Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
26. únor 2010

Ahojky taky přeju dobré ráno 😀

Aronku jak spíš? Já se buď pořád budím, nebo usnu k ránu a pak spím tak 4 až 5 hodin a nemůžu. Já už nevím jak si lehnout 😝 , v každé poloze mě něco tlačí 😅 . Já mám takovou chuť už spát na břiše, ale copak to jde, kolébala bych se jak loupáček na talíři 😀 😀 😀 😀

farmarska
26. únor 2010

ahoj flair, však tebe to taky za chvilku čeká-to rození 😀 hrozně vám to utíká 😵 Jinak já nebucám, ale rozhodla jsem se využít ještě volna, než se mi vrátí syn z prázdnin a postahovala jsem všude záclony a půjdu mejt okna a pak na velikonoce už na vše prdím 😝 Já stejně nechápu, jak se zvládnou ty záclony za takovou chvíli vždycky tak zaprášit a vyšpinit 😠 a to u nás nikdo nekouří..věším je sněhobílé a ted 😝 😝
martinko, ttak lehni na břicho a popros manžu at tě vypodloží-zaklínkuje a bude po houpání 😀

farmarska
26. únor 2010

jo abych nezapoměla , hezké ráno všem!!! 🙂

flair
26. únor 2010

Farmi, ty jedeš s tím úklidem 🙂 My máme jen střešní okna, tak záclony nevedemeeee 😅 A že jsou okna špinavý je mi celkem putna 😀 A když je po*ere pták, tak se modlím, aby zapršelo a je to zas umytý 😀

ee.liska
26. únor 2010

ahojky, dneska jsem si nějak přispala 😅

kopa
autor
26. únor 2010

Dobré ránko 🙂

natalie77
26. únor 2010

Ahoj, moc se omluvám, že Vám lezu do rozjeté diskuse.
Jen se chci zeptat, zda byl někdo na revizi dělohy v Gennetu v Praze.
V úterý mě to čeká, ačkoliv před 14 dny srdíčko pěkně bilo.
Za jak dlouho po revizi se může zase jít do IVF? Moc děkuji a všem držím pěsti.

kopa
autor
26. únor 2010

Ahoj Natalie,já myslím,že tady z holek nikdo nebyl v Gennetu ☹ Zkus se podívat do snažilek tam je diskuze Gennet 😉
Je mi to moc líto,že tě čeká revize 😔 😔 každá jsme si tu tím prošli 😔

ee.liska
26. únor 2010

natalie, je mi to líto, ale neboj, bude zase líp

kopi jak je? už 6tt to je super 😵

kopa
autor
26. únor 2010

Eelisko no jo dneska jsem 6+1 😀 řekla bych,že je mi celkem dobře.Asi ten utroš bude lepší,ale jsem furt strašně unavená a taková zesláblá.navíc včera jsem musela jíst menší porce,protože je mi hnedka těžko.
Jsem taková nervozní 😅 😅 jestli je vše o.k. 😅
A co ty?

natalie77
26. únor 2010

Kopi, díky. Vím, že jste si tím také prošly, proto držím pěsti, ať už se Vám smůla vyhýbá a máte v náruči zdravá miminka.
Jak to probíhá po revizi....? Musí se ležet...je nějaká bolest kromě té na duši?
Ptám se, abych si si zařídila na další dny volno....nebo hlídání.
Moc děkuji.

ee.liska
26. únor 2010

taky mám utroš, ale jak pořád ležím, tak nevím jestli jsem unavená z toho nebo z utroše. s tím jídlem, já jím pořád, sice jen tak do něčeho ďobnu ale furt 😀 a nervozní budeš ještě 34tt a jí 28tt 😎

kopa
autor
26. únor 2010

Natalie v nemocnici mi nabízely neschopenku na 3 dny,ale já byla na pn od gynekoložky a byla jsem doma cca 10dní.
první 3 dny jsem fakt poctivě ležela,byla jsem unavená a bolelo mě břicho a ještě jsem dostala horečku 😔 Ale dost mi pomáhal přítelák,takže větší bolístka byla na duši 😔

kopa
autor
26. únor 2010

No to je taky pravda,ono když se furt leží 😀 😀 😀 No já už pomažu v úterý do práce,tak jsem zvědavá jak to budu zvládat 😅
No já jsem nervozní spíš z toho že ve čt plůdek měřil 2,9mm což je dle tabulky velikosti plodu v pořádku,na KO jdu 10.3. tak budu 7+6 a to už by mělo mít mímo 1,6cm.Tak jsem taková nesvá jestli to stihne vyrůst 😅

natalie77
26. únor 2010

Kopi, děkuji. držím pěsti, ať je teď všechno v pořádku.

