Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
25. únor 2010

tak dej mu nažrat a bude klid 😀 🤐 🤐

markee
25. únor 2010

Farmy,jojo skončí chůvu Fain a půjdu do pelíšku 😀

aronek
25. únor 2010

já se jdu zítra udělat krásnou 😉 nabarvit řasy a obočí a schodím kníra, aby se mně malý nelekl 😀 mohl by myslet, že má dva taťky 😀

markee
25. únor 2010

Aronek,téda to jsou vtipy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
25. únor 2010

markee jéé já jí prošvihla 😢 jinak já jí zbožnuju! teda ne přímo jí, ale ten seriál 😀
markee co na to, že jsi ofic. těhulinka vůbec říkal manža? 😉

aron, bachařko, máš knírek jo 😀 tak bacha at se nepořežeš 😀

aronek
25. únor 2010

farmi, normálně mám co měsíc kosmetiku, ale teď od začátku těho vůbec 😖 kdyby mi to rostlo i na bradě, tak jsem Krakonoš 😉 takže zítra půjdou voskem 😝 au auuuu

farmarska
25. únor 2010

no tak aby tě doma vůbec poznali 😀 😀

markee
25. únor 2010

Farmy,on to nějak zatím neřeší. Spíš mi občas přijde,že na to zapomíná ☹ Na jednu stranu je mi to líto, ale na druhou stranu vím,že má taky strach jak to padne. Ale nemluvíme o tom,aby nás někdo neslyšel. Pže jsme to ještě nikomu neřekli. Já teda jo,ale kamarádkách,na které je 100% spoleh,teda víceprocentní spoleh a pak paní samozřejmě psycholožce.

aronek
25. únor 2010

farmi, v nejhorším po hmatu 😀

mabe
25. únor 2010

ahoj aronku, jak je koceno? ja mam dneska zase nejak plny bricho. spatne se me nejak dycha - dala jsem si k veceri chleba s maslem a dva prouzky cokolady. jak tam mala ma malo mista, tak uz tlaci, ta hlavicka na zebra je mazec. jeste dva tydny aspon to musim vydrzet. v ut jdu na ko, tak uvidime, jestli se budem domlouvat na termin porodu kvuli KP nebo to jeste nechame na prirode. dneska jsem sama doma, manza sel do hospody s praci, je to az do rana, tak mam takovej divnej pocit. zadny priznaky porodu nejsou, ale je to takovej zvlastni pocit. mozna tu plynatost a plnost mam z toho, ze jsem nebyla dva dny na velke.

farmarska
25. únor 2010

Merkee takže mámka, tchýně ani pražáci nic nevědí jo? 😕 No já si myslím, že se ten tvůj prostě taky moc bojí a proto na to ani nechce moc myslet, aby si to moc nepřipouštěl k srdci, dokavad nebude jistota toho zdravého miminka ne?

aron 😀 😀

farmarska
25. únor 2010

mab chudák Anička, ty jsi nebyla dva dny na velký a ona tam mám mít dost místa?! 😀 dyt jí tam ti hovňajsouvé normálně utlačujou 😀

mabe
25. únor 2010

farmi, jojo, utlacujou, ale co mam delat. to zelezo co musim jest kvuli ni, nemuzu vynechat. mam dny, kdy jdu treba dvakrat a pak nejdu nekolik dnu.

markee
25. únor 2010

Holky já píšu jak MATLA 😅 no hrůza.
Farmy nevědí to. Pražáci jsou ty poslední,kterým to budu říkat,nemám potřebu. Nejdřív to řeknu mamce,ale nevím kdy. Pže zas nechci jít proti Míšovi. Jenže moje mamka by se prokecla,to vím. Kamarádky,které to vědí-jsou dvě,tak jedna bydlí v Kopřivnici a druhá nemá stejné kamarádky co já a krom toho ona fakt nemá potřebu se někomu svěřovat-je to moje vrba. A vás tady beru,že mě podržíte,pže prostě si prošli tím co já a víte proč se bojím a že to je oprávněné a tak. Prostě se s vámi o tom mluví líp.
No jsem sama zvědavá,kdy to rodičům řekneme.

farmarska
25. únor 2010

mab a co mlíko lemsáš? a dost ovoce?

aronek
25. únor 2010

mabe já jsem jak koule a pořád přibírám 😠 malej má málo prostoru, tak je to občas mazec 😀

mabe
25. únor 2010

farmi jaky mliko lemsas??? jim zeleninu, ovoce moc nee. 😲

aronku, ja mam +12kg, ale to brisisko je tak naply a kdyz mala se roztahuje, tak to jsou boule jak Brno

farmarska
25. únor 2010

markee no to je jasný, mě se tu taky dobře mluví..s váma 🙂 Dokonce to co tady s váma neprobírám ani s manžou, bo ten by mě nechápal..narozdíl od vás 😔

markee
25. únor 2010

Farmy,právě. Tady člověka pochopí,doma moc ne. ☹
Jdu si lehnout,bolí mě prdel z toho sezení. Dobrou noc.

farmarska
25. únor 2010

mab, no jestli piješ mlíko 😀 jako jestli ho lemsáš 😀 😀 😀 😀
holky a jak zápasíte se striema, ve vašich týdnech?

farmarska
25. únor 2010

dobrou markee a hezký sny 🙂

mabe
25. únor 2010

farmi, jojo, piju mliko teply vecer - caro nebo kakajicko. ja si mazu bricho jednou za dva dny. 😲 a zatim dobry.

aronek
25. únor 2010

farmi, já sice mažu dvakrát denně, ale mám popraskaný celý břicho ☹

farmarska
25. únor 2010

aron, to znám z prvního těhu 🙄 taky jsem tehdy i přes každodenní mazání popraskala snad všude kde šlo. Rejpance jak od bagru 😝 no ale není divu po těch kilech co jsem tehdy nabrala 😅
No a teď jsem byla jen ve dvacátým tejdnu a to mi pro změnu, i přes mazání, popraskala prsa 😠 Mám na to nějak sklony 😝
mab to ti gratuluju a aj závidím, šŤastný to člověče 😉 🙂

kopa
autor
25. únor 2010

Holky tak to vypadá,že ten utroš bude pro mně lepší než duphík 😉 Řekla bych,že jsem dneska měla menší únavu 😉 Zavádím 😀 a nic ze mě neteče 😉

aronek
25. únor 2010

kopi, to je dobře, že ti je líp 😉

kopa
autor
25. únor 2010

Akorát jsem si dneska říkala,že by doma něco mohlo být 😅 😅 po týdnu 😀 😀 jenže když mám uvnitř ty prášky,to by ho měl přítelák 😀 😀 😀

flair
26. únor 2010

Jééééééééé, vypadá to, že poprvé jsem první 😀

flair
26. únor 2010

Takže všem dobré ráno 🙂
Mabuš a Aronku, holčičky naše, vy už budete rodiiiiiiit 😅 A Martinka jakbysmet 😅 To bude nadílka 😀
Jinak jsem dnes od 6 vzhůru, zdál se mi nějaký hnusný sen a pak už bylo světlo venku a my nemáme zatím žaluzky, tak mě to probralo. Večer brzo padnu, nejsem ranní ptáče 😝 😅 Dnes jdu na melírek, ať jsem teda na jaro krásná a jinak vybalím zas nějaké věci ze stěhování. Manža mi včera poskládal velkou skříň do pokojíku, tak se můžu zas rozvalit, mám nehorázné množství hader a hebel a to jsem udělala díky stěhování mega čistku 😕 😅
No tak jdu posnídat, vy stejně ještě bucáte 😀

aronek
26. únor 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru