• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Miraxo, děkuju, on neřekl. Nadváhu nemám, jako nejsem jak lunt, ale taky žádná hrůza..normálně prostě:grinning: ale říkal, že někomu je to vidět lépe a někomu, jako mě, prostě hůř...já jsem navíc měla zakloněnou dělohu, ta se už vrátila do normálu (aspon neco), tak jestli to bylo i kvůli tomu..
No snad příště uvidíme víc :slight_smile: Manžel byl taky celej přešlej, taky skoro nic neviděl... :confounded:
Snad ani ta větší hlavička nevadí, zatím, snad se to srovná..
No uvidíme z té krve...
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
mirax děkuju :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Ee.lisko, budu moc držet palce! JSou to tedy nervy, fakt!
Nejhorší je, jak jsem byla uplně neschopná slova skoro, vůbec jsem se neptala na nic...
a to se mám jít v pondělí registrovat do porodnice...
4. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
handm, to vypadá dobře :grinning: U mně taky nic neviděl, nakonec to musel měřit vnitřním UTZ :wink:
4. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
určitě to dobře dopadne, neboj :slight_smile: a pak už si dáš týdny?
4. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
handm, já jsem u doktora pokaždý jak praštěná a nejsem schopná se na nic zeptat. Jen koukám jak se tváří, jestli je vše v pořádku :unamused:
4. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
jako před chvílí jsem si vzala úplně čisté triko, a už ho mám od marmelády :angry:
4. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
handm...neboj, určitě je vše ok...vždyť je miminko ještě větší než má být, což je přeci jen dobře! :slight_smile:
Já myslela jestli nejsi nějak monstrózně :grinning: :grinning: :grinning: obézní...někdy to prostě nevyjde, stačí, že jsi třeba vyčůraná nebo i ta zakloněná děloha hodně zhorší viditelnost. To jsme měla i já apokaždé mi NT pak měřili radši vaginálně,pač nebylo skoro nic vidět.
Jinak my měli vždycky hlavičku (Tobi i Běta) skoro o týden větší než zbytek těla ..a nejsou to žádní hlavouni :grinning: ..já mám hlavu naopak celkem malou..kedlub má u nás manžel :grinning:
4. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
aronku..ty už jsi 39tt!!..ty joo, vždyť ty už skoro rodíš :grinning: ...jsem zvědavá na vaši porodní váhu :slight_smile: ..i u Martinky, podle mě budete rekordmanky :grinning:
Jak ti je? Už máš nějaké poslíčky?
4. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Tak koukám, že kolem osmé se to tu rozjíždí :slight_smile: Holky fakt moc díky za zprávy a povzbuzení. Potřebuju to :grinning:
A je fajn, že jste tu všechny optimistky. Já taky - jen dneska je to trošku horší, ale ono to zase přejde.
Už abych si začala balit batůžek. A hned jak to bude možné tak začnu cvičit. Nejste tu někdo od ČB??? Jen tak náhodou?
4. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Aronku díky!:slight_smile: Jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile: Taky už mě napadlo, že by to mohl vzít vnitřním UTZ, ale neměl se k tomu.. byla jsem i svolná :grinning::grinning::grinning:
Mirax, jsem se tu dobře pobavila, kedlub :grinning::grinning::grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby to četl manžel :grinning:
Ee.lisko, jo, když budou výsledk ok, tak dám:slight_smile: vím, že vám v tom dělám chaos:slight_smile:
Děkuju moc všem za uklidnění, už je mi líp!!!!
Tak jdu ještě uklidnit manžela :slight_smile: papa a hezký večer
4. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
mosquito..koukej co nejvíc dopředu..mě opravdu pomáhalo pustit se do boje...nakoupila jsem kontryhle, ženské čajíky, Gynex...maliníkové kapky..samé zázraky na otěhotnění a hojení :slight_smile: Dokonce prádélko jsem si poprvé v životě objednala :grinning:(mmch použila dvakrát a teď leží hluboko v šuplíku a asi už na něj nikdy nedojde :grinning:)
Já si to trochu vyžrala, pač jsem po revizi měla zánět a sliznice mi nedorůstala a na první Ms jsem čekal celé tři měsíce! Tak to víš, to už jsem zkoušela všechno.
Včetně ovulačních testů..atd. a ty náhodou pomohly, jen jsem o tom nesměla mluvit před manželem.. :confused:
4. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
moski, od toho tu jsme :slight_smile:
handm, trošku jo, ale chápu tě :wink:
4. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Mirax: Prádélko by mohlo zabrat - ale kdo to má tolikrát vydržet? :grinning:
Ten kontryhel ale děsně smrdí, ne? Já tu mám nějaký čaj na menstruační bolesti :slight_smile: a taky levandulový syrup - taky na ty menstruační bolesti... Ach jo, zas to přijde. Tři měsíce jsem si užívala bez bolestí a teď zas...
4. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
mirax, poslíčci ani nic podobného nikde. Malému se u mně líbí a bude ze mně slon :angry: Jsem čím dál tím větší koule a jediné co, že mně bolí kyčle a nevydržím stát
4. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
eli, tehulko mas krasnounke brisko
4. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
AHoj holky, tak jdu akorát včas co? Když jdete všechny ordinovat :grinning: Tak já budu sice taky,ale mezitím vás snad dočtu :wink:
4. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
cajori děkuju :slight_smile:

ahoj terci :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
mosquito..kontryhel nesmrdí vůbec..teda mně přišel jako úplně obyč nevýrazné chutii vůně..

aronku..už se dočkáš, neboj..pak je to hned obrovská úleva :slight_smile:

tak jdu čučet na ordinaci a zase u ní usnu, jako teď vždycky :grinning:
4. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
mosquito, já jsem pila kontryhel co byl v nálevových sáčcích a ten mi docela chutnal, přišel mi podobný jako obyč černý,
4. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
jdu taky juknout na ordinačku
4. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
me ze zacatku kontryhel taky nejak divne "vonel" ale po par dnech mi zacal dokonce i chutnat :grinning:
4. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
farmi :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
4. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
mirax už aby to bylo :angry: začala jsem tak natýkat, že už ani nevěřím, že mám kotníky :confounded:
4. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Vy jste kecalky teda, fakt nestíhám. Stejně jen načuhuju,jsem unavená,ale i jsem nervozní a začínám mít sevřenější žaludek :frowning2:
4. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
tak já už jsem zase tu holky :sunglasses: už máme po romantice :grinning:
dnes to bylo teda rychlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no jo to ta dlouhá abstinence předtím :grinning: :grinning: No ted užje manža uspanej :grinning: :grinning: :grinning: už tu vedle mne chrní :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
holky kdyby to bylo takhle rychlý a snadný pokaždý v plodícím období.... to bych si pískala :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
markee neboj, bude to dobrý! :wink: :slight_smile:
já teda kontíka piju ted každej den a taky mi nepřijde nijak hnusnej, vlastně ani nikdy předtím nepřišel.
4. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
farmi, koukám že si užíváš :grinning: já ráno žebrala na příteli, že by něco a ono nic a prý už vůbec nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: až bude malý venku, tak možná :angry:
farmi,vy jste rychlíci
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.