• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
martinkal, supr fotečka :grinning:
24. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
Holky volali mi z gyndy,jestli nechci přijít dneska,že se tam uvolnilo místo.Takže vyrážím dneska mám tam být v 17hodin.Mám strašný strach,ted z toho zase dostanu průjem :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
Prosím držte mi palečky!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
kopi, držíme všechny co máme, hlavně pak dej info jak jsi dopadla :wink:
24. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
aronku tobě jsme chtěla říct vydrž máš to za pár :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: za chvíli bude Honzík v postýlcey!!!!

leni moc držím palce napiš hned SMS prosím :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: já pak koupu atd a nevydržím to než se dostanu na net děkujuuuuu :sunglasses:
24. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Kopi držím palečky :wink:
24. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoooj kočky moje :slight_smile:
Debata o kozách byla velmi zajímavá a poučná :grinning: :grinning: :grinning:
Markee, parááááááda, že kontrola dopadla tak krásně :dizzy_face: Věřím s tebou, že i genetika bude ok :wink:
Nikolko, držím co mám na tu práci. Ale proč jsi uváděla, že jsi samoživitelka??? Vždyť jsi pořád vdaná :confused:
Martinko, ta tvoje baculka se jako ven nechystá, jo? To je ale lumpina :sweat_smile:
Kopiiii, tak pak hned dej echo!!!!! Drž se!!!!!

Tak a už nevím, na co jsem chtěla ještě reagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mně dnes přijel kamarád z Ostravy, tak mě vzal na obídek a pokecali jsme, takže pohodička a den mi uběhl. Na pátek jsem se objednala na melírek, ať je na jaro ze mě kočka:slight_smile: Jinak pořád postupně něco vybalujeme po tom stěhování, je to nekonečný příběh :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jak venku svítí sluníčko, nic pro mě není problém :grinning:
24. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Markee super kontrola, moc gratuluju, a ten zbytek bude taky OK,určitě :wink:

Murynko tak jste náušničky přežily ve zdraví obě,to je dobře,určitě to Sofince moc sluší!!

Marti taky paráda,Lucinka určitě čeká až bude venku teplíčko :grinning:

Kop jsem zvědavá s čím přijdeš :wink:

Flair i nekonečný stěhování jednou skončí, neboj :wink: Ale kde máš toslunce teda nevím,u nás je zataženo a mlha,fuj.

Byli jsme na prochajdě se psama, ale teda teď mě fest berou záda, tak jsem sebou práskla do křesla a dneska už nic nedělám :grinning:
24. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
Holky já jsem zvědavá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mury určo ti napíši smsku,ale myslím,že tam ještě nic vidět nebude :sweat_smile: :confounded:
24. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
kopi držím palečky...
Já byla na gyndě s Tobim v den čárek(a den vynechání MS) a nic vidět nebylo..za týden byl gestační váček...

S Bětkou, jsem byla 5+6 dle utz a Ms 6+0 a bylo vidět už srdíčko...

flair..já chci taky někam na obídek :grinning: :grinning: :grinning: Já už snad týden jím k obědu kousek chleba se sýrem...já to prostě nějak nestíhám. Vařím pro Tobíka, ale to bývá s masem a to já nejím a dvě jídla už sílu nemám..radši nevařím a trochu si odpočinu...ale čokošku tlačím ve velkým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Málem jsem zapomněla na Wergi,koukala jsem do albíčka,Sofinka je moc krásná,ještě jednou gratuluju k hodňočký princezně :slight_smile:
24. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
http://foto.dama.cz/galerie_user.php

naušničky :dizzy_face: :dizzy_face:

wergi sofinka je panenka :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Mury mě se ta fotka nezobrazí, jen prázdná stránka... :confused: :fearful:
24. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
24. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
24. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
tak ted snad ju :fearful: :zipper_mouth:
24. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jdu dočíst
mury tak jste to zvládly :slight_smile:
markee gratulaceeeeeee :dizzy_face:
wergi malá je krásnáá :dizzy_face: ¨
paji aspoň nějaká dobrá zprávička :wink:
holky s těma kozama... :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Mury Sofinka je teď pravá holčička :slight_smile: , sluší jí to :wink:
24. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Mury teď už jóóóó´:slight_smile: Super, Sofinka je parádnice :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Holky děkujem.

Martinkal, já byla u dr. ve čtvrtek dopol a dr. konstatoval, že to na porod nevypadá, zavřená jak vrata od chlíva, a tak jsme se domlouvali na po na vyvolání. No a večer jsme jeli a ještě ke všemu měl službu můj dr, tak jukal o 106. Takže nevěš hlavu, může to být klíďo každou chvilku :wink:
24. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Mury, Sofinka je jak princezna :dizzy_face:
24. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
mury, Sofinka je krásná :wink:
24. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
ahojik, kopiku doufamn ze uz des s usmevem domu
,wergi mas krasnou holcicku,
:slight_smile: markee moc moc gratuluju k dobre kontrole, jen tak dal,
murynko jaka je to krasavice s nausnickama
24. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
holky už jsem tady :slight_smile: je tu někdo??
24. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už jsem to sem chtěla napsat :grinning: za tebe :grinning:

holky děkuju je to kočička už spinká :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Aha Wergi, tak to jsi mě uklidnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně mého manžela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem mu to četla :wink:
24. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
tak já to napíši :wink:
Díky Markét.
24. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Kopiiiii dělej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
Takže jsem 5+6,bylo vidět embryo,máme 29mm :sweat_smile: dle Utz a bylo vidět začínající tlukot srdíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Doktorka byla moc spokojená :wink: Další kontrolu mám 10.3. Utz abysme viděli jestli rosteme :wink: Nasadila mi Utrogestan 2-0-2 a mám ho zavádět.
Jinak mám hodně brát vitamín C a hodně odpočívat.
Cestou jsem se stavila ve Spencrovi a koupila mimískovi bryndáčky :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
leni :dizzy_face: :dizzy_face: 29mm to je krásnýý závidím chci být těhulinka :sweat_smile: :dizzy_face: utrogestan ty vade budeš hodně unavená ale určo zaváděj mě při polykání bylo hrozně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do práce budeš chodit?
24. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.