ee.liska
26. únor 2010

kopi stihne 🙂

farmarska
26. únor 2010

uf tak si dávám pauzu 😝 nejradši bych si nafackovala, jsem si tu rozdělala tisíc prací najednou a ted teda nevím jak to dám do odpoledne dokupy 😅 odpoledne se má stavit manžův kamarád a já tu mám jak po výbuchu 😝 Ale za to může to sluníčko co ráno na chvíli vylezlo. Nabylo mne energií, mě chytl rapl a už to lítalo a ted si klidně zašlo a já mám uděláno sotvá třetinu. 🙄 Ještě mi chybí, povlíct postele, vyluxovat, domejt zbejvajících 7oken, opravit na nich barvu, kde se loupe,vyluxovat, vyprat zbytek záclon a závěsů a pověsit 😅 😅 holky to snad abych si pozvala nějakou uklidovou četu 😀 Jak jsem stará, tak jsem blbá 😀
flair, jak já ti ta tvá střešní okna ted závidím 😀 A ty máš déšt hodně ráda vid 😀 😀 😀

natálie, vím naprosto přesně jak se ted cejtíš. Já jsem si tím prošla před dvama týdny. Byla jsem už ve 20tt 😔 malej se do té doby, hezky hejbal, kopal, srdíčko bilo.. no a pak najednou nic 😔 😔 Je to moc smutné a moc těžké období ☹ , holka drž se! sice to ted nevypadá, ale zase bude líp!Jestli budeš chtít pokecat, můžeš mi napsat IP, vypláčem si tam na ramínkách 😉 Nejhorší je ted to čekání a pak ten pocit prázdnoty a bezradnosti. 😢 Boužel je toho ted nějak moc 😢 Tady jsme si tím prošla každá,jak píše Kopi, některé z nás boužel i víckrát 😔 😔 😔 S bolestí to je dost individuelní, ale můžu tě ujistit, že ta duše bolí víc. Mě osobně bolelo u první revize trochu asi dva dny a ted asi týden, ale ne nijak moc, jeden ibalgin to vždycky zpravil 😉 Ležet se snad pořád vyloženě nemusí, ale šetřit by jsi se nějakej ted den měla. To hlídání si zařídit, by bylo možná po fyzické stránce dobré, ale zase po psychické , z mé zkušenosti neumí nic tak dobře rozptýlit od smutků a chmurů, jako prcek. Člověk alspon přijde na jiné myšlenky.., ale uvidíš no.
Sluníčko, ničeho se neboj, v uterý na tebe budeme myslet a když budeš mít náladu přijd zase mezi nás, rady tě tu uvidíme a vypovídávání na tohle moc pomáhá 🙂

aronek
26. únor 2010

natali, mně mimo bolesti na duši nic nebylo. Druhý den jsem šla do práce, ale dušička bolela hrozně 😢

farmarska
26. únor 2010

jo natálie, mě po první revizi(12tt) nechal gynekolog doma skoro měsíc a ted jsem doma od porodu-potratu dva týdny a na kontrolu k němu mám přijít ve středu, tak uvidím co bude dál, jestli mne ještě nechá.

kopi těhuunava je šílená záležitost 😝 a žádný nervy prosím tě! tím mímu neprospíváš!!! Jestli to má bejt dobrý, tak bude a nervama nic neovlivníš 😉 se mi to ted kecá že 😅 miminko pěkně vyroste uvidíš 😉 🙂

farmarska
26. únor 2010

holky tak já jdu na další okna 🙄

tercie
26. únor 2010

Ahoj kočky, co novýho? Jdu dočíst 😉 Mám manžílka doma, tak jsem se dřív nedohrabala 😝

farmarska
26. únor 2010

no nazdar flákači 😉 😀 ty přicházíš a já zrovna odcházím, klasika 😀

aronek
26. únor 2010

farmi, já mám taky potřebná okna, když už v tom jsi, že by jsi se stavila 😀

farmarska
26. únor 2010

Tercule, ale budu ještě průběžně nakukovat, tak mi tu koukej napsat něco pěknýho 😀

farmarska
26. únor 2010

aron ty magore, víš kolik toho sama mám! 😀 😀 😀 si řekni terculi, at se doma nenudí 😀 ona jistě ráda vypomůže 😀 😀 😀

aronek
26. únor 2010

farmi, ale já mám upečený perník a vyndané maso na guláš 😉 nenalákám??? 😀

nicollka
26. únor 2010

ahoj holky,:817: já pořád měřím teplotu a mám ji fakt nízkou...i tak sem ráno počůrala pepíno test a je tam duch :382: No třeba jen špatný test

aronek
26. únor 2010

nikol, kolikátý DC jsi???

ee.liska
26. únor 2010

nikol, že by?? budu držet pěsti 😉

nicollka
26. únor 2010

aronek jen 24dc a 10dpo asi. vůbec nevím. ale to bude blbost ja se těhu necítím, dokonce chodíme na víno a chutná mi..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru