou na jídlo kolem 3,4 hod :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Já stihla jen 1 monitor v 37tt a pak jsem porodila, ale ty stěry kvůli streptokokovi jsem měla už hotový......udělala mi je radši v 35tt, páč už jsem se trošku otvírala, tak abysme to měli hotový.........aronku, ten doktor Tě fakt bere hákem........... :confused: ale neboj, v tý nemocnici se Ti určitě pověnujou :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Jsem si jen na chvilku odskočila převlíct peřiny, a vy jste se tu zatím pěkně rozpovídaly :grinning:
18. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Martinkal, právě že nic nedělal, jen když jsem ze zeptala, jestli má hlavu dole, tak řekl, že se tedy koukne, otázka vteřiny a řek jo je dole a jděte se obléct. Sestra mi dělala moč, tlak a vážila. Takže žádné srdíčko či něco podobného :angry:
18. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.