Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zuz141
27. únor 2010

Ženy, já opět pouze probíhám...jen hlásím, že jsem byla v pátek na kontrole (konec 8t života plodu), koukali jsme zas na UTZ, byl tam normálně mikročlověk, mával rukama, kopal nohama a kroutil hlavou, jako by se něčemu divil. Možná se divil tomu, jak hráli naši hokejisti s Finskem😉) Každopádně výsledky krve a všeho vynikající, doktor říkal, že bych tu krev mohla darovat🙂 Prostě všecko v naprostém pořádku, 10.3. jdu na VVV, teda na měření šíjového prosáknutí, takže věřím, že to bude taky OK. Protože tam mimino sebou máchalo, tak mu s manžou říkáme Máchal. Máchal je věčně hladovej a já musím pořád něco jíst, ale fakt skoro každou hodinu. Žáha mě už tak nepálí, ale odpo je pořád blbě a jsem unavená. Ale ani jednou jsem neblila, a to jsem moc ráda.
No, takže tak si tady žiju😉)

farmarska
27. únor 2010

holky ted jsem brouzdala na netu a co si myslíte o tomdle? :
http://www.aukro.cz/item908721280_s_lady_q_test...

mě se to zdá jako nějakej pěknej nesmysl.. 😕 😅

ee.liska
27. únor 2010

tak manža mi došel dom, šli s kámošem na jedno 😀 už spí je úplně hotovej, ale co slaví narozeniny a celou dobu mi tu říkal, jak mě miluje 😀 😀 😀 on když se opije, tak je strašně roztomilej 😅 právěže jsem měli návštěvu, kámošku se svojím a kluci že si dojdou na točené, tak jsem vykládali a oni se vrátili jako Prasátka 🙂 no uložila jsem ho a už spí
zuz gartauluju 😵

ee.liska
27. únor 2010

farmi je to nějaký divný, to je jako kolik tesstů? nebo jeden co se dá používat pořád?

farmarska
27. únor 2010

elí no to mám bejt právě jedna -věc a můžeš jako testovat furt, ale moc jse to nepochopila.. 😨 už jen to jak se tam píše, že žena ovuluje přibližně 6dnů..no to je přeci kravina! 😨 Je to natuty nějakej podfuk 😝

mirax ty áš ale trápení, migrénka au au ☹ a ani hlídání jsi si neužila, ale příště už to bude lepčí 😉
Elí tak to je zase ten tvůj fakt roztomilej 🙂
zuzí moc gratuluju k malýmu Máchaloj 😵

aronek
27. únor 2010

kdepak se všichni touláte?? Zase jsem sama doma. Přítel uvařil a vyrazil na pivo 😖

natalie77
27. únor 2010

Ahoj,
tak jsem si s Farmi po povídala přes IP...no a už chápu, proč jí tady tak milujete 😵 . Je prostě super zlato a takový ten boží človíček do nepohody...přes to všechno, co teď prožila na mě hodila takový kýbl optimismu, že prostě nechápu, jak to dělá 😀 .

Farmi, v úterý jdu po 11.00, no a za cca 4 hodiny mě pustí domů...proto jsem si volila i ten Gennet, včera jsem volala ještě do Podolí, ale tam se to dělá ráno a až druhý den Tě pustí. Doma mi bude líp...
Tak pokud Vám to nebude vadit, tak se k Vám přidám.... Moc děkuji.

ee.liska
27. únor 2010

naty od toho tu jsme 😉 i když je mi líto, že se přidáváš za takových okolností ☹ ale třeba já jsem měla MA ve 24 tt loni v březnu a letos už čekáme zase 😉 přeju hodně síly, budu na tebe myslet

farmi tak to potom je cena dobrá, ale moc to taky nechápu 😲

aronku já jsem tu, dělám etikety na slivku, manžova první vypálená tak ať to má hezké, bude to překvápko až se ráno vzbudí 😀

ikopretinka
27. únor 2010

Ahoj holky 😉
Farmi k tomu odkazu. Bude to minimikroskop, který funguje na bázi slin. Nasliníš sklíčko, necháš zaschnout a mrkneš na strukturu. Pokud je tečkovaná=neplodné dny, kapradina=plodné dny. Mám ho doma už několik let. Kupovala jsem si ho tenkrát za "mlada"spíš z antikoncepčních důvodů. Faktem ale je, že jsem ho nejprve zkoušela na nečisto a vyšel mi z toho závěr že je na h...., protože, někdy ukazuje dobře a někdy ne. Kapradinu jsem měla někdy i v období MS. Záleží prý také na tom co jsi jedla. Nebo vidíš teď mě napadlo, že bych měla ovu v období MS a proto se nedaří? 😀 😀 😀 Asi ale ne.

aronek
27. únor 2010

natali, jen se připoj. Každá to máme za sebou, a podle tabulky poznáš, že toho máš hodně před sebou a nejsi na to sama 😉

natalie77
27. únor 2010

Jo, jo, moc děkuji....no když jsem to tu tak četla, tak jsem "vděčná" za můj 10. tt....
No čeká mě zase pěkný kus...ale všechno dobře dopadne, já jsem takový optimista, že mi manža říká, že je to skoro nemoc...
Jinak mě se osvědčilo sledování čípku.....

ee.liska
27. únor 2010

no teď teprve koukám, šarlot ty už máš 18tt 😲 😵 to už budeš mít půlku za sebou 😎

tercie
27. únor 2010

Čau holky,já dnes měla napilno, a taky mi nefachčil koník,tak jdu za vámi až teď,překvapujete mě,že tu ještě jste 😀 toho se musí využít 😀 Asi nikoho klik moc nebavil,co?😀

farmarska
27. únor 2010

tak jsem zas tu 😉 no nepřidte sem, když se tu o vás tak hezky mluví že 😀 😀

natalí kočko, jsem moc ráda, že tě tu vidím! Díky za ty poklony, ale to nemuselo bejt 😉 nikdo kdo je tady to nemá, nebo neměl lehké 😔 ale jsem moc ráda, jestli jsem ti pomohla 🙂 ted na tom budeme vlastně stejně, půjdeme v tom spolu, hezky odspoda tabulky se budeme drápat nahoru.. a ono to půjde, uvidíš 😉 😵
Jinak jak jsi psala, že tě v tom Genetu pustěj dom, to je dobře, tam ti určo bude líp. Já šla tehdy poprvé taky hned asi po třech hodinách domů.

ikopretinko, díky za info. přesně to jsem potřebovala vědět 😉 No vidíš a díky mně jsi se vlastně dopátrala k příčině nezdarů...ještě že mne tu máte 😉 😀

ee.liska
27. únor 2010

čau terci, máš pravdu, nebaví 🙂
poslední dobou nem§žu v noci spát, tak čumákuju na koni

aronek
27. únor 2010

jdu zalézt, přeji dobrou noc 😀

farmarska
27. únor 2010

Terci já už jsem klik viděla 😉 hele a kde je to lichocení 😉 jsi zapoměla ne 😀 😀

farmarska
27. únor 2010

no prosím tercule, jen co sem vlezem, tak tady se to balí a přeje dobrou noc 😝 tak já ti nevím, jestli to nakonec neude nějak v souvislosti s náma 😅 😅 😀 😀

farmarska
27. únor 2010

tak je to dobrý, ted jsem se s tercíkem dohodla na icq, že chyba bude v ní, ne ve mě 😀 no mě se to hned nezdálo 😀 😀

farmarska
27. únor 2010

elí a jako proč nečumákuješ tady? 🙄 mě ta samomluva přestává bavit 😝

tercie
27. únor 2010

Farmi nééé, Eli třeba ještě nejde, viď Eli? 😉

ee.liska
27. únor 2010

nejdu, šak říkám, že čumákuju na koni 😀

ee.liska
27. únor 2010

zabrala jsem se do těch etiket 😅

ee.liska
27. únor 2010

zítra jdem k naší mamce na oběd, už vidím jak bude manžovi zle 😀

ee.liska
27. únor 2010

tak teď zase trpím samomluvou já 😀 😀

farmarska
27. únor 2010

no jo, každej si to musí jednou prožít víš 😀

tercie
27. únor 2010

mě bude zle dneska v noci, manža se jal vyhánět bacila z těla česnekem, a už se vidím,jak krásně se mi v těch výpaech bude spát...blééééé

farmarska
27. únor 2010

tercule tak si dej taky něco čenekovýho, at ti to tak nepřijde 😉 nějaká ta topineška, už tu dlouho nebyla 😉

elí a to máte nějakou speš vlastní etiketu-na tu slívku?

farmarska
27. únor 2010

holky dotaz, hubne se při vstávání z postele? můj manža si totiž včera vyvrkl kotník a dnes mne nutí vstávat z postele, ve který jsme už zalezlí a podávat mu věci, že ho to jako bolí a nemůže už za ten celej den na to moc chodit a komentuje to tak, že když chci teda něco zhubnout, že to je jako na to nejlepší, tenhle ten pohyb 🙄 jenže já si myslím, že mne pěkně šulí 😀 😀

tercie
27. únor 2010

čoveče já když topinkuju,tak bez česneku,páč von mě ten neřád teď nějak nedělá dobře, holt se votočim hubou ke zdi 😀

Eli na to jsem se taky chtěla zeptat, jak děláš ty etikety,máš na to prográmek, nebo tak něco?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru